Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Chudák babka s filtrem: Asi nemá televizi a nezná aktuality štvavých vysílaček. Jak jsme si užili novou totalitu. Co je nepřímá mediální úměra? Zmizeli už i Kubek s Flégrem. Covid zase spustěj, jen co dojde Ukrajina

Chudák babka s filtrem: Asi nemá televizi a nezná aktuality štvavých vysílaček. Jak jsme si užili novou totalitu. Co je nepřímá mediální úměra? Zmizeli už i Kubek s Flégrem. Covid zase spustěj, jen co dojde Ukrajina

31. 3. 2022

Tisk článku

Ladislav Větvička si vytáhl pár čísel a vzpomněl na to, jaká kolem nich média dělala humbuk a co nám na základě nich naši politici nadělili za radosti

Dneska sem zahlidnul, jak z autobusa vystupila na Lenince taka stara babka, dychavičně funěla do takeho kavoveho filtra, přilepeneho pevně na dychacich organach a šmarovala do Hrušky kupit zasoby, bo inflace. 

Bylo mi ji lito. Ale enem chvilu. Je to jeji chyba, že poslucha ty štvave stanice, vystrašena k smrti chodi spat s oknama utěsněnyma, aby korona v noci nezautočila a se zvyšenym obsahem kysličnika uhličiteho v organyzmu běha po doktorach a stěžuje se, že ma problemy s pajšlem.

Su to dva roky a par dňu, kdy sudruh Babiš zavřel hospody a přikazal nam chodit s hadrama přes pysk.

Přesně před dvěma rokama, 30. března 2020 byl denni pruměr novych nakaženych 234 lidi denně. Hysterycka zpravodajstvi štvavych medyji se předhaňala v hrozivych zaběrach navybulene lidi na ulicach a činska města postřikovana jakymsik sajrajtem. Hranice byly zaryglovene, knajpy a obchody zavřene, život v Česku zavražděny. 

Prvni dny zme věřili, že vlada nemože byt tak jebnuta, aby zlikvidovala ekonomiku enem pronic za nic, furt zme věřili, že ma jakesik informace o tym, že se na nas fakt vali pohroma a nenavistně zme plivali na ty svině, kere se vracaly z lyžařskych vyletu z chrchlajici Italie.

Jak mi raz řikal jeden polityk obeznameny s fungovanim vlady a parlamenta: "Ladik, neni problem opatřeni zavest. Problem je zavedene opatřeni zrušit."

Čtěte ZDE: Masová hypnóza z mediální manipulace: Většina lidstva v covidovém transu. Jak jít domněle svorně na okraj propasti. Globální sekta. Další projev duchovní krize. Je vůbec ještě možné zlo porazit? Prostá rada, žel ne pro všechny...

Rok se z rokem zešel a k 30. březnu 2021 byl denni pruměr nakaženych 6 800 denně! No hrozne! Medyjalni propagandy strašily ze všeckych kanalu 26 hodin denně (včetně DPH). Vlada zakazala vychazat z baraku, měšťaci bili lidi na ulici a korona dostala zakaz překračovat hranice okresu. Jed, kery na nas vladni zdroje pušťaly ze štvavych kanalu byl tak přišerny, že mnozi hodili svoje přijimače do škarpy. 

Zdevastovana ekonomika dostala dalši ranu. Inflačni spirala se roztočila a přes idyjotske systemy přerozdělovani eletryky a plynu se začala dotykat všech oblasti života.

30. března 2022 mame denni pruměr novych nakaženych 8 200 denně. Hranice odevřene, knajpy tež, korono-propaganda z televize ale zmizela, tajak na čas zmizeli jeji nositele Kubek, Flegr a spol.

Enem chudak babka šmaruje po ulicach, na pysku kavovy filter, dychavičně chrchle a brble, jak su všeci neohleduplni.

Dobře ji tak.

Kdyby se ji nepokazila televiza, davno by věděla, že propaganda "korona" ma fčil pauzu, bo režim fčil nastolil jinu propagandu.

Ale nebujtě še, korona se vrati, až štvave vysilačky zas dostanu signal.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson jako tým do ringu. Vrací se na scénu i Steve Bannon? Donald už sestavuje budoucí vládní tým. Blíží se v USA výbuch ohnivé bouře?

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson...

Rozdělený Heartland: Civilizace moře se pokouší obklíčit Světový ostrov. Moskva centrum multipolárního světa? Svět odmítl americkou dominanci. Evropské, čínské, hispánské i islámské srdce? Trump pochopil, že konec dějin nehrozí

Rozdělený Heartland: Civilizace moře se pokouší obklíčit Světový ostrov. Moskva centrum...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky