Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Všichni za NWO: Velikonoce ve znamení podřízení se nepřátelským božstvům? Čeští fotbalisté si dovolili nepokleknout ve Walesu. Nacistické rysy liberální demokracie. Násilná výchova na všech frontách. Jak má vypadat nový člověk?

Všichni za NWO: Velikonoce ve znamení podřízení se nepřátelským božstvům? Čeští fotbalisté si dovolili nepokleknout ve Walesu. Nacistické rysy liberální demokracie. Násilná výchova na všech frontách. Jak má vypadat nový člověk?

3. 4. 2021

Tisk článku

Pavel Kopecký se zamýšlí nad příčinami a reakcemi, které vyvolala neochota české fotbalové reprezentace pokleknout tento týden před satanem při utkání ve Walesu

Symbolem útoku zběsilých guerill Nového světového řádu je kromě jiného i žárlivost globálních božstev na cokoliv, co připomíná starý svět. Výstavba nové Babylonské věže se řídí systémem tabu: nepřekročitelnými pravidly pro národy Západu, které jsou tomuto sociálně-inženýrskému experimentu podrobeny. 

Aby byl tento záměr naplněn, je třeba zbavit historické národy všeho, co by mohlo této společenské změně bránit. Už přes rok sledujeme pokročilou fázi této operace s použitím kovidové žíraviny, která má rozpustit stále se tenčící ochrannou vrstvu západní civilizace - základní občanské svobody.

Gobální operace

Akce Covid-19 je ale jen jedním z nástrojů na prosazení nového náboženství smrti (národů i jednotlivců), které má za cíl omezit populaci a z ostatních vyšlechtit zombie - nového člověka. První nedokonalé pokusy o totéž spadají do prvních roků po bolševickém převratu (za německé a americké peníze) v Rusku. Nakonec skončily fiaskem, stejně jako snaha nacistických šlechtitelů nové rasy. 

Nacismus zklamal, proto byl upozaděn a oficiálně prohlášen za nepřítele lidstva. Jak však dokazuje například známý britský historik John Laughland v knize Znečištěný pramen, nacistická ideologie včetně personálních vazeb byla v Evropské unii a globálních strukturách vždy významně zastoupena. To, že v současné době nacházíme stále více paralel mezi nacistickým režimem a nastupujícím globálním řádem, není proto nijak překvapivé. Současný režim reprezentovaný bruselskou a bidenovskou administrativou, které po zfalšovaných volbách nastolily patřičný soulad, z velké části nacistické praktiky kopíruje.

Ostatně darwinismus tvoří základní ideovou kostru nacismu i takzvané liberální demokracie. V současné revoluční rekonstrukci globálního řádu, jsou ovšem také další podobnosti. Včetně důrazu na environmentalismus (Hitler byl vegetarián a nacistické hnutí kořenilo právě v "zelené ideologii" - ano právě tehdy se zrodila), dnes už i otevřený "černý" rasismus a zavádění pseudonáboženských rituálů do života podmaněné společnosti. Jedním z takových rituálů je i povinost bělochů pokleknout před vyšší černou rasou. Jde o zrcadlově obrácenou rasovou teorii německého národního socialismu.

Čtěte ZDE: Fotbalová aféra: Opice z Glasgow? Ne. To se jen fotbalistům vrátila jejich zrada. Dobře vám tak, zasloužili jste si to. Kdo přizná skutečnou chybu? Jaký odstín má skotský synek?

Čeho je moc...

Společným rysem je také zavádění rasové ideologie a indoktrinace všech složek společnosti - včetně sportu. Nacisté sice v Berlíně zorganizovali olympijské hry, ale mnohdy ani nešli tak daleko jako současní liberální demokraté, kteří nutí účastníky sportovních utkání k projevům oddanosti aktuální rasistické multikulturní ideologii - jak jinak než jako projev "boje proti rasismu".

To je proti Třetí říši přece jen posun: němečtí nacisté se na olympijských hrách v Berlíně (1936) spokojili pouze se zvednutou paží v hitlerovském pozdravu, ale nenutili k tomuto gestu ostatní účastníky sportovních utkání z jiných států. A už vůbec nenutili židy a černochy symbolicky poklekat před nordickým nadčlověkem. Jenže pokrok nezastavíš. Již od uměle vyvolaných nepokojů nátlakových rasistických černošských skupin jako je BLM a další (a jejich levičáckých "bílých Pátých kolon"), platí povinnost náboženského rituálu podřízenosti novým multikulturním božstvům, pro většinu západních sportovních svazů. 

Poprvé jsme mohli tuto novinku shlédnout při fotbalovém utkání České reprezentace v říjnu minulého roku se Skotskem. Čeští fotbalisté museli společně s rozhodčími a skotskými hráči pokleknout na podporu hnutí Black Lives Matter (významově přesný překlad zní: Záleží jen na černošských životech). Pokleknutí před začátkem sportovních utkání se na západ od našich hranic stalo již povinným standardem. Je vyžadováno při všech větších sportovních akcích, ať už jde o fotbalové zápasy či závody Formule 1. 

Když jednotlivec či celé mužstvo odmítne (nebo ji nahradí tak jako minulý týden alespoň gestem zúčastněnosti jak jsme mohli vidět u české fotbalové reprezentace při utkání ve Walesu), přivolají na sebe hněv multikulturních Ordnerů.

To, že české národní mužstvo odmítlo pokleknout před svým kvalifikačním zápasem Světového poháru proti Walesu a sdělilo, že namísto toho zaujme neutrální nepolitický postoj tím, že ukáže odznak "respektu" UEFA na svých dresech, rozpálilo multikulturalisty do běla. Zdá se, že i loajálním funkcionářům našeho fotbalu, kteří vědí že mocným a bohatým globalistům není radno se protivit, už celá záležitost s prosazováním rasových úliteb leze krkem. 

Podřízenost

Když Donald Trump v reakci na tuto klekající mánii před volbami zdůraznil, že svobodní lidé poklekají pouze před Bohem, věděl o čem mluví. Když před Pánem Bohem poklekáme, vyjadřujeme tím nejen úctu, ale i vědomí podřízenosti Božímu plánu spásy (kolik lidí to dnes dělá třeba při svatém přijímání?). Poklekáme před Kristem v eucharistii (poděkování za jeho oběť) a vždy, když chceme svému Stvořiteli, jenž nás nekonečně převyšuje, vyjádřit velkou úctu. Poklekáme proto také před svatostánkem na začátku a na konci mše svaté.

Právě toho chtějí globální režiséři absurdního divadla pod značkou BLM dosáhnout. Vypěstovat v nás pocit že jsme malí a nedokonalí před "všemohoucí" globální mocí, která si hraje na Boha, a přitom je jen opicí boží (jak možná správně připomněl fotbalista Kúdela). Pokleknutí (stejně jako zakrývání obličeje) tato monstra vyžadují jako viditelný znak poslušnosti a souhlasu s jejich nelidským plánem. Máme si také uvědomit svůj dědičný hřích, kterého jsme se jako běloši dopustili už jen tím, že jsme součástí západní křesťanské civilizace. Proto jsou na západě masově ničeny všechny pomníky osobností, které velikost této civilizace připomínají. Hořící kostely a zničené symboly křesťanství na veřejných místech, vše za tolerance, médií, politiků i jinak hysterických lidskoprávních aktivistů, dokreslují nástup této člověkem pohrdající ideologie.

O Velikonocích - i když nám po dvou tisících letech zavřeli většinu kostelů - máme příležitost si celou tu hrůzu ve všech jejích souvislostech uvědomit. I v její často nechtěné symbolice: přece poklekat před "černými bohy" znamená vědomě přijmout podřízenost tyranii Nového světového řádu.
Tagy článku

Doporučujeme

Hrozba sousedům: Vláda Progresívneho Slovenska. Šimečka je loutka Bruselu a Vatikánu. Fialův klon. Sorosova zničující stopa. Ekonomická a politická mafie. Prosadí se zrada nebo pud sebezáchovy?

Hrozba sousedům: Vláda Progresívneho Slovenska. Šimečka je loutka Bruselu a Vatikánu....

Tajná schůzka mouřenína s liškou: Konečné řešení ruské otázky Hitler nezvládl. Teď jeho dědici cítí poslední šanci. Ale i jim jde o krk. I Zelenskému. Past zvaná korejské řešení. Není kam ustoupit. Okamžik pravdy je za humny

Tajná schůzka mouřenína s liškou: Konečné řešení ruské otázky Hitler nezvládl. Teď jeho...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky