Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Vysílá PPTV: Nepodvolení v Protiproudu. Roman Horký mluví o zimě v kultuře i kulturácích. Cenzura jako kdysi. Opět se píše a zpívá „mezi řádky“. Tisícero lží. V dlouhém zatmění. Starý svět. A proč pec na chleba?

Vysílá PPTV: Nepodvolení v Protiproudu. Roman Horký mluví o zimě v kultuře i kulturácích. Cenzura jako kdysi. Opět se píše a zpívá „mezi řádky“. Tisícero lží. V dlouhém zatmění. Starý svět. A proč pec na chleba?

14. 9. 2022

Tisk článku

Protiproud TV v pokračování seriálu rozhovorů Petra Hájka s galerií nepodvolených uvádí Romana Horkého, frontmana kapely Kamelot, zpěváka, skladatele, ale především rovného muže hodného toho již skoro zničeného slova


Pokud si chcete video pustit na celou obrazovku, klikněte vlevo dole na logo YouTube, a poté na čtvercový symbol v pravém dolním rohu.

Pokud by došlo k znepřístupnění videa na použité platformě YouTube, ZDE je jeho alternativní umístění

Všechna videa PPTV naleznete ZDE. 

Proč jde kulturní scéna většinově v „hlavním proudu“?

To je jen jedna z otázek, které ve společné diskusi probírá šéfredaktor Protiproudu s moravským bardem. A protože oba mají zkušenost z doby před převratem v roce 1989 – a nezapomněli ji – neubrání se srovnání. Ale to hlavní míří k dnešku a katastrofě, jíž za současné Fialovy vlády čelíme.

Roman Horký přinesl do redakce kytaru, takže tentokrát to máme i s muzikou. A skvělou, nejen proto, že svobodnou. Navzdory skličujícímu tématu proto nakonec z rozhovoru dýchá pohoda, odvaha a naděje.
Tagy článku

Doporučujeme

Globální finanční pakt: V hlavní roli bude strach. Nejprve plandemie. Pak válka Západu proti Rusku na Ukrajině. A teď naplno našlápnou klimatickou lež. Kdy nasadí finanční šok a digitální měnu? Dáme si už úplné zotročení líbit?

Globální finanční pakt: V hlavní roli bude strach. Nejprve plandemie. Pak válka Západu...

Migrační skandál polské vlády: 600 000 Afričanů dostalo za úplatu víza do EU. Náměstek ministra zahraničí se pokusil o sebevraždu. Kauza měsíc před volbami oslabí PIS a posílí Konfederaci. Polští vlastenci zvedají hlavy. Inspirace?

Migrační skandál polské vlády: 600 000 Afričanů dostalo za úplatu víza do EU. Náměstek...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky