Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Žijeme v regulérním blázinci: Výzva Čaputové a německé vraždy. Hádej, kam dnes půjdu na večeři. Bez kouče do hospody nelez. Týrání čelíme nejspíš úplně všichni. Chce to více neziskovek. Hlavně nemyslet

Žijeme v regulérním blázinci: Výzva Čaputové a německé vraždy. Hádej, kam dnes půjdu na večeři. Bez kouče do hospody nelez. Týrání čelíme nejspíš úplně všichni. Chce to více neziskovek. Hlavně nemyslet

23. 2. 2020

Tisk článku

Lu Lina přináší souhrn toho nejzajímavějšího, čím nám média v posledních dnech osvěžila mysl a rozšířila úzký čecháčkovský obzor

Před třiceti lety Václav Havel pronesl svou slavnou řeč v americkém kongresu při které ho třiadvacetkrát přerušily ovace nadšených kongresmanů. A kongreswomanek určitě také, ačkoliv web ČT je pravděpodobně z důvodu maskulinní toxicity vůbec nezmiňuje. Přemýšlím, jestli tu zjevnou dezinformaci nemám někam trestně oznámit, když nás k tomu média včetně ČT neustále vyzývají.

No nic, byl to prý zkrátka fantastický úspěch. Z mého pohledu je s odstupem těch třiceti let opravdu velká škoda, že si tam toho tolik zábavného „Čečence“ tehdy nenechali, když je tak strašně uchvátil.

Vox populi, vox Dei

Slovenská prezidentka, kterou Slovensku všichni velice závidíme, protože je mladá, přitažlivá a nikdy neříká do rádia co v překladu znamenají slova Pussy Riot, na jakémsi dalším námi placeném mejdanu našich pomazaných vládců sloužícímu primárně k jejich opájení se vlastní dokonalostí a neomezené konzumaci exkluzivních lahůdek prohlásila, že Západ čelí velké výzvě vzestupu populismu, extremismu a dezinformací, které rozdělují společnost. 

Má pravdu, předsedo. Sám bych to lépe neřekl. Populismus, extremismus a dezinformace jsou skutečně velkou výzvou a političtí lídři by se tomu skutečně „měli postavit a vyjadřovat solidaritu s těmi, na které extremisté utočí.“ Jen se velice pravděpodobně s paní prezidentkou tak úplně neshodneme na tom, čo si paní prezidentka predstavuje pod takým slovom „populista“, kdo šíří dezinformace, kdo je extremista a na koho vlastně útočí.

Magor? Ne. Xenofob! 

Na první, druhý i každý další pohled 110% německý magor zastřelí devět „osob s imigračním pozadím“, svojí matku s německým pozadím a nádavkem i sebe, ale pro média je okamžitě pouze xenofobním rasistou inspirovaným neonacistickým volebním programem AfD. Jinými slovy všechno krásně souvisí se vším, alles klar.

Zatímco když na první, druhý i každý další pohled dokonale příčetný islámský terorista s imigračním pozadím inspirovaný svým imámem a koránem zastřelí, podřízne či přejede libovolný počet nevěřících domorodců, protože ho k tomu vybízí oficiální doktrína jeho mírumilovného náboženství, tak je to v médiích od první minuty vždycky označováno za s ničím nesouvisející zoufalé volání o pomoc osamělého a rasisty z AfD utlačovaného magora. Zajímavé.

Čtěte ZDE: Na stole základní otázka socialismu: „Jak je to možný?“ Zombie zpět po 30 letech. Havlistická kavárna hučí a sténá. Kellnerův dikrekt bolševikům Výslech v ČT. Státní terorismus již bez závoje. Pozor na spamy!

Dycky Most!

Mostecko terorizují stále častěji lupiči z řad dětí, píše iDnes. Vida. Vzhledem k tomu, že autor článku to dále nijak neupřesňuje předpokládám, že pod pojem „děti“ zahrnuje všechny mostecké nezletilce dohromady.

Co tedy asi stojí za tou v takovém případě nevysvětlitelnou záhadou, že chování dětí zrovna mosteckých horníků, zámečníků, kadeřnic, učitelek, právníků, prodavaček a úředníků vykazuje takovou zvláštní, jinde se nevyskytující sociálně patologickou anomálii? Asi to bude tím severským uhelným luftem, hádám.

Řemeslo má čím dál zlatější dno

Zoufale nám chybějí řemeslníci a jejich služby prudce zdražují, dočítám se. Asi tak po stopadesáté. Takže po desetiletích systematické společenské dehonestace manuálního řemesla jako něčeho, k čemu se výhradně z nouze uchylují jen ti největší lůzři, celoživotní socky a naprostí blbci, co se nedostali ani na Oxfordskou střední školu mentálního koučinku pokojových rostlin, opravdu sklízíme, co jsme zaseli? Plody toho, že živit se rukama je přežitek komunistické minulosti a diskriminace, protože úplně každý se přece s trochou dobré společenské vůle může stát akademikem nebo alespoň státním úředníkem? 

No, to jsem ale opravdu velice překvapený.

Jste rasistka. Dostanu 2.500 dolarů

Bohaté bílé Američanky se za 2.500 dolarů mohou účastnit soukromé večeře, při které se dozvědí, že jsou skryté rasistky. Kromě neocenitelných rad co s tím také získají informaci, že když jejich indický manžel tuto aktivitu označí za tu největší hovadinu, o které letos slyšel, je token, který pomocí gaslightingu navozuje stav internalizované oprese.

Asi celkem nemám co bych k tomu napsal, jsem zastáncem svobody. Pokud si takových služeb americký trh žádá a zjevně podnikavé slečny Jacksonová a Raoová na něm naleznou dostatek úplně vydlabaných blbek ochotných dát jim za něco takového 2.500 dolarů, kdo jsem já, abych to soudil?

Čtěte ZDE: Mediální výkaly: Co na nás soudruzi novináři nalili v uplynulých týdnech? Vymoženost liberální demokracie. Rakety na Čínu. Polepšení Cikáni. Nacista v Učitelkách. Ztroskotanci a fízlové. Smýšlíte správně?

Manon jsi motýl 

Projekt Respekt je sexy učí, jak poznat sexuální obtěžování v nočních klubech. Za tímto dalším skvělým nápadem, jak si k zajištění vlastní bezpracné obživy sosnout na základě hovězího nápadu nějaké peníze z veřejného cecku, který neúnavně plní ti, co takové nápady nemají či z kapes občansky uvědomělých lidí, stojí nezisková organizace Konsent. Její guru je v tom evidentně schopná, neboť loni dostala jakousi evropskou cenu za občanský aktivismus, přičemž porazila i Gretu.

Fíha, zřejmě nějaký lepší oddíl. Podobně jako v takřka identickém případě uvedeném výše s tím nemám nejmenší problém. Pokud Konsent najde dostatek dutohlavů ochotných nechat se za nějaký vlastní obolus překvapit objevem, že noční kluby zpravidla navštěvuje o něco větší procento sexuálně potřebných predátorů než asexuálních intelektuálů toužících diskutovat o aristotelské logice a co s tím faktem dělat, či lidí ochotných na tuto vysoce potřebnou činnost přispět z vlastní kapsy, proč ne?

Ale myslím, že by se dalo najít pár argumentů, proč rozhodně nepodporovat poměrně neoriginální nápad slečny Johanny a spol. žít z lidské blbosti ještě také z veřejných rozpočtů.

Každý třetí

Každý třetí muž v Česku čelil týrání, odpaluje odvážně bombu mediální divize Agrofertu. Protože pokud stejnému osudu u nás čelí pouze každá šestá žena, je s oficiálně přijatým a široce podporovaným diskurzem o toxické maskulinitě něco špatně a především pokroková média by si v tom měla udělat jasno. Buď jsou největším neštěstím západní civilizace chlapi, nebo ženské, obojí to být nemůže. Ačkoliv, nedivil bych se ani tomu.

Nicméně neziskoví trubci živící se v těchto úlech bijí na poplach. Je třeba zákon na ochranu týraných mužů, více peněz, více intervenčních center, více psychologů a terapeutůNa další problém, který jsme pro vás sami vytvořili a kterého vás za vaše peníze už nikdy nezbavíme, protože který kapr si sám vypustí rybník, že. 

Tak každý třetí muž, jo? To bude hádám světový rekord za celou existenci lidstva, včetně období matriarchátu a vlády Amazonek. Bože, ty to vidíš, a nic s tím neuděláš? My nepotřebujeme další intervenční centra, další dementní projekty, další vyčúrané neziskovky a víc peněz na psychology. Potřebujeme jen dostatečně efektivně používat obsah toho kulatého mezi ušima, cos nám tak milostivě naděliti ráčil.

Nic víc.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Něco se stalo: Bude Fico premiérem a Pellegrini prezidentem? Memento pro české vlastence. Poslední dny Říma. To jsou ty hodnoty? Velká zbraň, kterou nevyužíváme. Detektivka pokračuje. V sobotu sraz na Měsíci!

Něco se stalo: Bude Fico premiérem a Pellegrini prezidentem? Memento pro české vlastence....

Mnichovská zrada: 85 let od ostudné dohody Západu s Adolfem Hitlerem. Pakt položil základy globalismu. NATO navazuje na expanzi Třetí říše v Evropě. Změnila se jen jména spiklenců. Znovu zrada. Historie se opakuje?

Mnichovská zrada: 85 let od ostudné dohody Západu s Adolfem Hitlerem. Pakt položil základy...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky