Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Rakušanův zvací dopis: Proč asi k nám novodobý Bilak zve milionovou armádu Ukrajinců? Kyjevizace českého státu pokračuje. Ožebračování našich občanů nabírá na obrátkách. Média, cenzura a hynoucí český lev. Jak dlouho ještě?

Rakušanův "zvací dopis": Proč asi k nám novodobý Bilak zve milionovou armádu Ukrajinců? Kyjevizace českého státu pokračuje. Ožebračování našich občanů nabírá na obrátkách. Média, cenzura a hynoucí český lev. Jak dlouho ještě?

4. 11. 2022

Tisk článku

Jindřich Kulhavý jednoduchou "inventurou" zničujících kroků Fialovy "kyjevské vlády" dochází k závěru, že milion dalších Ukrajinců, které k nám na zimu zvou, má být možná "armádou", která za žold příspěvků, sociálních dávek a dalších benefitů z rostoucího astronomického dluhu, je má ochránit před hněvem lidu

Vláda má za sebou cestu, kterou je výjezdní zasedání její části do Kyjeva. Kde skutečně členové té nejhorší vlády v historii samostatné České republiky byli, to samozřejmě netušíme, nicméně závěry jsou doslova šokující a musí naštvat každého normálního člověka majícího určité povědomí o národní hrdosti. Hovořit o obnově Ukrajiny nyní, kdy není jasné, bude-li co obnovovat, je jen zástěrka.

Vše pro kyjevského válečníka

Snaha dát kyjevskému válečníkovi vše, na co si vzpomene, navíc i u nás ceněný řád, je strašidelná. V České republice došlo k nejvyššímu zdražení elektrické energie na světě, přestože patříme na úplnou špici v její výrobě v přepočtu na počet obyvatel. Ceny plynu razantně vyskočily a jsme jedinou evropskou zemí nemající smlouvu napřímo s Gazpromem. Máme jednu z nejvyšších inflací v Evropě a její reálná výše je mezi 20ti až 25ti %.

 pp

Čtěte ZDE: Fialova vláda zkázy krade lidem úspory: Zelený fašismus nás potřebuje srazit na kolena. Německá spojka. Pátá kolona? Ano, ta ve Strakovce! Máme žít bez peněz? Bez masa? Bez aut? Bez kamen? Bez obrany? Necháme se zamordovat?

Zvýšeny byly už i nájmy. Pohonné hmoty jsou na svém historickém maximu a benzín i naftu máme dražší než ve Francii, na kterou jsme ještě před rokem koukali v tomto směru s despektem. Potraviny, respektive jejich kvalita je u nás dlouhodobě horší než v sousedních zemích, přesto jsou dražší než tam. Nově jsou snižovány gramáže toho, co zůstalo v původních velikostech balení. Přijde vysoké zdražení pitné vody, nově až o dalších 30%.

Ožebračování na pokračování

Mimo realitu v této situaci zůstávají důchody, jejich skutečná úroveň při pohledu na výše popsané klesá a senioři se dostávají na pokraj chudoby, přesto vláda uvažuje o posunu výše věku opravňující k odchodu do důchodu. Dle odborníků může český občan v jednoduchých provozech pracovat do 75ti let. Zdá se tedy, že se vláda chce zbavit důchodců úplně - a po dosažení tohoto limitu nabídne asi euthanasii. 

pp

Čtěte ZDE: Fialova zahraniční vláda: Utíkají na Ukrajinu, česká realita je nezajímá. HDP klesá? Nejdražší elektřina v Evropě? Padáme do recese? Šup před kamery do Kyjeva! Nikoli prezidenta Babiše, ale premiéra Fialu si tato země nezaslouží!

To vše i přesto, že byly odebrány peníze zdravotním pojišťovnám, zvýšil se kvůli všeobecně vysokým cenám výběr DPH, přičemž stát díky dividendám a obrovským ziskům přinejmenším výhledově bohatne na ČEZu. O mnoha formách daní u pohonných hmot už nemá smysl ani hovořit. Čistě teoreticky má tak stát k dispozici mnoho peněz navíc a při správném hospodaření by měla státní pokladna penězi přetékat. Zvláště, když by od příštího roku měla platit až 80ti procentní daň z neočekávaných zisků spojených se současnou situací.

Vláda okrádá i podnikatele

Posun platnosti výběru na příští rok samozřejmě umožňuje firmám, kterým to hrozí, se na tuto situaci připravit a zisky uklidit. Navíc už příští rok nebudou nárůsty zisků tak velké, aby byly považovány za neočekávané, protože bude záležet na tom, s jakým rokem budou porovnávány. Zde zůstal prostor pro machinace. Přesto lze říct, že jakékoliv navyšování daní je pouze snaha více okrádat podnikatelské subjekty, neboť vše bylo řešitelné ihned a jednodušeji.

V popisu negativních skutečností bychom mohli pokračovat ještě dlouho, pojďme na obrácenou stranu mince. Jak stát hospodaří s tím, co vybere? Vláda si odsouhlasila další obří schodek státního rozpočtu, tentokrát 295 miliard korun. Na co ty peníze potřebuje, když se zlepšení životní úrovně Čechů nekoná? Podpora našeho průmyslu je v této kritické době prakticky nulová, školství nevzkvétá a uvažuje se o zavedení školného pro studenty na vysokých školách.

pp

Čtěte ZDE:  Poplašná (dobrá) zpráva: Rakušan se pověsil (na Kachlíkárnu)! Odporný plakát je jeho zosobněním. Nevzdělaná knihovnice a jeden vyděšený vojenský policajt. Což takhle dát si Solženicyna? Za Říši, Chvilkaři! S vámi do pekel!

Sportovní oblast strádá a výchova mládeže v tomto směru už dávno ekonomicky ruinuje rodiče. Její kvalita klesá. Kultura má období blahobytu za sebou a dostává se do relativně složité situace, kdy lidé za divadlo či kina nemohou utrácet. I přesto většina herců nadále patří k podporovatelům vládní koalice, což je vcelku zvláštní a jen to odpovídá kolaborantskému chování, které jsme vnímali třeba i za 2.světové války či v období socialismu.

Média podporovaná politickou pseudoelitou

Naopak média jsou přeplácena, protože jsou hlásnou troubou liberalismu, z něhož vychází i vládnoucí politická pseudoelita. Jde o jedno z mála odvětví, které na současné situaci profituje, což nebrání vznášení dalších ekonomických požadavků například ze strany vedení ČT a ČRo. Zde je třeba ještě zmínit snahu o likvidaci jakékoliv konkurence z tzv. 2.břehu, ke které napomáhá teorie jediné pravdy a obrovská cenzura.

To vše je však nic proti tomu, jakou ukrajinizací prošla vláda Petra Fialy. Jsme zemí projevující nejvyšší nenávist vůči Rusku. Jedině u nás visí modrožluté hadry na státních i soukromých budovách. Podpora Ukrajinců u nás dosáhla takových měřítek, že "uprchlíkům" naši občané mohou jen závidět. Nově se jim zvyšují příspěvky na bydlení, elektřinu a plyn získávají za staré ceny, a ani další formy podpor nekončí.

pp

Čtete ZDE: Politické procesy se rozjíždějí naplno: Čermák a Tušl mají jít sedět "natvrdo". Začíná další vlna vypínání svobodných webů? Co ukážou další demonstrace nepodvolených v Praze a v Brně? Hovory na pravici: Za názor do basy?

Je zjevné, že mnoho peněz si odvážejí sebou při návratu na Ukrajinu, a často jim tam chodí nadále naše podpory. Přesto ministr Rakušan pozval k přezimování u nás další milion Ukrajinců, kterým kvůli teroristickým operacím Zelenského a Západu začali Rusové likvidovat energetickou infrastrukturu. Což přimělo Fialu sáhnout opět do státní kasy a uvolnit 20 milionů na nákup dieselových generátorů elektřiny. Jen pro představu, to je tak na pět takových zařízení nevalného výkonu, které Ukrajinu nezachrání a nás stojí další peníze.

Tanec na hrobě státu

Je to nic proti tomu, co už nás podpora Zelenského stála, a co je ještě v plánu. Milion dalších Ukrajinců u nás, námi živených, je doslova likvidační číslo. K tomu přidejme výcvik tamních válečníků, přesuny našich zbraní na východ, to vše za současné likvidace českého průmyslu a úprku zahraničních firem do jiných zemí - tedy s výhledem na vysokou nezaměstnanost.

Je tedy třeba se zeptat, kam kráčíme a jak dlouho ještě budeme toto chování Fialy & spol. tolerovat? To i přes zjevně velkou skupinu Čechů zahalených do ukrajinských barev. Je jich opravdu dost na to, aby vládu ochránili? Nebo milion pozvaných Ukrajinců má být de facto armáda žoldáků chránících úzký kruh politiků z Pětikoalice?

Český lev umírá. A u jeho lůžka tančí naše zdegenerovaná vláda.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Volby 24: K urnám půjde většina světa. Vybuchne americko - čínský konflikt? Co se stane v EU? Obrat v Británii? Ve varu i muslimové. Dají Demokrati zavraždit Trumpa? Volby nevolby: Jsme na prahu kontrarevoluce proti globalistům?

Volby 24: K urnám půjde většina světa. Vybuchne americko - čínský konflikt? Co se stane...

Bitva o českou korunu vstupuje do kritické fáze: Pátá kolona chce euro. Ptali se na to občanů ve volbách? Zjevně koordinovaný komplot. Hrad spolu s vládou chce ČR vyrazit z ruky poslední zbraň k vlastní politice

Bitva o českou korunu vstupuje do kritické fáze: Pátá kolona chce euro. Ptali se na to...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky