Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Jak se to zase nepovedlo: Cikán z Teplic jako Pink Floyd? Šéf německých cikánů si zve na kobereček českého velvyslance. Bude kandidovat příště za Piráty, či ODS? Kopec drzosti. Probudí se konečně i ti, kdo ještě podřimují?

Jak se to zase nepovedlo: Cikán z Teplic jako "Pink" Floyd? Šéf německých cikánů si zve na kobereček českého velvyslance. Bude kandidovat příště za Piráty, či ODS? Kopec drzosti. Probudí se konečně i ti, kdo ještě podřimují?

24. 6. 2021

Tisk článku

Petr Hájek konstatuje, že pokus vyrobit u nás rasistickou hysterii proti „bílým domácím“ je tragikomickým důkazem, jak osnovatelé západní bolševické revoluce (naštěstí pořád ještě) vůbec nic nepochopili

V Teplicích se porvali zdrogovaní cikáni. Ničili zaparkovaná auta a mlátili se, až jeden z nich padl. Rvačku někdo nahlásil policii. Ta přijela na místo, a zdrogovaného cikána pacifikovala. Protože byl již spíše v kolapsu než v rauši, odvezla ho sanitka, v níž dodýchal. Ostatně potvrdila to i pitva. To je vše. V podstatě – bohužel, zvláště na severu Čech – banální případ. 

Naši „nepřizpůsobiví“ (v časech imigračního boomu se jim říká „neintegrovatelní“) spoluobčané něco takového provádějí každou chvíli. Jen se o tom nesmí mluvit, a když, tak se nesmí napsat, že šlo o cikány. Ostatně i o tomto incidentu mluví korporátní média mluvila zpočátku jako o „rvačce několika mužů“ – bez etnického upřesnění. Jenže kvůli pointě to nakonec „propíchnout“ musela. Případu se totiž okamžitě chytly organizace, které k nám chtějí importovat nejen další „nepřizpůsobivé“ z Afriky a Asie, ale již dlouhá léta (marně) zkoušejí „trénovat“ naši většinovou veřejnost právě na cikánech. 

A protože policisté při zneškodňování nebezpečného narkomana použili celosvětově rozšířené chvaty (zakleknutí atd.), jež se staly „populární“ při vyvolání černošské rasistické hysterie ve Spojených státech, rázem byl na světě „český Floyd“. Společného mají vskutku mnohé: Oba byli gauneři a feťáci, zabily je drogy – a stali se z nich „hrdinové“. Ten americký už má dokonce ve svém městě bronzovou sochu. Především však posloužil jako katalyzátor revolučního výbuchu. Bylo totiž před volbami a bolševická parta v Demokratické straně (ano, právě tohle je vzor oné posvátné západní demokracie) rozpoutala černé rasistické protibělošské peklo. Čeká to i nás?

Vloudila se chybička?

Stoprocentně nikoli. Oni totiž soudruzi ze Západu jsou soustavně mylně informováni. Dostane se k nim jen to, co jim pod nos přistrčí naše Pátá kolona (jíž po Kalouskově pádu z TOP vrcholu začínají dominovat Piráti), co odvysílá ČT a ČRo a otisknou její prodloužená chapadla především Bakalových médií. Z toho se „západní stratégové“ zjevně domnívají, že situace u nás je rovněž zralá na totalitní sociálně-inženýrský experiment, který právě bují od Bruselu přes Londýn až po Washington. 

Jenže nevědí, že my už jsme si jej docela nedávno (v daleko jemnější a civilizovanější podobě) prožili. A nejen to. Vzhledem k relativně civilizované existenci v rámci Rakouska jsme pár století neměli ani možnost dobývat žádné české zámořské kolonie, takže nemáme ani žádné černochy (Indy atd.) před kterými bychom nyní měli „poklekat“. Chybička se vloudila prostě. 

Zato s cikány máme zkušenosti bohaté. V předválečné „první republice“ se jich část podařilo relativně „integrovat“, jenže po válce při osidlování pohraničí tato práce přišla vniveč, protože se k nám vydali ti slovenští. A pak druhá vlna po rozdělení Československa počátkem devadesátých let, kdy se k nám nahrnula poměrně velká vlna těch nejdivočejších „východoslovenských“. 

Již pár dekád devastují především severní Čechy – ale po vstupu do EU se s nimi musí zacházet mnohem opatrněji než s municí ve Vrběticích (viz zeď v Matiční ulici v Ústí, která se musela nakonec zbourat). Jsou totiž vhodným „materiálem“ pro výrobu bruselských útoků na naši „netoleranci“ (projevující se tím, že valné většině z nich z našich daní platíme „dávky“). A teď měli západoevropští revolucionáři za to, že přišla jejich chvíle. Výbuch to měl být jako ten vrbětický, s tím rozdílem, že tentokrát imaginární Pat a Mat jsou skuteční záškodníci. 

Čtěte ZDE: Romský problém: 600 let marné snahy o soužití. Od listopadu se vše jen zhoršilo. Politická korektnost a rasismus naruby. Zkušenosti lékaře: Nulová hygiena a historické choroby v osadách. A další stále přicházejí

Německý cikán a český velvyslanec

Přímo neskutečnou drzostí je okamžitá reakce Rady Evropy, kde někdo několik minut po shlédnutí původního videa (to druhé, které ukazuje, co zásahu policie předcházelo, bylo pochopitelně „ustřiženo“) vyzval tiskovým prohlášením Českou republiku, aby „bezodkladně, důkladně a nezávisle vyšetřila úmrtí Roma poté, co ho zadržela policie“. Asi že se u nás do této chvíle cikánské incidenty vyšetřovat nesměly? 

Za „nelidský, odporný a brutální“ označil zásah české policie šéf Ústřední rady německých Sintů a Romů Romani Rose. A hle – vidí v něm podobu s případem černocha George Floyda. V prohlášení vyzval k „plnému objasnění teplického incidentu“ a k „přísnému potrestání policistů“. No tohle už snad ani jako drzost klasifikovat nelze, to má jiný rozměr. Vypadá to, že Němci by se rádi vrátili do Sudet i se svými cikány, jejichž „nedotknutelnýma rukama“ si již teď ohmatávají půdu. Ostatně už u nás mohou i volit (do komunálu a EP). A tak nám ještě objasnili, že „v Česku žije asi 250 tisíc až 300 tisíc Romů, kteří trpí diskriminací a sociálním vyčleněním”.

Že se přidala také česká pobočka Sorosovy Amnesty International je pochopitelné. Vždyť Zeljko Jovanovic, ředitel romské iniciativy sídlící v Berlíně pod Sorosovou nadací Open Society, již rovnou konstatoval: „Další Rom zabitý policií jako George Floyd.“ A ten výše zmíněný Rose si už mezitím objednal „na kobereček“ českého velvyslance v Německu (který to akceptoval!). 

Kouzlo nechtěného 

Premiér Babiš i ministr vnitra Hamáček tyto výpady sice razantně odmítli, ale bylo jim to houby platné: Šéf německých cikánů (zjevně se už cítí být vedle Rady Evropy jejich nadřízený) je také ostře pokáral: „Policejní jednání potřebuje kontrolu, a ne ukvapená ospravedlnění od ministra vnitra. Není možné, aby příslušníci menšin rok po smrti George Floyda nadále čelili policejní zvůli.” Učinil tak ve zjevné koordinaci s naší Pátou kolonou, jejíž jednu větev tvoří i zástupkyně ombudsmana Monika Šimůnková (zůstala v tomto zbytečném úřadu poté, co se z jeho čela odporoučela soudružka Šabatová a nahradil ji vcelku normální Stanislav Křeček), která prý rovněž „bude vyšetřovat“. 

Kouzlem nechtěného se tak z obyčejné cikánské rvačky a kolapsu jednoho feťáka stala pozoruhodná událost, která nad jiné přesvědčivě demonstruje, kde jsme se to ocitli. Nepřátelské obležení bruselskými (a štrasburskými) institucemi, organizacemi a různými „neziskovkami“ Nového světového řádu většina naší veřejnosti buď nevnímá, nebo nad jejich rozkladnou „misí“ mávne s úšklebkem rukou. Jenže teď tihle drzí a arogantní ťulpasové tím teď šlápli do… něčeho dosti zapáchajícího. Spustit „floydovinu“ skrze falešnou cikánskou kartu (nemluvě o tom druhém videu, které se dostalo na veřejnost až dnes), je tupost přímo úměrná jejich revolučním záměrům. To už má potenciál probudit i podřimující.

Čtěte ZDE: Revoluční tribunály: Kam směřuje náš vzor demokracie? Americké běsnění ve stalinistickém duchu. Senilní Biden je nadšen. Hleďme, kdo je náš největší spojenec proti Putinovi! Ať si to užijí, ale proč také my znovu? Pryč od nich!

Je to (ještě na chvíli) na nás

Jestli tady někdo předvedl české veřejnosti skutečnou brutalitu, s níž kráčejí k popravě českého státu a likvidaci národa systémem „smrtících chvatů“, jsou to právě oni. Vlastně není špatné, že se to stalo rovněž v předvolební kampani (jako „původní Floyd“). Každý má nyní další inspiraci k rozhodování o tom, komu „to tam hodí“. Piráti ve STANu, stejně jako chcípající TOP a lidovci na zádech chřadnoucí „fialové“ ODS (čest a sláva její vzbouřené části) říkají jasně: S Evropskou unií na věčné časy a nikdy jinak! Možná za ně bude šéf německých cikánů brzy kandidovat v komunálních volbách.

Rovněž Andrej Babiš se zapřísahá Bruselem. Před pár dny řekl, že nepřipustí ani byť jen diskusi o našem osudu v okovech vězení národů. Ostatně dal to najevo jasně již předtím, když spolu s „demoblokem“ zablokovali návrh SPD o pouhé možnosti (!) konat referendum (a aby se týkalo možnosti czexitu, to už vůbec ne!). I Šlachta „přísahá“, že jen s Bruselany (Jourovými, Lejnovými atd.) je naše budoucnost. Trikolóra říká aspoň „typické lidovecké“ určitě MOŽNÁ. Pouze Okamura však je jednoznačný: Jak pokud jde o „nepřizpůsobivé“, tak o czexit. Lze říci, že v předvolební kampani (vedle geniálního kamiónu s levnými českými potravinami) dostal právě nečekanou pomoc od těch, kteří ho nenávidí asi stejně jako Viktora Orbána. 

Zbytek je už na každém z nás. Ještě pořád máme svůj hlas. Na jak dlouho? To je stejná otázka, a je na ni i stejná odpověď. Kauza „českého Floyda“ (je proti té černošské tak trochu komicky „pink“, do kalendářového růžova) nám vskutku hodně napověděla. 

Ostatně soudím, že Brusel musí být zničen.


Tagy článku

Doporučujeme

Volba viceprezidenta: Trump výběrem Vance možná eliminoval druhou kulku. Mladší kopie Donalda. Vidlák z Ohia proti elitám. Noční můra pro Kyjev a válečné štváče. Jako voják poznal hrůzy války. Kdy otočí chciválkové u nás?

Volba viceprezidenta: Trump výběrem Vance možná eliminoval druhou kulku. Mladší kopie...

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem. 300 000 duší do cynické rulety NATO. Bělorusko pod deštníkem Moskvy. Stačí sestřelit jedinou ruskou raketu. A nikdo to už nezastaví

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem....

Na začátek stránky