Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Válka proti teroru druhé generace: Falešní mimozemšťané. Kterak se měl v Iráku zjevit americký bůh. Potřebujeme hologramy? Na vymytí mozků postačí média. Technika pro historický podvod je nachystaná

Válka proti teroru druhé generace: Falešní mimozemšťané. Kterak se měl v Iráku zjevit americký bůh. Potřebujeme hologramy? Na vymytí mozků postačí média. Technika pro historický podvod je nachystaná

8. 3. 2017

Tisk článku

Mike Adams upozorňuje, že divoký scénář, který by mocenské síly mohly využít k potlačení posledních zbytků lidských svobod, nemusí být jen konspirační teorií

Zdá se, že se v poslední době náš svět stává každý den ještě o něco šílenějším. Experti nyní varují před něčím, co by dost dobře mohlo být tím nejbizarnějším - a také nejnebezpečnějším - podvodem lidské historie.

 

Válka proti teroru trochu jinak

Řada odborníků, zkoumajících oblast takzvaných UFO (neidentifikovatelných létajících objektů), varuje před “kosmickou operací pod falešnou vlajkou”. Znamenalo by to, že jedna či několik světových vlád, či spíše mocenských klik, které je ovládají, by sáhla ke kompletně falešné “invazi mimozemšťanů”, aby si tak zajistila totální poslušnost vyděšených občanů. Poté by se celá hysterie pod značkou “mimozemšťané přicházejí!” změnila na chronickou situaci typu “války proti teroru” - s katastrofálními důsledky především pro lidskou svobodu. 

Pokud něco podobného slyšíte poprvé, může se to zdát absurdní a neproveditelné - ale stačí si poslechnout, co o věci dotyční experti říkají, abychom změnili názor. A také co říká deník Washington Post, který přinesl zprávu o technologii, jež by podobné hrátky s naší myslí učinila o mnoho proveditelnějšími.

Hologramy: Zbytečný luxus?

Odborníci se shodují na tom, že pokud by se podobné divadelní představení odehrálo, pak by bylo realizováno pomocí kombinace vyspělých a velmi exotických létajících strojů (ovšem samozřejmě lidské výroby), stejně pokročilé holografické technologie - a za ochotné spolupráce celosvětových mediálních impérií, které jsou již nyní velmi zběhlé ve vyrábění “falešného zpravodajství” - CNN, Washington Post a tak dále. Důvěřiví diváci by byli dokonale přesvědčeni o tom, co se děje - a indoktrinováni tím, co si o věci mají myslet. Upřímně řečeno, většina diváků mainstreamových médií věří prostě tomu, čemu podle médií věřit zrovna mají. A to i když podobná víra není podložená absolutně žádnými důkazy. Stačí se podívat na hysterii kolem “globální změny klimatu”, abychom pochopili, jak dobře lze veřejností manipulovat.

Poznámka na okraj: Nevěřím, že by bylo nutno podobnou operaci pod falešnou vlajkou provádět za pomoci hologramů, i když si to odborníci myslí. Z mé zkušenosti stačí k výrobě “falešné vlajky” říci lidem, co vlastně v televizi viděli. A většina diváků si prostě halucinačním způsobem vyrobí falešné vizuální vzpomínky. Poté budou přísahat, že to opravdu viděli.

Čtěte ZDE: S převratnými zprávami z vesmíru se roztrhl pytel. Podle té poslední pluje prostorem mezi souhvězdím Lyry a Labutě mimozemská flotila. Otázka již prý nezní, zda je ve vesmíru život, ale jestli jsou ufouni přátelsky naladěni

Armageddon na zakázku

Ale zpět k tématu: Jedním z předních odborníků, kteří veřejně promlouvají o “kosmické (falešné) vlajce”, je dr. Stephen Greer z organizace Sirius Disclosure, která se věnuje odkrývání pravdy o existenci mimozemského života i o hoaxech a podvodech zaměřených na nic netušící publikum.

Dr. Greer tvrdí, že mnohé - ačkoli ne všechny - z pozorování takzvaných “UFO”, která se množí všude po světě, jsou ve skutečnosti pozorováním objektů vyrobených lidskýma rukama. Dr. Greer dokonce tvrdí, že vojensko-průmyslový komplex je strukturou se svým vlastním životem a suverenirou, kterou zdaleka nekontroluje žádný prezident, ba ani ten americký. Podle něj jsou to právě zájmové skupiny napojené na toto prostředí, které plánují “falešnou vlajku” kosmických rozměrů.

Účelem podobné akce by byla mimo jiné radikální depopulace planety a “Armageddon na zakázku”. Jak dr. Greer tvrdí, pokud se mocným bude zdát, že se obyvatelstvo planety stává příliš nekontrolovatelným a probuzeným, spustí se plán “invaze”. Ta bude probíhat za pomoci velmi přesvědčivých “mimozemských” strojů, které již dávno vyvinuly a otestovaly v naprostém utajení společnosti jako Northrop Grumann a Boeing. Pak už bude vše v podstatě záležet jen na presstitutkách z mainstreamu, které celou záležitost podají jako “fakt”.

A protože se celosvětové probouzení “lidu” zaměřené na jeho skutečné zájmy děje čím dál rychlejším tempem, blížíme se také ke spuštění celé operace. Greer ovšem vysvětluje, že jeho organizace a podobné společnosti na podobný podvod nenaletí. “Odhalíme pravou podstatu takové akce jako hoaxu,” říká Greer, a vysvětluje, jak by mohla být podobná hříčka využita k částečnému vyvraždění lidstva:

“Oni, tito mocní, by velice rádi viděli kompletní konec současné civilizace a násilný konec zhruba pěti miliard obyvatel Země. Prostředkem k tomu se má stát konflikt, který sami vytvoří: Armageddon, vyrobený na zakázku. To je podstatou nejhlubší vrstvy plánu, která je v pohybu zhruba od padesátých let dvacátého století. Pár lidí ze zpravodajské komunity o plánu ví… a jsou z toho naprosto konsternováni. Dobře vědí, jak síly za scénou využívají všechno, včetně náboženských konfliktů, ale i rasismu, čehokoli, co udrží lidi v tom vroucím kotli. Jenže to nestačí. A tak přijde kompletně falešný - a o to reálněji vypadající - útok na planetu.”

Falešný Trump a “emzáci”

Technologie potřebná k vytvoření dojmu masívního útoku mimozemšťanů už přitom existuje léta. Washington Post už v roce 1999 přinesl zprávu o tom, že americká armáda uvažuje o zapojení nové technologie, která by obyvatele Iráku přesvědčila, že “na Zem sestoupil Bůh”, a tím je přiměla k poslušnosti. Článek, který stále visí na této webové adrese, kromě toho také tvrdí, že armádní síly mají k dispozici technologii, která dokáže generovat jakýkoli hlas a nechat ho říci, cokoli je zrovna potřeba.

Nezbývá, než se ptát: Pokud podobná technologie byla docela běžně dostupná před osmnácti lety, jaký pokrok byl asi mezitím dosažen? Ostatně, sama o sobě by byla zajímavá: představte si, jak “falešnou vlajku” kosmických proporcí odstartuje narenderovaný projev pronesený hlasem Donalda Trumpa… který už mezitím bude neznámo kde.

Čtěte ZDE: Další vědecké důkazy: Jedenácté září - podvod na druhou. Zkušený pilot CIA: Letadla do Dvojčat nenarazila. Soud výpověď přijal. Fyzikální zákony mediální verzi „911“ vylučují. Jak odpoví vláda?

Co je třeba pro přežití

Kromě toho experti jako dr. Greer tvrdí, že by podobná akce byla doplněna nejnovější technologií audioprojekce, která doslova dokáže promítat slova a zvuky do hlav množství lidí. Dá se - jako spousta dalších informací - najít na alternativním internetovém vyhledávači GoodGopher.com zde. Podobná technologie byla dokonce použita i při jedné reklamní billboardové kampani. 

Dr. Stephen Greer momentálně pracuje na dokumentárním filmu, nazvaném Nepovšimnuté (Unacknowledged). Mělo by jít o přelomový snímek, zabývající se tématy, jako je potlačování informací o volné energii, podvody kolem UFO a vládní manipulace zakrývající pravdu. V traileru vysvětluje: “Největší hrozbou dneška opravdu není ISIS. Není jí ani Rusko nebo Čína. Je jí tajná mocenská skupina, která se vymkla kontrole jakýchkoli volených institucí, která disponuje neuvěřitelnými technologiemi a snaží se je používat i k tomu, aby našla či případně zaměřila jakékoli skutečně mimozemské dopravní prostředky.“ 


Trailer k filmu Nepovšimnutý 

Podobné varování ovšem nezní jen z Greerových úst. Bývalý kanadský ministr obrany Paul Hellyer také varuje před silou “Deep State”, korporací, zpravodajských služeb, vojenských struktur a výrobců zbraní. “Jejich spojené síly jsou nezměřitelně veliké,” varuje v jednom ze svých videí. “A jejich cílem je impérium, které předčí všechna impéria, jež kdy byla. Říkají mu Nový světový řád. Bude to znamenat konec jakékoli hry na vládu lidu, lidem či pro lid. Bude to prostě diktatura… privilegované elity,” říká ve videu, v němž také zmiňuje “kosmickou operaci pod falešnou vlajkou” jako jednu z možností nastolení podobné diktatury - možností, která se neustále blíží k uskutečnění.

 

Bývalý kanadský ministr obrany Paul Hellyer mluví o falešné operaci zahrnující “mimozemšťany” 

Je cokoli ze zmíněného pravda? To si musí každý z nás zvážit sám. V každém případě je potřeba abychom všichni měli oči na stopkách a opakovali si, že věřit je možné pouze jasně poznatelným a prokazatelným faktům. A pokud se odehraje některý ze scénářů zmíněných výše, měli bychom být dvakrát opatrnější než obvykle.

Rozumné, skeptické uvažování se zkrátka znovu stává schopností nutnou pro přežití jednotlivce. A možná i druhu.

Zdroj.

PP


Tagy článku

Doporučujeme

Není nad férové zápolení: Porazí dusík v Paříži kysličník uhličitý? Jo a zastavte Putina! Olympiáda jen pro hodné zvané. Vyloučí nás? Utkají se jen A a B týmy Švýcarska? Místo soutěžení dohoda. Budou v USA před volbami střídat?

Není nad férové zápolení: Porazí dusík v Paříži kysličník uhličitý? Jo a zastavte Putina!...

Trumpova kontrarevoluce: Návrat domů. Žádné nové války, žádné nové daně. Váleční zaprodanci globalistů jsou k smrti vyděšeni. A s nimi všichni Fialové, Rakušanové, Pekarové u nás i v Bruselu. Užijme si tento okamžik, chcimírové!

Trumpova kontrarevoluce: Návrat domů. Žádné nové války, žádné nové daně. Váleční zaprodanci...

Na začátek stránky