Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Vysílá PPTV: Nepodvolení v Protiproudu. Roman Horký mluví o zimě v kultuře i kulturácích. Cenzura jako kdysi. Opět se píše a zpívá „mezi řádky“. Tisícero lží. V dlouhém zatmění. Starý svět. A proč pec na chleba?

Vysílá PPTV: Nepodvolení v Protiproudu. Roman Horký mluví o zimě v kultuře i kulturácích. Cenzura jako kdysi. Opět se píše a zpívá „mezi řádky“. Tisícero lží. V dlouhém zatmění. Starý svět. A proč pec na chleba?

14. 9. 2022

Tisk článku

Protiproud TV v pokračování seriálu rozhovorů Petra Hájka s galerií nepodvolených uvádí Romana Horkého, frontmana kapely Kamelot, zpěváka, skladatele, ale především rovného muže hodného toho již skoro zničeného slova


Pokud si chcete video pustit na celou obrazovku, klikněte vlevo dole na logo YouTube, a poté na čtvercový symbol v pravém dolním rohu.

Pokud by došlo k znepřístupnění videa na použité platformě YouTube, ZDE je jeho alternativní umístění

Všechna videa PPTV naleznete ZDE. 

Proč jde kulturní scéna většinově v „hlavním proudu“?

To je jen jedna z otázek, které ve společné diskusi probírá šéfredaktor Protiproudu s moravským bardem. A protože oba mají zkušenost z doby před převratem v roce 1989 – a nezapomněli ji – neubrání se srovnání. Ale to hlavní míří k dnešku a katastrofě, jíž za současné Fialovy vlády čelíme.

Roman Horký přinesl do redakce kytaru, takže tentokrát to máme i s muzikou. A skvělou, nejen proto, že svobodnou. Navzdory skličujícímu tématu proto nakonec z rozhovoru dýchá pohoda, odvaha a naděje.
Tagy článku

Doporučujeme

Před finále: Který exkomunista je lepší? Plastový Pavel je tu prý za hodnoty. Jmenují se rozvědčík a politručka? Babiš nezmizí. Ani jeho voliči, urážení lepšími lidmi. Pavlův bůh Zelenský, Babišův Macron. Sobotou nic nekončí

Před finále: Který exkomunista je lepší? Plastový Pavel je tu prý "za hodnoty". Jmenují...

Bouřlivák Foldyna před kamerami PP: Já jim své děti nedám! Bude pro cizí zájmy Pavel mobilizovat? Generál Řehka to připustil. Ostré náboje a ostré fašistické bojůvky. Změní přesídlenci politické zvyky naší země na ukronacismus?

Bouřlivák Foldyna před kamerami PP: Já jim své děti nedám! Bude pro cizí zájmy Pavel mobilizovat?...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky