Německý escort servis: Bandu levičáckých SA-mannů do hodiny před barák! Sorosovo callcentrum pracuje 24/7. Usámův osobní strážce na sociálních dávkách? Proimigrační neziskovky stále agresivnější
Pavel Kopecký přináší dva čerstvé příběhy z německé imigrační scény, které výmluvně dokreslují tragický směr, jímž se v této věci Západ ubírá
Německo dnes platí za zemi neomezených možností. Proto si ji také imigranti tak oblíbili. Před volbami a v době sestavování vlády, kdy si Angela Merkelová nebyla jista výsledky a více než půl roku byla z politického hlediska „chromou kachnou“, se příliv imigrantů naoko trochu přibrzdil. Dnes již vše jede znovu na plné obrátky a tempo se bude co nevidět znovu zrychlovat.
Veřejnost a některá dokonce i dříve poslušná média jsou ale stále nespokojenější, což se projevuje o poznání větší otevřeností. Také proto jsme se mohli tento týden dozvědět další perličky z německé migrační scény.
Sámí od Usámy
Třeba to, že jedním z prvních "mírumilovných imigrantů", jichž v uplynulých letech přišly do země milióny, byl i někdejší bodyguard nejhledanějšího teroristy světa Usámy bin Ládina. Tunisan Sámí, jak ho německý tisk nazývá (celé jméno nebylo zveřejněno, neboť by to mohlo poškodit jeho lidská práva), přišel do Německa už v roce 1997. Po dvou letech pobytu v Německu si zajel zaválčit do Afghánistánu, kde to dotáhl právě na vůdcova osobního strážce. Po vytlačení islamistů do hor a úniku Usámy bin Ládina do ilegality se vrátil do Německa.
I přesto, že nikdy nepracoval, pobírá podle listu Bild měsíčně na příspěvcích od státu v přepočtu 30.000 Kč na sociálních dávkách. Zřejmě odměnou za dobré služby prokázané „fantomovi světového terorismu“ o jehož skutečné úloze v příběhu "války proti terorismu" se zřejmě nikdy úplnou pravdu nedozvíme. Sámí byl podle listu dlouho Usámovým osobním strážcem a v době, kdy tato záhadná postava splnila svoji „dějinnou úlohu“ a uchýlila se do ústraní, odešel v klidu do Německa s celou rodinou.
To vše bez jakékoliv pozornosti západních tajných služeb. V době, kdy celý svět hledal vousatého fantoma, žila jeho pravá ruka v poklidu životem prostého imigranta v Německu, neboť mu prý v jeho zemi hrozí pronásledování. Absurdita celého příběhu ještě více vystoupí, když se v Bildu dočteme, že se Tunisan Sámí dokonce soudil s německými úřady, které ho chtěly vyhostit zpět do Tuniska.
Čtěte ZDE: Frankfurt: Imigrantů již více než Němců. Rejdiště mafií a kriminálníků. Školy plné nepřizpůsobivých dětí. Jaká je vyhlídka do budoucna? Německý učitel: "Čechům či Maďarům nepřeji takové peklo." Dublin IV nám je už za pár týdnů přinese jako na talíři
Ubohý terorista argumentoval tím, že v Tunisku vládne nedemokratický režim, a jeho občanská práva jsou tam ohrožena. V dubnu minulého roku rozhodl správní soud v Gelsenkirchenu, že ač se po Arabském jaru v roce 2011 poměry v Tunisku změnily, může Sámí „na neomezenou dobu“ setrvat v Německu, protože mu ve vlasti hrozí ponižující zacházení.
I kdyby ale soud rozhodl o jeho okamžitém vyhoštění, nemusí se integrovaný terorista obávat, že by k němu skutečně došlo. V takovém případě nastupují všemocné neziskovky a nebohého imigranta vždy ochrání i za použití násilí proti policistům, jak jsme toho byli svědky minulý týden v německém Witzenhausenu, kde desítky odhodlaných proimigračních aktivistů dokázaly ochránit 27 letého Syřana před deportací.
Levičácké guerilly na zavolání
Podle listu Frankfurter Rundschau měl být Syrský imigrant po rozhodnutí soudu převezen minulý týden do Bulharska, tedy do první země, kde vstoupil na území Evropské unie. Jeho imigrantská přítelkyně popsala listu, co se dělo v noci 23. dubna, když si pro něho policisté přišli. Syřanka podle svých slov zavolala „nouzové SOS“ aktivistů, kteří se bleskově svolali k protestu, aby zabránili odvedení imigranta z domu.
Jakmile kolem jedné hodiny v noci policisté Syřana odváděli, aktivisté, tvoření především anarcholevičáckými studenty, zablokovali oba policejní vozy, připoutali se k nim řetězy - a další desítky členů sorosovských aktivistických gard protestovaly v sedě. Policie sdělila, že při vyklízení prostoru aktivisté napadli muže zákona kameny a slzným plynem. Witzenhausenská pobočka organizace Asyl, která působí ve všech větších německých městech - tak, jako v dalších městech Evropy, vydala prohlášení, kde hovoří o policejním násilí a aktivistech kteří se postavili „proti vražedné praxi deportací“.
Levicové guerilly tedy Syřana ochránily a policie se musela stáhnout. Nebohému imigrantovi byl zaplacen špičkový advokát a správní soud v Kasselu, minulý týden, rozhodl o tom, „že deportace není za současných podmínek obhajitelná“. Syřan se poté v klidu vrátil do Witzenhausenu.
Čtěte ZDE: Německo: Nástup další totality a policejního státu? Útok na svobodu, jaký tu dlouho nebyl. Stasi je zpět - a ještě nekompromisnější. Umíme si vzít poučení? Hýčkaní migranti si zatím vesele znásilňují
Praxe hnědých košil
Na příběhu „zachráněného Syřana“ z tohoto týdne je dobře vidět jak funguje celá proimigrační mašinerie. Není od věci si všimnout toho, co listu nevědomky prozradila syrská přítelkyně. Že totiž imigranti, mají na svých mobilech číslo SOS, které si zřejmě předávají. Toto číslo sororovských aktivistů je vysvobodí i z rukou policie, a dokonce jim přidělí advokáta a nakonec změní rozhodnutí soudu.
Je pravděpodobné, že takové číslo „sorosova call centra“, kde je operátor 24 hodin k dispozici, mají imigranti už při překročení domovské hranice v Asii a v Africe. Dále je pravděpodobné, že jim je předáváno spolu s potřebným obnosem na cestu už samotnými „verbíři“ v afrických a blízkovýchodních městech a vesnicích, o čemž existují mnohá svědectví vyprávěná samotnými imigranty. Číslo je potom vede až do Evropy a pomůže jim najít nejvhodnější cestu přes hranice a poté zajistit ubytování a veškerý servis poskytovaný neziskovkami.
Příběh zachráněného Syřana z Witzenhausenu ukazuje také na to, jak rychle dokáží tyto aktivisté zareagovat. Hodinu po půlnoci dokáží být připraveni v plné polní se slzákem a řetězy k jakékoliv akci.
A nemusí jít jen o záchranu imigrantů z rukou policie. Příběhy napadených a zavražděných protiimigračních aktivistů a politiků, vypálené byty a shořelé automobily představitelů AfD a další až příliš připomínají praxi nacistických jednotek SA, před totálním uchopením moci.
A to neměli k dispozici mobily a sociální sítě. Dnes tyto bojůvky mohou působit mnohem efektivněji než jejich hnědokošilatí předchůdci.
Špinavý boj je v plném proudu. Všude kolem nás.
Tagy článku