Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Italové stále protestují: Sanitární totalita zavedena. Již za pár dní u nás? Lavina covidu v proočkované Británii. Vakcína nefunguje - alespoň ne proti nemoci. Nesmyslné handrkování o procenta. Globální špinavá hra

Italové stále protestují: Sanitární totalita zavedena. Již za pár dní u nás? Lavina covidu v proočkované Británii. Vakcína nefunguje - alespoň ne proti nemoci. Nesmyslné handrkování o procenta. Globální špinavá hra

22. 10. 2021

Tisk článku

Matej Gavlák přináší zprávy, které jako "vzpomínka na budoucnost" dokladují, že boj, který vedou ti, kteří ještě před kovidovými zvěrstvy nekapitulovali, u nás teprve vypukne

Protesty v Itálii trvaly od pátku do pondělka a nyní se očekává jejich opětovné oživení a další zmohutnění. Rozšířily se převážně na severovýchodě země, nejvíce v přístavních městech.

Dělníci protestují proti vládnímu nařízení, které komukoliv, kdo nedisponuje tzv. covid pasem nebo nejvýše 48 hodin starým testem (jeden test přitom stojí 15 eur), nedovoluje nejen vstoupit na pracoviště, ale nedostává ani plat. Největší protesty proběhly v Terstu, kde policie na demonstranty použila vodní dělo a slzný plyn.

Sanitární totalita

Demonstranti chtějí, aby vláda změnila neslýchaný totalitní zákon, který zatím ani nikde jinde ve světě nemá obdoby. Vatikánský městský stát přijal téměř identické zákony, na základě nichž nejméně dva členové Švýcarské gardy museli toto své povolání zanechatPokuta za neprokázání zeleného pasu se v Itálii může vyšplhat až do 1 500 eur, což je pro lidi bez příjmu a s rodinami devastační.

Zelený pas má však obecně v Itálii podporu, protože 71 % Italů je plně očkovaných a něco jako solidarita s třetinou bojujících se nekoná. Premiér Mario Draghi totiž tvrdí, že covid pasy zabraňují opětovnému "lockdownu" jaký trval v zemi s přestávkami celý minulý rok. Je to sice nesmysl, ale vystrašení lidé se chápou čehokoli.

V Terstu vedlo protest asi 1000 dělníků, kteří tvrdí, že protestují za všechny dělníky Itálie. Celkově podle úřadů stávkovalo v přístavu asi 6 500 lidí. Jeden z protestujících drže v rukou růženec pro místní média se slzami v očích prohlásil: "Musíte pochopit, že to takhle dál nejde ... Modlíme se. Je zde mnoho lidí, kteří se třesou a bojí se o svou budoucnost."

Ačkoli představitelé vlády přislíbili, že přijdou osobně do přístavního města jednat, nezdá se, že by chtěli přehodnotit hrůzostrašný zákon. "Nepodvolení" Italové se důvodně obávají, že kovidové zákony jsou jen počátkem ještě tvrdších vládních represí, a slovo "totalita" se skloňuje čím dál tím častěji.

Protestů se účastní i mnozí očkováni. Fabiana Serra, obyvatelka Terstu, vysvětluje: "Mnozí dělníci v docích a další demonstranti jsou sami očkovaní a mají nárok na zelený pas, ale odmítají nutnost ukázat nějaký druh kódu, aby mohli pracovat... Důvod, proč to zdůrazňuji, je ten, že jsme již unaveni z toho, že nás nazývají antivaxery - každému by měl být umožněn přístup k vakcíně, pokud ji chce, ale my prostě odmítáme, že se musíte dát očkovat nebo absolvovat PCR test, pokud chcete jít do práce."

Čtěte ZDE: Sliby, chyby: Zvoleným politikům nelze věřit ani slovo. Jak to bude s povinným očkováním? Osvědčená taktikta pro dnešek: Dělají z nás blbce. Odporná totalita již obchází okolo. Bránit nás nebudou. Ale pane Okamuro...

Británie 

Na Slovensku si neočkovaný nemůže sednout ani do restaurace (tedy pokud není alespoň testovaný) a v takzvaných černých okresech se momentálně nedostane dokonce ani do kostela. U nás od listopadu přituhne podobným způsobem, jak již víme z médií. Všechna "pravidla hry" jsou nastavena tak, jako by covidová vakcína koronavirus úplně potlačovala - což však je typická dezinformace a "fejk". Nejlepším příkladem toho je "naočkovaná Británie", kde je více než 67 % obyvatelstva očkovaných proti covidu. Přesto je na tom hůře než další čtyři největší země Evropy. Dokonce i "vakcinační" stanice CNN uvádí:

"Británie za poslední dva týdny zaregistrovala téměř půl milionu případů (nákazy covidem) - a v pondělí téměř 50 000 - více než Francie, Německo, Itálie a Španělsko dohromady. Spojené království informovalo v úterý o 223 úmrtích, což je nejvyšší denní údaj od začátku března."

CNN dává tato čísla za vinu Johnsonově politice "úplného otevření země", protože Británie nevyžaduje zelené pasy jako Itálie. Britská vláda se brání tím, že počet očkovaných v zemi je natolik vysoký, že omezení takového typu netřeba - a konec konců, vakcína měla i na ostrovech přinést "svobodu" a "návrat do normálu". Zpravodajská stanice nakonec "potichu" doznává, že chyba je spíše v samotných vakcínách, protože bojuje za stejně nebezpečnou "americkou":

"Většina obyvatel nad 40 let v Británii byla původně očkována částečně domácí vakcínou Oxford-AstraZeneca, jejíž účinnost proti variantu delta byla prokázána jako nižší oproti očkovacím látkám Pfizeru a Moderni. 

Studie agentury Public Health England (PHE) zjistila, že ochrana po očkování (Astrou) proti infekci klesla po 20 týdnech ze 66,7 % na 47 % ve srovnání s poklesem z 90 % na 70 % v případě vakcíny společnosti Pfizer."

Takzvaní kovidoví experti už vyzývají vládu, aby přijala restriktivní opatření podobná těm na kontinentu, protože v zimě prý "budou věci jen horší".

O tom, že to byly samotní vědci, kdo přesvědčoval obyvatele že lockdown a následné očkování věci vyřeší, se už zpráva na CNN nezmiňuje.

Tak se připravme. Kdo si myslí, že se tomu pod novou vládou vyhneme, je naivka.

Zdroj: 1, 2.

 
Tagy článku

Doporučujeme

Západ se hroutí: Kudy na sebeobranu? Bildergerg, Trilaterála, Aspen, Globsec a vláda nevolených. Korporátní fašismus EU. Proč Zuckerberg staví bunkr a převádí majetky do zlata? Platební karty? Ne, hotovost! Je to náš boj!

Západ se hroutí: Kudy na sebeobranu? Bildergerg, Trilaterála, Aspen, Globsec a vláda nevolených....

Likvidace zemědělství: Bláznění? Ne, plán! Žádné jídlo, žádní lidé. Spiknutí s cílem depopulace. Umělé vyvolání hladomorů. Vy a vaše rodina musíte zmizet. Nechte zdivočet zemi. Vypusťte divokou zvěř. Po dobytku vybijí i vás

Likvidace zemědělství: Bláznění? Ne, plán! Žádné jídlo, žádní lidé. Spiknutí s cílem depopulace....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky