Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Bohuslav Merkel Sobotka: Soudružko, Angelo, evropský Bundeswehr vám pomohu prosadit. Z Ventotene míří papaláši diktovat do Bratislavy. Snad na ni Nebe také nesešle zemětřesení. V plánu je pohroma pro celou Evropu

Bohuslav Merkel Sobotka: Soudružko, Angelo, evropský Bundeswehr vám pomohu prosadit. Z Ventotene míří papaláši diktovat do Bratislavy. Snad na ni Nebe také nesešle zemětřesení. V plánu je pohroma pro celou Evropu

25. 8. 2016

Tisk článku

Pavel Kopecký hořce konstatuje křečovitou oddanost premiéra Sobotky vládcům Evropy, kterým chce pomoci zvrátit jejich politickou agonii zřízením evropské armády k likvidaci zbytků suverenity zlobivých gubernií

Bruselské monstrum hraje vabank. Nic jiného mu ani nezbývá. Pro jednotlivá dominia a protektoráty tak nastává fatální situace - na jednu stranu nadějeplná, a druhou stranu velmi zrádná a nebezpečnější než kdy předtím.

Evropský establishment po Brexitu a tváří v tvář čím dál větší nespokojenosti lidí s vnitřní i vnější politikou jejich států hodlá utáhnout šrouby tak, aby byl jakýkoli další odpor předem eliminován. Spoléhá při tom především na své poskoky v čele vlád jednotlivých zemí (z nichž mnohým také zvoní předvolební hrana), kteří však právě proto nyní vynakládají všechny zbývající politické síly k prosazení ještě hlubší integrace rozklíženého totalitního soustrojí.

pp

Na první pohled to vypadá nepříliš reálně. Británie svěžím krokem od Titaniku odchází, v řadě zemí se probouzejí zárodky voličské revoluce. Nebuďme však až přílišnými optimisty. Kroky řady aktérů dávají tušit, že plán protiakce silou přechází do fáze realizace.

Spiklenci z Ventotene

Když to nejde silou, půjde to ještě větší silou - případně lstí. Ihned po Brexitu se sešli ministři zahraničí Francie a Německa aby vypracovali jízdní řád pro novou podobu federalizované unie. Jedním z jeho důležitých bodů je převzetí iniciativy vládami Francie a Německa za podpory Itálie - a současně mediální upozadění neoblíbených eurokomisařů, které evropská veřejnost buď ani nezná, nebo je naopak na jejich papalášská bydla stále více alergická.

Druhým důležitým bodem je vytvoření evropské armády, která se má stát svazujícím prvkem v celém konstruktu - základním atributem superstátu.

Na pondělní schůzce v Itálii (jeden z tamních deníků ji nazval "Nikoli summit velmocí, ale nemocí") byla načrtnuta další část plánu federalizované Evropy. Kancléřka Angela Merkelová, francouzský prezident François Hollande a italský premiér Matteo Renzi sestavili nový jízdní řád pro Evropu vpravdě symbolicky na italském ostrově Ventotene, na palubě letadlové lodi nesoucí jméno zednářského vůdce Giuseppe Garibaldiho.

Ostrov Ventotene je také významným "poutním místem" evropských federalistů. V roce 1941 zde byl vězněn zakladatel Evropského federalistického hnutí - svobodný zednář a komunista Altiero Spinelli. Zde také sepsal Manifest z Ventotene, v němž volal po sjednocení Evropy. Není divu, že součástí summitu bylo také položení květin trojicí politiků na hrob tohoto revolucionáře a pozdějšího poslance Evropského parlamentu.

Čtěte ZDE: Napětí před drzou návštěvou německé organizátorky muslimské invaze: Jede k nám Merkelová klást eurominy? Nálož pod unii položena, rozbuška aktivována. Převratné chvíle Evropy přicházejí. Buďme ve střehu!

Sobotkova evropská armáda

Renzi dostal zřejmě úpal, protože zcela vážně tvrdil: "Mnoho lidí si myslelo, že EU je v koncích kvůli Brexitu. Není tomu tak. Chceme psát budoucnost," prohlásil nezvolený italský premiér. O jakou budoucnost půjde, "přeložila" pak české veřejnosti "bruselská spojka", která v Praze toho času zastává post premiéra.

Bohuslav Sobotka tlumočil rozhodnutí vybudovat "evropskou armádu" jen několik hodin poté: "Když jsem před dvěma lety mluvil v Evropském parlamentu o potřebě vytvoření evropské armády, zažil jsem úsměvy. Dnes by se nám taková armáda velice hodila. EU má zatím organizaci s názvem Frontex, která má zatím tři vyzbrojené nebo nevyzbrojené lodičky," prohlásila Merkelové loutka v čele české vlády.

Spíše než naší veřejnosti je tento vzkaz určen zemím Visegrádské čtyřky, které Berlín a Paříž vnímají jako podstatný problém. Ostatně, smysl pražské "inspekční" návštěvy Angely Merkelové  spočíval také v tom, aby předala Sobotkovi noty na otupení hran V4 pěkně z ruky do ruky. A to jak v otázkách přijímání migrantů, tak právě ve věci projektu evropské armády. Již poněkolikáté tak má sehrát roli červa nahlodávajícího možné společné jasné stanovisko V4 k těmto otázkám.

Především Poláci a Maďaři však nebudou rolí našeho premiéra nijak zvlášť zaskočeni, neboť si na jeho politický styl a motivy již zvykli. Zvlášť, když mu bude sekundovat Sorosův ministr zahraničí v Bratislavě Miroslav Lajčák, který se navíc na unijním summitu 16. září v Bratislavě bude pohybovat na domácí půdě.

Evropská unie totiž skutečně stojí na křižovatce a triumvirát "nemocí" z Ventotene prosazující federalizaci EU bude vyhrožovat nejen Maďarsku a Polsku, které hlubší integraci zásadně odmítají, ale už také Rakousku, Finsku, Dánsku, Švédsku a dalším zemím, jimž se do federalistického chomoutu také dvakrát nechce.

Čtěte ZDE: Čistá a plánovaná zrada: Společná armáda EU. Dovršení ztráty naší státní suverenity upečeno na Bilderbergu. Více muslimů do Evropy? Odzbrojení států i jednotlivců je nezbytné. Historie naléhavě varuje

Vize bruselského superstátu

Jak má v budoucnu projekt takové Nové Evropy vypadat? I to již tušíme. Polská televize TVP INFO zveřejnila dokument nazvaný Silná Evropa v nejistém světě, podle kterého triumvirát z Ventotene již plnou parou jede.

Členské státy EU se podle tohoto dokumentu budou donuceny vzdát vlastní armády, vlastních tajných služeb, zbytkového vlastního zákonodárství, vlastního daňového systému i vlastní měny. A rovněž rezignovat na kontroly na svých státních hranicích včetně systému vpouštění a relokace migrantů. Dalším bodem je také vytvoření společného vízového systému, společné zahraniční politiky - a transformace NATO.

V dokumentu se mimo jiné píše:

Naše státy sdílejí společné předurčení a společný žebříček hodnot, které dávají předpoklad k ještě hlubšímu sjednocení našeho obyvatelstva. Budeme tedy usilovat o politickou unii v Evropě a zveme další Evropany k připojení se k projektu.

V praxi to znamená, že:

  • vznikne společná armáda "European Security Compact" na principu "ohrožení jednoho státu = ohrožení všech států;
  • rozvědka a kontrarozvědka bude podřízena jednomu centru;
  • bude zvětšena pravomoc "Evropského veřejného žalobce" a vznikne jednotný trestní zákoník;
  • národní státy nebudou mít právo rozhodovat o migraci a nebudou mít vlastní azylovou politiku;
  • rozmístění migrantů bude povinné a bude respektovat rovnoměrné rozdělování uprchlíků - a národní státy to nebudou smět odmítnout;
  • Německo a Francie - jako obvykle bez jakéhokoli mandátu - už jménem EU začaly jednat se severoafrickými zeměmi o pravidlech migrace jejích obyvatel do Evropy;
  • jednotná měna Euro bude poviná pro všechny členské země;
  • bude zaveden jednotný daňový systém a odstraněna konkurence v daňových systémech mezi jednotlivými zeměmi…

Takže víme, před čím stojíme.

Umíme také dosti přesně odhadnout, s čím do Prahy "na otočku" přijela německá kancléřka a s čím pojede triumvirát z Ventotene do Bratislavy.

Děsivé je při tom pomyšlení, že naše národní zájmy bude "hájit" Bohuslav Merkel Sobotka.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky