Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Krok za krokem: Likvidace morálky zevnitř Církve. Existují homo-světci? Novodobí jezuité průkopníky zkázy. Budou ve Vatikánu transsexuální toalety? Dva plus dva je dnes pět. Nenechte se napálit evangeliem!

Krok za krokem: Likvidace morálky zevnitř Církve. Existují homo-světci? Novodobí jezuité průkopníky zkázy. Budou ve Vatikánu transsexuální toalety? Dva plus dva je dnes pět. Nenechte se napálit evangeliem!

16. 7. 2017

Tisk článku

Giuseppe Nardi na příkladu jednoho homo-jezuity ukazuje, jakými lidmi se papež František obklopuje, zatímco preláty se zbytky katolické víry a morálky s gustem vyhazuje

Pater James Martin patří k nejznámějším jezuitům v USA. Pokládá se stavitele mostů mezi katolickou církví a LGBT komunitou. Nemá však nejmenší zájem vyložit homosexuálům biblickou nauku o homosexualitě, nýbrž naopak přivést katolickou církev k uznání a objetí homosexuality.

Letos v květnu vyvolal pozdvižení svým tvrzením, že existují homosexuální světci. Směřoval tím ke změně kurzu katolické církve. Napsal k tomu celou knížku, Buildin' a Bridge. Zde ukazuje, jak je možno podle jeho názoru dospět ke společným vztahům, respektu a soucitu. V tomto smyslu by chtěl změnit Katechismus katolické církve.

Magnetofonový záznam

Na základě biblické tradice řadí katolická církev homosexualitu mezi „do nebe volající hříchy“. Existují teologové, kteří homosexualitu vzhledem k jejímu proti-přirozenému charakteru označují mezi nimi za nejtěžší.

Podle Jamese Martina se ovšem jedná o nedorozumění. Nedostatečně „osvícená“ doba dala textům špatný výklad. Starý zákon vznikl v kontextu s primitivními kulturami. Bibličtí autoři tehdy tomu lépe nerozuměli. Jeho způsob četby Písma svatého se však plně shoduje s výroky jeho představeného, generála jezuitů.

P. Artur Sosa Abascal zpochybnil v únoru v souvislosti s kritikou Amoris Laetitia Kristova slova o nerozlučnosti manželského svazku. „Tato Kristova slova nikdo nezaznamenal na magnetofon“, řekl generál.

Jezuita Thomas Reese mu sekundoval. V progresivním National Catholic Reporter napsal, že časy se změnily. Proto není vůbec jisté, že by Ježíš dnešním lidem řekl stejná slova.

Čtěte ZDE: František: Antipastýř ve službách nepřítele? Probuďme se z narkózy! Totální demoralizace je na obzoru. Kapitální blud a urážka všeho svatého. Zvrácenost a zrada, jež historie nepamatuje. Nad propastí

Dva plus dva je pět

P. Antonio Spadaro TJ, šéfredaktor římského jezuitského časopisu a důvěrný přítel Františka, se domnívá, že 2+2 může být také 5, neboť teologie má něco společného s Bohem a také se skutečným lidským životem.

Kardinál Müller tomuto papežovu suflérovi odporoval: 2+2 nemůže být nikdy pět. Čí názor má v součaném Vatikánu většinu? Otázka byla mezitím jednoznačně zodpovězena. Zatímco Sparado patří nadále k hlavním papežovým poradcům, kardinál Müller byl v pátek propuštěn. Na to, aby ho vyhodil za dveře, stačila milosrdnému Františkovi jedna minuta. Tak jako při jiných „vyhazovech“, nedělal si papež žádné starosti se zdůvodněním.

Ke konkláve v roce 2013 napsal James Martin kardinálům otevřený dopis s titulem: „Proč bych měl být zvolen papežem“. Nebyl sice zvolen on, ale hlavně že byl zvolen jiný jezuita.

P. James Martin se tedy nachází v dobré společnosti.

Transsexuální toaleta

Tento teolog má dobrou výřečnost. Sděluje své poselství, aby ho každý posluchač chápal v jeho smyslu, aniž by požadoval odklon od nauky církve. Kdo by mu chtěl vytýkat rozchod s mravní naukou církve, tomu zručně vyklouzne.

Když dal Obama v Bílém domě zřídit „transsexuální toaletu“, James mu zatleskal. Když jeho nástupce toaletu zrušil a odboural i Obamův zákon, vyslovil jezuita ostrou kritiku: je to útok „proti lidské důstojnosti“.

V progresivních kruzích má zajištěnou pozornost. Když loni v listopadu obdržel ve státě Maryland cenu New Ways Ministry, katolickou církví odsouzeného pseudokatolického sdružení homosexuálních ex-kněží a ex-řeholníků, psala o tom německá biskupská konference velmi obšírně a zcela nekriticky.

Jezuita ve své děkovné řeči prohlásil, že označovat homosexuální chování za „nezřízené“ je „zbytečně kruté“, protože pramení z té nejhlubší složky lidství: „dává a přijímá lásku“. Sic!

V roce 2011 kritizoval blahořečení Jana Pavla II. za jeho „antiprogresivní restauraci“. Zato Papeže Benedikta chválil – za jeho odstoupení.

Vehementně se stavěl proti souvislosti mezi homosexualitou a pedofilií, když církví otřásaly sexuální skandály. Mnoho studií tuto souvislost potvrdilo, jen James Martin to popírá.

Čtěte ZDE: Nový svět dle papeže Františka: Magická cesta do neznáma. Hnutí New Age má hlavu své církve. S imigranty vstříc NWO, globalismem ke zbožštění kosmu. Jsou Evropané nejnižší kastou?

Papežský poradce

K velkému překvapení katolíků jmenoval Bergoglio v dubnu tohoto homolobistu za Poradce komunikačního sekretariátu, nového dikasteria Vatikánu. Stejně tak se setkalo s nelibostí katolíků, když prefektem dikasteria pro laiky byl jmenován Bergogliův nový kardinál Kevin Farrell, který napsal doslov k Martinově knize.

Farrell napsal: "Vítaná kniha, jakou potřebují biskupové, kněží a pastorační pracovníci a která pomůže všem, aby jednali s LGBT soucitným způsobem."

Pater James není hlasatel pravdy mezi homosexuály, ale působivý apoštol gender - ideologie v Církvi.

Průkopníci církevního rozvratu jezuité Karl Rahner a Theilard de Chardin si mohou gratulovat, jak se v jejich tovaryšstvu ujalo jejich sémě, takže během padesáti let chytře opanovalo církev, aby je někdo nepředběhl a nějaké jiné brány pekelné ji nepřemohly dřív než ono. Co by si dnes církev počala, kdyby ji Tovaryšstvo Ježíšovo včas nevyzbrojilo svou neporazitelnou kazuistikou a nepřeberným bystrozrakem neohroženého generála Sosy, který se nenechá napálit nějakými evangelisty, a kdyby nakrásně přišel někdo s magnetofonovým záznamem naprosto nežádoucích Kristových slov, bude si vědět rady: "A kdo dokáže, že ten záznam není zfalšovaný?"

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

První adventní neděle: Přichází čas naděje. Příprava na okamžik, kdy tmu světa prozáří Světlo. Nejde jen o tělesné sebeomezení. Ještě důležitější je půst duchovní. Jednota za každou cenu? Ne. Pravda rozděluje. I to je Advent 2022

První adventní neděle: Přichází čas naděje. Příprava na okamžik, kdy tmu světa prozáří...

Nebezpečná proroctví: Kdy konec světa? Ďáblova past. Války a katastrofy jsou jen znamení. Židé se přece ještě neobrátili... Co dělat, když nelze věřit současným autoritám Církve? Život je jinde.  Zůstat v milosti a používat rozum

Nebezpečná "proroctví": Kdy konec světa? Ďáblova past. Války a katastrofy jsou jen znamení....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky