Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Zelený Pol Pot: Levičácké elity zešílely. Green Deal, covid a kulturní revoluce. Oteplilo se až zuby drkotaly. Návrat do prvobytně pospolné společnosti? Jde již opravdu do tuhého. Zvedněme hlas

Zelený Pol Pot: Levičácké elity zešílely. Green Deal, covid a kulturní revoluce. Oteplilo se až zuby drkotaly. Návrat do prvobytně pospolné společnosti? Jde již opravdu do tuhého. Zvedněme hlas

26. 10. 2021

Tisk článku

Jiří Weigl ukazuje, k jakým cílů slouží uměle vyvolané problémy a vyfabulované hrozby a co nám na základě toho v budoucnosti hrozí

Několik zpráv ze včerejších médií:

  • Report WMO: Loňský pokles emisí výrazně neovlivnil koncentraci skleníkových plynů. Dokud budou emise, globální teploty porostou. Vzhledem k dlouhé životnosti oxidu uhličitého již sledované teploty přetrvají několik dekád, i když emise rychle srazíme na nulu, varují vědci v reportu (ČT24, 25.10.2021).
  • Klimatické modely neočekávaly, že zima 2020/2021 bude tak tuhá. Topná sezóna se protáhla, což vyčerpalo zásoby paliv. Leden 2021 byl v Pekingu nejchladnějším lednem od roku 1966 (zdroj). Únor 2021 byl ve Spojených státech nejchladnější únor za 30 let. (zdroj). Dokonce i Antarktida v roce 2021 zažila nejchladnější zimu za dobu měření od 1957 (byť tam mají zimu v době našeho léta). (zdroj) (Neviditelný pes, 25. 10. 2021).

Jen těchto několik náhodně vybraných mediálních zpráv z dnešního dne ukazuje, jaké trhliny má oficiální výklad dění kolem nás, jenž tvoří nezpochybnitelný základ covidové a zelené revoluce, v jejichž jménu je obětována naše svoboda a prosperita.

Likvidace civilizace

Covid 19 má velmi podivný původ a ještě podivnější důsledky. Je zjevné, že všechna opatření – od roušek a respirátorů, přes lockdowny, až po očkování nemají na jeho šíření evidentně podstatnější vliv. Pouze jedno je jisté – dopad těchto opatření na jednotlivce, společnost a hospodářství je katastrofický.

Ještě zajímavější je však zjištění, že katastrofální propad globální ekonomiky, praktická likvidace letecké dopravy a zamrznutí mezilidských kontaktů způsobené loňskými proticovidovými opatřeními neměla žádný viditelný vliv na očekávané snížení koncentrace CO2 v atmosféře. Ta právě naopak dále vzrostla. Podle vědců prý budeme muset podstoupit násobná radikální snížení emisí CO2 až k nule po dobu několika dekád, abychom zaregistrovali výsledek.

To tedy znamená, že zelení fanatici plánují pod záminkou boje proti emisím CO2 likvidaci vyspělé lidské společnosti, jak ji známe, a návrat do doby prvobytně pospolné. Jinak nelze trvale bezemisní společnosti během pár let dosáhnout.

Čtěte ZDE: Válka proti covidovým tyranům: Světový sanitární fašismus globalistů naráží na odpor. V mnoha zemích už lidé v ulicích tvrdě bojují. Odmítají očkování a raději nejdou do práce. Uspěje odhodlaný boj proti totalitě? Kdy u nás?

Přituhuje 

Covid a jeho důsledky, stejně jako umělé exponenciální zdražování energií a likvidace automobilové a letecké dopravy jsou pouze prvními kroky této bláznivé pol-potovské strategie, kterou uskutečňují zešílevší levičácké elity západního světa.

Velký skok green dealu a velká progresivistická kulturní revoluce, která kolem nás každým dnem nabírá na obrátkách, nemohou přinést jiné důsledky, než jejich předobraz v Maově Číně – rozvrat a chudobu. To nevyhnutelně nastane, pokud se jim dosud mlčící část evropské veřejnosti nepostaví na odpor.

IVK publikoval desítky článků, knih a studií o klimatické ideologii a jejích důsledcích, stejně jako o záměrech levičáckých ideologií a před našima očima probíhající sebedestrukci Západu. Pozornému čtenáři může stačit několik zpráv, jako jsou například ty dnes náhodně vybrané na počátku tohoto článku, nebo jenom pohled na pádící ceny kolem sebe, aby se přesvědčil, že situace je skutečně vážná a že zvedáme hlas oprávněně.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Vítězství je na dosah: Rusům docházejí autolaky. Prezident? Prázdný hajný v americkém žoldu. Cenzura nebude, jen omezování svobody pro protistátní živly. Voláme, komu chceme. Vyhlásíme válku Číně? Řeháková do NATO. Jak dlouho?

Vítězství je na dosah: Rusům docházejí autolaky. Prezident? Prázdný hajný v americkém...

Smrt si říká mRNA: Vyrobeno za účelem vyhlazování lidí. Pod gescí amerického Ministerstva obrany. Biologická zbraň je v majetku vlády USA: Nepodléhá Úřadu pro kontrolu léčiv. Vražedný vakcinační mechanismus musí zůstat utajen?

Smrt si říká mRNA: Vyrobeno za účelem vyhlazování lidí. Pod gescí amerického Ministerstva...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky