Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Faleš a ostuda #MeToo: Oplzlé kariéristky a jejich údajná traumata. Hérečka? K…a je to! Gwyneth Paltrow a její předražené čuňačinky. Doba ve znamení dosahování nových hloubek

Faleš a ostuda #MeToo: Oplzlé kariéristky a jejich údajná traumata. Hérečka? K…a je to! Gwyneth Paltrow a její předražené čuňačinky. Doba ve znamení dosahování nových hloubek

20. 1. 2020

Tisk článku

Michal Brand se v ozvucích kampaně #MeToo zamýšlí nad její skrznaskrz falešnou náplní a nad důstojností oněch nebohých zneužitých hereček

Před časem na plné obrátky běsnila nenávistná šovinistická kampaň #MeToo, v rámci které si ženy po třiceti letech vzpomínaly, že vlastně tehdy, když se s nimi vyspal ten dnes (často i tehdy) bohatý a úspěšný muž, tak to vlastně tak nějak už tehdy nechtěly. Nebo ten pocit přinejmenším dnes mají, takže vlastně byly zneužité, když si teď po třiceti letech myslí něco jiného, než si myslely, když s dotyčným mužem spaly.

V jejím rámci pobavila především zakladatelka hnutí, která se také cítí být zhnusena a ponížena tím, že se na ni muži dívají jako na sexuální objekt, a tím jí ponižují. Nechci nic říkat, proti gustu samozřejmě žádný dišputát, ale za sebe říkám otevřeně, že na zakladatelku hnutí #MeToo bych se jako na sexuální objekt nedokázal dívat, ani kdyby mi bylo 17 a měl v sobě lahev tvrdého alkoholu.

Možná po deseti letech na pustém ostrově. Ale i tak bych radši zkusil doplavat na pevninu. 

Samice z Hollywoodu

Stejně zábavné jsou ty herečky (kauza Weinstein), které si dnes, po třiceti a více letech vzpomínají, že byly kdysi dávno znásilněné. Pro jistotu tedy říkají, že nešlo o sex ale o "dominanci a moc" Weinsteina. Naučená fráze. "Sexuální obtěžování není o sexu ale o moci", tak zní poučky, tak to herečky odříkávají. Kdyby si omylem před svým vystoupením přečetly návod na splachování toalety, tak budou se slzami v očích vykládat „stiskněte malé tlačítko a voda spláchne toaletu, po použití toalety si nezapomeňte umýt ruce“ nebo něco podobného.

Mimochodem, je to také zcela zřejmé deformování pojmu znásilnění. Znásilnění je, když někdo jinou osobu donutí násilím nebo přímou pohrůžkou násilí, a ne když vleze herečka dobrovolně do postele s producentem a když už jí po třiceti letech došly prachy a žádné další role už nemůže dostat, tak si vzpomene, že ji vlastně tehdy jako znásilnil a zneužil, díky své moci a dominanci. A že by jí tedy vlastně za ten sex měl dnes zaplatit prachy, o které si před třiceti lety zapomněla říct.

A další mimochodem - k onomu "moc a dominance". Hrome, co přeci ženy v drtivé většině případů hledají u mužů jako atraktivní? No přeci moc a dominanci. Už v jeskyních každá samice hledala takového samce, který má moc a  který je dominantní, a tak o něm šlo předpokládat, že zajistí dost jídla a dalších zdrojů pro ni a pro její (jejich) mláďata. Tak to jednoduše je. Bohatí muži jsou atraktivní, chudí muži se můžou vztekat, jak chtějí – protože ženská kritéria jsou nastavena na zcela jiné parametry, než je jen samotná fyzická krása.

Naproti tomu mužská kritéria jsou silně koncentrována na oblast fyzické krásy a přitažlivosti. Samec hledá atraktivní tedy zdravou mladou samici, schopnou porodit zdravá silná mláďata a starat se o ně. Samice hledá úspěšného samce, který není budižkničemu, aby dokázal zplodit mláďata a hlavně aby dokázal postarat se o samici i mláďata. Pravidla zakódovaná v genetické informaci.

Čtěte ZDE: Atentát za pět minut dvanáct: Změní výstřel ze zálohy znovu americké dějiny? Další sexaféra se již vymyká chápání. "Nevím, neznám, nepamatuji, ale bylo to strašné." Jak se dělá špína v přímém přenosu. O co tu jde?

Nešťastná Gwyneth 

Jednou z prvních hereček – úplně se člověku vtírá na mysl známá scénka z filmu „Dědictví aneb...“:

„Hérečka! K...a je to! Já to přeci musím vědět, šak s ňů žiju!“

Tak tedy jedna z prvních hereček, které se připojily k „Salem madness“ alias #MeToo a které obvinily producenta Weinsteina byla Gwyneth Paltrow.

Nemá smysl rozebírat obvinění G. Paltrow vůči štvanému Weinsteinovi, bylo to by opět velice dlouhé a nutně podrobné uvádění na pravou míru celé této vylhané mediální štvanice. 

Zde je mj. citována G. Paltrow, jež byla Weinsteinovou top hvězdou. Jednou byla takhle u Weinsteina a on jí položil ruce na krk a řekl jí, že by se navzájem mohli namasírovat. Dnes si prý nebohá Gwyneth vzpomíná, že byla celá strachy bez sebe, že jí Weinstein vyhodí, ale pro kariéru se ovládla. K sexu zřejmě stejnak nedošlo, protože Gwyneth nic takového neuvádí. Shrnuto: Weinstein jí navrhl, že by si mohli navzájem udělat masáž. Samozřejmě tu je sexuální, nebo minimálně erotický podtext. Ale k ničemu ji nenutil, natožpak násilím a natožpak k sexu. Dokonce ani zřejmě k ničemu nedošlo. Ale pro dnešní slávu je potřeba říci „Znásilnil mě! Jsme oběť strašlivého násilí! Třicet let mám trauma z toho, že mi řekl 'co takhle masáž?‘!“

Ve vší úctě k dámám, tady jde opravdu o  směšnou kauzu. Celá kampaň #MeToo je o amorálních kariéristických zištných osobách, které před lety dělaly kariéru přes postel, a dnes pro změnu přes obviňování nevinných.

Čtěte ZDE: Totální zvrácenost Oscarů: Migranti a příšery proti bílým lidem. Vyhlazení člověka cílem Hollywoodu? Nejvyšší hodnotou naší kultury je transgender, feminismus a homosexuální pedofilie. Má slavné ocenění své okulní kořeny?

Dáma má důstojnost 

Gwyneth Paltrow se cítí být ponížena, dotčena na své lidské důstojnosti zlým „sexuálním predátorem“ Weinsteinem. 

Tatáž Gwyneth Paltrow momentálně na Netflixu uvádí nový pořad. Reklama na něj představuje Gwyneth Paltrow v pop-artovém ztvárnění doširoka otevřené vagíny a program samotný se jmenuje "dosáhněte nových hloubek".  

Před nedávnem měla Gwyneth malý problém. Přes internet prodávala "jadeitová vajíčka" k zastrkávání do oněch míst, o kterých tvrdila, že pomáhají plodnosti. Soudem ale tato reklama byla shledána nepodloženým reklamním tvrzením a ubohá Gwyneth musela zaplatit pokutu 145 tisíc dolarů. Určitě to proti ní zpunktoval nějaký muž, sexuální predátor.

Gwyneth také na internetu prodávala pozlacený vibrátor za 15.000 dolarů. Komu by se snad tento přístroj od Gwyneth zdál drahý, mohl si od ní koupit za pouhých 7.900 dolarů ocelovou variantu.

Vypadá to, že svými intimními místy je Gwyneth posedlá mnohem více, než kdy byl producent Wenstein...

Dále na internetu Gwyneth prodávala sexuální prach, který prý měl každého proměnit tak, že se ocitne mimo čas a promění se na něco velikého. Také prý měl Gwynethin sexuální prach způsobit, že afrodiziakální moc sexuálního prachu pošle obrovské vlny krve do všech těch správných míst vašeho těla.

A jako by toho všeho nebylo málo, nyní začal Gwyneth na internetu prodávat svíčku "voní jako moje .....“

Může někdo vysvětlit, jak kdy může nebo mohla být dotčena na důstojnosti osoba, která se živí prodáváním "vonné svíčky" s názvem "vůně mojí vlastní ......"?
Tagy článku

Doporučujeme

Likvidace zemědělství: Bláznění? Ne, plán! Žádné jídlo, žádní lidé. Spiknutí s cílem depopulace. Umělé vyvolání hladomorů. Vy a vaše rodina musíte zmizet. Nechte zdivočet zemi. Vypusťte divokou zvěř. Po dobytku vybijí i vás

Likvidace zemědělství: Bláznění? Ne, plán! Žádné jídlo, žádní lidé. Spiknutí s cílem depopulace....

Digi bůh: Vzniknou sekty uctívající umělou inteligenci? Roboti nás budou brzy vydírat. Mluvte šeptem! Neomezená moc všude a nikde. Chapadla ke všemu, co je připojené. Ovládnou i zbraňové systémy? Moloch se probouzí. Mlčení...

Digi bůh: Vzniknou sekty uctívající umělou inteligenci? Roboti nás budou brzy vydírat....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky