Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Dojemné: Santa si našel homopartnera. Norové už mlčí. Poznáváte ještě svůj kdysi tak krásný svátek narození Páně? K muslimům a židům by si to nedovolili. Nastaví křesťanská menšina pro údery i druhou tvář? Všechno souvisí se vším...

Dojemné: Santa si našel homopartnera. Norové už mlčí. Poznáváte ještě svůj kdysi tak krásný svátek narození Páně? K muslimům a židům by si to nedovolili. Nastaví křesťanská menšina pro údery i druhou tvář? Všechno souvisí se vším...

26. 11. 2021

Tisk článku

Branislav Michalka komentuje novou norskou reklamu, která spoustu diváků těšících se na svátek narození Božího Syna dojala až k slzám

Infiltrace veřejného prostoru homosexuální tématikou se v Evropě stává stále absurdnější a zasahuje i oslavy duchovně vypreparovaných křesťanských svátků. V Norsku se rozhodla pošta vytvořit vánoční reklamu, ve které si Santa Claus při roznášení dárků najde homosexuálního partnera.

Reklama dostala název Když Harry potkal Santu a odkazuje na hollywoodský film z roku 1989. Když Harry ztratil Sally. Zřejmě aby se navodila ta správná „romantická“ atmosféra.

Slza ukápla

Celý projekt byl vytvořen jako oficiální oslava 50. výročí dekriminalizace homosexuality v někdejším silně protestantském Norsku. Je možné, že časem budeme muset slavit tyto „svátky“ všichni povinně jako mnohé nepřirozené svátky za komunistů?

Reklama je doprovázena závěrečným sloganem: „V roce 2022 si Norsko připomíná 50 let, kdy můžeme milovat koho chceme. Veselé Vánoce a šťastný nový rok. Podle médií zaznamenalo video na sociálních sítích a platformě YouTube obecně pozitivní odezvu. Mnozí údajně uvedli, že je reklama dojala až k slzám. Pokud je to pravda, což nutně nemusí být, tak můžeme nad norským národem rovnou udělat kříž.

Marketingová ředitelka poštovních služeb Monica Solbergová komentovala tento počin následovně: „Norská pošta je inkluzivní pracoviště s velkou rozmanitostí a my bychom rádi oslavili 50. výročí tímto krásným milostným příběhem. V loňské kampani se Santa rozzlobil na Norskou poštu, která mu vzala jeho byznys. A letos je Santa rád, že mu Norská pošta pomůže trochu s prací, aby mohl být s tím, koho miluje.“

Jeden z uživatelů na YouTube dokonce uvedl, že: „Tohle je zkrátka ta nejkrásnější reklama, je mi do pláče, tak je to krásné. Je to nádherné poselství, které můžeme sdílet při oslavě velmi důležitého výročí. 

Čtěte ZDE: Festival hanby po roce opět v Praze: Revoluce pomalá, ale důkladná. Cílem je úplné zničení přirozeného světa. Nově na programu pedofilové. Bolševická revoluce v novém převleku. Duhový prorok začal u komunistů

Menšina 

Do pláče je nepochybně i křesťanům, ale ze zcela jiného důvodu. Svátek Narození Božího Syna byl dehonestován na úroveň, kterou zřejmě nikdy neplánovali dosáhnout.

Že Norská pošta tyto dehonestace křesťanského svátku nedělá náhodně, ale že je činí s cílem křesťany co nejvíce ponížit, o tom svědčí fakt, že v roce 2019 jako vánoční reklamu prezentovala video, ve kterém byly narážky na to, že Panna Maria čeká dítě s pošťákem Norské pošty, který doručil zásilku Svaté rodině!

Tehdy ještě média referovala o rozhořčení křesťanských uživatelů sociálních sítí, avšak doba se zřejmě za dva roky posunula dál. Jeden z rozhořčených uživatelů, Lukas Sheen tehdy napsal: „Reklama je antikřesťanská, šíří faleš a lži. Kanál Norské pošty by měly zablokovat. Jiný uživatel, Alphaeus Solas uvedl: „Tato reklama přímo útočí na křesťany. Panna Maria je Matka Boží a její jméno by se nemělo takto špinit. Norská pošta by měla být ohleduplnější ke křesťanské menšině žijící v Norsku.“ Ano, vidíme dobře, křesťané jsou již i v Norsku menšinou.

Někteří komentující dali tehdy otevřeně najevo své dojmy: „Z muslimů a židů byste si nikdy nedovolili dělat legraci,“ napsal Alex Tasler. 

Dnes jsme informováni jen o pozitivních ohlasech a slzách dojetí. Tak či onak, křesťané si budou muset zřejmě zvyknout, že kromě omezování jejich bohoslužeb na Vánoce a Velikonoce, budou zřejmě i terčem stále vulgárnějších žertů v oficiálních médiích.

A co na to "křesťanská menšina" v civilizaci, která na zjevení Božím v Kristu vyrostla a dlouho i prosperovala? Nastaví i druhou tvář?

Zdroj.


Tagy článku

Doporučujeme

Povinná angličtina od první třídy: Další z šílených nápadů Fialova muzikologa. Podle skutečných potřeb, ne podle Beka. Je smyslem ještě větší frustrace dětí? Báječný plán jak úspěšně zhnusit školu. Odmala proti přirozenosti

Povinná angličtina od první třídy: Další z šílených nápadů Fialova muzikologa. Podle skutečných...

Polojasno před bouří: Převrat v USA? Žije vůbec Biden? Režim iluzí. Kdo řídí Ameriku? Kdo má jaderný kufřík? Už ani na Hutie nestačí?  Izrael se musí o sebe postarat sám? Mrazivá zábava jako v hrobě: Udělejme si zásoby popcornu

Polojasno před bouří: Převrat v USA? Žije vůbec Biden? Režim iluzí. Kdo řídí Ameriku?...

Na začátek stránky