Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Proč ve sporu o Krym nejde jen o Krym: „Sankce“ vůči některým ruským osobnostem vypovídají mnohé. Sociálně inženýrský džihád kulturní levice má různé nástroje

Proč ve sporu o Krym nejde jen o Krym: „Sankce“ vůči některým ruským osobnostem vypovídají mnohé. Sociálně inženýrský džihád kulturní levice má různé nástroje

28. 3. 2014

Tisk článku

Michal Semín komentuje pokrytectví západních elit a ukazuje, že detailní pohled na takzvané sankce v souvislosti s ukrajinskou krizí dokládají, o co tady vlastně doopravdy jde

Jedním z důkazů, že současný konflikt „Západu“ s Ruskem o Krym nemá výlučně geostrategickou povahu, ale že je v něm skryt i hlubší, kulturně civilizační aspekt, je seznam osob, na něž Obamova administrativa uvalila sankce. Bez ohledu na to, co si o těchto sankcích myslím, uznávám, že mají logické opodstatnění ve vztahu k osobám, jež se podílely na přípravě a provedení „akce Krym“.

pp

Přesto americká administrativa nenašla dostatek odvahy na to, aby na tento seznam připsala taková jména, jako jsou Putin, Lavrov či Medveděv. K čemu však odvahu nalezla, je uvalení sankcí, spočívajících v zákazu vstupu na území USA a zmrazení zahraničních kont, na poslankyni Jelenu Mizulinu. Na ženu, jež se ke krymské otázce nijak nevyjadřovala, natož aby se v ní angažovala, a jež je členkou strany, jejíž významný člen proti připojení Krymu k Rusku dokonce protestoval. Za co si tedy tento americký vztyčený prostředníček vykoledovala?

pp

Čtěte ZDE: Hovory na pravici: Vše co dnes Západ považuje za „lidská práva“ má bolševický původ. Proč i česká „pravice“ podporuje „protirodinný džihád“, sexuální revoluci a juvenilní justici?

Sankce a džihád kulturní levice

Jelena Mizulina, coby předsedkyně Výboru pro rodinu, ženy a děti v Dumě, je hlavní autorkou zákona, zakazujícího propagaci homosexuálního životního stylu mezi dětmi a mládeží. Usiluje též o to, aby byla znemožněna adopce ruských dětí do zemí, v nichž je uzákoněna adopce dětí homosexuálními páry a aktuálně navrhuje, aby se tento zákaz rozšířil o Belgii, kde byl poslanci přijat a králem stvrzen zákon, schvalující eutanazii dětí.

Kdo vzdoruje kulturnímu imperialismu současných euroamerických elit, musí počítat s nepříjemnými následky

Na loňské prorodinné konferenci v Lipsku byla tato statečná žena fyzicky napadena LGBT aktivisty. Snažili se jí zabránit pronést příspěvek o potřebě legislativní obrany rodiny před sociálně inženýrským džihádem kulturní levice. Soudruhu Obamovi, jehož velvyslanci kromě toho, že předepisují, kdo má být ve vládě (Ukrajina) či která vláda má jít od válu (Česká republika), rozvracejí morální klima hostitelských zemí aktivní podporou „pochodů hrdosti“, se tedy nelze divit, že chce lidem jako je Jelena Mizulina touto cestou vzkázat, že kdo vzdoruje kulturnímu imperialismu současných euroamerických elit, musí počítat s nepříjemnými následky.

pp

Čtěte ZDE: Šokující zpráva o tom, co se na naše děti valí z Evropské unie: Nechutnosti a obscénnosti jako povinný vyučovací předmět ve školách! Ubráníme se?

Před několika dny vyšel dlouho očekávaný český překlad knihy Gabriely Kuby Globální sexuální revoluce, mapující teorii i praxi „genderové“ ideologie, rozvracející přirozený řád ve společnosti. Autorka uvádí hlavní postavy a děje hlubokých sociálních změn, probíhajících v posledních desetiletích, jejichž cílem je zničení posledních zbytků přirozeného mravního řádu a křesťanské civilizace. Zmiňuji to v souvislosti s uvalením sankcí na paní Mizulinu proto, že mezi státy, které neobolševický program genderové revoluce nejen plně akceptovaly, ale i aktivně exportují, současné Rusko, na rozdíl od jeho protivníků, nenalézáme.

Intitut svatého Josefa 

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Postní naděje: Skutečnost nebo klam? Už i vědci souhlasí, že všechno vzniklo z ničeho. Víra v Něj je cesta zdravého rozumu. Stovky proroctví a stovky vzkříšení. Ateismus je rovněž víra - bez Víry. On žije a je přítomen mezi námi!

Postní naděje: Skutečnost nebo klam? Už i vědci souhlasí, že všechno vzniklo z ničeho....

Velké zatmění v USA: Přesně za měsíc to začne. Znamení biblických rozměrů? Vzkaz z Ninive pro celý Západ? Kříž nad Amerikou. Ze země vylezou miliardová mračna cikád. Varování? Příležitost? Jednou za 32 000 000 let. Porozumíme?

Velké zatmění v USA: Přesně za měsíc to začne. Znamení biblických rozměrů? Vzkaz z Ninive...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky