Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Vánoce jsou jim trnem v oku: Komu? Již nejen muslimským imigrantům, kteří chystají vánoční útoky. Neziskovky zase volají po inkluzi. Tajný dokument Evropské komise zatím neprošel. Lemuři z temnot a náš dobrý boj

Vánoce jsou jim trnem v oku: Komu? Již nejen muslimským imigrantům, kteří chystají vánoční útoky. Neziskovky zase volají po "inkluzi". Tajný dokument Evropské komise zatím neprošel. Lemuři z temnot a náš dobrý boj

23. 12. 2023

Tisk článku

Konstantinos Bogdanos bývalý řecký poslanec poukazuje na ohrožení Vánoc v Evropě nejen ze strany islamistů, ale i bruselských liberálních progresivistů, pro které jsou svátky narození Božího syna "kamenem úrazu" - neboť se společně obracejí k jinému "duchovnímu principu"

Vánoce jsou doslova i obrazně pod palbou: Na jedné straně islamisté hrozí, že se zaměří na sváteční shromáždění a oslavy. Na straně druhé levicová globální agenda se pokouší „zrušit“ Vánoce jako svátky, které prý nejsou dost inkluzivní.

Nový rozměr hrozby

Zejména letos mají bezpečnostní obavy nebývalou vážnost. „V souvislosti s nadcházejícím svátečním obdobím existuje v Evropské unii obrovské riziko teroristických útoků,“ uvedla začátkem prosince Ylva Johanssonová, komisařka EU pro vnitřní záležitosti.

pp

Čtěte ZDE: Složité osudy Vánoc: Kdo je zakazoval a proč? Dnes Tichou nocí pochoduje Cocacoláš. Konzumní čas pseudolásky? Mnozí však stále slaví Boží narození. Kdo chce slyšet, slyš

Johanssonové dal za pravdu i Thomas Haldenwang, prezident německého Spolkového úřadu na ochranu ústavy, který řekl: „Nyní se objevuje nový rozměr hrozby.“

Před několika týdny byli zatčeni dva muslimští mladíci, kteří plánovali odpálit nálož na vánočním trhu v německém Leverkusenu, a poté uprchnout ze země a přidat se k "Islámskému státu". Dvacetiletý Iráčan, který přijel do Německa loni, byl také vzat do vazby pro podezření z plánování útoku nožem na vánočním trhu v Hannoveru.

Minulý týden dánské, nizozemské a německé orgány v rámci společné policejní operace zatkli několik osob podezřelých z plánování teroristických útoků na evropské půdě během letošních Vánoc. A před pár dnyv Aténách policie zadržela dva Pákistánce, kteří se oháněli noži po kolemjdoucích s výkřiky "Aláhu akbar!" v blízkosti rušného centrálního předvánočního trhu v Nea Ionia na severním předměstí řeckého hlavního města.

Jednou z možností, jak ve stále napjatější mezinárodní situaci ochránit své peníze alespoň před loupeživými nájezdy fialové pětikolky, inflací a "vševidoucím zrakem" Velkého bratra - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu - je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).

Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost s námi využili (budiž jim velký dík!), mnozí o ní ale stále nevědí. Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali a pochopí. Braňme se! Nedejme jim nic zadarmo!

pp

Sledujte ZDE: Peníze nejsou tím, čím se zdají být: Mezi černou magií a zázrakem. Státní převrat pod zn. FED. Titanic, Lincoln, Kennnedy: Vraždy? Basilej 3 - a hned tu byl covid! Další velká krize na dohled. Záchranný vor. Návštěvník z hvězd nabízí pomoc

Obavy o bezpečnost byly údajně důvodem zrušení některých duchovních vánočních akcí v Evropě. Anglie nebyla výjimkou. Prý z bezpečnostních důvodů zrušili tři v bohoslužby na otevřeném prostranství ve východním Londýně (který má muslimského primátora, pozn. PP).

V Manchesteru zase suspendovali přehlídku vánočních světel. Městská rada uvedla, že pro to neexistuje žádné bezpečné místo.

Ve Španělsku úřady - rovněž z bezpečnostních důvodů - právě zakázaly zpívat vánoční písně v ulicích Malagy. 

Brusel navrhoval Vánoce zlikvidovat

Vánoce v Evropě však neohrožují jen přivandrovalí islamisté. Je to i bruselská pokrokářská agenda jejímž cílem je zrušit samotnou podstatu největšího křesťanského svátku. Před dvěma lety Evropská komise sklidila ještě ostrou kritiku za dokument s interními pokyny, v nichž doporučovalo nahradit pojem Vánoce neutrálním „obdobím zimních prázdnin“. A přestože byla a nucena dokument stáhnout, jeho všeobecný duch v Bruselu zůstává. A nepochybně se brzy objeví - byť třeba v nějaké upravené podobě - znovu.

Nedejme se jim jen tak! 

Jak se vlastními silami úspěšně léčit a udržet si zdraví BigPharmě, covidovým vakcinátorům a selhávajícímu zdravotnímu systému navzdory?

V rozhovoru Petra Hájka s mužem, který stojí za pozoruhodným přípravkem, jenž má překvapivě dobré výsledky v léčení jak některých fatálních onemocnění, tak následků vakcinace, najdete další informace

Sledujte ZDE: Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Skupiny "aktivistů" a nevládní organizace "za inkluzivnost" (například Watch this Space), varují, že oslavy narození Ježíše Krista by mohly být diskriminující pro ty, kteří Vánoce neslaví. Vyzývají firmy, aby se vzdaly obvyklé vánoční výzdoby či předvánočních oslav v kancelářích a vyšly tak vstříc "kulturnímu vkusu" a přesvědčení všech zaměstnanců - tedy ateistů a islamistů.

Stále více vánočních pohlednic a firemních či politických přání už opouští nadpis „Veselé Vánoce“. Tradiční vánoční symboly jsou v islamizované Evropě stále kontroverznější. A začíná to od nejútlejšího věku. Jistá mateřská školka v Německu letos poprvé odmítla postavit vánoční stromek - prý kvůli "náboženské svobodě". Vánoční trhy v mnoha imigrací zasažených zemí Evropy se již často nazývají „zimní trhy“. V Rotterdamu, kde právě tak jako v Londýně je starosta muslim, mají nyní hlavní předvánoční atrakci označenu za "zimní jarmark", přičemž na Vánoce se nikde vůbec neodkazuje.

pp

Velmi nás těší, kolik z Vás chce dát najevo svoji příslušnost k hnutí odporu a solidaritu s pronásledovanými nepodvolenými médii.

Trička Protiproudu ve velikostech M, L, XL, 2XL a 3XL si můžete objednat na adrese: [email protected]. Možnost po dohodě vyzvednutí osobně v redakci, nebo zasíláme poštou na dobírku. Pro osobní odběr volejte na redakční telefon 737 461 817. Po dohodě vám trička připravíme k vyzvednutí v redakci v Opletalově ulici (pár kroků od Václavského náměstí).

Načerpejme ve Vánocích sílu pokračovat v dobrém boji

V některých částech Belgie se Santa Claus nebo Sinterklaas "diverzifikuje" na černou ženskou postavu s názvem Queen Nikkolah. A Santovi tradiční malí pomocníci, kteří se nazývají „Zwarte Pieten“ nebo „Černí mazlíčci“, vyvolali pobouření progresivistů, protože součástí jejich kostýmů je černá tvář. I jejich fotografie jsou proto od roku 2020 na Facebooku a Instagramu zakázány.

Tažení proti Vánocím pokračuje a narůstá. Máme být kvůli tomu smutní a sklíčení? Ne, nedovolme jim to!

Nedovolme jim změnit Vánoce na období smutku, zatrpklosti nebo nevraživost. Pro všechny křesťany v Evropě i mimo ni znamenají Vánoce zrod vší naděje a požehnání. Radujme se tedy, oslavujme se svými blízkými a čerpejme z vánočních svátků plných překrásných staletých tradic a zvyků sílu pokračovat v dobrém boji!

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Postní naděje: Skutečnost nebo klam? Už i vědci souhlasí, že všechno vzniklo z ničeho. Víra v Něj je cesta zdravého rozumu. Stovky proroctví a stovky vzkříšení. Ateismus je rovněž víra - bez Víry. On žije a je přítomen mezi námi!

Postní naděje: Skutečnost nebo klam? Už i vědci souhlasí, že všechno vzniklo z ničeho....

Velké zatmění v USA: Přesně za měsíc to začne. Znamení biblických rozměrů? Vzkaz z Ninive pro celý Západ? Kříž nad Amerikou. Ze země vylezou miliardová mračna cikád. Varování? Příležitost? Jednou za 32 000 000 let. Porozumíme?

Velké zatmění v USA: Přesně za měsíc to začne. Znamení biblických rozměrů? Vzkaz z Ninive...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky