Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Džihád v Nizozemsku: Tisíce mladých dívek obětí sexuálních gangů. Mešity povzbuzují azylanty k sebevražedným atentátům. Migrační invaze mění taktiku. Muslimové jdou do politiky. Brzy také u nás?

Džihád v Nizozemsku: Tisíce mladých dívek obětí sexuálních gangů. Mešity povzbuzují azylanty k sebevražedným atentátům. Migrační invaze mění taktiku. Muslimové jdou do politiky. Brzy také u nás?

13. 2. 2019

Tisk článku

Judith Bergman informuje o rychle postupující islamizaci Nizozemska a nástupu muslimů do politických struktur, což v souvislosti s oznámením českých mohamedánů o snaze založit také u nás politickou stranu, by nás mělo přinejmenším zajímat

"Pravicoví extrémisté se stávají suverénnějšími. Nadále se zaměřují na protesty proti vnímané islamizaci Nizozemska, příchodu žadatelů o azyl a vnímané ztrátě nizozemské identity ..." napsal v září při hodnocení hrozeb nizozemský koordinátor pro bezpečnost a boj proti terorismu.

Islamizace v Nizozemsku však není jen "dojmem" "pravicových extremistů", nýbrž stále více se rozvíjejícím trendem. Posouzení hrozby provedené národním koordinátorem pro bezpečnost a boj proti terorismu například ukazuje, že islámský terorismus roste již několik let. Napsal: "Navzdory stagnujícímu růstu představuje velikost nizozemského džihádistického hnutí důvod k obavám."

"Tato skupina, která se mezi lety 2013 a 2016 významně rozrostla, může přijmout za svoje krédo "pomstu", protože obviňuje Západ za zhroucení 'kalifátu'... Džihádisté již nemají přesvědčivý důvod cestovat do těchto končin a jejich zaměření se přesunulo na da'wu, což je šíření džihádistického poselství. Toto může vést k nárůstu počtu džihádistů v Nizozemsku. Kromě přívrženců džihádu existuje v Nizozemsku i několik tisíc džihádistických sympatizantů, a to zejména sympatizantů ISIS."

Významné ohrožení

Nizozemsko zažilo v posledních měsících několik pokusů o džihádistické teroristické útoky. Koncem září zatkli policisté sedm podezřelých džihádistů, kteří tam plánovali masivní útok, včetně útoku při jedné hodně velké události - policie neříkala kde – útočit se mělo automatickými puškami a bombou umístěnou v autě. Dříve v září, afghánský muž, který podle nizozemských úředníků měl "teroristický motiv", pobodal na vlakovém nádraží v Amsterdamu dva Američany. "Z jeho výroků je zřejmé, že věří, že v Nizozemsku jsou prorok Mohamed, Korán, islám a Alláh opakovaně uráženi," uvedli státní zástupci. V srpnu byl jiný muž postřelen a zatčen v supermarketu ve městě Naaldwijk, kde mával před lidmi nožem a křičel přitom "Alláhu Akbar".

Úroveň ohrožení zůstává v Nizozemsku na úrovni "významné" (úroveň 4 na stupnici od 1 do 5), což znamená, že riziko islámského teroristického útoku v Nizozemsku je velmi reálné, i když ne nutně bezprostředně.

Kromě islámského terorismu existuje ještě několik dalších faktorů, které ukazují na nárůst islamizace Nizozemska:

Jedním z nich je růst islámských stran. V posledních parlamentních volbách získal Denk, muslimská strana, která byla vytvořena šest měsíců před volbami dvěma Turky, bývalými členy Socialistické strany, jednu třetinu hlasů muslimů a tři místa v parlamentu. Strana nezakrývá své napojení na Turecko: Kritika Turecka je tabu, stejně jako její předvídatelné odmítnutí považovat turecké masové vraždění Arménů během první světové války za genocidu.

Strana Denk byla proti integraci přistěhovalců do nizozemské společnosti. Namísto toho obhajovala "vzájemnou akceptaci" - eufemismus pro vytvoření paralelních muslimských společností. Byla pro zřízení "protirasistické policie", která by registrovala "pachatele" a vyloučila je z možnosti výkonu veřejné funkce. V červenci poslal bývalý politický aktivista Denk Husajn Jamakovic e-mail do deníku Telegraaf a tří dalších zpravodajských organizací: "Doufám, že dostanete rakovinu, vy špinavý, pravicový židovský nádore." E-mail přišel poté, co zpravodajské agentury přinesly zprávu, která tvrdila, že Jamakovic vyjádřil své sympatie k ISIS. V červnu záměrně narazilo do vchodu do budovy deníku Telegraaf vozidlo a začalo hořet.

Čtěte ZDE: Metropole džihádu: Výlet strojem času, aneb okénko do budoucnosti. Plačící učitel. Přišlo to tak rychle! Co nosí muslimky pod nikábem? A co učí naše vojáky na největším cvičení NATO, které právě začalo?

Džihád

Dalším aspektem rostoucí islamizace je kázání džihádu v mešitách. Turecký Direktoriát pro náboženské záležitosti (Diyanet) distribuuje oficiální páteční kázání do tureckých mešit po celém světě. Hlavní média v Nizozemsku zveřejnily alespoň jeden případ takového kázání v mešitě ve městě Hoorn. Není jasné, v jak velkém množství mešit se toto kázání objevilo, ale odhaduje se, že Diyanet v Nizozemsku ovládá 140 mešit. Kázání se týkalo džihádu a mučednictví:

"Naši vojáci ukazují celému světu, že obětujeme všechno, abychom ochránili naši víru, vlajku a zemi. (...) Každý syn naší země, který během svého života vypije sladký nektar mučednictví, na nás křičí. (...) Ten, kdo umírá pro Alláha, nikdy nezemře, ale zůstane naživu."

Podle zástupce Diyanetu v Haagu si nizozemsko-turečtí imámové píší své vlastní kázání. Tvrdil, že tyto džihádistické verše nebyly nikde v Nizozemsku kázány. To vysvětlení prostě není důvěryhodné - proč by Diyanet měl v případě tureckých muslimů v Nizozemsku udělat výjimku?

Nová starostka Amsterdamu Femke Halsema v září uvedla, že zavře mešity, pokud imámové budou šířit nenávist, ale "jen jako poslední možnost". Podle portálu DutchNews.nl řekla Halsema, že uzavírání mešit je "velmi přísná [akce] a to je něco, co děláte jen jako poslední možnost." Musíte být schopni jednat, pokud "imám dává nechutné kázání, jako je tvrzení, že ženy mají být podřízené nebo že homosexualita je zločinem." Podle zprávy také řekla, že na rozdíl od svého předchůdce Joziase van Aartsena nemá v úmyslu rozvíjet vazby s fundamentalistickými a salafistickými organizacemi. "Nebudu zvát lidi, kteří nejsou demokraté a kteří nepodporují rovnost mezi muži a ženami do své kanceláře," řekla.

Čtěte ZDE: Kulturní válka devastuje: Ubrání Wilders Černého Petra? Šílenstvím politické korektnosti ke zhoubě národů a jejich tradic. Schytají to u nás čerti? Být bělochem je už zločin i tady v Evropě

Proti Židům

Dalším aspektem rostoucí islamizace je dramatický růst vandalismu a násilí proti Židům. Ve zprávě vydané nizozemským Státním zastupitelstvím v dubnu bylo za rok 2017 potvrzeno 144 trestných činů zahrnujících trestné činy z nenávisti, včetně zastrašování, vandalismu, útoku a podněcování k nenávisti nebo násilí. 41 procent těchto případů bylo "namířeno proti Židům", kteří tvoří pouze 0,2 procenta nizozemské populace.

Průzkum, kterého se zúčastnilo 557 nizozemských Židů, zveřejněný v listopadu 2018 ukázal, že téměř polovina z nich se obávala, identifikovat jako Židé, 43 % z nich tvrdilo, že podniknou aktivní kroky k ukrytí své židovské identity a 52 % z nich uvedlo, že antisemitismus na ulici je teď častější. 34 % z nich navíc uvedlo, že zažili antisemitské poznámky a 11 % z nich zažilo antisemitské násilí.

V prosinci 2017 syrský žadatel o azyl Saleh Ali rozbil okna košer restaurace v Amsterdamu. Za to dostal jen 52 dní vězení, i když řekl důstojníkovi, že útok je "jen první krok". Když byl dotázán na další krok, tak řekl: "Řeknu vám to později, nikdo to nemusí vědět."

V květnu syrský žadatel o azyl Malek F. pobodal tři muže v Haagu a zároveň se podle soudní zprávy o tomto soudním procesu snažil ublížit "křesťanským a židovským káfirům". Řekl, že "káfirové" [nevěřící] jsou podobní "zvířatům a retardovaným lidem". Dva dny dříve si Malek F. nesl nůž do kostela v Haagu, ale když nikdo neotevřel dveře, poté co na ně klepal, tak odešel.

Dalším typickým rysem islamizace je sexuální obtěžování a znásilňování nedospělých dívek, jak jej vidíme již více než deset let ve Velké Británii. Podle nedávných zpráv "počet nizozemských obětí znásilňovacích gangů v posledních letech výrazně vzrostl". Odhaduje se, že gangy každoročně dostanou do sexuálního otroctví přibližně 1400 mladých dívek.

Členové gangů známí v Nizozemsku jako "loverboys", dívky nadopují drogami, alkoholem a dary a pak je vydírají, aby je dostali do sexuálního otroctví. Výzkum ukázal, že 89 % členů těchto znásilňovacích gangů má migrační původ a 60 % z nich jsou muslimové. Některé mladé dívky mají 20 "zákazníků" denně. "Nezletilé dívky jsou nuceny pracovat v jiné zemi [Belgie] což je způsob, jak jim zabránit v útěku", uvádí zpráva. Z jedné dívky mohou tito muži mít "až 800 eur denně".

Kdo říká, že Nizozemsko nemá problém?

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Model 11. září počesku pokračuje: Oficiální verze má čím dál větší trhliny. Záhada dopisu na rozloučenou. Jako pas teroristy Atty? Opravdu se Kozák přiznal ke klánovické vraždě? A co Bílý dům? Čeká nás rok velkých změn?

Model 11. září počesku pokračuje: Oficiální verze má čím dál větší trhliny. Záhada "dopisu...

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson jako tým do ringu. Vrací se na scénu i Steve Bannon? Donald už sestavuje budoucí vládní tým. Blíží se v USA výbuch ohnivé bouře?

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky