Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Všechno je jinak: Místo svobody další totalita. Místo Moskvy Brusel. Lež o devadesátých žije. Z ODS trosky. Czexit? Kontrarevoluce? Jsme v 51 či nejvýš 61. Krize za krizí. Lidový odpor? S Orbánem je lid a jeho Bůh. U nás... jako vždycky

Všechno je jinak: Místo svobody další totalita. Místo Moskvy Brusel. Lež o devadesátých žije. Z ODS trosky. Czexit? Kontrarevoluce? Jsme v 51 či nejvýš 61. Krize za krizí. Lidový odpor? S Orbánem je lid a jeho Bůh. U nás... jako vždycky

16. 11. 2022

Tisk článku

Protiproud TV uvádí rozhovor Petra Hájka s bývalým premiérem a prezidentem Václavem Klausem v okamžiku, kdy účastníci listopadu 89 zestárli o třiatřicet let, zatímco totálně mystifikované popřevratové generace už ani netuší, do čeho (a proč) se narodily


Pokud si chcete video pustit na celou obrazovku, klikněte vlevo dole na logo YouTube, a poté na čtvercový symbol v pravém dolním rohu. 

Pokud by došlo k znepřístupnění videa na použité platformě YouTube, ZDE je jeho alternativní umístění

Všechna videa PPTV naleznete ZDE.

V mnoha dopisech našich čtenářů a diváků

zaznívala naděje, že v současné bezvýchodné krizi českého státu a jeho národů se do klání o prezidentský úřad vrátí. Jiní ho naopak nesnášejí, a opakují mediální mantru o „rozkradeném hospodářství“ během transformace, kterou po převratu vymyslel a řídil.

Kdo je doopravdy Václav Klaus? Muž, který stál v čele dvou českých vlád po rozpadu Československa (před třiceti lety), aby pak po dvě volební období „prezidentoval“. Který o charakter českého státu bojoval nejen s politickými soupeři, ale i s obrovskou mediální přesilou, jež stála po boku „amerického“ Václava Havla. J

Muž, jenž se stal hlavní tváří (marného) odporu proti moci Bruselu a opětovné ztrátě naší suverenity, proti levičáckému „klimatismu“, proti imigrační invazi či covidismu a mnoha dalším zničujícím „ismům“, které právě rozkládají „na kolečka“ celou civilizaci a naše životy.

Zkušený ekonom, který po dvou prezidentských obdobích neodešel na penzi, ale stále je v našem veřejném prostoru vidět a slyšet, právě tak jako v zahraničí, kam je neustále zván na významné konference a přednášky.

A jak se dívá na naši současnost, když usedne do křesla „Nepodvolených v Protiproudu“?

A ještě jedna důležitá poznámka pro spolubojovníky:

Občas do vysílání vstoupí reklamní vložka. Někteří naši diváci jsou z toho rozladěni. Pro ty tedy připomínám:

Když nás vláda a tajné služby „vypnuly“, odstřihly nás současně od jakýchkoli příjmů (agentury nám okamžitě také vypověděly smlouvy). Doufaly, že nás tak položí i ekonomicky. Jenže fantastické „vzbouření“ nepodvolených Protiproudařů, kteří svými finančními příspěvky a dary udrželi „kontrarevoluční magazín“ při životě, jim tuto odpornou totalitní praxi překazilo. Především díky vám jsme mohli nyní začít vysílat i obraz a zvuk – a míříme s tím postupně k něčemu ještě podstatnějšímu.

Na vašich příspěvcích jsme sice dál životně závislí – ale něco se přece jen změnilo:

Vysoká čtenost Protiproudu – a nyní i vysoká sledovanost některých jeho pořadů – způsobila, že zahraniční agentury (na něž Fiala s Rakušanem nedosáhnou) s námi navázaly spolupráci. Nemáme z toho sice zatím žádný podstatný příjem, ale v naší situaci je každá koruna dalším krůčkem k vyztužení zdi, za níž odoláváme náporu cenzorů a stále útočících hackerů ("překvapivě" především z USA - asi se naučili česky, haha).

Věříme proto, že to naše „rodina“ nepodvolených spolubojovníků nejen pochopí, ale bude se s námi radovat, že tím zase o malý krůček unikáme pařátům Fialovy vlády národní zkázy.

Děláme, co můžeme. A vy to – podle vašich reakcí a příspěvků – víte, a oceňujete.

Díky všem!

Petr Hájek, šéfredaktor Protiproudu
Tagy článku

Doporučujeme

Kalamita 107: Vedro, až praští. Flašinet jede dál. Rozvědčík umí Mao Ce-tunga zpaměti. Alexandr Veliký s agentem Kolářem na Hradě. Co kuli, je jasné: Platí tady česká ústava či má pravdu arogantní německý velvyslanec?

Kalamita 107: Vedro, až praští. Flašinet jede dál. Rozvědčík umí Mao Ce-tunga zpaměti....

Rozprašují nám na hlavy jedy a manipulují počasím: Všechny čáry na obloze jsou nebezpečné. 1000 doznaných pokusů na lidech. Co umí HAARP?  President Johnson: Kdo ovládne počasí, ovládne svět. Klima? Zemětřesení? Sopky? Umíme, hlásí Pentagon. Lze se bránit?

Rozprašují nám na hlavy jedy a manipulují počasím: Všechny čáry na obloze jsou nebezpečné....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky