Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Vysíláme: Čtenáři se ptají, Petr Hájek odpovídá. Byla šaškárna na Hradě předválečný summit před napadením Ruska? Co udělat, až Rakušan zase vypne Protiproud? Žijeme v jiném světě? Jak bránit čtenáře a diváky PPTV?

Vysíláme: Čtenáři se ptají, Petr Hájek odpovídá. Byla šaškárna na Hradě předválečný summit před napadením Ruska? Co udělat, až Rakušan zase vypne Protiproud? Žijeme v jiném světě? Jak bránit čtenáře a diváky PPTV?

8. 10. 2022

Tisk článku

Protiproud TV uvádí nový pořad, který navazuje na kdysi oblíbený formát, jehož základ tvoří dopisy a otázky adresované redakci a šéfredaktorovi

 

Pokud si chcete video pustit na celou obrazovku, klikněte vlevo dole na logo YouTube, a poté na čtvercový symbol v pravém dolním rohu.

Pokud by došlo k znepřístupnění videa na použité platformě YouTube, ZDE je jeho alternativní umístění

Všechna videa PPTV naleznete ZDE.

Dopisy čtenářů

jsou pro nás obrovskou posilou. Ale také důležitým korektivem. Informují nás, nakolik „protiproudaři“ chápou a vnímají svobodné informace, které se snažíme den, co den vnášet od veřejného prostoru zamořeného totalitním vládnutím a cenzurou.

Přinášíme nejen informace, ale také názory z celého spektra současných problémů. Ne vždy spolu musíme ve všem nutně souhlasit, ale skvělé je, když o tom dokážeme v klidu a bez emocí diskutovat. A protože to funguje obousměrně, využíváme mnohdy informace a názory, které nám do redakce zasíláte. 

Mnohé z nich stojí za to, aby o nich věděli také ostatní čtenáři. To byl před lety smysl mimořádně oblíbeného „formátu“ Tea Party. Na čaj do Protiproudu zve Petr Hájek opět všechny, kdo mají chuť se společně zamýšlet nad šílenostmi vězeňského režimu, a hledat odpovědi na to, co s tím. Tentokrát před kamerou PPTV. 
Tagy článku

Doporučujeme

Občanská sebeobrana: Vyměnit vládu, nebo celý režim? Kanadský parlament aplauduje ukrajinskému nacistovi. PePa 107 řeční v prázdném sále OSN. Půjde Babiš s Řeporyjcem? Pomeranč a mrkev. Na Mars s plácačkou na mouchy?

Občanská sebeobrana: Vyměnit vládu, nebo celý režim? Kanadský parlament aplauduje ukrajinskému...

Američané potřebují eskalaci bojů: Stupňování podle RAND Corporation. Záminka k přímému napadení Ruska? Putin zatím NATO ignoruje. Rusko se nechystá prohrát a rozpadnout se. Týmy západních analytiků tápou v mlhách

Američané potřebují eskalaci bojů: Stupňování podle RAND Corporation. Záminka k přímému...

Na začátek stránky