Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Vítězství, které je prohrou: Blouznění o tajemných jezdcích spravedlnosti. Demové podvody ještě zdokonalili. Teď se do toho pustí naplno. Řízená zkáza. Jsi proti? Šup do žaláře! Dost s opiem snění! A co že stačí k triumfu zla?

Vítězství, které je prohrou: Blouznění o tajemných "jezdcích spravedlnosti". Demové podvody ještě zdokonalili. Teď se do toho pustí naplno. Řízená zkáza. Jsi proti? Šup do žaláře! Dost s opiem snění! A co že stačí k triumfu zla?

10. 11. 2022

Tisk článku

Mike Adams přináší první "předběžnou analýzu" amerických parlamentních voleb, které vidí nejen jako další triumf volebních podvodů Demokratů, ale za důvody "nevýhry" Republikánů vidí něco ještě podstatnějšího, co je dokonale přenosné i do naší obdobné české situace

Po včerejších volbách je jedinou dobrou zprávou, že jsme v podstatě pozastavili alespoň některé prvky zničující agendy totální destrukce Demokratů převzetím kontroly nad Sněmovnou (jak se předpokládá, ale oficiální to ještě není). To samo o sobě dá americkému lidu trochu prostoru, aby se pokusil přizpůsobit se děsivé realitě toho, co přijde.

Ale to je vše. Dál už jsou jen špatné zprávy. Protože to, co přijde pod fakticky pokračující vládou Demokratů, bude mnohaletá „temná zima“ ekonomického kolapsu, nedostatku potravin, inflace, cenzury, tyranie, globální války a - přijetí reality již napořád zmanipulovaných voleb.

Konec snění

Po včerejším volebním fiasku Republikánů v polovině volebního období Bidenem ukradeného Bílého domu se v podstatě ukázalo, že zkáza a temnoty měly pravdu, zatímco ti, kteří věřili, že „bílé klobouky“ přijdou zachránit všechny, jsou ponecháni plovoucí ve větru.

Po dva roky mnozí lidé žili iluzí, že jakási tajná skupina dobrodruhů zachrání Ameriku, znovu dosadí Trumpa a provede masové zatýkání vlastizrádných aktérů zkázy, která ničí národ. Znovu a znovu jsme byli ujišťováni, že termíny pro záchrannou operaci se pouze posouvají dopředu, abychom dál s nadějí čekali na další klíčové datum, než se do toho vrhnou ti dobří ostří hoši a zachrání situaci.

Skutečnost je však taková, že k žádné skutečné akci nikdy nedošlo. Všechno to byly jen série příběhů a vyprávění, občas zábavných, jen nikdy neměly kořeny v něčem, co by šlo ověřit.

Čtěte ZDE: Průmysl vymývání mozků: Jak funguje západní propaganda? Inspirace nacisty. Submisivní prázdnota liberálů. Polib mi, nebo ti rozkopu hlavu. Zprávy o bojích na Ukrajině? Jen snůška primitivních lží. Povstanou skuteční novináři a umělci?

Republika na pokraji zkázy

Ukazuje se, že v centru moci nezůstali prakticky žádní "good guys" (ti dobří). Celý náš ubohý režim byl infiltrován a je nyní ovládán jen satanskými marxisty a antiamerickými nenávistníky, kteří jsou pevně odhodláni zničit americký národ tak rychle, jak to jen půjde. Poslední záblesky naděje zbývají pouze na úrovni jednotlivých států unie, kde vůdci jako Ron DeSantis (Florida) ještě mohou být důvěryhodnými obránci zákona a pořádku. Makají přesčas, aby ochránili své státy před federální tyranií. Díky Bohu, že Amerika stále má alespoň některé státy, které jsou odhodlány bránit svou suverenitu.

Včerejškem došlo opium marných nadějí a nastoupila střízlivá drsná realita. Neobjevil se žádný supertajný A-tým, který by se zjevil, aby dal věci do pořádku. O to rychleji musíme vzít na vědomí stav, v němž se právě nacházíme: Demokraté mohou dál - v podstatě nerušeně - rozvinout své plány: Operaci hladovění, kolapsu měny, masového bezdomovectví - a především nasazením biologických zbraní předcházejících jadernou válku, kterou jsou odhodláni rozpoutat. Většina lidí vlastně ještě ani netuší, jak moc špatné to je. Dva Bidenovy roky byly jen zahřívacím kolem a přípravou. Nyní lze očekávat skutečný ohňostroj.

Samozřejmě, nikdo nás nepřijde zachránit - kromě nás samých (a Boha v okamžiku, o němž ovšem nikdo nemůže nic vědět). Každý, kdo zůstal doma sedět, a jen pohodlně „sledoval show“ a čekal na vítězství, musí být trpce zklamán. Možná je načase přehodnotit naše naděje a připustit, že "zkáza a temnoty" měly po celou dobu navrch.

Volební podvod je napříště norma

Zastavme svou závislost na opiu "zázraku". Začněme se věnovat boji odehrávajícím se ve skutečném světě. Představa, že to všechno není možné, že je to jen noční můra, která musí sama od sebe skončit - to bylo to opium, které svedlo velkou část svobodě oddaných Američanů na cestu slabosti a nečinnosti. A teď se jentaktak držíme posledních zbytků republiky a hledíme do propasti totality a masové likvidace, jen krok od úplného zničení.

Čtěte ZDE: Pentagon se připravuje na Velkou válku: Mamutí export pro Kyjev vyčerpává už i životně důležité rezervy. Třetí světovou připíšeme Rusku a Číně. Astronomický zbrojní rozpočet dost raket nevyrobí. Dvacátá léta jsou a budou kritická

Již podruhé se prokázalo, že Demokraté mohou kdykoli podvádět a zmanipulovat jakékoli volby. Příznačně a bez obav instalovali například do Senátu oběť mrtvice s poškozeným mozkem. A nikdo ani nemrkl. Jako by tím chtěli ilustrovat, že vedle Bílého domu nepotřebují ani v Senátu politiky, kteří dokážou kognitivně fungovat.  Postižený pan Fetterman bude bezpochyby vybaven implantátem a ze vzdáleného zdroje dostane instrukce, co v kterou chvíli říkat. Právě tak jako Buck Foe Jiden (Joe Biden). Předstupeň, než Demokraté instalují do Bílého domu a do Kongresu roboty už zcela legálně.

Jejich jistota a suverénnost spočívá ve vědomí, že pokud budou k volbám používat hlasovací automaty, korespondenční či dokonce předčasné hlasování (dokonalý výsměch "volebnímu Dni", v němž se má rozhodovat), mohou po libosti zmanipulovat každý výsledek. Výsledkem toho všeho je, že Demokraté pochopili, že všechny tyto podvodné metody zaručují, že se už nikdy nebudou muset odpovídat voličům.

A teď tyranie naplno

"Demům" proto absolutně nezáleží na tom, že přes 70% voličů uvedlo, že jsou frustrovaní nebo zděšeni vládní politikou. I kdyby to bylo 90 %, jednoduše by podle nyní již osvědčené metody nastavili algoritmy manipulace - a hle, ti nespokojení je ze záhadných důvodů "volí"! Odpovídat se voličům je pro ně překonaný zastaralý koncept. Volební divadlo slouží pouze k tomu, aby dodalo podvodně legitimitu zkorumpovanému procesu výběru a dosazování svých "robotů" do veřejných funkcí, jimiž pohrdají i ti, o nichž předstírají, že je zastupují.

Spojené státy americké již nejsou ústavní republikou reprezentovanou zvolenými zástupci lidu. Je to autoritářská monolitická diktatura, kde odlišné názory jsou v lepším případě ignorovány, nebo stále častěji přímo kriminalizovány. Alarmující všeobecná hospodářská, politická a mravní krize Demokratům nejenže nevadí, ale je to přímo to, co zemi a národu ordinují. K dokonalosti dovedený volební podvod znamená, že se již nemusejí voličům zodpovídat.

Tak proč by je mělo zajímat, co si Američané o tom myslí? Už ani nemusejí předstírat, že jim leží na srdci zájmy většinové veřejnosti. Přes volební stroje a korespondenční hlasování mohou napříště už jen diktovat své požadavky. Nebude odvolání. Že jsou ty jejich plány a činy šílené? Společensky zničí, nebo prostě a jednoduše zatknou každého, kdo odmítne vyhovět.

Čtěte ZDE: Saúdové ponížili Bidena: Demokraté jsou zděšeni. Bílý dům přivolává na saúdské království černou smrt. Snížení těžby ropy dohodnuté s Ruskem: Prý kudla do zad Bidenovi před volbami. EU se plazí, svět se narovnává

Sečteno a podtrženo

Ačkoli se tedy zdá, že Demové pravděpodobně ztratí kontrolu nad Sněmovnou reprezentantů (tak rozsáhlé podvody, aby manipulovali desítkami miliónů hlasů ještě nezvládají), nezabrání jim to naplno rozpoutat ekonomické a sociální peklo. Nezapomínejme, že tito zločinci neváhali genocidovat své vlastní zmanipulované voliče pomocí „vakcinační diktatury", která zabila nebo zmrzačila miliony lidí - a další miliony to teprve čeká. 

Zabíjejí děti v matčině lůně - a oslavují to přímo rituálně. Jsou to démoni temnot. Není nic, co by neudělali, aby zničili Ameriku a pokusili se o totéž v planetárním měřítku. Svým cílem se už vlastně ani netají: Globální ekonomický kolaps a co nejrychlejší "odlidňování".

A proč jim to jde tak snadno? Sir Edmund Burke (parafrázuji), to řekl už dávno: „Vše, co je nutné k triumfu zla, aby dobří lidé nedělali nic“.

Jsme postiženi právě tím: Dobří muži a ženy nedělají nic, zatímco Amerika je v plamenech.

Shoří do základů - a strhne do pekelného ohně celý svět? 

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky