Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Patentní cvokhaus: Matematika je prý rasistická. Účet pro Rusko v našem právním státě. Alláh za nic nemůže. Evropská komise bdí. Proč je tak málo černochů v Itálii? Kolaboranty jednou věšíme, podruhé odměňujeme!

Patentní cvokhaus: Matematika je prý rasistická. Účet pro Rusko v našem právním státě. Alláh za nic nemůže. Evropská komise bdí. Proč je tak málo černochů v Itálii? Kolaboranty jednou věšíme, podruhé odměňujeme!

4. 8. 2021

Tisk článku

Lu Lina nás orientuje ve zprávách, které jsou důležité hlavně tím, jak přesně charakterizují naši dobu, a vystavují tím západní společnosti přesnou diagnózu

Kandidátka německých Zelených na kancléřku Baerbocková zagůglila a sesmolila z toho knihu. Aneb když tak strašně chceš být slavná, uznávaná a velice mocná, ale jsi jenom obyčejná, zoufale průměrná zelená trubka se skříní plnou kostlivců

Psovi psí smrt!

Rozhlasový nestor Dvořák se čílí, že jakýsi Bělorus dostal jaksi nepřímo za protirežimní brblání 14 let vězení. Zajímavé. Nějak jsem si nevšim, že by se tenhle náš veřejnoprávní pilíř demokracie podobně čílil, když bývalí katalánští ministři ve Španělsku vyfasovali za podobnou věc a bez nějakých maskovacích oklik od 10 do 13 let. Vždyť politický proces v autoritářském Bělorusku by nikoho soudného překvapit neměl, ale v údajně demokratickém Španělsku sakra jo.

Dovolím si zaspekulovat, že za tou zvláštní slepotou možná budou i stíny minulosti. Pan Dvořák je totiž původně rusista, kterému ve studiu jazyka bratrské země, kde zítra již znamenalo včera, nezabránila ani ruská okupace. Poté, za nejtužší normalizace, nastoupil do redakce časopisu Sovětská literatura, kde si lebedil až do revoluce. Jeho současná agresivní ruso a vůbec východofobie tak stojí na poměrně zajímavých základech - a je o něco málo pochopitelnější.

Arabistán

A o něco málo pochopitelnější je pro mne nyní i často podivné počínání našich politiků a vojáků. Když jsem díky televizní debatě zjistil, že akademicky vzdělaný poslanec za ANO a bývalý voják z povolání Růžička se zjevně domnívá, že Afghánistán obývají Arabové…. Podotýkám, že debata byla na téma odchodu NATO z Afghánistánu a pan inženýr takto zaperlil poté, co jiný její účastník, arabista Pelikán, předtím hlasitě vyjmenoval tři nejpočetnější afghánská etnika….

Klidně spěme, komise bdí

Evropská komise dala německým automobilkám obří flastr, neboť prý společně kuly kartelové pikle. Hm. Nějak se mi nechce volat hurá. Pomiňme fakt, že ty pikle kuly z čirého zoufalství nad zeleným šílenstvím oné komise i fakt, že jde o zajímavé právní kutilství, neboť pokuta byla udělena za něco, co se nestalo, a zaměřme se na jednu důležitou praktickou otázku. Kdo si myslíte, že tu pokutu ve finále nakonec zaplatí?

Čtěte ZDE: Exkurze na hnojiště: Čí mínění odráží Forum24? Donutíme vás k ohleduplnosti. Putinovi jsme to nandali. Bruselské divadélko. Heil Greta! Biden je opravdu senilní. Možná přijde i zmocněnec

Duhové posezení

IKEA slavnostně uvedla na trh gauče nejen pro buzíky: „Vybere si pansexuál i transgender.“ Tomu říkám mít stále prst na tepu doby. Kdysi div neprodávaly gauče s hakenkrajcema a teď zase duhový. Můj názor je ten, že největší tragédií není ani tak to šílenství kolem, ale ta děsivě servilní ochota, s jakou velké nadnárodní firmy naskakují na jeho projevy.

Kolaborant, ale náš

Česko se postará o Afghánce, kteří pomáhali českým vojákům. Jde o životy.“ Samozřejmě, že jde o životy. Kolaborantům s okupanty o ně jde vždy a všude. Však jen kolik jsme jich po pětačtyřicátém pověsili tady u nás.

Epištola Čechům

Bylo výročí. Ježdění z boží vůle náklaďákem po nevěřících v Nice. Ale žádné náboženství s tím zjevně stále nemělo nic společného. Z kamionu neudělal zbraň Alláh, ale frustrovaný alkoholik. Hm. Ledy sice například zrovna ve Francii dost povolujou a už se smí opatrně říkat, že v mnoha částech země platí šaría a že by se s tím mělo něco dělat, ale tady jsou zjevně furt padesátá léta. Islám je super a kdo říká že ne, toho pošleme na převýchovu. Na ty dva zvláštní místní obyčeje lézt furt někomu cizímu do zadku a vyndat si z něj hlavu vždycky až jako úplně poslední ze všech, jednou definitivně zajdeme.

Polívčička byla?

Česko oficiálně vystavilo Rusku účet z Vrbětice.“ Velice zajímavé. Pokud je mi známo nebyl v této kauze doposud nikdo ani obviněn, natož pravomocně odsouzen. A protože se furt dokola prsíme, jak strašně právní stát tu teď máme, presumpce neviny a tak dál, jsem touto informací poněkud překvapen a nechápu. Jak můžeme po Rusku už požadovat náhradu škody, když zatím nebyl žádný ruský občan usvědčen, obviněn a odsouzen. Nevím, jak vy, ale já tomuhle zvláštnímu myšlenkovému pochodu fakt nerozumím. A nikdo z novinářů se nesnaží mi vysvětlit, proč v tomto případě na presumpci neviny, pilíř právního státu, tak zvysoka kálí pes a jen radostně hýkají. Třeba jsem přitom jen momentálně zaostalej. Třeba už je to norma.

Ni zisk, ni slávu!

V rozhlase dostala prostor jakási paní Jonášová z jakéhosi Institutu cirkulární ekonomiky. Pomiňme fakt, že oponentní názor z téhle platformy nikdy neuslyšíme, takže o soutěži idejí si můžeme nechat zdát, a pojďme k meritu věci. Pozorně jsem si vyslechl její názory, ačkoliv to byla poměrně perná půlhodinka, a dospěl jsem k názoru, že pro tuhle planetu jsou daleko větším nebezpečím hromady Jonášových a Institutů pro cirkulární ekonomiku než hromady nehospodárně zpracovávaného odpadu.

Osvoboďme matematiku

V zámoří, které je nám majákem ukazujícím správnou cestu, se rozhodli, že  konečně dekolonizují i matematiku. Je taky moc bílá, moc rasistická, moc  patriarchální, moc nespravedlivá. Příliš málo slavných matematiků bylo zároveň i černým nebinárním buzikem. Během toho chvályhodného procesu zazněl i tento zajímavý názor: „Odmítáme myšlenky vrozeného talentu a nadání. Místo podpory talentovaných studentů je třeba čas a prostor věnovat všem.“ 

No, já nevím. Když třeba historicky bílé postavy hrají ve filmu z podobně inteligentních důvodů černoši, je to sice taky na pytel, ale jde v podstatě o houby. Ale až začnou počítače, letadla, mosty, domy, elektromobily, větrné elektrárny, jaderné rakety nebo pandemické modely vytvářet rasově, genderově i sociálně spravedlivé produkty vítězné kulturní války místo nadaných matematiků, nebudeme se pravděpodobně stačit divit.

Čtěte ZDE: Příběhy pravdy a lásky: Nadmíru něžná a ohleduplná média. Nabíhá si traktorista Lukašenko břichem na vidle? Soudruh Stoltenberg objevuje Čínu. Máte již buzerační aplikaci? Není provokace jako provokace. Co vegani a covid?

Italové mají málo černochů

A ze stejně dementního kadlubu pochází i výrok „Je to vítězství pravice!“, kterým britský The Economist vyjádřil své rozhořčení nad tím, že vítězný italský fotbalový tým neměl ve svých řadách žádného černocha. Další úder multikulturalismu pak zasadil fakt, že poražení Britové byli téměř všichni černí a že nedokázali trefit branku. A černých Italů je podle listu tak málo proto, že bílí Italové jsou rasisti a mají špatné zákony.

Starosti britských novinářů bych chtěl fakt mít. Můj názor je ten, že rasismus nelze vymýtit, stejně jako nelze vymýtit blbost, že multikulturalismus je nejen kvůli tomu hovadina a že černoši, ačkoliv se to nesmí říkat, jsou objektivně bez bělochů či asiatů v háji. A kolonialismus zato fakt nemůže. Nebo má snad někdo dojem, že Afrika, kde pouze černoši vládnou pouze černochům už déle než padesát let, je  sídlem ekonomicky prosperující a technologicky vyspělé civilizace, která se vyznačuje obzvlášť vysokým počtem geniálních matematiků?

Stojí asi za připomínku, že příkladně Jižní Korea byla ještě v roce 1953 zemí plnou negramotů bydlících na stromech a orajících dřevěným rádlem, jejíž HDP patřilo k nejnižším na světě. Většina Afriky měla tehdy HDP mnohem vyšší. Kde je Jižní Korea dneska? A kde je Afrika? V barvě pleti to fakt asi nebude.

Protilátky už nejsou protilátky

A nakonec dvakrát z pandemických luhů a hájů, o kterých mám stále silnější dojem, že jsou tady na furt. „Protilátky proti covidu nejsou protilátky a nejsou proti covidu, nechte se očkovat,“ říkají v podstatě odborníci. No, nevím. Odborník sice nejsem, ale něco mi tady strašně smrdí. To by bylo, abychom to do vás nedostali! Aneb když věda slouží ideologii. Kdysi dávno jsem si myslel, že vědci typu Trofima Děnisoviče Lysenka byli výhradně bolševickou specialitou, ale zřejmě jsem se mýlil.

Nálož sem, nálož tam, hlavně že jsi očkován

A když se tedy poslušně necháte očkovat, máte slušnou šanci, že v případě nákazy vaše virová nálož bude stejná jako u neočkovanéhotvrdí z jakýchsi záhadných důvodů dosud nezveřejněná americká studie. Ani česká televize se o ní doposud nezmínila. Ačkoliv jinak americké studie miluje. Ovšem zároveň je citována i správně nastavená odbornice, která tvrdí, že „vyšší virová nálož nemusí nutně znamenat, že je člověk infekční.

Aha. Najednou. Takže protilátky proti covidu nefungujou a velká virová nálož neznamená, že jsem infekční. Hned jsem klidnější. Ať žijí naši vědci! Vědci všech zemí, spojte se! S vědci na věčné časy a nikdy jinak!

Zdroj.


Tagy článku

Doporučujeme

Volba viceprezidenta: Trump výběrem Vance možná eliminoval druhou kulku. Mladší kopie Donalda. Vidlák z Ohia proti elitám. Noční můra pro Kyjev a válečné štváče. Jako voják poznal hrůzy války. Kdy otočí chciválkové u nás?

Volba viceprezidenta: Trump výběrem Vance možná eliminoval druhou kulku. Mladší kopie...

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem. 300 000 duší do cynické rulety NATO. Bělorusko pod deštníkem Moskvy. Stačí sestřelit jedinou ruskou raketu. A nikdo to už nezastaví

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem....

Na začátek stránky