Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Sto dnů Fialovy vlády: Noční můra, kterou jsme si neuměli představit. Kryje premiér nelegální obchod se zbraněmi? Ukrajinské mafie zaplavují zemi

Sto dnů Fialovy vlády: Noční můra, kterou jsme si neuměli představit. Kryje premiér nelegální obchod se zbraněmi? Ukrajinské mafie zaplavují zemi

29. 3. 2022

Tisk článku

Pavel Kopecký se zamýšlí nad tím, kam dokázala přivést za tři měsíce Fialova vláda naši zemi a přináší mimořádně zajímavou reportáž TV Markýza o nelegálních dodávkách českých zbraní do Kyjeva

Minulý týden jsme si připomněli 100 dní od nástupu Fialovy pětikoaliční vlády k moci. Zdálo by se, že za tři měsíce se toho nedá moc stihnout, ale opak je pravdou. Cenzura, vypínání svobodných médií, kriminalizace nesouhlasných názorů, stovky vyšetřovaných či ideo-policií již obviněných občanů a příprava politických procesů pod dohledem hlavního prokurátora Igora Stříže (před rokem 89 vojenského prokurátora s přezdívkou Rudá Smrt) část populace „vymytá“ režimní propagandou to možná ještě ani nevnímá, nebo je jí to jedno.

pp

Co však vnímají všichni, je hroucení hospodářství, dosud nikdy nevídaná drahota, inflace – a současně organizovaná invaze stovek tisíc Ukrajinců. Takzvaní uprchlíci (ve skutečnosti převážně ekonomická migrace prchající před bankrotem státu po Majdanu) se rázem – přesně podle not Bruselu – stávají privilegovanou vrstvou, pro kterou platí úplně jiné podmínky než pro domácí. Kde se vzaly ty desítky tisíc bytů, když předtím údajně (třeba pro matky samoživitelky či sociálně slabé spoluobčany) nebyl k dispozici jediný? Proč náhle tito většinou zjevně majetní Ukrajinci dostávají z našich daní dávky, na něž potřební Češi nedosáhnou?

Bezpečnost? Jak pro koho…

Fialovu gardu čeští občané nezajímají programově. Otevřeně to řekla v televizi (příznačně i fyzicky obludná) šéfka sněmovny a jedné z vládních stran Pekarová – Adamová. Vláda tu podle ní není od toho, aby se starala o občany – ale o bezpečnost. Ovšem pouze o svou vlastní. Proto tak zběsile prosazuje další a další totalitní zákony, mezi nimi i změnu volebních pořádků tzv. korespondenčním hlasováním. Proto teď právě prodlužuje ve sněmovně na další měsíce výjimečný stav, aby jí nebylo vidět na prsty při kšeftování s (mimo jiné) migračním byznysem a vojenským materiálem exportovaným na Ukrajinu.

pp

Válečnické třeštění pražské kavárny: "Dáme Putinovi přes hubu!"

Protiruským třeštěním a válečnictvím se současně pokouší zakrýt neschopnost čelit hospodářské katastrofě diktované Bruselem (Green Deal), a současně provádět operace dle diktátu Washingtonu. Když byl premiér Fiala tázán v neděli v ČT, zda vyhoví dalším požadavkům velkohubého (ukrajinského herce v roli prezidenta kyjevské pučistické junty) Zelenského, který žádá pro další boj na záchranu svého režimu už i těžké zbraně zejména tanky a letadla, Fiala nesměle špitl: ano.

Dále nechtěl celou věc konkretizovat, neboť je si vědom že se v této chvíli pohybuje mimo zákonný rámec. Dodávky těžké techniky včetně obrněných transportérů a tanků, které Fiala přislíbil, jsou bez předchozího projednání parlamentem a vládou nezákonné a on jako premiér se jejich distribucí do míst bojů dopouští trestného činu.

pp

Myš, která řve: Spiknutí neschopných všehoschopných

Černý obchodník se zbraněmi

Celá situace je o to horší, že tato „černota“, na které se podílejí spolu s částí vlády a premiérových poradců zavázaných Washingtonu i překupníci se zbraněmi, nemá odpovídající krytí ani z ministerstva průmyslu, které jinak musí takovou dodávku těžkých zbraní do válečné zóny posvětit vydáním příslušných certifikátů.

To, čeho jsme nyní svědky je tedy faktické zapojení českého premiéra do struktur nelegálního vývozu zbraní. Petr Fiala se tedy fakticky stává jedním z organizátorů nelegálních obchodů se zbraněmi.

Jeden z těchto černých transportů zbraní putujících na Ukrajinu přes slovenský přechod Vyšné Německé byl zachycen slovenskou televizí Markýza. Spřátelená slovenská vláda, která patří do stejné bruselsko-washingtonské stáje jako Fialova, po konfrontaci s televizními záběry (na kterých tahače přemísťovaly na Ukrajinu pásové obrněné transportéry) sdělila, že to jde mimo slovenské vládní struktury a „práskla“, že prý vše pochází od české vlády.

pp

Temná protektorátní mlha nad Prahou: Špiclové a udavači se rojí

Čaputovci práskli soudruhy Fialovce

Takže si to shrňme: Česká vláda se podílí na nelegálním vývozu těch nejtěžších zbraní, přičemž jde o polosoukromou akci organizovaného zločinu, neboť oficiálně se k tomuto transferu nikdo nehlásí, ale – tak nějak bokem o tom byla slovenská vláda a její představitelé informovaní.

Stojí za to si onu reportáž TV Markýza pustit. Na záběrech vidíme kamiony s tahači, které převážely na Ukrajinu ve Vyšném Německém čtyři pásové transportéry bojové pěchoty, ke kterým se nikdo nehlásil (kolik takových transportů projede každý den?). Kamiony měly ukrajinské značky.

„Záběry, které jsou v reportáži se netýkají ani slovenských ozbrojených sil, ani pomoci, kterou schválila slovenská vláda“, uvedl státní tajemník slovenského ministerstva obrany Marian Majer. Každou takovouto vojenskou zásilku, která je podle něho zjevně „komerčního“ charakteru a přechází přes slovenské území, musí totiž evidovat slovenské ministerstvo hospodářství. Ale to v případě transportérů rovněž o ničem nevědělo.

Jak uvedl v reportáži náměstek ministra hospodářství SR Karol Galek, Slovensko nemá o tomto transportu žádnou informaci. Podle TV Markýza směřoval transport těžké válečné techniky na Ukrajinu z České republiky. A slovenská celní správa? Samozřejmě: odmítla médiím poskytnout jakékoliv informace.

pp

Modrožlutá frčí: Kam budeme všechny ty vlajky věšet?

Ženy a děti v podobě mužů (tmavé pleti)

Je to tedy poměrně přehledné: V neděli český premiér vyhlásí, že na Ukrajinu budeme dodávat těžké zbraně, ale nechce říci podrobnosti. Mezitím už však z ČR bez jakékoliv kontroly proudí tyto zbraně na Ukrajinu – bez vědomí parlamentu. Dostanou občané informace, jaký je původ těchto zbraní, které zaplatily ze svých daní na obranu své země? Nebo Fiala může v době nouzového stavu (to byl zjevně pravý důvod jeho vyhlášení a nyní jeho prodloužení) rozhodovat jako diktátor bez kontroly parlamentu a veřejnosti? A jako přes kopírák je to i s migrantskou invazí.   

Pouhých sto dnů stačilo k tomu, aby premiér Fiala a jeho sorosovská pětka udělali z ČR vazalský stát, který se řídí pouze direktivami Bidenovy administrativy. Otevření země už více než 300 tisícům Ukrajinců, kteří požívají nechutných výhod proti českým občanům (těm připravila vláda jen represe, věznice, astronomické zvýšení cen potravin, elektřiny, plynu a benzínu), je toho součástí.

pp

Tisíckrát opakovaná lživá mantra, že jde o ukrajinské ženy s dětmi, obstojí možná v nekonečných „speciálech“ ČT, ale pravdou se nestane. Nikdy se už samozřejmě nedozvíme, kolik z příchozích „nových usídlenců“ (na jejich „poválečný“ návrat může věřit jen opravdový naivka) tvoří muži houfně prchající před nasazením v kyjevské armádě. Běžná taxa za převod (jak ji zveřejňují sami Ukrajinci) činí minimálně 5 000 dolarů za dospělého muže schopného vojenské služby.

Koho skutečně vozí autobusy z Ukrajiny zjistili polští policisté, když přišli pomoci údajným zuboženým ženám prchajícím před válkou do polského Přemyšlu. Jaké bylo jejich překvapení, když z autobusu vylézali jen samí statní muži (mnohdy tmavé pleti). Video, kde se nevěřícně ptají, kdeže jsou ty ženy a děti, hovoří samo za sebe. 

pp

Ukrajinská vlajka už vlaje i na jednom ze symbolů české státnosti na Karlštejně

Mafie k mafii sedá  

Zhoubná Fialova migrační politika nám zadělává na další obrovský problém (jako bychom jich i tak už neměli dost): Pověstné ukrajinské mafie operující již dříve na našem území, budou nyní posíleny o další tisíce kriminálníků, které Zelenskyj propustil z vězení za příslib, že budou bojovat proti Rusům. Drtivá většina z nich se však pouze ozbrojila a utekla pod rouškou válečných uprchlíků ze země. Nemalá část z nich zamířila také k nám.

Ze všech koutů naší země přicházejí zprávy o zvýšené kriminalitě a drzosti těchto ukrajinských „uprchlíků“, kteří mají výhody, o kterých se českým občanům může jen snít, jsou tvrdě cenzurovány. Stovky drahých luxusních aut s ukrajinskými značkami plnící parkoviště našich měst, jsou ovšem jen špičkou ledovce této invaze organizovaného zločinu, který pod značkou „ukrajinský uprchlík“, zaplavuje naši zemi. Organizuje to vládní mafie, která se tak „stará o bezpečnost“, zatímco strádání českých občanů ji nezajímá.

pp

Až ta bomba vybuchne…

Ale dost možná má s nimi i další plány. Začne je využívat i pro pacifikaci nespokojenosti, která zavalením naší země ukrajinskými mafiemi už začíná doutnat? To vůbec není vyloučeno. Stačí se podívat na to, co se dělo po „demonstraci na podporu Ukrajiny“ na pražském Václavském náměstí. Rozjaření členové gangů skákali po střechách aut a zdravili se tradičním nacistickým „pozdravem“ Sláva Ukrajině! Co by se asi odehrávalo, kdyby tam přišel český občan, který má na tuto organizovanou migrantskou invazi nesouhlasný názor, si raději nepředstavovat. 

A tak lze konstatovat: Jediným významným výsledkem, kterého Fialova bruselská pětka zatím dosáhla, je zničení hospodářství, katastrofální drahota, dvouciferná inflace a rozdrcení zbytků občanských svobod, svobody slova a projevu na místě prvním. Současně uložila do základu států časovanou bombu v podobě stovek tisíc „importovaných“ Ukrajinců. Co se stane, až ta nálož vybuchne, raději (vzhledem k velkému „Uchu“ Rudé Smrti) nepředvídat.

A pak že se toho za 100 dnů vlády nedá zase tolik stihnout. 

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Model 11. září počesku pokračuje: Oficiální verze má čím dál větší trhliny. Záhada dopisu na rozloučenou. Jako pas teroristy Atty? Opravdu se Kozák přiznal ke klánovické vraždě? A co Bílý dům? Čeká nás rok velkých změn?

Model 11. září počesku pokračuje: Oficiální verze má čím dál větší trhliny. Záhada "dopisu...

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson jako tým do ringu. Vrací se na scénu i Steve Bannon? Donald už sestavuje budoucí vládní tým. Blíží se v USA výbuch ohnivé bouře?

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky