Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Když se to přepískne: Strach jako metoda podvolení přestává fungovat. Na řadu přicházejí otevřené represe. Kdy učiní vakcinaci povinnou? Místo žlutých vest žluté hvězdy. Volba? Jen pro některé. Když kat o morálce káže

Když se to přepískne: Strach jako metoda podvolení přestává fungovat. Na řadu přicházejí otevřené represe. Kdy učiní vakcinaci povinnou? Místo žlutých vest žluté hvězdy. Volba? Jen pro některé. Když kat o morálce káže

15. 8. 2021

Tisk článku

Petr Hájek z posledních událostí dovozuje, že se rychle blížíme k Velké konfrontaci, která má být ouverturou likvidace odporu před Velkým resetem, ale přesto zůstává „historickým“ optimistou

Jsou obvykle jen dvě fungující metody, kterými lze významné části společnosti (někdy absolutní většinu) přimět k poslušnosti – navzdory tomu, že intuitivně vnímá, že je manipulována a mystifikována: strach a naděje. Je s tím však třeba zacházet inteligentně, protože obě nejvíce zneužívané emoce jsou citlivé na přestřelování (anglicky „overkill“). 

Už jsem v Protiproudu několikrát upozorňoval na případy, kdy – zvláště v předvolebních časech – vládci hlavních médií nedokázali udržet nervy na uzdě. Způsobili pak pravý opak zamýšleného. Klasickým příkladem jsou obě přímé volby prezidenta (které nejprve v důvěře ve svou neomezenou moc nad „veřejným míněním“ způsobili, ale teď by je tak rádi změnili zpátky na parlamentní). Proti Miloši Zemanovi jela mainstreamová mediální „guerilla“ tak bezostyšně a hurónsky, že zvedla zadky i těch, kteří by jinak volit nešli – a pak žasla, že obě volby bezpečně vyhrál. 

To ale byly ještě krásné časy. V těch covidových se dle Marxovy maximy „manipulátoři všech zemí spojili“ – a straší a straší a straší. Oni to nedokážou jinak než podle zadaného mustru. Kdyby naopak uměli přemýšlet, a ne pouze spoléhat na sílu a kobercové bombardováni veřejnosti jediným povoleným „názorem“, třeba by vzpomněli na jednu starou píseň-návod Jiřího Suchého a verš: „Buď pochváleno divadlo / kde autor šetří slovy / a nechá, aby napadlo / to hlavní divákovi.“ I kdež. Silou, Kačenko, silou, jak radil jistý Gréta-Bursík, když zavedl do země třídu solárních baronů.

Pas… kam?

A tak navzdory všem důkazům o opaku nadále ze všech tlampačů ječí o „pandemii“ a jediné spáse před ní masovou vakcinací, ačkoli podle zákonem stanovených počtů u nás nemáme (a za celou dobu jsme neměli) ani místní epidemii. Přestože poprvé v moderních dějinách „záhadně“ zmizela sezónní chřipka a všechny ostatní běžné virózy (všechno byl pro statistiky jen covid), nedostali jsme se ani na čtvrtinu (!) hodnot opravňujících stát k vyhlášení epidemie – a opatřením z toho plynoucích. 

A přesto dvakrát na celé měsíce prakticky zastavili hospodářský život, nutili všechny včetně dětí nosit „náhubky“ a teď vydávají „segregační pasy“ pro očkované (navzdory tomu, že jim to soudy opakovaně zakázaly). A mírná většina na to nakonec přistoupila. Důvody různé, protože „přestřelené“ šíření strachu fungovalo jen zpočátku. To když ještě nebylo jasné, ze které laboratorní „jeskyně“ (slovy statečné doktorky Pekové) uměle vyrobený virus „vylétl“ a jaké bude mít účinky. 

Čtěte ZDE: Oběti očkování proti covid-19: Masově zamlčovány? mRNA vakcíny jsou 500krát smrtelnější než dosud nejnebezpečnější vakcína proti chřipce. Chcete se soudit s farmagigantem? Bez nároku na odškodnění. A co u nás?

Pokušení

Dnes ale už i většina „napíchnutých“ ví, že vakcinace byla zhola zbytečná, protože před „nákazou“ nechrání, zatímco normálně prodělaná viróza vytvoří dostatečnou míru protilátek možná na celý život (a proto se nesmějí měřit a nesmějí být důvodem pro vydání „pasu“). A mnozí po prodělaných zkušenostech také chápou, že nikoli jen bezprostřední „vedlejší účinky“ (kolik lidí skutečně na očkování přímo či nepřímo – například aktivací jiné choroby – zahynulo se nedozvíme, jde o jedno z nejvíce střežených „nadstátních tajemství“), ale především následky středně a dlouhodobé. 

Kdo chce, může vědět. Internet je plný důkazů od praktických lékařů (třeba zde) a studií od vědeckých kapacit od nás i z celého světa, kteří se nedali zlomit a pokračují v pravdivém informování veřejnosti – i když tím, v lepším případě, riskují postih a likvidaci své profesní kariéry. Hlavní média naopak patří pouze vybrané skupině, která od počátku vsadila na strašení a vakcinační propagandu. Ti za to mají své kariéry a štědrou otevřenou peněženku farmaprůmyslu (přes granty a další přímou či skrytou korupci) zajištěné. 

Pokušení je to mocné. Zčásti proto zasáhlo i alternativní mediální oblast. Jde to vlastně napříč. Stejně jako existují mainstreamoví lékaři a vědci, kteří se odmítli podílet na strašlivém covidovo-vakcinačním podvodu, platí to i o druhé straně barikády. Občas se najde někdo, kdo předtím naprosto chápal a odhaloval nástroje globalistického zápasu o nastolení Nového světového řádu (či jak se nověji říká Velkého resetu): migrantskou muslimskou invazi, bruselskou strategii vězení národů, absurdní stokrát vyvrácený podvod s „globálním oteplováním způsobeným lidskou činností (klimatická změna) a z něj vycházející zelenou hospodářskou apokalypsu či rozvratnou homosexualistickou a genderovou ideologii.  

A náhle v tomto případě, který je už dávno jen další zcela průzračnou metodou architektů nové globální tyranie, se postavili na její stranu. Obvykle nikoli proto, že by je někdo „zaplatil“ (i když takové případy rovněž jsou). Prostě se zpočátku nechali vystrašit – a pak už pro ně bylo těžké přiznat selhání. A tak setrvávají na té vakcinační obludnosti, přestože jim rozum musí velet pravý opak. Ničí si svou těžce nabytou důvěryhodnost u nepodvolené části národa, přestože vědí, že druhá strana je stejně mezi své „chráněnce“ nepřijme – a zůstanou viset v neurčitém „vzduchoprázdnu“. To všechno umí způsobit strach.

Volba? Jen pro některé

Zdálo by se, že jde o volbu. Také se to tak traktuje, chceme-li být „alternativně politicky korektní“: Je to věc každého, zaznívá často z antivakcinační fronty. Kdo chce, ať se nechá očkovat, ale nenuťte k tomu ty ostatní. Nevytvářejte dvě kategorie občanů – a to nejen dospělých, ale dokonce i dětí (kterým už vůbec nic nehrozí a segregace neočkovaných, netestovaných a „nerouškovaných“ ve školách je čistou zvůlí totalitního režimu, který jejich „ocejchováním“ ve skutečnosti chce trestat jejich vzdorné rodiče a dosáhnout i jejich „zlomení“). 

Napohled takový „liberální“ postoj vypadá logicky a svobodomyslně. Jenže ono to takhle jednoduché už bohužel není. Režim vede celou záležitost stále zřetelněji ke konfrontaci, která může skončit katastrofou. U nás se to zatím děje jen „okrajově“ či méně nápadně, protože za pár týdnů jsou volby a vláda ani „parlamentní opozice“ (kromě té bez uvozovek jako je Okamura, Trikolóra či Volného blok) nechce zvednout u poloviny veřejnosti emoci spravedlivého rozhořčení, jež by mohlo s předpokládaně zmanipulovaným výsledkem voleb ještě nečekaně na poslední chvíli zamíchat. O volby jim jde. O možnost svobodné volby ale nikoli.

Šířící se demonstrace a občanské nepokoje především ve velkých zemích (Francie, Itálie, Německo) proti covid-pasům, které ze vzbouřených dělají občany druhé (ale spíše třetí) kategorie, už tento trend napovídají. Děje se tak v zemích, jejichž vlády již přistoupily k další fázi nucené vakcinace – a jen a pouze o tu a její důsledky globalistům jde. Celým profesním skupinám již očkování nařídily jako povinné. Kdo se nepodřídí, zaměstnání ztratí a jiné nedostane (jak již v praxi dávají najevo globalistické koncerny). Ale nejen to. Neočkovaní nebudou smět brzy nejen do hospod, divadel či na sportoviště. Oni si nakonec ani nenakoupí základní potraviny. A když ani to neuspěje, přijde otevřená ostrá represe: povinné očkování pro všechny, třeba i násilím. Nemylme se, po volbách se nás to bude týkat právě tak.

Čtěte ZDE: Světové lékařské autority: Všeobecná vakcinace je obrovská chyba! Diletanti a negramoti: Umlčte kritiky vakcinace! Experiment, který zničí lidstvo. Řádění nepříčetné vakcinační "inkvizice". Zastavte očkování dřív, než bude pozdě!

Morální kýč a kat

Protože si propagandisté uvědomili, že jde o praktiky, které mají obdobu snad jen v Hitlerově Německu (nošení žlutých „židovských“ hvězd na „antipasových“ demonstracích je toho přesným vyjádřením a obviňování demonstrantů z „antisemitismu“ je vrchol absurdity). A protože i přepísknuté strašení už zjevně přestává fungovat, zahájili „morální ospravedlňování“ chystaného zvěrstva. Stále častěji se objevují články na téma: Povinná vakcinace všech je sice v (liberální) demokracii trochu sporná, ale odmítnout očkování – a tak ohrožovat očkované (učebnicový protimluv) – je morálně nepřípustné. Klasický morální kýč. Je to přece přesně naopak!

Nejenže tu žádná epidemie není. Nejenže již sami připouštějí, že vakcíny jsou nevyzkoušené, a proto za jejich případné zničující zdravotní následky ani vlády, ani výrobci nenesou žádnou právní odpovědnost (každý musí tudíž vyslovit „poučený souhlas“ – a jeho očkování je tedy „dobrovolné“ – jak tenhle paradox chtějí vyřešit při násilné vakcinaci, Bůh suď). Nejenže již oznámili, že slavné PCR testy covid neodhalí, protože nerozlišují mezi ním a jinými virózami, takže se přestanou od konce roku používat. Nejenže již mluví o „třetí dávce“ pro naočkované (což tito, světe div se, masově odmítají!). Oni si při tom všem ještě dovolují mluvit o morálce.

Kdo by si v té chvíli nevzpomněl na Krylovo: „Na rohu ulice / Vrah o morálce káže / Před vraty věznice / Se procházejí stráže / Z vojenských pancířů / Vstříc černý nápis hlásá / že prvním z rytířů / Je veličenstvo Kat…“

Jakéže totalitě byly tyto verše určeny? Že už se na ni mnozí (zvláště pak propagandou zpracované mladší generace) nepamatují? Pak bychom jim měli připomenout, jak neslavně skončila (a to by si něco takového ani omylem nedovolila).

Tahle skončí stejně. Jen v tomto případě neřízeně, a proto dost možná ne tak „sametově“. Uvědomují si to? Pěšáci-pisálkové asi ne. Generálové a architekti nejspíš ano. Dokonce dost možná chtějí spontánní lidové bouře vyprovokovat, aby pak mohli „morálně“ zdůvodnit použití veškerého násilí. Neumějí to jinak.

Vždyť prvním z rytířů je Veličenstvo Kat.


Tagy článku

Doporučujeme

Repríza po sto deseti letech: Měl atentát otevřít třetí dějství téže války? Jak svést vraždu na Putina? Maličkost! Trump přežil. Plán útoku na Rusko polomrtvý? Ještě to nevzdávají. Vzkaz nepodvoleným: „Boj!“

Repríza po sto deseti letech: Měl atentát otevřít třetí dějství téže války? Jak svést...

Oděsa zvedá hlavu: Město centrem odporu proti násilným odvodům. Hoří auta verbířů. Pět jen za páteční noc. Informace pro ruské rakety a drony. Tradice partyzánského hnutí proti nacistům opět ožívá

Oděsa zvedá hlavu: Město centrem odporu proti násilným odvodům. Hoří auta verbířů. Pět...

Na začátek stránky