Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
V Německu zavádějí „třetí pohlaví“, v Británii sexuální výchovu od 5 let. Mladé Francouzky natočily video, kde ukazují, že je možné říci ďáblu NE!

V Německu zavádějí „třetí pohlaví“, v Británii sexuální výchovu od 5 let. Mladé Francouzky natočily video, kde ukazují, že je možné říci ďáblu NE!

2. 11. 2013

Tisk článku

Václav Danda se zamýšlí nad důsledky posledních revolučních výdobytků, které útočí na vlastní podstatu člověka skrze jeho sexualitu.

Lídr Evropské unie, Německo, je první evropskou zemí, která umožní uznání třetího pohlaví. Občané, kteří se necítí být ani mužem, ani ženou, budou moci v úředních dokumentech uvádět „pohlaví neurčité”. Tuto možnost zavádí novela občanského zákoníku, která začíná platit od 1. listopadu.

PP galerie autorů

Hermafrodité se stávají skutečností

Změna umožní v rodných listech uvést v kolonce pohlaví "neurčité", pokud se dítě narodí s nejednoznačným pohlavím – tedy jako hermafrodit. Až do nynějška bylo nutné se mezi dvěma pohlavími rozhodnout, nyní bude možné toto rozhodnutí provést kdykoli v pozdějším průběhu života. Daný člověk však bude mít rovněž právo se nerozhodnout a zůstat u "třetího pohlaví". Vpravdě revoluční změnu zákona doporučil německý Ústavní soud, podle nějž patří právo určit vlastní pohlaví k základním lidským právům.

Žijeme v jiném světě

Zní to jako z jiného světa, ale v tom je právě ten problém, my už totiž delší dobu v jiném světě žijeme. Fantasmagorie, jako jsou úředně uznaní hermafrodité a další perverznosti, které útočí na samotné základy lidské přirozenosti, jsou pouze začátkem nové éry. Ne náhodou přichází s tímto revolučním opatřením právě Německo pod vedením Křesťanskodemokratické kancléřky Merkelové. Symbióza revolučních marxistů a „křesťanských“ demokratů, která se tolik osvědčila v Evropském parlamentu je vzorem pro sestavování vlád v celé Evropě. Konečně podobné dobrodiní čeká zanedlouho i nás.

Tajné spolky s okultními praktikami

Kam až hodlají světoví marxističtí revolucionáři pevně usazení v rozhodujících pozicích Evropské unie zajít, nevědí ještě ani oni sami. Jsou jen použitými loutkami velkých hráčů, kteří plánují své projekty v příšeří tajných spolků, které jsou často prodchnuty okultními praktikami. Jedině pod touto optikou  můžeme pochopit na první pohled nesmyslný zákon „O třetím pohlaví“. Kromě zásadního útoku na lidskost samu, jde o připravování půdy pro magické okultní experimenty, které pro nás velcí mágové v Iluminátských bratrstvech pro Nový věk připravují.

Hermafrodit jako vrchol magie

Ve všech magických školách od starověku až po dnešek měli hermafrodité zvláštní místo. Nejvyšší magický rituál je symbolizovaný právě hermafroditem. Spočívá v proniknutí dualitou a jejím pohlcením. Jeho původ lze historicky dohledat v období starého Řecka, ale tam byl s největší pravděpodobností přinesen spolu s mnohými „hermetickými“ tajemstvími z Egypta, kde se kořeny rituálu ztrácejí v nedohlednu tajemných mýtů a legend.

V současné okultní praxi používané u vysokých Iluminátských zasvěcenců spočívá rituál v sérii sexuálně-magických obřadů prováděných s transexuálními osobami, nebo s hermafrodity. Právě tyto osoby v sobě spojují dualitu muže a ženy v „prapůvodním“ stavu jednoty a představují pro novodobé čaroděje obrovský zdroj možností.

PP koláž

Čtěte zde: Angelina Jolie: Satanistka s českými kořeny? Další informace k pozadí temné kampaně s uříznutými ňadry.

Magická iniciace nejvyššího druhu

V minulosti měl pohlavní styk s hermafroditem u mnoha magických národů obrovskou hodnotu a sloužil k otevření tzv. „třetího“ oka, navození mystického spánku a získání magických schopností a byl vyhrazen pouze největším mágům. Sexuální styk s transsexuály je pro Iluminátské mágy, řídící bankovní korporace a evropskou politiku,  magickou iniciací nejvyššího druhu. Tito šílenci, kteří  mají ambice zotročit evropské národy a zmocnit se veškerého jejich materiálního i duchovního bohatství, věří, že pomocí styku s hermafroditem je možno dosáhnout stavu "zrušení protikladů", neboť transsexuální jedinci a hermafrodité coby spojení a koexistence mužské i ženské, pasivní i aktivní části, mocně zapůsobí na opačné póly, jež v sobě každý mág obsahuje.

Mnohá theurgická učení hovoří o "lásce hermafroditů" jako o jediném prostředku, jenž může člověka přiblížit „padlým andělům“, aby byl schopen je zřít a hovořit s nimi. Podle řady zdrojů právě „čarodějové“, dlící ve svých honosných kancelářích  v nevyšších patrech na Manhattanu v Londýně či Bruselu, používají hermafrodity pro svoje evokace.

Nový evropský věk přichází 

Helena Petrovna Blavatská, jedna ze zakladatelek hnutí New Age, založila na počátku století i časopis Lucifer, ze kterého dodnes čerpají, jak političtí stratégové New Age tak i „majitelé klíčů“ ze světa médií a show byznysu. Nikoho zřejmě rovněž nepřekvapí, že Blavatská podle pamětníků trpěla nespecifickou formou pseudohermafroditismu.

Čtěte ZDE: John Travolta v Karlových Varech a v Praze: Jedna z významných temných postav nebezpečné náboženské sekty je českými médii oslavována

Tady také nacházíme styčné body těchto Iluminátských zasvěcenců a jejich dnešní podporu homosexualismu a všech myslitelných sexuálních úchylek včetně pedofilie, které jsou postupně implantovány do veřejného prostoru a právního rámce zemí Evropské unie.

Británie zavádí sexuální výchovu od 5 let

Nikoho proto nemůže překvapit, že „konzervativní“ vláda Davida Camerona chystá zavádění sexuální výchovy již od 5 let věku dítěte. Britská vláda rozhodla „vyučovat“ sexuální výchovu dětí už od první třídy, tj. od 5 let. Učební plán momentálně rozpracovávají odborníci UNESCO. Je pravděpodobné, že za základ vezmou světový „bestseller“, knihu Robbie Harrise a Michaeal Emberleye „Pojďme si povídat o sexu“, určenou pro děti mladšího školního věku.

Ta již byla vydána v několika vydáních a je přeložena do 30 jazyků. Pokud se tak stane, již v příštím školním roce, budou učitelé nuceni s pětiletými dětmi hovořit o intimním životě jejich rodičů a vysvětlit jim, odkud se berou děti. Kromě toho se chlapci a holčičky naučí různé typy zvráceností, včetně homosexuality – pro zvýšení efektu s barevnými ilustracemi.  Rodiče o souhlas s narušením přirozeného vývoje jejich dětí nežádají; předmět bude povinný na všech školách.

Podobná opatření se zavádějí v celé Evropské unii jako na běžícím pásu. Nedávno jsme informovali o protestu rodičů v Německu, kteří se nechtěli smířit s tím, že jejich děti jsou nuceny absolvovat sexuální výchovu v německých školách. Situace došla tak daleko, že za protest byli někteří rodiče, kteří se nechtěli smířit s touto zvráceností, i uvězněni.

PP koláž

Čtěte ZDE: V Německu vsadili člověka do vězení jen proto, že jeho dcera vynechala dvě hodiny sexuální výchovy. Čeká nás podobný osud po vítězství pokrokářů ve volbách?    

Na co se máme ještě připravit v rámci demoliční kampaně proti rodině ze strany elitních ideologů Evropské unie a jím ovládaných vlád? Kam až hodlají zajít ve své nenávisti k lidské přirozenosti „mágové“ Nového světového řádu otevírající náruč okultním silám, které mají proměnit křesťanskou Evropu v půlnoční království?

Legalizace „třetího pohlaví“ v Německu se tváří racionálně a dokonce humanisticky, „lidskoprávně“. Stejné argumenty používají „pokrokoví učitelé“, kteří chtějí z malých dětí vyrábět sexuální „přeborníky“, budoucí homosexuály, pedofily a obecně „moderní lidi“, pro něž sexualita, odtržená od její duchovní základny, z nich „vymaže“ schopnost být člověkem v pravém původním slova smyslu: Tedy ženou a mužem.

Co s tím? Nedat se, přestože převaha je napohled totální. Takto například reagují mladé Francouzky:

Antigone, skupina francouzských dívek, které mají na ženství svůj názor, ve videu zde, případně s českými titulky na této adrese:

PP


Tagy článku

Doporučujeme

Krvavý počátek naší bezbožné epochy: Francouzská revoluce byla především namířena proti Kristu. Prostitutka na oltáři. Zbožštění člověka. Modla rozumu. Vraždění katolíků. Zkáza mravů jako lidské právo? Zatím zednáři triumfují

Krvavý počátek naší bezbožné epochy: Francouzská revoluce byla především namířena proti...

Mladá žena s jemnou duší: Střet s mocí. Záhada matematiky. Ekonomie míru a války. Fico a Trump: Zásah Boží? A co nezdařený atentát na Hitlera? Neboj se a nemlč! Uchovat si zdravý rozum a víru. Kde se bere zlo? Pán Bůh není eurozóna

Mladá žena s jemnou duší: Střet s mocí. Záhada matematiky. Ekonomie míru a války. Fico...

Na začátek stránky