Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Pandemie COVID-19 výplod konspirace: Sanitární totalita je nejkratší cestou ke světovládě. Přeformátování světa podle Jacquese Attaliho. Ideolog globalistů jásá nad světovým lockdownem. Promarněná šance a splněná prognóza

Pandemie COVID-19 výplod konspirace: Sanitární totalita je nejkratší cestou ke světovládě. Přeformátování světa podle Jacquese Attaliho. Ideolog globalistů jásá nad světovým lockdownem. Promarněná šance a splněná prognóza

2. 2. 2021

Tisk článku

Valentin Katasonov odkrývá pravé pozadí šíření covidové pandemie, jíž jako příležitost k reformě světa pro potřeby globálních elit označil již před dvanácti lety svobodný zednář Jacques Attali

„Pandemie“, o níž se začalo hovořit na jaře roku 2020, není přírodní pohroma. Jde o předem naplánovanou operaci, která sleduje cíl celosvětové transformace v zájmu „globálních elit“ („světového zákulisí“, „Deep State“). 

Svědčí o tom řada nepopiratelných faktů. Vyhýbavá předpověď předsedy WHO z 11. března 2020 o možné „pandemii“ a vše, co následovalo, může vyvolávat různé asociace; včetně zapálení Reichstagu 27. února 1933. Německo následně zavedlo režim přísných omezení občanských svobod a zahájilo přípravy na rozpoutání Druhé světové války.

Zábavnější asociace se nabízí z románu „Zlaté tele“ od sovětských spisovatelů Ilfa a Jevgenije Petrova.

Vyhořela „Vraní slobodka“ – dvoupodlažní komunální dům v moskevské uličce. A nevyhořela náhodou, bylo to tak zamýšleno. Obyvatelé domu si své bydlení a majetek pojistili proti požáru, a pak netrpělivě čekali na vznik „pojistné události“ – na požár. V tomto příběhu je důležitá postava bývalého komorníka Mitriče: ten jako první přišel s myšlenkou pojištění majetku. Následně zapracoval stádní instinkt: všichni obyvatelé komunálky následovali příkladu bývalého komorníka. Mitrič a jeho spoluobyvatelé domu mezi sebou nesdíleli svá očekávání, ale rozuměli si i beze slov. „Vraní slobodka“ byla odsouzena k zániku a vyhořela v důsledku žhářství spáchaného domovníkem. Sociologové nazývají takovéto případy nepodmíněnou prognózou.

Vyvolávač pandemií

„Pandemii“ a globální lockdown lze přirovnat ke globálnímu požáru. Mnozí se ptají, kdo je „žhářem“? Kdo je onen domovník? Mě víc zajímá něco jiného: kdo v tomto příběhu zosobňuje bývalého komorníka Mitriče?

A tady je odpověď: „Mitrič“ je Jacques Attali. Francouzský ekonom, spisovatel a politik. Narodil se v roce 1943 v Alžírsku. V roce 1956 se jeho rodina přestěhovala do Paříže. Proslavil se v roce 1981, kdy se stal poradcem prezidenta Françoise Mitterranda. V dubnu 1991 převzal funkci prvního ředitele Evropské banky pro obnovu a rozvoj (EBRD). Attali je jedním z aktérů v případě nezákonného prodeje zbraní Angole (Angolagate). Svobodný zednář; podle jiných informací iluminát.

Francouzský prezident Emmanuel Macron se Attalimu velmi obdivuje. V Macronově jednání je jasná stopa vlivu Jacquese Attaliho – člena Bilderbergského klubu a fanatického ideologa globalizace. Emmanuel Macron pod ním pracoval asi rok (2007 – 2008) v roli zástupce mluvčího Komise pro zlepšení francouzského hospodářského růstu. Filozofie Attaliho, potomka alžírských sefardských Židů, se zračí v tezi, že „všemocnost peněz je nejspravedlivějším společenským řádem a plémě 'světových nomádů' zrozené z globalizace musí být důsledně odříznuto od svých národních kořenů“.

Čtěte ZDE: Macron: Satanův velvyslanec v Elysejském paláci? Temný kmotr prezidenta globalisty. Z Bilderbergu šup na ministerstvo! Rodit lidi by měla zvířata. Šedesátníci na smetiště? Zvrhlost elit překračuje známé meze

Konspirátor globalizace

Attali umí zaujmout květnatými úvahami, avšak nikoli bez ostrovtipu, v nichž projevuje velkou erudici; a i přes nehezký zevnějšek dokáže hypnotizovat publikum.

Svým způsobem se Attali podobá nejen „Mitričovi“, ale také Herbertu Wellsovi – muži, který patřil k britské intelektuální elitě a měl starost o přeformátování nedokonalého světa podle představ anglosaské elity. Své představy o tom, jak by měl vypadat „dokonalý“ svět a co je k tomu potřeba udělat, vykládal veřejně. Ukázkovým příkladem takové starosti o nový svět a vybudování nového světového řádu byla Wellsova práce „Otevřená konspirace“ (The Open Conspiracy – první vydání vyšlo roku 1928). Stejně tak i Jacques Attali, který je zednářem vysokého stupně, veřejně přemítá o nedokonalostech světa 21. století a vysvětluje, jak by se měl změnit. Tyto Attaliho soudy lze také nazvat otevřenou konspirací.

V roce 1979 široké veřejnosti dosud málo známý Jacques Attali hovořil ve francouzské televizi a představil svůj koncept „zdravotnické diktatury“: „Zavedeme absolutní formu diktatury, v níž bude každý dobrovolně ('svobodně') ochoten plnit stanovené normy. Je nutné, aby každý dobrovolně ('svobodně') přijal svůj status nevolníka ... Tato nová forma totalitní společnosti bude vytvořena za pomoci medicíny, přijatých koncepcí dobra a zla a vztahu ke smrti.

Už tehdy Attali navrhl zavedení zvláštních „zdravotních pasů“ pro kontrolu lidí. Dnes odborníci z veřejné organizace United World International ve sborníku „Světový fašismus na obzoru? Globalistické plány do roku 2021“ při posuzování záměru, že by tento rok mělo být ve světě zavedeno něco jako „imunitní pas“, poznamenávají: poprvé myšlenku zavedení podobného průkazu vyjádřil Jacques Attali.

Čtěte ZDE: Sorošův kralevic přebírá žezlo: Má ambice jako soudruh Pol Pot? Základy pro novou éru se podařilo covidem položit. Může být šváb transhumanista? Šťastný nový rok nula! Máme se rozhodně všichni nač těšit

Koronaběsněním ke světovládě

Ještě hlasitěji zaznělo prohlášení pana Attaliho před téměř 12 lety. V této souvislosti je třeba připomenout, na jakém pozadí světových událostí k tomu došlo: probíhala globální finanční krize a epidemie „prasečí chřipky“, která postihla mnoho zemí. Attali 5. března 2009 napsal: „Dějiny nás učí, že lidstvo se vyvíjí v podstatě jen tehdy, když se skutečně bojí: pak si začne vytvářet obranné mechanismy ...“ Attali hořekoval nad tím, že státníci a politici zmeškali vynikající příležitost zahájit celosvětovou reformu. Onou „příležitostí“ byla právě globální finanční krize a prasečí chřipka (která v době zveřejnění již byla za kulminačním bodem). „Nyní,“ poznamenal Attali, „musíme čekat na další krizi a další epidemii.

„Velká pandemie mnohem úspěšněji než jakékoli humanitární nebo ekologické kázání přesvědčí lidi o potřebě altruismu ...“ mudroval Attali. Pod altruismem chápal připravenost lidí k obětem a sebeomezování „v zájmu lidstva“. Attali vyzýval „vyvodit z toho důsledky, aby byly před další nevyhnutelnou událostí zavedeny preventivní a kontrolní mechanismy, a také logistické mechanismy pro spravedlivou distribuci léčiv a vakcín. K tomu bude nutné vytvořit globální policii a globální zásoby, a pochopitelně také zavést globální daně.

Proč to všechno? Důvod je prostý: „Pak bychom byli schopni mnohem rychleji položit základy skutečné světové vlády.

To bylo před 12 lety. A nyní se začínají myšlenky zapřisáhlého globalisty, ideologicky blízké Klausovi Schwabovi, uskutečňovat v praxi.

V roce 2020 poskytl Attali sérii rozhovorů, z nichž je zřejmé, že je velmi spokojen s tím, co se dnes děje („pandemie“, planetární lockdown, zveřejnění plánu „Velkého resetu“). Attali doufá, že proces bude doveden do logického konce – vytvoření absolutisticky fungující světové vlády.

Zdroj.


Tagy článku

Doporučujeme

Oděsa zvedá hlavu: Město centrem odporu proti násilným odvodům. Hoří auta verbířů. Pět jen za páteční noc. Informace pro ruské rakety a drony. Tradice partyzánského hnutí proti nacistům opět ožívá

Oděsa zvedá hlavu: Město centrem odporu proti násilným odvodům. Hoří auta verbířů. Pět...

Není nad férové zápolení: Porazí dusík v Paříži kysličník uhličitý? Jo a zastavte Putina! Olympiáda jen pro hodné zvané. Vyloučí nás? Utkají se jen A a B týmy Švýcarska? Místo soutěžení dohoda. Budou v USA před volbami střídat?

Není nad férové zápolení: Porazí dusík v Paříži kysličník uhličitý? Jo a zastavte Putina!...

Na začátek stránky