Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Porada u šéfa našich fízlů: Fiala přišel „políbit prsten“. Konspirace jako za Havla? Gang pěti v chaosu. Trpaslík, skřítek, traktorista a elektrikář ve při. Co chtějí, víme. Sprostí podezřelí. Poučení pro děvčátka

Porada u šéfa našich fízlů: Fiala přišel „políbit prsten“. Konspirace jako za Havla? Gang pěti v chaosu. Trpaslík, skřítek, traktorista a elektrikář ve při. Co chtějí, víme. Sprostí podezřelí. Poučení pro děvčátka

23. 10. 2022

Tisk článku

Petr Hájek zaznamenal pozoruhodnou „návštěvu u soudruhů“, a zatímco si je jist, že nás tajní už sotva něčím překvapí, doporučoval by zdejším kolaborantům a uchvatitelům, aby se moc neradovali, protože…

Soudruh předseda vlády před pár dny „navštívil“ sídlo tajných služeb. Učinil tak jako vůbec první premiér – čtvrt století poté, co na stejném místě demonstroval své propojení s fízlovskou komunitou kontrolovanou CIA prezident Václav Havel. A obě „návštěvy“ vskutku cosi podstatného spojuje.

pp

Havel se zaskočil poradit do sídla BIS ve chvíli, kdy se mu vymkl z rukou pokus o tichý státní převrat. To, když spolu s tehdejším šéfem ČNB Tošovským konspirovali proti druhé vládě Václava Klause: Národní banka pak nesmyslně prudce zvedla úrokové sazby, zabrzdila úvěrování firem, a způsobila téměř pád úspěšně se transformujícího hospodářství.

Výsledkem byl „Sarajevský atentát“, jenž měl Klause odstavit (na čas se povedlo) a instalovat Havlovu úřednickou vládu (ukázala se jen jako „zimní“, protože spiklenci na Klause se Zemanem prostě neměli). A tak nakonec Havlovi ani tajné služby nepomohly.

pp

Čtete ZDE: Setkání nad čajem, aneb další Tea Party: Padne Fialova vláda, nebo tu zůstane ještě tři roky? Jak je to s nebezpečím jaderné války? Co změní listopadové volby v USA? Pozor na výzvy k převratu. Jsme víc, než tuší

Gang Pěti v chaosu

Fiala přišel „políbit prsten CIA“ do pražských Stodůlek (sídlo BIS) z podobných důvodů. Pětikoaliční „vláda uchvatitelů“ je totiž v těžkých nesnázích. Statisícové demonstrace nepodvolených způsobily ve Strakovce zděšení a zmatek. Dokonale svou neschopnost soudruzi předvedli vzápětí po Fialově „posilující návštěvě“ u britsko-amerického agenta v čele BIS: Politbyro se rozhodlo, že velkým firmám už tento rok ukradnou peníze na sanaci vyprázdněných zbrojních skladů vyplundrovaných „dary“ pro Zelenského a žebračenek pro domácí ožebračené. 

Skácelo to burzu, ČEZ (ze 70% státní) a další významné firmy (a banky) během pár hodin přišly o desítky miliard. A tak „gang pěti“ (řečeno terminologií Maovy kulturní revoluce, jíž jako by Velký reset z oka vypadl) obrátil na obrtlíku. „Odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil,“ pravil coby král Půlnočního království, když nemůže najít „jasnou princeznu“, což by ovšem krizi vyřešilo pouze v pohádce.

pp

Čtěte ZDE: U snědeného krámu: Kam tečou naše peníze? Firmy vesele potopí - a ostatní jakbysmet. Americké a bruselské zadání pro Fialu. Mobilizace? Tak jedna rota zpitomělých. Už si to srovnejme v hlavě. Vysávají vše, co ještě zbývá

Trpaslík, skřítek, traktorista a elektrikář ve při (vepři)

Když se i „poštívající zloduch“ Miroslav Kalousek (uražené ego mentálních trpaslíků je jaderná zbraň) vyjádřil, že tenhle další mnohamiliardový „zářez“ Fialovců by měla vyšetřit parlamentní komise (jako by nějaká někdy něco vyšetřila), začali se soudruzi hádat (a udávat se v médiích) kdože to zavinil.

Jestli traktorista Jurečka (lidovci) spolu se skřítkem Olgou Richterovou (jedna ze čtveřice pirátských profi-Bruselanů ve sněmovně, pobočnice Bazedové-Pekarové). Nebo elektrikář Zbyněk Stanjura (ODS), který udatně vrší další stamiliardy dluhů ve vyrabované státní kase. Pokud jim to bude pískat agent Koudelka, kterého si přišel Fiala do BIS naklonit, je jasné, jak to dopadne. Ale spíše vše zmizí pod kobercem. Vždyť co je dalších prošustrovaných pár desítek miliard (z našich daní)? Sem nebo tam, co na tom záleží, že? Nakradou je tak jako tak zase na nás.

Fízlové a protektoři

Fialova „návštěva“ však měla jiný cíl. Formálně chtěl dát najevo, že stojí za „Výroční zprávou BIS za rok 2021“. Psát takovou zprávu fízlům zákon neukládá – ba právě naopak. Je to v podstatě proti zákonu a smyslu tajných služeb, které v normálním státě mají mlčet jako hrob. Ne vydávat „doporučení“ jak dětem správně manipulovat výuku dějepisu či skandalizováním jedné parlamentní strany (obvykle Okamurovy SPD) pomáhat jejím washingtonským konkurenčním klonům (gang pěti).

pp

Čtěte ZDE: Náraz do zdi před námi: Vyměnit vládu, nebo režim? Budou nás cenzurovat a zavírat. Husák normalizoval chytřeji než Fiala a Rakušan. Chtějí vyprovokovat boj v ulicích? Jděte už s tou demokracií… někam. Za rohem válka?

Jenže jednak v normálním státě už dávno nežijeme (fakticky už nežijeme vůbec ve státě, ale v německé – tzv. bruselské – gubernii), jednak soudruh ředitel BIS Michal Koudelka marně nedostal v centrále CIA v americkém Langley relativně nedávno vysoké špiónské vyznamenání. A teď je na koni – a fakticky v protektorátu vládne jako neoficiální zastupující říšský protektor, neboť se ho všichni bojí a lezou mu zezadu do útrob. Fialova „návštěva“ nebyla nic jiného.

Marné naděje před svačinou

Vždyť jen pohleďme, jaké musí dělat kotrmelce i soudruh prezident Zeman, který agenta opakovaně (v dobách, kdy počítal s tím, že premiérem zůstane Velký Andrej, jenž Koudelku odvolá) odmítl ozdobit generálskou zahrádkou. Teď neví, kam skočit, aby alespoň trochu zametl stopy po letitém „panování“ svých byznysových spolupracovníků v hradní výrobně zlaťáků. Kancléř Mynář právě nečekaně a „bez varování“ odvolal loajálního šéfa Správy Pražského hradu („nechoď, Vašku, s pány na led…“), aby se před koncem prezidentování mohli dostat k likvidaci kompromitujících dokumentů.

Stejně jim to bude houby platné. I kdyby Miloš Zeman udělal ještě nestydatější obraty čelem vzad, i kdyby se ukrajinizoval až k modro-žluté kůži, nepomůže mu to. Gang pěti (vrchlík ledovce Kavárny) neodpouští. A když někdo takhle odpudivě projeví strach a slabost, je to jen ještě horší. Tuhle poslední šachovou partii Zeman už prohrál (a pouze opakováním tahů by si chtěl vynutit alespoň pat, což se mu nemůže podařit). Koudelka má všechno nahrané, zafízlované – a za pár měsíců si je všechny smlsne ke svačině.

Čtěte ZDE: Protest pokračuje: Zrodila se Třetí síla? Nabídka pádu. Útokem na plynovod USA překročily několik červených čar současně. Fiala – pasák a mouřenín v jednom? Teď už to půjde natvrdo. Nebojíme se: Demisi! Svobodu!

Zdánlivě vystaráno

Jakou konspiraci proti nepodvoleným Fiala s Koudelkou pekli ve Stodůlkách se samozřejmě můžeme jen dohadovat. Ale je to v podstatě jedno. To hlavní dávají najevo zcela nezakrytě už dlouho. Něco jako ústava a občanská práva a svobody (projevu na místě čelném) jež formálně zaručuje, jsou pro ně směšný cár papíru.

A jak by ne, když v čele ústavního soudu sedí další německý ohař, který zametení jakékoli stížnosti spolehlivě ohlídá. Teď si navíc brutálním způsobem najmenovali své lidi do Rady České televize, takže i o příštího ředitele (bude se volit příští rok) je postaráno. A s ním i o pokračování nekonečného seriálu lží a „dezinformací“ – z nichž ovšem obviňují svobodná média (která nepatří některému ze zdejších oligarchů) – a připravují se jim zakroutit krkem, zákony nezákony, ústava neústava.

Čtěte ZDE: Balancování nad propastí: Ještě nikdy po převratu jsme nebyli tak blízko krachu. Opravdu musí přijít hlad, zima a zkáza, abychom se konečně probudili? Co s 1 300 000 krků, které jsme dovezli? Rozum do hrsti: Nemusí to tak skončit!

Sprostí podezřelí

Jeden moment byl však v komedii ve Stodůlkách zvláště příznačný. To, když Fiala řečnil o báječné práci BIS v souvislosti s vrbětickou lží: "Díky dobré práci Bezpečnostní informační služby a dalších složek státu se podařilo zjistit, kdo za těmi výbuchy stojí,“ pravil mimo jiné. To ale už i na Koudelku bylo moc. Když pak sám vykládal o tom, co „Zpráva“ obsahuje, zmínil se rovněž o Vrběticích – ale jinak: Z výbuchů jsou prý důstojníci ruské zpravodajské služby toliko „podezřelí“.

No samozřejmě – a tak to i napořád zůstane. To „vyšetřování“ má totiž zhruba stejné parametry jako „vyšetřování“ výbuchů na Nord Streamu, kam pro jistotu nepustí nejen Rusy – ale ani Němce, spoluvlastníky „baltských Vrbětic“. Vždyť CIA už má nepochybně rovněž napsanou „Zprávu“, v níž rovněž budou uvedeni nějací „sprostí podezřelí“ – nejspíš Putin.

pp

Čtěte ZDE: Na čaji se čtenáři a diváky: Kam to chtějí stupňovat? Ožebračí nás. Nebude čím topit, svítit. Potraviny budou luxus. Ale cenzurovat a zakazovat, na to čas mají. Aby si na jejich lži a válečné štvaní někdo neposvítil

Poučení pro děvčátka

Zvláštní masochisté tihle Rusové. Zničí si plynovod, aby mohla být Evropa závislá na hyperdrahém plynu z USA (ve skutečnosti často jen draze přeprodávaném ruském). Teď se prý prozměnu chystají u Chersonu vyhodit do vzduchu přehradu, která zásobuje vodou Krym – jeden z důvodů, proč do Speciální operace šli. A skutečně jsou i u nás tupci, kteří tomu věří. Co udělat s těmi, kteří odmítají uvěřit, že černá je bílá, se právě soudruzi v centrále BIS-CIA radili. K čemu dospěli? Jako bychom to nevěděli.

Ale i ten hlupák Fiala žije v omylu, který ho jednou dostane. Své oddané komplice a rezidenty z bezvýznamných zemí CIA nijak nešetří. Jen využije, zmačká a zahodí. Možná jen Rusy nebo Němce ne. Topolánkův Dalík, který strávil pár let v kriminále za něco, co neudělal, by mohl vyprávět (jeho parťák Novák teď má Zemanovým Dalíkům na Hradě vyčistit ony dokumenty po odvolaném šéfovi Správy). Sedí na to vousatý vtip ze „socíku“ (je to série celá vtipů) s názvem Poučení pro děvčátka:

Tenhle je příběhem o myši, která zdánlivě bezpečně žije v Národním divadle. Večer si vždycky zaběhne naproti do kavárny Slavia nacpat si bachor. Jednou nedá pozor, a jak přebíhá silnici, ujede jí ocásek tramvaj. Dvaadvacítka. Myš za ní zahrozí: „Počkej, zlá tramvaji dvaadvacítko, až pojedeš zpátky, vykolejíš. A čeká. A už je tu tramvaj zpět. A myš vběhne do silnice, a položí na kolej hlavičku. No a tramvaj jí ji pochopitelně ujede. Z čehož plyne poučení: Pro jeden ocásek neztrácej hlavičku!

Že je to o něčem jiném než o Fialovi, Zemanovi či Koudelkovi?

Opravdu?

Nemyslím.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky