Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Ohavná diskriminace na olympiádě v Soči! Nepřátelské rejdy v Rusku! Nové spravedlivé zákony nadiktuje Evropská unie. Příští Agrolympiáda u nás?

Ohavná diskriminace na olympiádě v Soči! Nepřátelské rejdy v Rusku! Nové spravedlivé zákony nadiktuje Evropská unie. Příští Agrolympiáda u nás?

24. 2. 2014

Tisk článku

Estelle Kočičková naše zpravodajka v Soči a na Vinohradech, odhalila na závěr her nejmonstróznější podvod Putinovy vládnoucí garnitury a má spravedlivé řešení

Navzdory politické korektnosti, Listině lidských práv Evropské unie i zdravému rozumu se naše země rozhodla vyslat olympijskou výpravu na území jednoho ze čtyř „Veřejných nepřátel č. 1“. Teď za to platíme všichni: Účastnili jsme se (byť nepřímo, svou podporou u televizních či jiných obrazovek) největší diskriminace sportovců v dějinách. Tato diskriminace se navíc bezprostředně týká pohlavní příslušnosti.  Voláme do boje – podobnou ohavnost už nelze dále snášet!

Na rozdíl od mainstreamu jsme však odhalili skutečnou diskriminaci v srdci Olympijských her. Naši čtenáři budou první, kdo se o ní dozví.

Doping a Nepřítel č. 1

První šokující odhalení je však jiné: Důkladným výzkumem jsme odkryli, kdo je oním skutečným „Nepřítelem č. 1“, proti němuž je nutno bojovat především! Ruský prezident Vladimír Putin se svými nechutnými představami o rodině, složené z matky, otce a dítěte, svatosti kostelů a „tradičních hodnotách“ je jen pomyslnou „třešinkou na dortu“ ohavné ruské olympiády.

Největším nepřítelem sportovců samozřejmě není doping – ten, za vítězného nástupu Velkého Bratra do finiše, doprovázeného odebíráním medailí a aplausem přítomných novinářů, je bezpečně sveden do kolejí, v nichž je spravedlivě kontrolován farmaceutickými firmami. Vše je tedy v pořádku.

Podle exkluzívních informací Protiproudu Olympijský výbor konzultuje se zástupcem Japonska panem Takedou opatření pro příští hry. To nejenže  zakáže startovat sportovcům, jejichž moč obsahuje nepovolené látky, ale současně tyto kriminálníky okamžitě převede na tzv. Program Lebenschoss, který jim pomůže spáchat humánní asistovanou sebevraždu a napravit si tak pověst a daňové konto současně. Uvažuje se o recyklaci těl a jejich prodeji na produkty rychlého občerstvení. Jinak by patrně McDonald nebyl na příštích olympijských hrách schopen dohnat a předehnat rozměry své tisícihlavé sočské restaurace.

Odmítnutí velkorysé nabídky

Naše reportérka Estelle Kočičková však při pobytu v místě konání olympijských her odhalila šokující pravdu: na místě vládne jeden ze čtyř největších nepřátel socialismu - zima!

Nedosti na tom, že Putinovo Rusko zřejmě odmítlo nabídku bratrské pomoci z USA a odmítá sprayovat oblohu nad Sočí aluminiem z neoznačených letadel, což vede k tomu, že v Soči skandálně občas sněží, nebo stejně skandálně nesněží a je teplo. Kromě toho, přes mnohá předchozí ujištění o nediskriminaci sportovců během her, se aktivně angažuje v největší aféře tohoto druhu v dějinách vůbec. Slovy naší reportérky:

Diskriminace a feminismus

„Minulé úterý jsem sledovala – spolu s dalšími přítomnými novináři – z Parlamentu (na Vinohradech) biatlon mužů. Jak jistě všichni vědí, Česká republika fantasticky bodovala. Co však bylo horší: Navzdory Listině práv Evropské unie i vší politické korektnosti nebyly ani v závodě, ani na stupních vítězů, nijak zastoupeny ženy! Nejen povinnou kvótou 40%, na startu nebyla ani jediná!“ píše šokovaná reportérka a pokračuje:

„O den později při závodu žen naštěstí žádný muž nestartoval, zřejmě si to nedovolil. Feminismus se přece jen prosadil. Současně mi to odpovědělo na otázku, proč hned první den netelefonovaly soudružky Marxová-Tominová a Engelsová-Ashtonová, Putinovi a Olympijskému výboru. Zřejmě čekaly na vítězství ženy v druhém závodě. To se mi ulevilo!

Méně-cenné výsledky?

Jenže pouze na chvíli. V příštím okamžiku začal medailový ceremoniál a byla odhalena diskriminace mnohem hrubšího zrna. Ta je navíc tak vlastní naší pokroucené lidské povaze, že o ní prozatím nikdo nejen neinformoval, ale ani neuvažoval: Mnozí sportovci – vlastně až na jednoho – byli v závodě diskriminováni na základě času, který zajeli. Neslýchané! Zlatý kov dostal pouze jeden! Další dva – na základě diskriminační časové nekoreknosti – získali kovy, označené jako „méně-cenné“ oproti zlatu. Co asi taková zrůdná diskriminace provádí s psychikou nešťastných závodníků?“

Demokratický návrh

Řešení je přitom nasnadě. Prostřednictvím Protiproudu navrhuji, aby nejen naši, ale i další sportovci z bratrských zemí Evropské unie, okamžitě odevzdali diskriminačně získané medaile. Současně nechť vyzvou Olympijský výbor, aby na příštích hrách (které se však, v souladu s olympijskou myšlenkou, nesmějí konat v okupované zóně, proto by se měly přesunout na Jižní polokouli) všichni sportovci závodili najednou a dosáhli stejného času a umístění.

Jedině tak bude zajištěna demokratická povaha her, kterou ty ruské tak znetvořily. Na její dodržení by mohly dohlížet JPD (Jednotky profesionálních demonstrantů) z Kyjevské EU (dříve Ukrajina), které už navždy budou bez práce, protože v EU se s demonstranty nepářeme. Viz miliónové pochody pro rodinu ve Francii, skvěle a spravedlivě rozehnané demokratickou policií.

Inspirovaná hrůzným průběhem Olympijských her v Soči, pracuji na několika stovkách dalších „regulací“ ve sportu jako takovém. Jakmile je dokončím, předám je Andreji Babišovi, jehož ANO-NE (aktualizace názvu hnutí pro volby do Evropského parlamentu) je snadno prosadí. Podle posledních zpráv kolujících v Soči, se totiž náš neformální předseda vlády rozhodl, že přespříští olympijské hry se budou konat na řepkových polích Agrofertu. Angela Merkelová mu na to prý už dala ruku. Protože není důležité zvítězit, ale zúčastnit se!

PP
Tagy článku

Doporučujeme

Přítomnost Krista v Eucharistii: Ve sv. hos­tii je sku­teč­ný Kris­tus. Úžas­né, ne­vy­svět­li­tel­né ta­jem­ství. Vě­rou­ka podle tri­dent­ské­ho kon­ci­lu. Při­jí­má­ní na ruku - jedna z těžkých ran na těle Spa­si­te­le. Většina věřících se už přizpůsobila?

Přítomnost Krista v Eucharistii: Ve sv. hos­tii je sku­teč­ný Kris­tus. Úžas­né, ne­vy­svět­li­tel­né...

1000 roků naší bratrovražedné politiky: Drahomíra vs. Ludmila. Koncepce sv. Václava byla geniální. Boleslav prozřel příliš pozdě. Vždy mezi Bavory a Sasy. Měj na svém dosti a cizího nežádej! Obnovíme stát v duchu sv. Václava?

1000 roků naší bratrovražedné politiky: Drahomíra vs. Ludmila. Koncepce sv. Václava byla...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky