Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Než to zase spustí: Covidoví zločinci oznámili další útok. Od roku 24 bude nařizovat povinné očkování WHO. Vlády budou z obliga. Gates se zásadně nemýlí. Ghebreyus má odbornost profi zabijáka. Nesmrtelní a nedotknutelní?

Než to zase spustí: Covidoví zločinci oznámili další útok. Od roku 24 bude nařizovat povinné očkování WHO. Vlády budou z obliga. Gates se zásadně nemýlí. Ghebreyus má odbornost profi zabijáka. Nesmrtelní a nedotknutelní?

3. 6. 2022

Tisk článku

Fricz Tamás připomíná, že předání kompetencí k povinnému očkování nepodvolených i bez souhlasu vlád národních států už Brusel odsouhlasil - a hlavní strůjci omezení světové populace prostřednictvím vakcinace již v Davosu oznámili, že přijde další úder

Nedávno se objevila šokující zpráva. Generální tajemník OSN António Guterres na virtuálním Světovém ekonomickém fóru začátkem letošního roku řekl, že proti koronaviru by měl být očkován každý člověk na světě, jinak se lidstvo nikdy nezbaví pandemie způsobené tímto patogenem a jeho variantami.

pp

Politolog a výzkumný konzultant Centra pro základní práva Fricz Tamás

Guterres to prohlásil právě na Světovém ekonomickém fóru (WEF), které jak známo vede Klaus Schwab, autor knihy Covid 19: The Great Reset (Covid 19: Velký reset). Představil v ní alarmující vizi globální světové společnosti řízené technokratickými elitami, čili komunismus 21. století. V něm tradiční národní státy nejen ztrácejí význam, ale rovnou zanikají, „odumírají“, aby ustoupily novému světovému řádu řízenému gigakorporacemi a gigabankami (Big Tech, Big Pharma, Big Banks), v němž sice nikdo nebude nic vlastnit, ale kupodivu přesto budou prý "všichni šťastní“. Světová vláda, světová společnost a povinné očkování všech lidí – to vše do sebe dokonale zapadá.

Ne, aby jste se přestali bát... 

A hle: Již v březnu letošního roku Světové zdravotnické shromáždění OSN (WHA) oznámilo nový světový řád v oblasti veřejného zdraví, který v podstatě globalizuje - tedy znemožňuje - reakci vlád jednotlivých států na pandemie. Tento plán podpořili nejvyšší představitelé EU. Znamená to, že rozhodování o povinném očkování se definitivně vymkne z rukou národních států. Neboli nejpozději od roku 2024 může být bude povinné očkování „zavedeno“ v každé zemi a pro každého - ať s tím souhlasí, nebo vakcinaci odporuje. Nebude s kým diskutovat, kde protestovat. Vláda pokrčí rameny: To ne my, ale - tam daleko, odborníci...

pp

Čtěte ZDE: Očkovací zločin: "Nechránit a zabíjet"? Sklizeň dračí setby. O pět tisíc procent vyšší úmrtnost? Počítají, že máme krátkou paměť. Teď se prozměnu bojte Ruska či opičích neštovic! Gates a Schwab úřadují. Přijde masový odpor?

Nezapomeňme, že Bill Gates nedávno , že prohodil, že máme očekávat mnohem vážnější pandemie než je koronavirus, a že se na to musíme připravit. Měl by o tom něco vědět, neboť v letech 2017 - 2018 prokázal, jak vynikající je "prognostik", když tvrdil, že se blíží globální pandemie, která vypukne ve 20. letech a může zabít až třicet milionů lidí. Nemluvě o současném generálním řediteli WHO Tedrosu Adhanomu Ghebreyususovi, který letos koncem ledna (ještě než jsme mohli začít doufat, že epidemie ustupuje) prohlásil, že covid ještě ani zdaleka není na ústupu, a to nejhorší prý teprve přijde…

Nesvatá trojice úřaduje

A kdože jsou Guterres, Gates a Ghebreyus? O Guterresovi je třeba vědět, že v letech 1995 až 2002 byl socialistickým premiérem Portugalska a v letech 1999 až 2005 předsedou Socialistické internacionály. Jako přesvědčený globalista podporující migraci zastával v letech 2005 až 2015 funkci vysokého komisaře OSN pro uprchlíky. Jeho "zásluhou" se ilegální přistěhovalectví a migrace staly lidským právem. Prostě zasloužilý člen globalistické elity.

Čtěte ZDE: Očkování mRNA vakcínami: Legální genocida? Jak zlikvidovat 30 % světové populace. Statistika: Očkovaní umírají na covid-19 až osmkrát častěji. Vakcinace jednoznačně přispívá k šíření infekce. Depopulace v přímém přenosu

Billa Gatese zase svět počítačů, na němž zbohatl, už dávno nechává chladným, a zničehonic se stal „epidemiologem“. Spolu s (tehdejší) manželkou založil nadaci, která finančně štědře podporuje Světovou zdravotnickou organizaci. Když se Donald Trump rozhodl, že zločineckou a BigFarmou zlobovanou WHO přestanou Spojené státy spolufinancovat, Gates se stal v podstatě jejím největším finančním podporovatelem. 

Čirou náhodou prohlášení Ghebreyuse a Gatese ukazují stejným směrem. Ghebreyus je také zajímavý případ: Byl vůdcem násilné revoluční komunistické strany v Etiopii s názvem Tygrejská lidová osvobozovací fronta (TPLF). Ta byla významným aktérem etiopské občanské války (trvala do roku 1991). Podle hodnocení amerického Ministerstva pro vnitřní bezpečnost je TPLF teroristická organizace třetího stupně. Jaký div, že právě jeden z jejích vedoucích představitelů se stal členem vlády, a nyní vede WHO. Zřejmě proto, že se tak profesionálně krutě zabýval lidskými životy…

Čtěte ZDE: Vakcína: Více lidí zabije nežli ochrání? Depopulace funguje. Zbraň hromadného ničení. 200 tisíc mrtvých v USA. Umělý původ viru. Ze slov francouzského virologa - držitele Nobelovy ceny za medicínu - mrazí. Demografové souhlasí

Nesmrtelný a nepostižitelný

A nesmíme zapomenout na Anthony Fauciho, Bidenova hlavního poradce pro zdraví. Ten stejně jako Ghebreyus, Gates a Guterres ještě letos v lednu ubezpečoval, že je předčasné očekávat konec pandemie . A neuhádnete, kde se s tím svěřil: Na lednovém online setkání Světového ekonomického fóra. Tito pánové mají dohromady dost silný vliv na osudu světa, protože za nimi stojí ještě silnější globalistické organizace a instituce.

Fauci je stejně jako Gates geniální prognostik : v roce 2017 s absolutní jistotou předpověděl, že pandemie vypukne během prvního funkčního období prezidenta Trumpa. Fauciho "nesmrtelnost" je vůbec ohromující: Když vyšlo najevo, že Národní institut zdraví USA (NIH) financoval výzkum v jeho laboratoři ve Wu-chanu  částkou čtyř milionů dolarů, což vedlo k nákaze (!) koronaviry u netopýrů s možností přenosu na člověkanestalo se mu vůbec nic. Ostatně nebyl to nikdo jiný než Anthony Fauci a Francis Collins, šéf NIH, kteří to nejprve vytrvale popírali. Jinými slovy výzkum virů, které pak měli způsobit "očekávanou pandémii", se financoval z peněz amerických daňových poplatníků.

O Faucim dělal co mohl, aby se na veřejnost nedostaly dokumenty, podle nichž koronavirus způsobující Covid-19 pochází z laboratoře ve Wu-chanu. Tuto verzi nyní většinou už akceptuje i FBI. Výzkumníci z Ruska, Izraele, USA, Austrálie, Německa a Spojeného království si dlouho stěžovali (informovala o tom jen televize Fox News), že zveřejnění jejich studií potvrzujících účast "Fauciho laboratoří" bylo účinně blokováno "neznámými silami".

pp

Čtěte ZDE: Statečný arcibiskup: WHO a "Davosané" připravují globální puč! O povinném očkování bude rozhodovat Bill Gates? Katastrofa mRNA vakcín teprve přijde. Podporuji nepodvolené vědce, lékaře a právníky. Odmítněme politiku Vatikánu!

Republikánští senátoři pak nastolili otázku trestní odpovědnosti doktora Fauciho a navrhli, aby byl postaven před soud. Samozřejmě neúspěšně. Fauci (na rozdíl od mnoha nakažených a vakcinovaných) všechno přežije a nikdy neponese následky za své činy. Holt nedotknutelní...

Strašte, co to jde!

Objevitelka varianty omikron, Dr. Angelique Coetzeeová řekla nedávno Die Weltu, že evropské vlády na ni tlačily, aby přestala tvrdit, že omikron je mírnější a méně nebezpečná verze covidu, ale aby naopak prohlásila, že je to stejně nebezpečná a vážná nemoc.

Prostě nevěřme ničemu, co nám říkají „velcí kluci“ a „instituce“, které jim slouží. Ničemu! Všechno zkoumejme, vše prověřujme, o všem se snažme dozvědět co nejvíce. V sázce je příliš mnoho, abychom si mohli dovolit luxus tolikrát zmarněné důvěry takzvaných odborníků:

Nejde o nic méně než o naše životy.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Zelenský v OSN a americkém Kongresu: Katastrofa? Opatrně s tím. Had splnil úkol. Západ ho ještě neopouští. Potyčka s Poláky? Jen předvolební. Prachy a zbraně proudí dál. Eskalace pokračuje. Chce Západě konec na jaře 2024?

Zelenský v OSN a americkém Kongresu: Katastrofa? Opatrně s tím. Had splnil úkol. Západ...

Jak odvolat dementa: Vše začne už 28. září. Kolosální korupce ve prospěch Ukrajiny, svého syna a bratra. Bidenovy e-maily, svědci, informátoři, schůzky, telefonáty a večeře. Kokain v Bílém domě (vzor pro Brno!), pedofílie...

Jak odvolat dementa: Vše začne už 28. září. Kolosální korupce ve prospěch Ukrajiny, svého...

Na začátek stránky