Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Léto: Čas úchyláren a posouvání hranic. Společnost je třeba zkazit až k nesnesení. Islamizace a pochody pýchy: Dvě strany téže mince? Hvězdný obláček a zvrhlá Feryna. Donutí nás devianti ke konverzi?

Léto: Čas úchyláren a posouvání hranic. Společnost je třeba zkazit až k nesnesení. Islamizace a pochody pýchy: Dvě strany téže mince? Hvězdný obláček a zvrhlá Feryna. Donutí nás devianti ke konverzi?

21. 8. 2017

Tisk článku

Lubomír Vylíčil hledá souvislost ve zdánlivém paradoxu: současné podpoře liberálních vymožeností a islamizace ze strany těchže institucí i jednotlivců

Je léto, čas dovolených. Lidé se odpojili od informačního šumu běžných dní. V mediích vládne okurková sezóna. Zkrátka je ideální čas na nenápadné vypuštění pár pokusných balónků. Na další, maličké posunutí hranic. Podle osvědčené metodiky nebožtíka Overtona.

Ospalou hladinu letní pohody tak rozčeřily dvě drobné zprávy na pomezí kategorií bulvár – bizár. První o tom, jak párek britských úchylů (úchylek) vychovává dítě (třeba zde). Tito „rodiče“ vychovávají svého čtyřletého potomka, chlapce pojmenovaného Hvězdný Obláček, „pohlavně neutrálně“. Mluví na něho (a také o něm) střídavě jako o chlapci i dívce. Nekupují mu specifické oblečení, chodí v dívčím i chlapeckém, jak se mu chce. Jak si pro ten den vybere. A tak se ten malý nešťastník rád maluje „maminčinými“ šminkami, a pak si hraje s panenkami nebo s auty a vláčky…. Na rozhodnutí, jaké pohlaví si zvolí, má podle „rodičů“ dost času.

Ostatně oni sami v tom mají taky hokej. Louise, jedna polovina téhle „rodičovské“ dvojky, se cítí být matkou, a přitom je biologickým otcem dítěte. Narodil se jako muž a rok před narozením Hvězdného obláčka začal žít jako žena, kterou se prý cítí být od osmi let svého života. Nikki, druhá půlka povedeného páru, pak vnímá sebe samu jako muže i ženu. Narodila se jako žena. Někdy se obléká jako muž, jindy nosí vysoké podpatky, rtěnku a polstrované podprsenky.

Zvrhlá Feryna

Druhá úchylárna letošního léta pak pochází z domácích luhů a hájů. Aktivistka, tedy přesněji řečeno chlap, který se narodil jako Jiří, ale teď se cítí být ženou a říká si Marie Feryna, veřejně obhajovala pedofilii. V rozhovoru pro Echo24 doslova řekla: „Radical queer znamená zrušit sexuální a rodové normy, očistit stigmatizované menšiny (včetně např. pedofilní komunity“) a bojovně dodala „Nepřizpůsobit se, měnit společnost.“ 

Ona sama má ve své pohlaví identitě jasno, ale do zmatku uvádí své okolí. To její „cítění“ totiž tak nějak na venek fyzicky neproniklo. Sama to říká v dalším rozhovoru. „Já neberu hormony a nejspíš na neznámé a nepoučené působím jako velice podivný muž. Pro ostatní bývá těžké zvyknout si, že nejsem Jiří, ale Marie…

Co dodat. Zvrhlost na zvrhlost. Má smysl se tím zabývat? Kupodivu má. Povšimněme si totiž jedné zajímavé souvislosti. Ti, kdo nejvíce tlačí tuhle hnusnou genderovou úchylárnu, tedy ultralevicoví liberálové z univerzit, neziskovek, anarcho-autonomního hnutí, Antify a dalších předvojů globálního marxismu, také velice propagují Islám.

Čtěte ZDE: Šaría, gender a homosexualismus: Paradoxy úpadkové éry Západu. Máte muslimy v baráku? Nejnebezpečnější typ politika: feminista-džihádista Justin. A máte již tísňovou linku pro urážky islámu? Mlýnské kameny drtí

Má to logiku? 

To je přece rozpor jako hrom! Islám je z „gender“ pohledu totálně rigidní systém s nezměnitelnými, na věky danými rolemi muže a ženy. A přesto - všichni levicoví liberálové tlačí společnost do smazání rozdílů mezi mužem a ženou (pohlaví je přece jen sociální konstrukt) a současně všemi silami pomáhají šíření islámu, ve kterém je něco takového absolutním kacířstvím.

Pokoušejí se prosadit nadřazenost homosexuálního životního stylu, a současně vítají příchozí z oblastí, kde se homosexualita trestá smrtí. Dlouhodobě válčí s mužností domácích chlapů a snaží se je psychicky zlomit a vykastrovat zuřivým, gendero-feministickým nátlakem, aby byli plaší, jemní, citliví, nevýbojní, a zároveň umetají cestu civilizaci, která si ničeho neváží tolik, jako síly, dravé mužnosti, a ničím nepohrdá tolik, jako slabostí. Za kterou, bohužel, považuje i evropskou slušnost.

Neřešitelný, totální rozpor. Že by si toho nebyli vědomi? Zčásti opravdu nemusí být. Drtivá většina těchto takzvaných „hum-soc“, tedy intelektuálů, absolventů humanitárně sociálních studií si skutečně s logikou hlavu neláme. Nejdůležitějším nástrojem k poznávání světa je přece pocit. A bouchači z Antify, ti ani netuší, co to ta logika je. Stačí jim, že bojují za „správnou věc“. A mohou si praštit do těch nenáviděných „normálních“, kteří je nepřijali, mohou zničit majetek, který si sami nejsou schopni pořídit… Ale co ti, kteří z pozadí zadávají úkoly, ukazují směr a stanovují cíle? Co jejich logika?

Zkazit až k nesnesení 

Nebojte se, ta je úplně v pořádku. Nasunování islámu i šíření a propagace úchyláren jsou totiž jen dvě strany jedné mince. Cíl je jasný. Islamizace. Uvažujte! Jak by se dalo ještě více urychlit přijetí islámu? Jak přimět lidí, aby s ním neválčili, ale aby naopak na tuhle víru hromadně přestupovali? Přemýšlejte!

Což takhle zkazit vlastní, bílou, evropskou civilizaci až k nesnesení? Zahltit veřejný prostor, instituce, vzdělávací systém i firmy agresivní, státem podporovanou zvrhlostí. Přinutit vlastní, „normální“ občany k aktivní účasti a ke schvalování úchyláren, které se jim hnusí. Tak, jako kdysi museli do prvomájového průvodu. Z existenčních důvodů. A k tomu si představte sílící dominanci, ba přímo nadvládu nedotknutelných muslimů, kde chlap je stále chlapem a žena ženou…

Až si ten běžný, ze všech stran bitý řadový občan řekne dost. A veřejně třikrát odříká tu formulku, že není boha, kromě Alláha a Mohamed je jeho prorok. Aby se už konečně zbavil těch zběsilých feministek a multikulturních dozorců v práci, toho hnusnýho pána s růžovými vlasy, který jeho synkovi ve školce vysvětluje přednosti homosexuality.

Aby zmizel meč Banevernetu, neustále visící nad jeho hlavou, málo ochotnou vodit sedmiletou dcerku do povinného, multikulturního kroužku, kde se seznamuje s třicetiletými dětmi jiných kultur…. Zkrátka, aby byl opět mužem. Pánem svého života. A taky své rodiny, do které mu žádný stát už nebude strkat svůj šňupák. Protože teď je někdo!

Depresivní? Ale pravděpodobné! Zajímejme se proto zavčas. Blíží se totiž volby. Zkoumejme proto, ve vlastním zájmu, postoje stran a hnutí, usilujících o naše hlasy. Nejen ty k islámu, kvótám a Unii, která nám to sem tlačí. Ptejme se i na gender a homo agendu. Na vztah k obskurním, úchylárnu šířícím organizacím, k homoadopcím a podobně.

Protože islamizace a podpora zvrácenosti jsou dvě strany téže mince.
Tagy článku

Doporučujeme

Digi bůh: Vzniknou sekty uctívající umělou inteligenci? Roboti nás budou brzy vydírat. Mluvte šeptem! Neomezená moc všude a nikde. Chapadla ke všemu, co je připojené. Ovládnou i zbraňové systémy? Moloch se probouzí. Mlčení...

Digi bůh: Vzniknou sekty uctívající umělou inteligenci? Roboti nás budou brzy vydírat....

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace. Existence českého státu není samozřejmostí.  Zrada? Zájmy velkých hráčů. Gaučoví generálové a novodobí andělé. Dáme se rozpustit v biočaji EU?

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky