Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Vysílá PPTV: Nepodvolení v Protiproudu. Roman Horký mluví o zimě v kultuře i kulturácích. Cenzura jako kdysi. Opět se píše a zpívá „mezi řádky“. Tisícero lží. V dlouhém zatmění. Starý svět. A proč pec na chleba?

Vysílá PPTV: Nepodvolení v Protiproudu. Roman Horký mluví o zimě v kultuře i kulturácích. Cenzura jako kdysi. Opět se píše a zpívá „mezi řádky“. Tisícero lží. V dlouhém zatmění. Starý svět. A proč pec na chleba?

14. 9. 2022

Tisk článku

Protiproud TV v pokračování seriálu rozhovorů Petra Hájka s galerií nepodvolených uvádí Romana Horkého, frontmana kapely Kamelot, zpěváka, skladatele, ale především rovného muže hodného toho již skoro zničeného slova


Pokud si chcete video pustit na celou obrazovku, klikněte vlevo dole na logo YouTube, a poté na čtvercový symbol v pravém dolním rohu.

Pokud by došlo k znepřístupnění videa na použité platformě YouTube, ZDE je jeho alternativní umístění

Všechna videa PPTV naleznete ZDE. 

Proč jde kulturní scéna většinově v „hlavním proudu“?

To je jen jedna z otázek, které ve společné diskusi probírá šéfredaktor Protiproudu s moravským bardem. A protože oba mají zkušenost z doby před převratem v roce 1989 – a nezapomněli ji – neubrání se srovnání. Ale to hlavní míří k dnešku a katastrofě, jíž za současné Fialovy vlády čelíme.

Roman Horký přinesl do redakce kytaru, takže tentokrát to máme i s muzikou. A skvělou, nejen proto, že svobodnou. Navzdory skličujícímu tématu proto nakonec z rozhovoru dýchá pohoda, odvaha a naděje.
Tagy článku

Doporučujeme

Cestou na Balkán: Vídeňský tisk zle o italských volbách. Každý, kdo není v řadě, je post-fašista. Muezzini zpívají v Makedonii. Rozdělená země. Pražské demonstrace organizovalo Rusko? Co je to ten Green Deal? Balkán není Západ

Cestou na Balkán: Vídeňský tisk zle o italských volbách. Každý, kdo není v řadě, je post-fašista....

Porazila lež a nenávist: Jde o víc než jen jedno křeslo v senátu. Když na ni nic není, alespoň ji popliveme! Sáhla totiž na podvody mocných - a vyhrála. Vládní lži ovšem mainstream nezajímají. Ani 14 miliard. Bůh žehnej nové senátorce!

Porazila lež a nenávist: Jde o víc než jen jedno křeslo v senátu. Když na ni nic není,...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky