Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Vzpomínka na budoucnost: Co takhle požár Říšského sněmu? Německo již opět otevřenou policejní diktaturou. Žádoucí versus zakázaná nenávist. Granáty při zatýkání důchodce. StB doporučuje sousedský fízlovací program

Vzpomínka na budoucnost: Co takhle "požár Říšského sněmu"? Německo již opět otevřenou policejní diktaturou. Žádoucí versus zakázaná "nenávist". Granáty při zatýkání důchodce. StB doporučuje sousedský fízlovací program

9. 12. 2022

Tisk článku

Pavel Kopecký přináší hrozivé zprávy z Německa kde tento týden (tak jako za nástupu nacismu či u nás v padesátých letech), došlo k odhalení "spikleneckých centrál", coby záminka k uvěznění oponentů "liberálně demokratického" orvellovského režimu - inspirace pro všechny Rakušany v zemích bruselského koncentráku

Progresivisté spojení s Bruselem a Washingtonem zařadili ve stínu válečného konfliktu na Ukrajině vyšší rychlost a předstírané "liberální demokracie" se rychle mění v to, čím skutečně jsou: v policejní diktatury. Nejlépe je to vidět v Německu, kde tento týden bylo po vzoru padesátých let u nás odhaleno protistátní spiklenecké centrum usilující o násilný státní převrat. Tento týden kvůli příslušnosti k protistátním teroristickým skupinám proběhly rozsáhlé razie zhruba u 50 lidí z nichž 25 skončilo ve vězení.

pp

Střihneme si "požár Říšského sněmu" také u nás?

„Pro tuhle organizaci zatím nemáme název,“ uvedla mluvčí spolkové prokuratury v Karlsruhe. Podle policie je „organizace“ pravděpodobně založena na prostředí konspiračních teorií z prostředí hnutí Reichsbürger (Říšští občané). Samozřejmě že nechybí ani napojení na východní ideodiverzní centrály, neboť jedna ze zatčených má prý napojení na Rusko. Vše nasvědčuje tomu, že zinscenovaný útok na teroristy, jejichž hlavou měl být penzista ze "šlechtických kruhů" a součástí vedení někteří vysloužilí příslušníci Bundeswehru, jej jen začátkem skutečného útoku proti všem oponentům Bruselského impéria.

Okamžitě poté, co se rozjela rozsáhlá zatýkací mašinérie, se policie soustředila už ne jen na tzv. teroristy z řad Říšských občanů, ale ozbrojená komanda začala vnikat do bytů členů a příznivců parlamentní strany AfD, nebo těch, kteří se na sociálních sítích vyjadřují kriticky k západní válečné mašinérii či buselskému politbyru.

Václav Klaus k tomu v páteční glose IVK výstižně poznamenal:

"Obávám se, aby někoho nenapadlo importovat k nám poslední německý exces. Myslím tím "senzační odhalení" a demonstrativní zatčení skupinky podivných „říšských Němců“, kteří prý plánovali totální převrat v Německu, v této velké, politicky a sociálně stabilní zemi. Vlády občas – při obří ztrátě popularity – vytvoří vnitřního nepřítele a snaží se na něj svést pozornost. Není to tentýž případ? Že je něco takového možné v Německu i v prosinci 2022, mnoho desetiletí po nacisty organizovaném zapálení Říšského sněmu, se zdá být neuvěřitelné. Netušil jsem, že bych se toho mohl dožít."

pp

Čtěte ZDE: Fialovy děsivé "signály" se množí: Pokus o armádní ústavní puč. Neslýchaně drzá slova generála Řehky. Jak nás dostat do války bez prezidenta a parlamentu? A jak učinit volební podvody normou? Už jdou na to! Zastavíme je?

Správná versus trestná "nenávist"

Je to právě tak. Nezapomínejme, že všechny naše vlády se dosud vždy snažily tu německou servilně napodobovat. To jsme velmi dobře viděli u covidových restrikcí kopírovaných vždy jen s malým zpožděním v souladu s německými.

Rozsáhlé razie, k nimž nyní v Německu došlo, se odvolávají na zákon o takzvaných nenávistných projevech a předsudečné nenávisti, který jsme také záhy po Německu přijali již před více než 4 lety.

Na základě tohoto zákona bylo jen u nás odsouzeno kolem stovky lidí, v Německu jdou již počty do tisíců. A razie, ke kterým došlo, jsou jen ilustrací toho, jak kolem sebe totalitní režim začne kopat v momentě, kdy se začínají ve větší míře ozývat opoziční hlasy.

Zde je třeba připomenout, že režim onu "nenávist" pečlivě selektuje: Na tu, která je povolená či dokonce žádoucí a podporovaná (například nenávist vůči bělochům nebo heterosexuálům) a nenávist trestnou, za kterou vydávají třeba jen kritický názor stran LGBTQI agendy, muslimské invaze, islámu a těch „správných“ politiků.

Antifa má volné ruce k napadání protivníků

Ty „špatné“ lze beztrestně nejen hanět, ale dokonce i fyzicky napadat - a nic. Lze to dobře vidět v laxním přístupu k levičáckým bojůvkám Antify, které soustavně (fyzicky, nikoli jen slovně) útočí na členy parlamentní strany AfD. A byly to právě výše uvedené druhy "zakázané" nenávisti, na jejichž základě nyní policie provádí rozsáhlé razie v domácnostech "ideových zločinců".

Čtěte ZDE: Volby také v Německu: Čtvrtá říše na cestě k nacistické minulosti? AfD nesmí do médií. ČT na druhou. Útoky Antify jako v bojůvky Hitlerovy SA. Pokus o vraždu mluvčího. Politici mlčí. Ticho i u nás. Jako kdysi...

Režim celostátně zasáhl proti autorům trestuhodných "nenávistných názorů" vyjádřených na internetu. V rámci akčního dne proti takzvaným nenávistným příspěvkům provedly policejní orgány ve 14 spolkových zemích 91 policejních "opatření". Jak informoval i Spolkový úřad kriminální policie (BKA), tato "opatření" spočívala v četných domovních prohlídkách a výsleších, při kterých se zasahovalo „proti autorům kriminálních příspěvků na internetu". Podle federálního ministerstva vnitra jsou zadržení obviněni z trestných činů vyhrožování, nátlaku nebo "podněcování k nenávisti" (!) online.

Pro udavače: Sousedský špionážní program

Takové projevy jsou trestným činem, za který lze uložit až pět let vězení. Spolková ministryně vnitra Nancy Faeserová (SPD) ve známém citátu vysvětlila, že „nenávist a nenávistné projevy na internetu ohrožují naši (ano, tu "jejich", pozn. PP) demokracii a připravují živnou půdu pro extremistické násilí".

„Musíme stanovit jasné hranice a dostat pachatele z jejich údajné anonymity,“ pokračovala Faeserová. Přitom se ale podle BKA počet případů takto klasifikovaných "nenávistných příspěvků" zaznamenaných ideo-policií snížil o 7,5 procenta oproti předchozímu roku.

„Mnoho trestně relevantních příspěvků není zobrazeno, ale pouze hlášeno (udavači) provozovatelům sítě. Ostatní se vyjadřují na uzavřených fórech a diskusních skupinách, takže o nich orgány činné v trestním řízení nemají povědomí. Lze proto předpokládat velký počet nenahlášených případů,“ vysvětluje BKA.

A zároveň vyzvala k udání policii, pokud narazíte na nenávistné příspěvky online nebo pokud jste sami obětí. V některých spolkových zemích existují internetové portály (tzv. online strážci), jejichž prostřednictvím lze podobné trestné činy oznamovat také anonymně.  „Sousedský špionážní program“ ministryně Faeserové tak nabírá konkrétní podobu.

Nenávistné příspěvky by měly být hlášeny také poskytovatelům sociálních sítí. Policejní opatření, která koordinovala BKA, proběhla formou „akčního dne“ již poosmé. BKA se v tiskové zprávě ovšem samozřejmě nevyjádřila k tomu, jak rozeznat chvályhodnou nenávist od té zakázané a trestné, ani jaký je rozsah, v němž je pojem „nenávistné zveřejňování“ v zákoně definován.

Čtěte ZDE: Rudozelené Německo: Primátorem Hannoveru zvolen přistěhovalecký muslim. Šílení Němci stále vítají - a vedou zemi do záhuby. Londýnské poměry? Další velká města již čekají. Necháme si i zde „Usadit islám“?

Důchodkyně nebezpečná pro demokracii

K domovním prohlídkám a zatýkání došlo v Berlíně, ve Spandau, Moabitu, Gesundbrunnen, Prenzlauer Berg, Mariendorf, Köpenick a Hellersdorf. Ve službě prý bylo více než 60 policistů. Ovšem k raziím došlo i v dalších spolkových zemích.

Opatření přijala státní bezpečnost (StB) na Úřadu státní kriminální policie (LKA), který má v gesci ideo-zločiny jako „politický extremismus“ či „politicky motivovaná kriminalita“. Z děsivých paralel s nacistickou minulostí této země musí mnohým běhat mráz po zádech.

Uveďme jeden konkrétní případ, který názorně ukazuje, co je považováno za zločin nenávisti. Jde o důchodkyni, která nedávno stanula před soudem za ohrožování "liberální demokracie".

Jistá 69letá důchodkyně z Urbachu v Remstalu napsala na internetové platformě (zřejmě Facebook) směrem ke kancléřce Merkelové: „Pryč s tebou.“ Svá slova také „ozdobila“ obrázkem zobrazujícím smrtku. To jí vyneslo pokutu ve výši 2000 eur. U soudu do té doby zcela bezúhonná žena přiznala, že ve skupině „My pro Německo, ale normální“, která měla více než 8 000 odběratelů, vyjádřila svou nespokojenost s politikou bývalé kancléřky, s níž „ne vždy souhlasila“.

Tolik jen pro zajímavost jeden z výroků, které byly v minulosti shledány jako „kriminální.“ Merkelová přitom způsobila svojí politikou otevřených hranic tolik neštěstí a utrpení, že výrok potrestané ženy nepoukázal ani vzdáleně na zničující dosah, jaký má politika Merkelové a jejích nástupců nejen pro Německo, ale pro celou Evropu.

Zatčen za citaci Bertolda Brechta

Zatímco odpůrci muslimské invaze jsou v Německu pronásledováni, v poklidu a bez zájmu tajných služeb se po celé zemi shromažďují statisíce vojáků džihádu, kteří jen čekají na pokyn k útoku. Jim však žádné razie nehrozí…

Z výše uvedených razií také existuje video, které ukazuje, že k těm, kdo napsali něco „závadného“ na internetu se jedná jako s nejhoršími zločinci - jako výstraha pro ostatní.

Jak je vidět na videu, operace se prováděly za použití ozbrojených sil. Kvůli příspěvkům na internetu! Můžeme vidět přepadení bytu důchodce pomocí bleskových granátů. Policie na muže řve, aby dal ruce nahoru. Starší zmatený a viditelně šokovaný muž, otevírá okno a vzdává se.

Mezi ideozločinci, ke kterým vtrhlo komando a zatklo je, byl například 72letý důchodce, který napsal na sociální síti, že „islám musí z Evropy“. Dalším byl muž, který napsal pouhý citát spisovatele Bertolda Brechta: „Kde se stává nespravedlnost zákonem, stává se odpor povinností.“

Všichni byli zatčeni, byly jim zabaveny mobilní telefony, počítače a tablety. 

Očekávejme proto, že Rakušanova komanda brzy přikročí k podobným metodám jako jejich vzory. A to přes to, že zatím jsme "sedmnáctou spolkovou zemí" jen neformálně, přes Brusel.

Zdroj.

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Polojasno před bouří: Převrat v USA? Žije vůbec Biden? Režim iluzí. Kdo řídí Ameriku? Kdo má jaderný kufřík? Už ani na Hutie nestačí?  Izrael se musí o sebe postarat sám? Mrazivá zábava jako v hrobě: Udělejme si zásoby popcornu

Polojasno před bouří: Převrat v USA? Žije vůbec Biden? Režim iluzí. Kdo řídí Ameriku?...

Opakování historie: Rudá přetřená na zeleno. Ožebračit lidi. Učinit je totálně závislými na teroristickém státu. Věda podlehla korupci. Podle zájmů nových protektorů. Vědí, co činí. Začínají mít strach. Převrat? V nedohlednu...

Opakování historie: Rudá přetřená na zeleno. Ožebračit lidi. Učinit je totálně závislými...

Na začátek stránky