Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Už jsou tady: Řízená masová imigrace z Ukrajiny nemá jen ekonomické důvody. Třicet let ideové výuky ve školách. Od počátku funguje spojenectví britské MI6 a americké CIA s banderovci. Pobaltí a Ukrajina: Démon nacismu je zpět

Už jsou tady: Řízená masová imigrace z Ukrajiny nemá jen ekonomické důvody. Třicet let ideové výuky ve školách. Od počátku funguje spojenectví britské MI6 a americké CIA s banderovci. Pobaltí a Ukrajina: Démon nacismu je zpět

23. 4. 2022

Tisk článku

Thierry Meyssan francouzský filosof a publicista odhaluje tajnou historii, která spojuje Anglosasy s ukrajinskými banderovci od pádu Třetí říše a dokládá, že současná ukrajinská "imigrantská invaze" je kromě jiného také metodou masového rozsevu nacismu na Západ

Už třicet let nechceme vidět obnovení nacistického rasismu na Ukrajině a v pobaltských státech. A nyní o to více. Úzkostlivě mlčíme o tom, že mnozí z ukrajinských civilistů, které tak dojemně vítáme, jsou nasáklí banderovskou ideologií. Na co čekáme? Probudíme se teprve, až začnou nacistické útoky v západní Evropě?

Masivní podpora Spojených států a jejich spojenců jednotkám ukrajinských banderovců proti Rusku je srovnatelná s jejich podporou v prvních dnech útoku hitlerovského Německa proti SSSR. Ostatně i tehdy naprosto všechny západní státy bez výjimky dlouho věřily, že nacisté jsou řešením hospodářské krize z roku 1929. Jedině oni se zdáli nabízet věrohodnou alternativu ke kapitalismu. Názor změnily až když se nacistické nebezpečí obrátilo proti nim.

pp

Joachim Ribbentrop a Georges Bonnet podepisují francouzsko-německý závazek k mírové spolupráci (1938)

Opravdu jsme už zapomněli?

Francouzský ministr zahraničí Georges Bonnet, okouzlený židovskou politikou Třetí říše, navrhl svému německému protějšku Joachimu von Ribbentropovi deportaci francouzských, polských a německých Židů do vzdálené kolonie na Madagaskaru. Tentýž Georges Bonnet podepsal 6. prosince 1938 s říšským ministrem zahraničí Joachimem Ribbentropem francouzsko-německý pakt o mírové spolupráci.

Britský premiér Neuville Chamberlain zorganizoval 30. září 1938 Mnichovskou dohodu, která zlikvidovala Československo ve prospěch Říše, přičemž guvernér Anglické banky Montagu Norman ukradl 27 tun československého zlata, aby pomohl posílit nacistické armády.

Prescot Bush, otec prezidenta George H. Bushe a dědeček prezidenta George W. Bushe, investoval v roce 1940 do továren vězeňského tábora v Osvětimi (vyhlazovacím táborem se stal až v roce 1942). Po pádu nacismu nebyli tito lidé postaveni před soud. Naopak se snažili tyto případy zamést pod koberec a nechat na tyto zločiny zapomenout (což jak vidíme, se skvěle podařilo). Musíme opakovat stejné chyby?

pp

Čtete ZDE: Nacistický hrdina současného Kyjeva: „Zabij každého Poláka mezi šestnácti a šedesáti lety.“ Na prezidenta Zemana útočí ukrajinská ambasáda i havlisté. Jaceňuk mezitím jedná s Merkelovou

Role Ukrajinců během studené války

Za druhé světové války pověřil teoretik nacismu Alfred Rosenberg a ministr pro Východ (Ostminister) Lotyše Gerharda von Mendeho, aby organizoval sjednocení národů SSSR na podporu Adolfa Hitlera. K tomu vypracoval "manuál" manipulace s menšinami, který po pádu Třetí říše převzala CIA. S pomocí velkého jeruzalémského muftího Amína al-Husajního vytvořil von Mende školy pro mulláhy v Göttingenu a Drážďanech, nechal jmenovat velkého muftího na Krymu a získal východní pluky SS. Byl také spojkou ukrajinského „nacionalisty“ Stepana Bandery.

Prezidenti Truman a Eisenhower se rozhodli zaměřit nejprve na psychologickou válku proti Sovětům. CIA vytvořila AmComLib (Americký výbor pro osvobození národů SSSR), který kromě jiného z Mnichova provozoval Rádio Svoboddná Evropa. V podstatě recyklovali Gerharda von Mendeho. Právě on navrhl zřízení mešity v Mnichově, kterou byl nakonec pověřen Said Ramadan (zeť zakladatele Bratrstva Hasana el-Banny)  Byl to právě on, kdo současně vyřešil problémy Stepana Bandery a recykloval ho pro MI6 a CIA.

pp

Rádio Liberty v Mnichově. Ve stejné době tam působili Stepan Bandera, vůdce ukrajinských nacistických kolaborantů, a Said Ramadan, dědic Hassana el-Banny v čele Muslimského bratrstva

Pokračování SS Divize Das Reich

Bývalý náměstek Stepana Bandery a nacisty dosazený ukrajinský premiér Jaroslav Štětko byl za druhé světové války na pokyn Třetí říše jedním ze zakladatelů Antibolševického bloku národů (ABN). V ABN pokračoval i během studené války, jen tentokrát změnil šéfa: místo Hitlera ve prospěch Spojených států. V této pozici se stal pilířem Světové antikomunistické ligy (WACL) vytvořené CIA.

Velitelství ABN sídlilo v Mnichově, odkud Stepan Bandera a Jaroslav Štětko řídili sabotážní akce v SSSR. Předsedou ABN byl Dán Ole Bjorn Kraft, bývalý předseda Severoatlantické rady (civilní orgán, který velel spojeneckým silám). Mnoho operací bylo plánováno ve spolupráci se CIA a MI6, tedy pod dohledem Franka Wisnera (dědečka pozdějšího prezidenta Nicolase Sarkozyho) a Kima Philbyho. Ten však spolek zradil a předal informace KGB.

Jeden ze spolupracovníků Jaroslava Stetska, Lev Dobriansky, se stal velvyslancem USA na Bahamách, zatímco jeho dcera Paula Dobrianská působila jako náměstkyně ministra zahraničí pro demokracii (sic!) ve vládě George W. Bushe.

pp

   Znak Divize SS Das Reich

Kořeny Azovského pluku

Byla to právě paní Dobrianská, která deset let financovala historické studie, jejichž cílem bylo zmanipulovat historii: Hladomor, který postihl Ukrajinu v letech 1932-33, (zdevastoval také Rusko a Kazachstán) měl být připsán Stalinovi, který tímto způsobem měl chtít zlikvidovat ukrajinský národ. Tato mystifikace se postupně stala mýtem, jenž je banderovci dodnes udržován tak, aby veřejnost uvěřila, že Rusové Ukrajince po staletí nenáviděli.

A opět se zdařilo: tento nesmysl roce 2008 podpořil i Evropský parlament. Po tomto úspěchu Paula Dobrianská zastávala vysoké funkce v agentuře Reuters a nyní pracuje v Atlantic Council. Během majdanského puče byla viceprezidentkou NED. Popřevratová kyjevská vláda pak mýtus o "holodomoru" široce rozvinula do přímo komixové podoby: Bohyně vypráví o nepomíjivých zločinech Rusů na Ukrajincích, a oznamuje, že přišly žně. Poté setne hlavu Rusovi, stejně jako džihádisté stínají hlavy nevěřícím. Ani to nechceme vědět?

pp

Znak pluku Azov

Ani to, že prezident Ronald Reagan a viceprezident George H. Bush přivítali banderovce, včetně Jaroslava Stetska, v roce 1983 v Bílém domě? Bandera byl v roce 1955 zavražděn KGB. Stetsko zemřel v roce 1986. Oba muži jsou pohřbeni na německém hřbitově Walffriedhof. Nic nového. Prezident Eisenhower přijal 23. září 1953 v Bílém domě zase delegaci Muslimského bratrstva. Teroristická organizace měla v té době podporu CIA. Nechceme o tom vědět?

pp

Prezident Ronald Reagan a viceprezident George H. Bush přivítali banderovce, včetně Jaroslava Stetska, v roce 1983 v Bílém domě

Anglosaská podpora džihádistů

Nehceme vědět, že v roce 1979 schválil americký prezident Jimmy Carter operaci „Hurikán“, jejímž záměrem bylo vyslat do Afghánistánu arabské džihádisty, členy Muslimského bratrstva, aby bojovali proti komunistické vládě? Tehdy se z této malé teroristické organizace stala skutečná armáda. Jedna chyba vedla k druhé: od válek v Afghánistánu k válkám v Jugoslávii a Čečensku a nakonec k Daeši v Iráku a Sýrii.

Po čtyřicet let byly všechny členské státy NATO vyzývány, aby poskytovaly „politický azyl“ džihádistům „pronásledovaným“ arabskými diktaturami. Na „operaci Timber Sycamore“ se podílelo nejméně 17 spojeneckých států, které džihádistům dodávaly zbraně za miliardy dolarů - s nimž pak začali odhrožovat Západ. Právě se pokoušíme o totéž s Banderovci.

pp

Prezident Eisenhower přivítal delegaci Muslimského bratrstva v Bílém domě 23. září 1953. Teroristická organizace nyní měla podporu CIA.

Odměna za kolaboraci

Mladí Ukrajinci, členové OUN-B (Organizace ukrajinských banderovských nacionalistů) absolvovali sabotážní kurzy na základně NATO v Estonsku (2006). Školení bylo zakončeno uctěním památky německých, estonských a finských vojáků, kteří padli za nacistickou Třetí říši. I to má dlouho tradici.

Během studené války začlenily Spojené státy do svého protisovětského aparátu bývalé specialisty na nacistické represe. Vzpomeňme například na „řezníka z Lyonu“ Klause Barbieho, který se stal šéfem represí v Bolívii, nebo na Aloise Brunera, který vyhlazoval Židy v Rakousku, Řecku a Francii. Zdálo se však, že s rozpadem SSSR toto úsilí přestalo. Omyl:

S rozpuštěním Varšavské smlouvy a osamostatněním bývalých sovětských států se ve veřejném prostoru náhle objevily banderovské, ustašovské a nacistické milice. Získaly podporu anglosaských zemí jako odměnu za kolaboraci svých rodičů během studené války.

pp

Mladí Ukrajinci, členové OUN-B (tj. Organizace ukrajinských nacionalistů s banderovskou tendencí), absolvují sabotážní kurzy na základně NATO v Estonsku (2006). Výcvik byl zakončen poctou německým, estonským a finským vojákům, kteří zemřeli za Třetí říši.

Nacisté s plnou podporou "demokratů"

V Estonsku to začalo v roce 2009 navrácením popela plukovníka SS Alfonse Rebaneho (“estonského Rommela“) a následným položením pamětní desky, pokaždé s výraznou podporou prezidenta Toomase Hendrika Ilvese (přišel "posílit estonskou demokraci" z USA). Ministr obrany Urmas Reinsalu navštívil v roce 2012 ostrov Saaremaa, aby se zúčastnil slavnostního ceremoniálu „Svazu estonských bojovníků za svobodu“ (organizace kolaborantů s nacisty) a poblahopřál bývalým esesákům k „osvobození vlasti“.

Lotyšská prezidentka Vaira Vike-Freiberga (1999-2007) tvrdí, že „esesáci byli hrdiny protisovětského boje“. Nechala změnit školní učebnice dějepisu a povolila akce oslavující tyto „hrdiny“. Lotyšsko, kde čtvrtina obyvatelstva jsou Rusové, zakázalo používání ruštiny na středních školách a nedává Rusům občanská práva. To ale zapřisáhlým demokratům v Bruselu nevadí - a nesmí se o tom veřejně mluvit. A nakonec Lotyšsko spolu s Estonskem postavilo v roce 2018 na své hranici s Ruskem zeď (maďarský plot proti imigrantské invazi byl naproti tomu předmětem sankcí vůči Orbánovi).

18. listopadu 2020 přijal výbor Valného shromáždění OSN rezoluci o „boji proti glorifikaci nacismu, neonacismu a dalším praktikám, které přispívají k podněcování současných forem rasismu, rasové diskriminace, xenofobie a související nesnášenlivosti“ (UN A/C.3/75/L.49). Všichni členové OSN hlasovali „pro“, pouze Spojené státy a Ukrajina hlasovaly „proti“. No a jak jinak - všichni členové NATO a Evropské unie se zdrželi hlasování.

pp

Čtěte ZDE: Gang narkomanů a neonacistů ovládá Ukrajinu: Kyjevské elity braly drogy na večírcích Huntera Bidena. Washington dlouhodobě podporuje neonacisty v Kyjevě. Putin mluví se znalostí věci. Taktika Kolomojského a Zelenského přináší ovoce

Báječní bojovníci

8. května 2007 v Ternopolu (západní Ukrajina) vytvořily nacistické a islamistické skupiny „Antiimperialistickou frontu“, aby společně bojovaly proti Rusku. Zúčastnily se jí organizace z Litvy, Polska, Ukrajiny a Ruska, včetně islamistických separatistů z Krymu, Adygeji, Dagestánu, Ingušska, Kabardino-Balkarie, Karačajevsko-Čerkeska, Osetie a Čečenska. Čečenský emír Dokka Umarov, kterého OSN považuje za člena Al-Káidy, se nemohl zúčastnit kvůli mezinárodním sankcím.

Frontě předsedá Dmytro Jaroš, který odešel bojovat do Čečenska. Spolu s Andrijem Bileckým, „bílým vůdcem“, vytvořil Pravý sektor, který vedl krvavý převrat na Euromajdanu, a později prapor Azov. Od 2. listopadu 2021 je poradcem vrchního velitele ukrajinské armády generála Valerije Zálužného.

7. dubna 2022 vystoupil prezident Zelenskyj v řeckém parlamentu. Během projevu přehrál krátké video: Ukrajinec řeckého původu se na něm představil jako příslušník pluku Azov a pochválil boj své frakce proti Rusům.

Čtěte ZDE: Jak je to doopravdy: USA instalovaly kyjevský režim. Ten zavedl rasové zákony. Vyráběl biologické zbraně. Chce atomovou bombu. Pozval 100 000 nácků z celého světa zastřílet si na Rusy. Tenhle režim podporujeme?

Stejné příčiny vedou ke stejným následkům

Po rozpadu SSSR se na Ukrajině oživili staří démoni. Školní učebnice dějepisu byly změněny. Již třicet let se děti ve škole učí že jejich země získala nezávislost jen díky nacistům a že s Rusy, tou podřadnou rasou, nemají žádné společné geny.

Desetitisíce dětí a dospívajících se každoročně účastní „letních táborů“ banderovců, stejně jako to dělala Hitlerjugend. Skandují jejich heslo: „Sláva Ukrajině“. A právě tito mladí lidé, dívky a chlapci, dnes nacházejí azyl v Evropské unii. Až tam někteří z nich, stejně jako jejich spojenci z Muslimského bratrstva, začnou páchat teroristické útoky, budou se všichni "demokraté" divit, kde že se to vzalo. Ale ono se to šíří jako rakovina.

pp

Mladí neonacisté nesoucí při mohutné demonstraci v Kyjevě portrét Stepana Bandery

Banderovci již nabírají kadety v Kanadě, Francii, Německu, Polsku, Velké Británii a Spojených státech a nyní i důstojníky na vojenských akademiích těchto zemí. Za tímto účelem vytvořili v roce 2019 tajný řád Centuria, který šíří jejich ideologii. Tento řád se kromě jiného staví proti demokratickým postupům a všeobecnému volebnímu právu. Ani to tajné služby zjevně nezajímá. Zajímají se však intenzivně o ty, kdo na to upozorňují.

Členové Centurie recitují „Modlitbu ukrajinských nacionalistů“, kterou v meziválečném období sepsal Josef Maščák. Vystavují dánský Sluneční kříž a množí odkazy na řád Thule, k němuž patřili vysocí nacističtí hodnostáři Třetí říše. Tato ideologie, podobně jako ideologie Muslimského bratrstva na Blízkém východě, se šíří jako požár. Tváříme se, že o tom nevíme.

Ale ta odporná bestie už je tady, mezi námi.

Zdroj.

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem. 300 000 duší do cynické rulety NATO. Bělorusko pod deštníkem Moskvy. Stačí sestřelit jedinou ruskou raketu. A nikdo to už nezastaví

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem....

Vraždy v režii FED: Atentát na Trumpa v podání Fininterny. Za spiknutím stojí stejné síly jako za vraždou JFK? Je tu i shodná motivace? Bankéři hrají o vše. Nepotřebují Trumpa živého. Rozhodli již v březnu. Přijdou další pokusy?

Vraždy v režii FED: Atentát na Trumpa v podání Fininterny. Za spiknutím stojí stejné síly...

Na začátek stránky