Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
A teď: Mimozemšťané! Proč Pentagon začal uvolňovat videa s UFO? Mluvil J. P. Juncker s vůdci z jiných planet? Jak to celé souvisí s covidem? Normalizace 2.1: Husák byl břídil. Hitlerova Velká lež dochází naplnění

A teď: Mimozemšťané! Proč Pentagon začal uvolňovat videa s UFO? Mluvil J. P. Juncker s vůdci z jiných planet? Jak to celé souvisí s covidem? Normalizace 2.1: Husák byl břídil. Hitlerova Velká lež dochází naplnění

6. 6. 2021

Tisk článku

Petr Hájek upozorňuje, že kromě kampaně Globální oteplování nám přes léto nabídnou i něco ještě speciálnějšího – co ovšem brzy budeme mít za stejně skutečné jako domnělou pandemii

Vše se prý „uvolňuje“. Ve druhé polovině šedesátých let se tomuto procesu říkalo „tání“. Jakože v krajině zamrzlé strachem a násilím to na krátkou dobu vypadá, jako by bylo možné žít zase trochu normálně, nebýt na každém kroku sledován policií a třeba jezdit do zahraničí bez zvláštního povolení. Netrvalo to dlouho a vše bylo zase tam, kde předtím – a paradoxně se tomu říkalo normalizace. Kdo nesouhlasil, byl postižen na kariéře, studiu, o cestování ani nemluvě. A byl objektem zájmu tajných. A všudypřítomná cenzura se mateřsky starala, aby se na veřejnost nedostaly pravdivé informace. Byly nebezpečné. Protože nepřítel číhal. Na Západě.

Teď si to opakujeme. Na krátkou dobu to vypadá, jako by bylo možné žít zase normálně, nebýt na každém kroku sledován policií – jen ta zvláštní povolení na cestování zůstávají. A jako „inovace“ také zvláštní povolení na návštěvu hospody či kina. Paradoxně se tomu říká normalizace. Nic normálního však nežijeme. Kdo si nechce nechat vstříknout do těla nebezpečné látky, které mu budou měnit jeho genetickou „výbavu“, musí žít v podstatě ve stejném vězení, jaké tady zavedla tato vláda (dokud jsme v EU musela by jej zavést každá). Neočkovaní budou postiženi na kariéře, studiu (o cestování ani nemluvě) a zůstanou objektem zájmů tajných.

Ale protože prý již více než tři dekády žijeme v nejkrásnějším z možných světů ve svobodě a demokracii (jako tehdá, jen se nejmenovala liberální ale lidová), naše normalizace bude mít malinko jinou podobu: Třeba, že deviantní sexuální páry dostanou zákonem možnost hrát si na manželství (a dostávat k té hře místo panenek adoptované živé děti), že hospodářství si zničíme ve jménu zeleného pokroku a že nepřítel bude číhat prozměnu na Východě. Jinak cenzura a všechny ostatní vymoženosti vyspělé svobodné a demokratické společnosti zůstanou zachovány (jako tehdá). 

Nejprve sci-fi

Velké části veřejnosti to asi nakonec (jako tehdá) bude jedno. Dokud bude fungovat relativní blahobyt (na dluh), nechá si nakonec i opakovaně infikovat své tělo cizorodými nikdy nevyzkoušenými chemickými látkami – a bude čekat, jestli se něco stane. Když ano, bude plnit čekárny lékařských ordinací, což ale zase nebude nic tak nového. Západní medicína a farmacie již dlouho pracují tak, že si vyrábějí pacienty, aby je pak mohly nákladně (z daní poplatníků) léčit. 

To nové v této dobře zorané společenské „půdě“ teprve klíčí – a sklízet se bude až napřesrok či v dalších letech. Těžko by totiž bylo jinak možné třeba zlikvidovat hotovost a zavést pouze virtuální peníze, které z kartičky (mobilu nebo podkožního čipu) dostane otrok jen tehdy, když nebude zlobit. Zda nezlobí, k tomu dá dobrozdání sledovací technologie, která již v praxi existuje nikoli jen v Číně, jak nás mystifikují pravdivá a objektivní režimní (jako tehdá) média. 

Že je to utopie a sci-fi? Byla by to ještě před pár lety. Před uměle vyrobenou novou chřipkou, jež se podle předpokladů architektů Nového světového řádu měla stát ouverturou závěrečného útoku: výstřelem z Aurory. Podařilo se. A bolševické hordy s názvem Zelení či Piráti již nastupují, a brzy ovládnou Zimní paláce v celé euro-americké „civilizaci“. Jenže k tomu je ještě něco potřeba: společný nepřítel. Rusko a Čína jsou sice za ně vydávány, ale na veřejnost to příliš nepůsobí. Rozhodně ne tak, aby kvůli tomu šla do války. A revoluce bez války je nemyslitelná. A válka bez odhodlané veřejnosti je rovněž dopředu prohraná.

A teď: Mimozemšťané!

Amerického prezidenta Ronalda Reagana jsme (nejen) v této části světa zvyklí považovat za faktického vítěze ve studené válce Západ – Východ. Je pravděpodobné, že se opravdu nejvíce přičinil o to, aby část sovětských tajných služeb začala se Spojenými státy (respektive CIA) pracovat na rozvrácení „tábora míru a socialismu“. Činili tak (v závěrečném dějství pod vedením Gorbačova) prý v přesvědčení, že tím ušetří svět jaderného konfliktu. A v dohodě s USA pak společně ovládnou planetu v Novém světovém řádu (NWO). Cestu k němu vyhlásil s Bushem starším Gorbačov při jejich „srdečném setkání“ v roce 1990.

Jenže již tři roky předtím, pouhé dva roky před dominovým pádem sovětského bloku řekl Ronald Reagan ve svém projevu v OSN 21. září 1987: „Možná potřebujeme nějakou vnější univerzální hrozbu, která by nás přiměla poznat toto společné pouto. Občas si pomyslím, jak rychle by naše celosvětové rozdíly zmizely, kdybychom čelili mimozemské hrozbě zvenčí tohoto světa.“ Pouhé romantické snění bývalého hollywoodského herce, pro nějž velkofilmy jako Blízká setkání či Den nezávislosti a podobné byly součástí jeho vnitřního světa? Bohužel vůbec ne. Reagan přesně věděl, o čem mluví. Ale bylo třeba ještě řady technologických kroků – a všeobecně rozšířeného internetu – aby se jeho vize mohla stát skutečností.  

Čtěte ZDE: Bacily z vesmíru: Média už si brousí zuby. Hrozí nám mimozemské epidemie? Putin kdesi jistě pěstuje kosmické viry. Co má za lubem parta tajných agentů z Akademie? Bude brzy povinné "očkování proti kosmu"?

Kdy přijdou?

Že Mimozemšťané v nějaké podobě přijdou, je prý jistota. Ostatně byla to do té doby značně skepticky se tvářící NASA, kdo před pár roky nečekaně oznámil, že do deseti let očekává „kontakt“ s mimozemskou civilizací.  Je to prý tutovka, jde o to jen kdy – a podle všeho to bude docela brzy. Zatímco prezident Trump si předsevzal (a nesplnil) pátrání po pravdě o 11. září – základní předpoklad k nastolení NWO – jeho nástupce „lžiprezident“ Biden vykročil reaganovským směrem. Pentagon (samozřejmě ve spolupráci s NASA) v poslední době uvolnil „Akta X“ o UFO. Jen se teď bude UFO jmenovat jinak, aby se zbavilo nálepky „konspiračních teorií“.

Zničehonic jsou tedy všechna ta hlášení a videa amerických vojenských pilotů nejen pravdivá, ale dokonce veřejně přístupná a „vědecky“ diskutovaná. Kdo si ještě vzpomene, že v roce 2016 Jean-Claude Juncker, tehdejší šéf EU, tvrdil, že je v kontaktu s mimozemšťany. Média o tom však „kupodivu“ vůbec neinformovala a EU zveřejnila falešné zápisy ze zasedání, aby se do nich nedostalo, co řekl o „rozhovorech s vůdci jiných planet“. Vzhledem k tomu, že Juncker byl známý ožrala, bylo to možné přičíst jeho jednomu „kalouskovskému“ rauši. Bylo to však jinak: Juncker se pouze „předhodil“. 

Chtěl dělat chytrého a předběhnout Američany. Měla s tím totiž přijít až „krvavá“ Hillary (Clintonová) při frontálním nástupu NWO. Jenže hrůza – prohrála ve volbách s Donaldem Trumpem – a tak se vše odložilo. Až na dobu, kdy jej „vývojáři světa“ odstraní (když nestačil covid, tak brutálním volebním podvodem) – a teď to spadlo na dementního Bidena. Proto také o tom zatím nemluví on, ale šéfové Pentagonu. Brusel proto nyní mlčí – a čeká. Pak bude loajálně „ohromen“. Nestane se nakonec Juncker znovu šéfem Bruselu?

Informace od zdroje

V článku Za falešnou mimozemskou agendou stojí Pentagon píše expert na tyto jevy Andrew Anglin: 

„Armáda je ten, kdo uvolňuje záběry UFO, a také „oznamovatelé“ jsou všichni z armády. UFO, která nám na videích ukazují, nejsou z vesmíru, ale odtud. Každé jedno z těchto videí, které se objevilo v posledních několika letech – včetně všech videí v nejnovější epizodě 60 Minutes (populární televizní pořad, pozn. PH) - pochází z armády. Kromě toho všichni, s nimiž se uskutečnila tato „přelomová“ show, kromě Marca Rubia, jsou z armády. A Rubio byl zase předsedou senátního zpravodajského výboru. (…)

Myslím, že tomuto podvodu pravděpodobně věří i spousta byrokratů na vysoké úrovni. Dává logický smysl, že poté, co vyrazili lidem z hlav a srdcí náboženství, jsou připraveni věřit něčemu tak idiotskému. (…) A veřejnost obecně? Virovým podvodem téměř rok a půl krok za krokem prochází procesem odevzdání své svobody a nakonec skrze očkování i své tělesné autonomie vládě. Nosí masky a dostává injekce s nějakou bizarní genovou terapií, přestože neexistují důkazy o „pandemii“. 

Až oficiální publikace od Johna Hopkinse, nejvyššího lékařského orgánu v zemi, potvrdila, že během „pandemie“ nedošlo k žádným novým úmrtím na tento virus a předpokládaný „počet obětí“ byl pouze úmrtími z jiných příčin, která byla překlasifikována jako úmrtí na „koronaviry“. S podvodem okolo náhle se objevivších mimozemšťanů zmatou minimálně stejný počet lidí. Jen si vyzkoušeli, že to funguje.

To vše jsou verze toho, co Adolf Hitler nazval „velkou lží“. Řekl, že Židé budou vyprávět lži tak velké, že si to nikdo nedovolí zpochybnit, protože se zdálo neuvěřitelné, že to někdo vymyslí. Židé pokračovali v používání stejné techniky v Americe i na celém Západě poté, co dosáhli požadovaného výsledku ve druhé světové válce. Říct lidem, že mimozemšťané přistáli na Zemi, aby jim přednášeli o rasismu a uhlíkových daních, je konečná podoba Velké lži.“ 

Čtěte ZDE: Velký souhlas: Případ Feri je o něčem jiném. Mlčení jehňátek: Křik, až uši zaléhají. Proč původ viru už není konspirační teorií? Puzzle otroctví si skládáme sami. Test loajality. Čip číslo 666? Kdo vezme zbraně do rukou?

Zvesela na dovolenou!

Anglin má naprostou pravdu: Covid byla úspěšná zkouška, hlavní představení teprve začíná. Mimozemšťané budou jedním z nejoblíbenějších čísel pro přeměnu světa v nikdy nevídanou totalitu, proti níž jsou všechny sci-fi a dystopické romány a filmy odpoledním čajíčkem.

Je to přitom tak jednoduché! Že mladí (o dětech ani nemluvě) jsou zdraví a žádný covid jim nehrozí? Když se naočkujete, děti, pojedete bez problémů na dovolenou k moři. A půjdete do hospody či do baru. A uděláte si „párty“. A budete nakupovat, kde budete chtít. A studovat bez problémů. A rovněž tak chodit do práce a dělat kariéru. A ti, kteří odmítnou? To jsou zlobivé děti (všech věkových kategorií). Nic, ani zmrzlinu. Však si nakonec také dají říct.

Takže zvesela na dovolenou k teplým mořím! Až deštivé a chladné léto skončí, bude tu globální oteplování, katastrofální sucho a – Mimozemšťané. A jestli ještě ne ti američtí, pak alespoň v jejich zastoupení Piráti a jejich spojenci. A pak si střihneme ještě jedno dvě očkování – a už nebudeme pochybovat vůbec o ničem.

Jsou to blízká setkání, která nás čekají. Blízká setkání „čtvrtého druhu“: Rozdíl je jen v tom, že z tohoto setkání nelze odejít východem z kina či vypnutím televizoru. Normalizace 2.1. Další převrat zatím v nedohlednu. Anebo je blíž, než si v Pentagonu a v Bruselu „inženýři lidských duší“ myslí?

Uvidíme. Je to opravdu blízko.


 


Tagy článku

Doporučujeme

Dezolát, který má pro strach uděláno: Jsme pro fialové jen bakterie. Ti hodní chlapci střílejí na Fica a Trumpa. Válka proti Slovanům? Srbsko je naše ostuda. A sever Čech zrovna tak. Vím, jak ho postavit na nohy. A nejde jen o cikány

Dezolát, který má pro strach uděláno: Jsme pro fialové jen bakterie. Ti hodní chlapci...

Povinná angličtina od první třídy: Další z šílených nápadů Fialova muzikologa. Podle skutečných potřeb, ne podle Beka. Je smyslem ještě větší frustrace dětí? Báječný plán jak úspěšně zhnusit školu. Odmala proti přirozenosti

Povinná angličtina od první třídy: Další z šílených nápadů Fialova muzikologa. Podle skutečných...

Na začátek stránky