Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Dobré zprávy ze zbitého Katalánska: Co mají obě strany společného?  Elity se perou mezi sebou. Bezradný Brusel neví, koho vlastně cenzurovat. Vzkaz pro celou Evropu. Šance proti muslimským kolonistům roste

Dobré zprávy ze zbitého Katalánska: Co mají obě strany společného? Elity se perou mezi sebou. Bezradný Brusel neví, koho vlastně cenzurovat. Vzkaz pro celou Evropu. Šance proti muslimským kolonistům roste

4. 10. 2017

Tisk článku

Petr Hampl vrhá úplně jiné světlo na katalánský masakr, demaskuje povahu tamní politiky posledních let a vidí v celé situaci jistou šanci pro nás všechny

V knize, kterou právě dopisuji, a která bude na pultech na začátku příštího roku, dokládám mimo jiné následující teze:

  1. Elita, která dnes vládne v evropských zemích i USA, má takovou superpřevahu, že dokáže snadno potlačit veškeré pokusy o změnu. Nepomůžou volby, demonstrace, pokusy o násilný převrat, šíření myšlenek ve školách atd. Se vším si elita poradí.
  2. Moc této elity bude postupně slábnout, a to zejména v důsledku rostoucích vnitřních rozbrojů, ale také byrokratické neschopnosti a tuposti. Tento trend rozpadu již začal.
  3. Dříve či později elita zeslábne tak, že bude možné ve většině zemí bývalého Západu dostáhnout stejné změny poměrů, jaká se podařila v Maďarsku a Polsku.

Co s tím má společného Katalánsko?

Katalánsko bez iluzí

Jsme svědky války uvnitř superelity. Ano, samostatnost chtějí Katalánci, nicméně stejně důležité je připomenout, jací lidé a jaké síly trend tlačí. Třeba barcelonská starostka Ada Colau, ultramarxistická aktivistka, která se nedávno proslavila tím, že okázale pozvala imigranty, ignorovala informaci o chystaném teroristickém útoku a nakonec se vesele smála na pohřbu obětí.

Ada Colau není na místní poměry extrémistka, je spíše typickou ukázkou politických poměrů v Katalánsku. Pokud budou takoví lidé neomezeně vládnout, dá se čekat, že zavedou 26 pohlaví, budou zavírat za vyslovení slova „maminka“, povzbuzovat středoškolačky, aby se staly sexuálními otrokyněmi, a během pár let promění Katalánsko v obrovský výcvikový tábor Al Kajdy. To je nadsázka, ale jen malá. Nezávislé Katalánsko bude vypadat jako diktatura Matěje Hollana.

Tím nezpochybňuji právo Katalánců na sebeurčení. Je to jejich země a je pouze na nich, jestli jí zničí.

Proti komu jít?

Proti nim stojí španělská vláda, která je asi stejně konzervativní jako německá vláda. Její pohled se od katalánských extrémistů neliší v žádném významném bodě. Jediný rozdíl je snad v tom, že premiér Rajoy by postupoval pomaleji a bral více ohledů na obyvatele. Dnes proti němu válčí ty skupiny, které vláda roky podporovala a pomáhala jim. Jiná složka stejné elity. Prostě se to docela obyčejně vymklo z rukou, podobně jako se vymykají islamisté importovaní do evropských zemí.

A vidíme byrokratickou tupost centrální španělské vlády, která si zase neví rady. a která nedokáže nabídnout nic jiného než cenzuru a mlácení lidí. Stejně jako v Německu i jinde.

Čtěte ZDE: "Konspirační" otázky nad masakrem v Barceloně: Další operace pod falešnou vlajkou? Proč právě před referendem o nezávislosti Katalánska? CIA Španěly varovala co, kdy a také kde se stane. Proč centrální vláda nereagovala?

Proto jsou také v Bruselu tak na rozpacích a proto velké televizní sítě nevědí, co mají cenzurovat. Obě strany jsou „jejich.“ Aktéři na obou stranách chodili do stejných škol, vyznávají stejné ideály a berou peníze ze stejných nadací.

Ať se bude situace v Katalánsku vyvíjet jakkoliv, běžní obyvatelé Evropy na tom nemůžou prodělat. Elity se rvou mezi sebou a mají méně času škodit ostatním. Zbytečné použití síly zničilo vztah nejen mezi vládou a lidmi, ale také mezi různými složkami elity. Výborně.

Moloch slábne?

Není nejmenších pochyb o tom, že katalánští aktivisté nakonec najdou se španělskou centrální byrokracií společnost řeči. Spojuje je multikulturalismus, dotace, láska k nesmyslným regulacím, podlézavost vůči eurobyrokracii i nenávist k normálním pracujícím. Nicméně jednoduché to nebude a zabere to značný čas. Poté, co se německé vládě nepodařilo zadupat do země AfD, je to další příznak slábnutí.

Pro obyvatele Evropy to znamená, že sice budou čelit stále početnějším a brutálnějším islámským komunitám, ale na druhé straně bude slábnout vládnoucí moc. Což je skvělá zpráva, protože vlády se stejně nepokoušejí chránit obyvatele, nýbrž hájí zájmy islámských kolonistů. Rozpad státní moci zvyšuje šanci Evropanů na úspěšnou obranu.

To ale nemění na základním mravním a politickém principu, že pokud lidé chtějí žit po svém a ve svém státě, mají na to právo a žádná centrální moc jim v tom nesmí bránit.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky