Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Intriky v Německu: Vyhnání čerta belzebubem. K čemu je dobrá chcípající kobyla? Imigrace neexistuje, kostlivci zamčeni ve skříni. Jak nejlépe zlikvidovat opozici? Uvidíme, co vymyslí na nás

Intriky v Německu: Vyhnání čerta belzebubem. K čemu je dobrá chcípající kobyla? Imigrace neexistuje, kostlivci zamčeni ve skříni. Jak nejlépe zlikvidovat opozici? Uvidíme, co vymyslí na nás

27. 6. 2017

Tisk článku

Lubomír Vylíčil rozkrývá falešnou německou předvolební hru, která má za cíl kamuflovat skutečné problémy, zamlčet migrační katastrofu a zlikvidovat jedinou reálnou opoziční sílu

Němci mají tři měsíce do voleb a SPD, tamější variaci na sociální demokracii, vedené bývalým předsedou Evropského parlamentu Martinem Schulzem, prý dochází dech. Ztrácí podporu voličů.. Podle nejnovějších průzkumů veřejného mínění zaostává za "konzervativní" unií CDU/CSU o 14 až 16 procentních bodů.

A přitom ještě před pár měsíci to vypadalo úplně jinak. Socialistům krátce poté, co se Schulz ujal kormidla strany,  jakoby zázrakem narostla křídla.  Preference vládnoucí CDU/CSU Angely Merkelové, se jim záhy podařilo vyrovnat a Schulzův tým pomýšlel i na vítězství. A teď takovýto propad... No řekněte, není to vzrušující závod?

Alespoň tak nám to podává ČT a s ní všechna média hlavního proudu. Jako napínavou volební bitvu mezi stávajícími, vládnoucími strukturami Merkelové a bojovným opozičním vyzyvatelem Schulzem.

Co tím sledují? Řekne si nejeden zvídavý čtenář a posluchač. Proč nám to podávají zrovna takhle? Zejména, když v úplně stejném duchu "informují" i ostatní mainstreamová media Evropy...

Zápletka

Jednou z možných odpovědí může být, že opinion-makeři EU vymysleli v zoufalství nový, dosud nepoužitý trik na voliče, který by se dal pracovně nazvat "vyhánění čerta belzebubem." Představte si to asi takhle: v obci vládne velice nepopulární starosta. S nikým nekomunikuje. Přitom občany šikanuje stále novými a novými obecními vyhláškami, plnými nesmyslných povinností, které mu jeho zastupitelstvo schvaluje a obecní policajt tvrdě vymáhá. Do obecních bytů stěhuje jakési přespolní bezdomovce, kteří tu dělají binec. Nedá na ně dopustit a chudák obecní policajt je musí omlouvat a chránit před starousedlíky, kterým způsobili škodu Obyvatelé mají čím dál větší podezření, že ten ničema starosta se tajně spikl s někým z města, odkud ta holota pochází. Nezbývá jim, než tiše skřípat zuby a těšit se na volby. Tam že mu to vytmaví. A té jeho vypráskané obecní radě s ním.

V obci je mladý Novák, který na nešvary poukazuje. Starostovi hrozí, že vy mohl získat dostatek hlasů, aby ho vyhodil ze sedla. Nebo přinejmenším k tomu, aby se dostal do zastupitelstva a tam mu do jeho zajetých kšeftů viděl a možná i házel vidle. Co udělá? Může pomluvit Nováka. To je jasné. Jediný místní novinář a současně šéfredaktor Radničních rozhledů už na tom pracuje. Však mu také gáži stanovuje obecní rada, že. Ale tohle opatření by nemuselo stačit.

Čtěte ZDE: Český stát opět na křižovatce: Věřit v brzké zhroucení EU by bylo naivní. Německo - náš osud? Dovolíme, aby nás bránil Wehrmacht? Co přijde po volbách? Musíme pro naši zemi vytvořit záchranný Plán B!

Rozuzlení

Proto si předvídavý starosta sám a zavčas vybere protikandidáta. Ještě většího lumpa, než je sám. Takového, o němž je to všeobecně známo a který své asociální a úchylné smýšlení nijak neskrývá. No a toho pak obecní pisálek zahrne podporou. Udělá se průzkum. Takový, ve kterém se ten ničema na starostu téměř dotahuje. Přirozeně, že vycucaný z prstu.

Před zraky zděšeného občana začíná odvíjet opravdu "zajímavý" závod. Padouch, o kterého by si slušný člověk kolo neopřel, je vážným kandidátem na příštího starostu! Podle radničního pisálka je čím dál populárnější. A přitom své ujeté názory nijak neskrývá! Naopak. Veřejně prohlašuje, že zvýší stávající daně a zavede nové. Že všichni občané budou, jen co se stane starostou, muset... a teď jmenuje jednu úchylárnu za druhou. No hrůza. Tohle by nám tu ještě chybělo! Děsí se občané. Na slušného Nováka, s jeho celkem rozumnými názory už nikdo nevzpomene. Protože šanci na zvolení má jen stávající starosta, anebo tenhle... Alespoň tak to podávají Radniční rozhledy.

Analogie

Nepřipomíná vám tuto, zcela hypotetickou situaci, pohled do současného Německa? S popularitou Angely Merkel to šlo od desíti k pěti. AfD, skutečná, lidová, odspodu budovaná opozice, začínala být čím dál více vidět a slyšet. Dokonce se umístila v zemských vládách! Neměla sice prakticky žádnou šanci na vítězství na celostátní úrovni, ale hrozilo tu jiné nebezpečí.

Kdyby se měl předvolební souboj vést mezi protisystémovou AfD a mainstreamovou CDU/CSU Angely Merkelové, došlo by nevyhnutelně k propírání velice ožehavých a nevhodných témat. Třeba migrační politiky. Jejíž obhajoba (před čím dál roztrpčenějším německým voličem) je téměř nemožná a stála by mutti Angelu mnohá procenta. Nebo další tabu, týkající se "záchrany Řecka" a mnohých jiných kostlivců ve skříni německé politiky. Ne, ne, to nelze dopustit.

A tak se, ze chcípající kobyly německých sociálních demokratů, vyrobil papírový favorit a jediný vážný vyzyvatel Angely Merkelové. Zázračného oživení a nového začátku, aby se zdůvodnil vzrůst preferencí uvadající partaje, se dosáhlo "nalitím čerstvé krve". Tedy dosazením nového předsedy. Čímž autoři tohoto nápadu (kteří nemuseli být nutně z Německa) dosáhli trojího dobra:

Odstranili z Europarlamentu asi nejzprofanovanější postavu, jeho předsedu Martina Schulze. Tak, jako se v loutkovém divadle občas stáhne nějaký paňáca za kulisy, aby hra mohla uvěřitelně pokračovat. Vytvořili "jako" opozici a řízeného sparringpartera, se kterým se v líté bitvě utká Merkelové CDU/CSU. Aby byla nakonec zvolena jako menší zlo. A konečně zcela marginalizovali vliv antisystémové AfD. Protože v mediálním řevu bitvy dinosaurů, velikých a starobylých stran, zcela zanikne slabý (a medii programově ignorovaný) hlásek skutečné opozice.

Čtěte ZDE: Koncentrák naruby: V Lipsku staví zoufalí občané ploty proti imigrantům. Nový mediální podvod se sexuálními útoky islamistů na německé ženy. Hitler, kam se podíváš – teď jednoho zatkli cestou do Mnichova

Vyděšeni čertem

Že jsou jen sparringpartnerem, o tom představitelé SPD samozřejmě nemusí vůbec vědět. Stačilo, aby  jim někdo vnukl ten nápad se Schulzem. Tonoucí se stébla chytá. Preference starých levicových stran jdou všude v Evropě do deseti k nule. Takže by zkusili i čerta. No a pak už to jde samospádem. Schulz už se silou své problematické osobnosti a ultralevičáckého přesvědčení postará, aby slušného, středostavovského Němce dostatečně vyděsil.

Připomeňme si jen pár jeho výroků z nedávné doby. Například: "Potřebujeme ducha evropského společenství. A v případě nutnosti to musí být vynucené silou". Nebo: „Není filosofií EU, aby dav rozhodoval o svém osudu.“ Anebo do třetice, jedno upřímné prořeknutí starého marxisty: "Kapitalismus ještě nevyhrál!"

Spolu s trváním na totálně zprofanovaných novo-levičáckých úchylárnách, s genderem a podporou LGBT v čele, směřuje jím vedená partaj k předem naprogramované porážce. I když její preference mohou ve zbývajících necelých třech měsících ještě párkrát stoupnout. To aby si německý volič uvědomil, co by tu mohl mít místo "osvědčené" Angely. Se kterou už se naučil tak nějak žít...

Po rakouských "korespondenčních hlasech", holandském demonstrativním zadupání na Turka těsně před volbami, po francouzské vše-mediální podpoře pana "Nového" je tu další, neokoukaná předvolební finta. Vyhánění čerta belzebubem.

Jo, je to tvořivá parta. Uvidíme, co vymyslí na nás.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky