Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Pět let od skandálu v Kolíně: Ohlédnutí do naší budoucnosti? To jsme to pěkně zvládli. Hlavně nepropadat stereotypům. Tehdy byla média umlčena, dnes již ani nepípnou. Král je nahý! Je to ještě slyšet?

Pět let od skandálu v Kolíně: Ohlédnutí do naší budoucnosti? To jsme to pěkně zvládli. Hlavně nepropadat stereotypům. Tehdy byla média umlčena, dnes již ani nepípnou. Král je nahý! Je to ještě slyšet?

3. 1. 2021

Tisk článku

Eva Svobodová připomíná páté výročí silvestrovských sexuálních útoků v Kolíně nad Rýnem, čímž nás vybízí k zamyšlení nad tím, jaký kus cesty od té doby Evropa ještě urazila

Během silvestrovských oslav roku 2015 v Kolíně nad Rýnem, Hamburku a dalších velkých německých městech, stovky snědých mladíků neevropského původu v houfech útočily na ženy. Reakce státu a médií vyvolala skandál. Nezapomínáme. 

Oběti byly podle líčení obklopeny tlupou agresorů, znásilněny a okradeny. Na policii byly hlášeny stovky případů sexuálního násilí a tisíce krádeží. Skandál nabyl obřích rozměrů. Hlavně proto, že média a politici se několik dní předháněli v ututlávání, zlehčování a lhaní o incidentech a v útocích na ty, kdo o nich okamžitě informovali.

Byl to začátek roku 2016, vrchol migrační krize a nekritického opěvování přínosu míchání kultur. Negativní zprávy o přicházejících migrantech v politicky korektním tisku neměly místo. V módě byly nálepky „rasismu“, „pravicového extremismu“ a „xenofobie“. Systém tak úporně bránil iluzi multikulturní selanky, že se jí pokusil obětovat vlastní ženy. Vše se provalilo na první stránky médií až téměř týden poté. 

Na délku paže!

„Jak uvedl zasahující policista, policejní auta byla zasypána výstřely zábavní pyrotechniky a několik hodin nebyli schopni nastolit jakýkoli pořádek a ochránit normální občany. Někteří zadržení se smíchem roztrhali své provizorní doklady, že 'zítra dostanou nové'. Televizní redaktoři zakazovali lidem pozvaným do vysílání, aby spojovali kolínské události s uprchlíky. Napsal to v pátek přední německý list Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ). Televizní redaktoři v rozhovoru před vysíláním dávali pokyn, aby (hosté) v souvislosti s událostmi v Kolíně nemluvili o uprchlících. Jinak bude rozhovor přerušen. ... Nomenklatura zahrnuje i lokální politiky. Například kolínskou starostku Henriette Rekerovou. Ta přednesla jakýsi kodex pro německé ženy, jak by se měly správně chovat, aby se takové věci neděly. Například: 'K cizím lidem se prý nemají přibližovat na délku kratší, než je délka natažené paže.'“ V. Klaus, 11.1.2016

Zevnitř to působilo docela strašidelně, je hrůza, když jste v kostele a slyšíte exploze. ... Lidé byli agresivní, chtěli katedrálu rozmlátit. Spousta lidí přišla brzy, dřív než jiné roky. Když jsme katedrálu asi v osm hodin opouštěli, nemohli jsme projít, protože tady bylo tak moc lidí.“

Co byli zač lidé, které jste tu viděla?“

Barevní, tmavší kůže. A většina z nich byli muži.“

"Takže takhle se to tedy semlelo. Agresivní tmavší hoši, házející rachejtle na kostely a znásilňující ženy. Ale německá elita se to snažila zakrýt, protože nechtěla, aby se Frauke Petryová a její přátelé dostali do Bundestagu, až nadejde čas voleb. Tak tohle je Německo.“ Tuvia Tenenbom v knize Čau uprchlíci (Jeruzalém, 2017)

Z policejních statistik

Z identifikovaných 153 podezřelých v Kolíně nad Rýnem, kteří byli během Silvestra 2015/16 odsouzeni za sexuální delikty a jiné trestné činy, byla většina ze severní Afriky. Dvě třetiny byly původem z Maroka nebo Alžírska, 44% byli žadatelé o azyl. Polovina z nich dorazila do Německa v průběhu roku 2015. V listopadu 2016 bylo celostátně identifikováno přibližně 200 podezřelých ze sexuálních útoků, z celkového počtu 2.000 předpokládaných pachatelů.

Skutečnost, že sexuální útočníci působili ve skupinách ve velikostech od 2 do 100 mužů vedly k domněnce, že tyto útoky byly domluveny, pravděpodobně přes sociální sítě. Jeden z podezřelých se dokonce předem připravil na obtěžování žen tahákem s větami jako: „krásná prsa“, „chci s tebou sex“ a „ zabiju tě“.

Čtěte ZDE: Sexuální agrese ve jménu Alláha: Organizované řádění imigrantů bylo koordinováno z jednoho centra. Více než 100 napadených žen a dívek. Ohavná tvář německých médií. Vidí peklo a křičí ráj!

Ilustrace pod útokem

Informace vzbudily velkou nevoli. Stejně jako u jiných lidí jejich zveřejnění. Vzhledem k tomu, že už nebylo možné napadnout fakta o útocích jako xenofobní hoax, soustředily se útoky popíračů reality na ilustrace, které si dovolily být v popisu pachatelů otevřenější, než autocenzurovaná řeč slov.

Kresba plačících žen, obklopených násilnickými Araby a Afričany, v časopise Falter, je prý neetický stereotyp a porušuje etické kodex tisku paušalizací a diskriminací, rozhodla v dubnu rakouská tisková rada v reakci na titulní stranu prvního lednového vydání vídeňského týdeníku Falter č 1/2016. 

Šéfredaktor Süddeutsche Zeitung Wolfgang Krach se zase omluvil za to, že zranili city čtenářů „stereotypní a rasistickou“ titulní fotografií víkendového vydání novin, černou ruku sahající mezi bílýma nohama.

„Využívá stereotypní obrazy ‚černocha‘, který obtěžuje ‚tělo bílé ženy‘, a lze jej chápat tak, jako by ženy byly reifikovány jako tělo a jako by sexuální násilí mělo co do činění s barvou pleti.“ Ani my jsme nechtěli. Omlouváme se, pokud ilustrace poškodila city čtenářů, omlouváme se. “

Časopis Focus se také dočkal kritiky za „rasistickou a sexistickou“ obálku s nahou bílou ženou s černými stopami po celém těle. Progresivní novináři fanaticky vyzývali k bojkotu Focusu a cenzuře vydání na internetu. Šéfredaktor časopisu Ulrich Reitz neustoupil: „Nevidíme žádný důvod, proč bychom se měli omlouvat,“uvedl. „Pod názvem „Ženy obviňují“ podrobně analyzujeme hrozné incidenty na Silvestra, řešíme selhání médií a necháme ženy vyjádřit se a sdílet své osobní názory. Například: Julia Klöckner, politička CDU; Necla Kelek, sociální vědec a autor; Katja Suding, členka prezidia FDP; Kristina Schröder, politička CDU; Birgit Kelle, novinářka a autorka knih; Seyran Ates, právnička.“

Král je nahý!

Nový rok 2016 byl okamžikem, kdy poprvé nahlas zaznělo ono pohádkové „Král je nahý!“ a systém musel pod tlakem skutečnosti oficiálně připustit, že oslavovaná migrační vlna není zdrojem syrských lékařů a inženýrů, ale zásadních problémů, které přináší příliv statisíců lidí ze vzájemně nekompatibilních kultur. Příval dalších a dalších informací o problémech, násilí a tragédiích na sebe nenechal dlouho čekat.

Události v Kolíně se staly začátkem konce nekriticky jednotné „vítací kultury“ v Německu a v celé EU.

Ale brzy utichly - a vše jede při starém. Ba ještě hlouběji a "poučeněji". Proto je důležité si tento okamžik připomínat (pozn. PP).

Zdroj.


Tagy článku

Doporučujeme

Volba viceprezidenta: Trump výběrem Vance možná eliminoval druhou kulku. Mladší kopie Donalda. Vidlák z Ohia proti elitám. Noční můra pro Kyjev a válečné štváče. Jako voják poznal hrůzy války. Kdy otočí chciválkové u nás?

Volba viceprezidenta: Trump výběrem Vance možná eliminoval druhou kulku. Mladší kopie...

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem. 300 000 duší do cynické rulety NATO. Bělorusko pod deštníkem Moskvy. Stačí sestřelit jedinou ruskou raketu. A nikdo to už nezastaví

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem....

Na začátek stránky