Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Knihkupec odchází: Zavřela se nad Schulzem voda? S jedním malířem pokojů snil o Velkoněmecké Evropě. Prokoukli ho nakonec i jeho socialisté. Jeho pád je pro nás skvělá zpráva. Mráz ale přichází z Berlína dál

Knihkupec odchází: Zavřela se nad Schulzem voda? S jedním malířem pokojů snil o Velkoněmecké Evropě. Prokoukli ho nakonec i jeho socialisté. Jeho pád je pro nás skvělá zpráva. Mráz ale přichází z Berlína dál

15. 2. 2018

Tisk článku

Ivo Strejček komentuje odchod Martina Schulze z čela německých sociálních demokratů, kde pro nás představoval reálnou a bezprostřední hrozbu

Nad předákem německých sociálních demokratů Martinem Schulzem se zavřela politická voda. Naštěstí! Na mimořádném sjezdu německé SPD byl loni v březnu zvolen jejím předsedou. Získal 99% podporu všech delegátů, neboť byl v této chvíli považován za spasitele přicházejícího zachránit německé socialisty.

Tatáž členská základna jej „do roka a do dne“ prokoukla a ve vlastním zájmu se jej správně zbavila. Po „komunisticku“ nenápadně – zato snad definitivně – zmizel Schulz v propadlišti politických dějin.

Spojené státy evropské

Důvody, proč se tomu tak stalo, jaké bitvy uvnitř německých sociálních demokratů aktuálně probíhají, nás nemusejí trápit. Ovšem to, že se tento agresivní, lidsky zlý a mstivý člověk nestane německým ministrem zahraničí, je pro Českou republiku a mnohé další členy EU, pozitivní a mimořádně dobrá zpráva.

Martin Schulz je nesnášenlivý eurofanatik. Zglajchšaltování Evropy Evropskou unií bere jako své poslání, ke kterému se cítí být vyvolen. Jako předseda Evropského parlamentu se snažil předstírat roli politika kompromisu, ale nedařilo se mu to, neboť neskrýval, že jinými názory a jejich nositeli opovrhuje. Z Evropského parlamentu jej konec konců dobře znám a vím, že z podstaty své osobnosti je člověkem nenávistným, který není s to skrýt odpor vůči každému, kdo „sny o jeho Evropě“ nesdílí.

Do německých voleb vloni v září vedl SPD s následujícím programem: „Do roku 2025 je třeba z EU vytvořit Spojené státy evropské… musí být napsána nová ústavní smlouva, aby byla vytvořena federální unie. Taková ústavní smlouva bude předložena členským státům ke schválení a ty, které ji schválit odmítnou, budou muset automaticky opustit EU“. A ještě v lednu 2018, tedy uprostřed německých povolebních zmatků, například trval na tom, že: „Evropa potřebuje evropského ministra financí, který udrží na uzdě zběsilé závody o co nejnižší daně a ukončí nesnesitelné vyhýbání se jejich placení“, či hrozil,že „členské země by měly čelit finančním důsledkům, pokud se nebudou podílet na přijímání migrantů na svá území.“

Čtěte ZDE: Vyučený knihovník a jeho Mein Kampf: „Východní partnerství“ jako zvlášť odporná lež. Cílem je ruská hranice. Kdo chce kam? Invaze, které se neubráníme. Ukrajina a spol. nás převálcují. Drang nach Westen?

Agresivní socan

Je zcela jisté, že kdyby se byl Schulz stal ministrem zahraničních věcí, „svoji“ europeistickou agendu by „poněmecku“ bezohledně prosazoval. Ne už ovšem z pozice „pouhého“ předsedy Evropského parlamentu, ale z pozice ministra vlády nejsilnější unijní země, bez jejíhož vědomí „nespadne vlas z evropské hlavy“.

Schulz by byl ve své funkci skutečnou hrozbou i proto, že je fanatickým a netolerantním ideologem. Můžeme si být jisti, že by si svého agresivního a útočného „socanství“ užíval plnými doušky. Není to vůbec dávno, kdy například prohlašoval, že „Evropou se prohnala pravicová vlna, kterou může zastavit pouze německá vláda s účastí SPD“.

Čechy a Českou republiku nikdy nepovažoval za nutné brát vážně. V tom byl plně německý. Pokud se o nás kdy zmiňoval, pak výhradně posměšně a arogantně. Využíval každého možného okamžiku, aby českého prezidenta Václava Klause za jeho názory zákeřně karikoval, veřejně se mu vysmíval a urážel jej.

Vždy, když v Německu přijde k moci malíř pokojů (nebo knihkupec), nebývá v Evropě příliš dobře. I proto je pád do nenávratna lidsky odporného i politicky fanatického Schulze skvělou zprávou!

Zdroj.

Jaké panují poměry v Německu, ukazuje video z protimigrantské demonstrace v Chotěbuzi natočené Angličanem T. Robinsonem. Mráz přichází z Berlína bez ohledu na to, zda stojí v čele SPD Schulz či někdo jiný. A je také skutečně mrazivé, jakým způsobem zde mainstreamoví novináři klamou a manipulují. 
Tagy článku

Doporučujeme

Putin v Emirátech a Saudské Arábii: Velkolepé přijetí ruského prezidenta dráždí USA. Washington se opět snaží manipulovat s cenou ropy. Rusko má plán, jak zničit dolar. Araby to zajímá. Půjdou s ním v rámci BRICS do toho?

Putin v Emirátech a Saudské Arábii: Velkolepé přijetí ruského prezidenta dráždí USA. Washington...

15 let od Klausovy rezignace na členství v ODS: Tohle není strana, kterou jsem zakládal. Ideje už roli nehrají. Pro trh, ne pro byznys! Co Topolánek začal, Fiala dovedl do konce. Pravicovou občanskou stranu už v naší zemi nemáme

15 let od Klausovy rezignace na členství v ODS: Tohle není strana, kterou jsem zakládal....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky