Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Síly světla a temnoty se střetly: Koronavirus i nepokoje v Americe zbraní sil NWO. Bojovník za pravdu píše Trumpovi i světu. Deep Church ve spojenectví s Deep State. Hraje se o osud lidstva. Účinný nástroj boje

Síly světla a temnoty se střetly: Koronavirus i nepokoje v Americe zbraní sil NWO. Bojovník za pravdu píše Trumpovi i světu. Deep Church ve spojenectví s Deep State. Hraje se o osud lidstva. Účinný nástroj boje

14. 6. 2020

Tisk článku

Ivan Poledník doporučuje - právě tak, jako Donald Trump - seznámit se s dopisem odvážného duchovního, v němž odhaluje spiknutí sil temnoty proti zbytkům řádu, pravdy a dobra v současném světě

Bývalý apoštolský nuncius ve Spojených státech amerických, arcibiskup Vigano, napsal americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi list v souvislosti s epidemií koronaviru a nepokoji způsobenými smrtí násilníka a recidivisty George Floyda. Podle něj to, co dnes otřásá USA, je součástí všudypřítomného mohutného duchovního zápasu mezi silami dobra a zla.

Otevřený dopis způsobil poprask a pochopitelnou negativní odezvu v médiích napojených na Deep State i na rozkladné modernistické kruhy v Církvi kolaborující se všemi nepřáteli křesťanství, s politiky, aktivisty, bojovníky za "práva" menšin, ekoteroristy a dalšími služebníky sil NWO.

Tak například údajně "nezávislý" server National Catholic Reporter uvedl, že Viganův "dopis byl zveřejněn na LifeSiteNews, krajně pravicové webové stránce, známé svými extrémistickými názory na potraty a homosexualitu". V dopise vícekrát zmiňovaný Deep State označil za konspirační teorii. Jasná Viganova slova opírající se o Písmo, proroky a církevní učitele označuje za "zahalený jazyk".

Bojovník za pravdu

Arcibiskup Vigano je známý kritik zhoubného Františkova episkopátu. V srpnu 2018 zveřejnil obsáhlý dopis, v němž obvinil papeže, řadu dalších vysokých kuriálních úředníků a amerických biskupů, že dlouhodobě věděli o obviněních ze sexuálního zneužívání proti kardinálu McCarrickovi, a drželi nad ním ochrannou ruku. V případě papeže pak ještě přidal obvinění, že přes znalost situace zbavil McCarricka trestů, které na něj tajně uvalil Benedikt XVI., a dokonce ho zařadil mezi své vlivné poradce. Zároveň papeže vyzval k rezignaci. 

Prezident Trump reagoval slovy "jsem velmi poctěn otevřeným dopisem od arcibiskupa Vigana. Doufám, že každý, věřící i nevěřící, si jej přečte". Ostře sledovaný tweet se stal záminkou pro další útoky na prezidenta ze strany mediálního mainstreamu, kde se jednotlivé plátky předhánějí ve spekulacích nad tím, o kolik si tím Trump snížil preference a kolik "soudných" věřících mu tímto přestalo důvěřovat. 

Ve skutečnosti arcibiskup udeřil hřebík na hlavičku. A obě strany to moc dobře vědí. 

Z dopisu 

"V posledních měsících jsme byli svědky formování dvou opačných biblických stran, zformovaly se strana světla a strana temnoty". Strana světla je podstatně početnější než strana temnoty, ta však má své přívržence na významných postech v administrativě, politice, v ekonomickém sektoru a v médiích. Podle arcibiskupa Vigana je nepochopitelné, jak rychle se většina stala rukojmím v rukou darebáků a jejich pomocníků, kteří straně temnoty pomáhají ze strachu, nebo kvůli vlastnímu prospěchu.

Čtěte ZDE: Již David dostal na výběr z možných Božích trestů: Mor, válku, hlad. Proč vybral mor? Komu slouží Bill Gates? Město Boží a město ďáblovo. Papež i mnozí biskupové selhali. Přichází čas kontrarevoluce? Maria, nikoli antikrist

Ve svém dopise Donaldu Trumpovi arcibiskup Vigano tvrdí, že strana temnoty, proti níž prezident Trump bojuje, se rozhodla vyložit karty na stůl a odhalit své plány. Podle arcibiskupa je krize vyvolaná koronavirem kolosální technikou sociálních inženýrů, kteří jsou připraveni rozhodovat o osudu lidstva a jsou připraveni jednat proti vůli občanů a jejich demokraticky zvolených zástupců ve vládách po celém světě.

Arcibiskup Vigano si je rovněž jist, že nepokoje související se smrtí George Floyda byly vyvolány rovněž uměle těmi, kteří nedokázali své představy prosadit během koronavirové krize. Ta totiž skončila dříve, než se podařilo vyvolat bouři sociálních nepokojů. Z organizace nepokojů v souvislosti s koronavirem a smrtí George Floyda obvinil arcibiskup Vigano představitele Deep State ve Washingtonu, kteří se snaží vybudovat svět bez svobody a bez Boha v duchu zednářského hesla Solve et Coagula (Rozděluj a spojuj).

Ve dopise arcibiskup Vigano zdůraznil, že neexistuje jen "Deep State" ale také "Deep Church". Věrní pastýři Církve se starají o Kristovo stádo bohužel existují i nevěřící žoldáci, kteří chtějí stádo rozehnat a stádo vydat napospas vlkům. Není divu, že tito žoldáci jsou stoupenci temnoty a nenávidí stoupence světla. Donald Trump ukazuje, na které straně stojí. Chrání život nenarozených dětí, mluví o pronásledování křesťanů, podporuje náboženskou svobodu občanů, odsuzuje útoky na kostely a chrámy. Arcibiskup Vigano vyjádřil hluboký zármutek i nad skutečností, že nejvíce nenávistných útoků vůči prezidentovi přibylo po jeho návštěvě Národní svatyně Jana Pavla II. ve Washingtonu.

Podle arcibiskupa je znepokojující, že existují v církvi biskupové, kteří svými kroky dokazují, že se zařadili do služeb strany temnoty. Tito biskupové slouží Deep State, globalismu, Novému světovému řádu (NWO), který nemá nic společného s křesťanstvím a který vychází ze zednářských tradic. Tito biskupové slouží lidem, kteří se chystají ovládnout svět, snaží se vyloučit Boha ze života společnosti, rodiny i církve.

Arcibiskup Vigano na závěr svého listu vyzval k modlitbě za prezidenta Donalda Trumpa, za USA a celé lidstvo, které je dnes vystaveno útokům satana. Síla modlitby odhalí všechny lži přívrženců sil temnoty a satana, jejich plány budou zmařeny, jejich zrada se ukáže v nahé pravdě a její na pohled hrůzostrašná síla se rozplyne a stane se ničím. Vytažením na světlo světa se ukáže, co je pravda a co je ve skutečnosti pekelný podvod.

Celý dopis v angličtině si můžete v přečíst například zde
Tagy článku

Doporučujeme

Eucharistické zázraky: Tkáň srdce člověka v agonii. Vždy stejná krevní skupina AB. I na jižní Moravě. Věda v koncích. Co nám tím chce Pán sdělit? Nespekulujme. Jen v úžasu padnout na kolena. Velký okamžik se již opět blíží

Eucharistické zázraky: Tkáň srdce člověka v agonii. Vždy stejná krevní skupina AB. I na...

Postní naděje: Skutečnost nebo klam? Už i vědci souhlasí, že všechno vzniklo z ničeho. Víra v Něj je cesta zdravého rozumu. Stovky proroctví a stovky vzkříšení. Ateismus je rovněž víra - bez Víry. On žije a je přítomen mezi námi!

Postní naděje: Skutečnost nebo klam? Už i vědci souhlasí, že všechno vzniklo z ničeho....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky