Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Evropská unie: Reálné dílo satana? Symboly mluví samy za sebe. Kennedy nebezpečí předpověděl. Magická číslovka 11. Příliš mnoho souvislostí popírá náhodu. Nová Babylonská věž přináší zkázu

Evropská unie: Reálné dílo satana? Symboly mluví samy za sebe. Kennedy nebezpečí předpověděl. Magická číslovka 11. Příliš mnoho souvislostí popírá náhodu. Nová Babylonská věž přináší zkázu

27. 3. 2017

Tisk článku

Tomáš Vyoral nachází jasnou symbolickou spojitost mezi EU a silami zla a Ľubomír Huďo k tomu za redakci Protiproudu připojuje krajně znepokojivou prorockou řeč J. F. Kennedyho

Pozapomenutý propagandistický plakát EU z roku 1992 hlásající "Evropa: mnoho jazyků, jeden hlas" zobrazuje rozestavěnou Babylonskou věž podle obrazu Pietra Brueghela (1563), nad níž je 11 obrácených (satanistických) pentagramů.

Náhodou jsem na internetu narazil na propagandistický plakát EU z roku 1992 a nestačil jsem se divit některým "zřejmým" symbolům.

EU poster 1992 (Google, EU)

Plakát hlásá: Europe: many tongues, one voice (Evropa: mnoho jazyků, jeden hlas), to není nijak překvapivé. Zajímavé jsou hranaté postavy lidí (že by symbolizující roboty či otesané bytosti?) a kulatá hlavička dítěte (že by ještě nekádrovaná, nezmanipulovaná, neotesaná?)

Jedenáct eurobafometů

Co mě ale zaujalo na první pohled, jsou zvláštně postavené hvězdy. Jedná se o 11 převrácených pentagramů,které jsou "symbolem černé magie nebo také Satana. Do Obráceného Pentagramu je také někdy vkreslena hlava Mendéského kozla - pak se občas nazývá Bafomet" (Wikipedia).

Obrácený pentagram - Bafomet (Wikipedia)

Nejsem žádný hlubší znalec satanismu ani numerologie, ovšem rovněž počet obrácených pentagramů, totiž 11, není jistě zcela náhodný. Mohu jen spekulovat - z toho co vím, tak číslo jedenáct je tzv. "mistrovským číslem"(spolu s 22 a 33) a působí a je charakterizováno jistou mocí. Jen pro informaci, států bylo v té době v EU 12.

Další zajímavostí ztvárněnou na plakátu EU z roku 1992 je rozestavěná Babylónská věž (dle obrazu malíře Pietra Brueghela z roku 1563). Inspirace pak dle všeho není jen na plakátu, ale i v rámci samotné budovy Evropského parlamentu ve Štrasburku. 

Vyvyšování člověka nad Boha

Babylonská věž byla podle biblické knihy Genesis ohromná budova, která měla sahat až do nebe. Měla být postavena na místě nazvaném posléze Bábel, což je hebrejské jméno pro Babylón. Podle Bible byli všichni lidé v době po potopě světa jednotní a mluvili společným jazykem. Lidé se rozhodli postavit město a věž až do nebe, aby sebe oslavili a nebyli rozptýleni po celé zemi. Věž tedy byla vystavěna k slávě člověka, nikoliv Boha. (Wikipedia)

Opět mohu pouze spekulovat, proč má Evropský parlament symbolizovat Babylonskou věž. Zda je to z důvodu jednoty lidí a jejich jazyků, nebo spíše z důvodu symbolického povýšení se člověka nad Boha - nebo jeho úplného popření (což je, volně interpretováno, také jeden z cílů nejrůznějších společností vyžívajících se v okultních praktikách a symbolech - jako jsou například Svobodní zednáři).

Babylonská věž - Pieter Brueghel, Evropský parlament Štrasburk, plakát EU 1992, Bafomet (Google)

Poslední zajímavostí, kterou bych rád uvedl, a další z řady velké shody "náhod" je pohled na budou Evropského parlamentu se shora. K budově, která podle všeho představuje Babylonskou věž totiž přiléhá druhá, která "náhodou" docela připomíná onu "konspirační" zednářskou pyramidu s vševidoucím okem, která je zobrazena třeba na dolarových bankovkách.

Evropský parlament Štrasburk, vševidoucí oko (Google)

Možná jde v některých případech (nebo třeba ve všech) jen o moji bujnou fantazii, ale na můj vkus je byť jen v těchto uvedených případech těch náhod až moc.

Temná číslovka

Jak je to tedy s tou Evropskou unií? Jedná se o přirozený vývoj lidské civilizace, nebo (trocha konspirace) o umělý tlak na vybudování novodobé totality - Nového světového řádu - jak ho poprvé veřejně propagoval 9. 11. 1991 Bush Sr.- na youtube např. zde... Na desetileté výročí 9. 11. 2001 si pak náhodou dvě desítky Arabů s nožíky na koberce naplánovalo únos 4 letadel (což se jim beze zbytku povedlo) a zbourání 3 budov WTC (ačkoliv letadly narazili do dvou). Nevím, zda to má nějakou souvislost s americkým emergency číslem 911. Dávám jen k zamyšlení a debatě. Kennedy byl zavražděn 22. 11. 1964, spontánní fráze: "Je to malý krok pro člověka, velký skok pro lidstvo" zazněla v rámci mise Apollo 11.

Nemusí to znamenat vůbec nic. Samozřejmě na jiná čísla nalezneme také řadu zajímavých událostí. Ovšem jedenáctka prostupuje některými opravdu stěžejními. Nechávám k zamyšlení čtenářům.

Sám J.F.K. v nepříliš známém a zmiňovaném projevu (který mohl být jedním z důvodů jeho likvidace) vyzýval k obezřetnosti proti tajným společnostem a celosvětovému spiknutí.

Čtěte ZDE: Evropská unie: Nástroj totality a řízené globalizace. Cílem jsou snědí otroci s IQ 90. Ztráta suverenity, prosperity i bezpečnosti. Atmosféra strachu nástrojem na ovládání lidí. Přinese letošek změnu?

Ľ. Huďo: "Konspirátor" J. F. K.

Úvahy nad pozadím atentátu na prezidenta J. F. Kennedyho a spekulace, jestli to spáchal Kreml, Kuba, mafie, CIA, zájmové skupiny v USA nebo kdokoli jiný; zda byl jeden, dva nebo tři střelci, to je pravidelným tématem článků o událostech v Dallasu v roce 1963. Mainstream se však vůbec nevěnuje tomu nejdůležitějšímu, co nejen Američanům vzkázal zavražděný prezident. Veřejné odhalení skutečných pachatelů a organizátorů je bezesporu v nedohlednu, jedno je však jisté a ověřitelné - stále platné varování obsažené v projevu J. F. K. před Americkou asociací vydavatelů novin v hotelu Waldorf-Astoria New York City, 27. dubna 1961. Mimo jiné v něm uvedl:

"Chtěl bych mluvit o naší společné odpovědnosti tváří v tvář společnému nebezpečí. Události nedávných týdnů snad některým pomohly tuto výzvu osvětlit; rozměry této hrozby se však ukazovaly na obzoru po mnoho let. Samotné slovo, 'utajení' je ve svobodné a otevřené společnosti nepříjemné; a my, jako občané, se z podstaty i historicky stavíme proti tajným spolkům, tajným přísahám a tajným jednáním. 

Už dávno jsme rozhodli, že nebezpečí nadměrného a nedovoleného utajování věcných faktů daleko převažuje nad riziky, které jsou citovány na jeho omluvu. I dnes má jen pramalý smysl čelit hrozbě uzavřené společnosti napodobováním jejích svévolných omezování. I dnes má jen pramalý smysl zajištění přežití našeho národa, pokud s ním nepřežijí i naše tradice. A je zde velmi závažné nebezpečí, že ohlášená potřeba větší bezpečnosti bude ovládnuta těmi, kteří jsou dychtivi rozšířit její význam až na samotné hranice úřední cenzury a utajování. 

Apeluji na média

Žádám však každého vydavatele, každého redaktora a každého novináře národa, aby přehodnotili své vlastní standardy a aby prohlédli podstatu nebezpečí, které hrozí naší zemi. V současnosti není vyhlášena žádná válka - a přestože může zuřit nelítostný boj, nemusí být nikdy vyhlášena tradičním způsobem. Nebyla vyhlášena žádná válka, nebyly překročeny hranice pochodujícími vojsky, nebyly odpáleny rakety. Celosvětově jsme totiž postaveni před jednolitou a bezohlednou konspiraci, která spoléhá především na tajné prostředky pro rozšiřování sféry svého vlivu - na infiltraci namísto invaze, na převraty namísto voleb, na zastrašování namísto svobodné volby, na partyzány v noci namísto armády ve dne. 

Je to systém, který odvedl rozsáhlé lidské a materiální zdroje na vytvoření husté sítě, vysoce účinné mašinérie, která spojuje vojenské, diplomatické, zpravodajské, ekonomické, vědecké a politické operace. Její přípravy jsou skryté, nikoli veřejné. Její chyby jsou ututlány, neobjeví se na titulních stranách. Její odpůrci jsou umlčeni, nikoli velebeni."

Pochopili něco z toho dnešní vládnoucí politici a jim oddaní novináři s třetím sektorem? Nemohou, nedokážou, nechtějí? Hlavně, že číhají a snaží se, abychom na tato slova zapomněli i my, ostatní. V tom je ovšem musíme zklamat.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky