Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Naděje nad propastí: Plánované umělé multi-krize. Proč může za vše Putin? Energie nechybí. Záporné ceny? Pokusy s počasím. Zabije nás zima, ne lež o oteplování. Vražedná WHO. Lze zkáze zabránit? Nic nového. Máme to v rukou

Naděje nad propastí: Plánované umělé multi-krize. Proč může za vše Putin? Energie nechybí. Záporné ceny? Pokusy s počasím. Zabije nás zima, ne lež o oteplování. Vražedná WHO. Lze zkáze zabránit? Nic nového. Máme to v rukou

15. 12. 2022

Tisk článku

Peter Koenig shrnuje současné světové krize, analyzuje, co o nich říkají prolhaná hlavní média, dochází k nevyhnutelnému závěru, že vše je to naplánované - a navzdory tomu je přesvědčen, že člověk je víc, než se současní tyrani domnívají, a dokáže jim nakonec civilizaci a život vyrvat ze špinavých pracek

Energetická krize? Potravinová krize? Průmyslový kolaps? Narušení dodavatelských řetězců? Narušené komunikace? Kybernetické útoky? Výpadky proudu? Hyperinflace? Klimatické změny? Války, občanské konflikty a další "plándemie", které vyústí v lidské utrpení...

Ano.

Všechno je to umělé

To vše je součástí plánu na zničení civilizace, jak ji známe, a její nahrazení roboty a humanoidy 4. průmyslové revoluce - jednajícími na základě elektronických příkazů generovaných umělou inteligencí a přežívajícími na základě programovatelných měn digitálních centrálních bank (DCBC).

Pokud budeme dál sedět stranou a přihlížet, místo abychom něco udělali a zastavili toto šílenství, tento zločin biblických rozměrů, skutečně k němu dojde. Lidstvo se skutečně ocitne na kraji propasti.

Nedostatek vytváří inflaci - a pokud k ní nedochází přirozeně, je vyrobena. Mediální propaganda mluvící hlasitě o inflaci dává průmyslovým konglomerátům a konglomerátům služeb volnou ruku ke zvyšování cen. Nikdo se neptá, zda je to oprávněné. Média tvrdí, že inflace existuje - takže zvyšování cen je skutečně na místě.

Vtip je ovšem v tom, že mnoho krizí se ve skutečnosti ani neděje, většina z nich je jen v médiích. Nepřetržitou a nekonečnou propagandou. A dojmem vyvolaným umělou inteligencí.

Čtěte ZDE: Z Donbasu do Davosu: Kdo vede proti komu válku? Zločin: Sorošův a Švábův transhumanismus. Proč Švýcaři mobilizují? Jménem tvůrčí destrukce. Nenahraditelné neziskovky. Nůžky se rozevírají, budeme jen chudší

Brzy přijdou digitální měny centrálních bank (CBDC), které nahradí hotovost. Takové "peníze" budou programovatelné. Bude je možné zapínat, vypínat a naprogramovat tak, aby šly použít pouze na určité nákupy - zboží nebo služby, ať už je chcete nebo potřebujete, nebo ne. Rozhodující bude vaše chování a poslušnost. Podívejte se na toto sedmiminutové video (v angličtině), přesné shrnutí toho, co s námi vlády prostřednictvím CBDC budou moci dělat.

Zvesela k propasti

Problém je, že probíhá mnoho takových "podivných" operací najednou. Jejich účelem je nejen znepřehlednění a zmatení veřejnosti, aby nad tím vším, čemu nerozumí, nakonec mávla rukou. To vše pro urychlení realizace hanebné Agendy 2030 - Velkého resetu - a současně 4. průmyslové revoluce, která má z přeživších vytvořit "translidi". 

Jistě, nejde o nic nového. Mnozí renomovaní vědci, analytici a publicisté, kteří si zachovali svědomí navzdory skandalizaci a pronásledování, to říkají již dlouho. Varují před hrozící zkázou. Jenže jejich hlasy v obrovitých vlnách propagandy jsou pro mnohé málo slyšitelné. Proto je třeba to opakovat, dokud nedojde ke společenskému "mentálnímu průlomu" zásadních rozměrů. 

Nejméně polovina našich propagandou "ohluchlých" spoluobčanů dál sedí na pohovkách a sledují mainstreamové zprávy - mocný stroj na lži. Především jsou intenzivně rozptylováni válkou na Ukrajině. Média den co den opakují, jaký je Putin padouch. Že je proto třeba, aby země NATO dodávaly Ukrajině ještě více zbraní, a aby byl prezident Zelenskyj ještě více podporován z našich peněz. Je to až komické - či spíše tragikomické: Vladimír Putin je už zodpovědný za všechny katastrofy, které se na nás valí.

Zelenského kyjevský pučistický režim již obdržel zbraně a "rozpočtovou podporu" v ekvivalentu téměř 100 miliard amerických dolarů převážně od USA a EU. Zelenskyj však přesto není spokojen. Křičí, že chce víc. Zatímco Putin je zodpovědný za nekonečnou bídu, která na Ukrajině nastala od převratu v roce 2014.

Donekonečna opakujeme: Přemýšlejte, vypněte mainstreamová média, televizi, rádio, noviny, anebo alespoň hledejte alternativní zprávy.

Jenže významná část lidí nechce vyvážený pohled, pluralitní informace. Protože by se mohli probudit do tvrdé reality. A právě toho se bojí. Nechtějí opustit iluzi svého hedvábného pohodlí.

Propaganda se snaží upnout jejich pozornost na válku - v její jednostranně zkreslené podobě. Optimální prostředek k odvedení pozornosti od všeho, co se mezitím "neviděno" připravuje doslova jim před nosem.

Čtěte ZDE: Velký reset: Žádné vlastnictví bytů či domů. Proces destrukce vlastnictví již začal. Tresty pro zlobivé jako v Číně. Cesta ke svobodě je nevolit covidisty ani ukrajinské vlaječkáře. Odhodlejme se k občanské neposlušnosti. Braňme se!

Umělý nedostatek

Německé a italské zásobníky plynu jsou naplněny na 94 %, nebo i více. Tak je tomu v celé Evropě. Rozhodně tedy není žádná reálná energetická krize. A pokud by přesto v důsledku absurdit Zeleného údělu (kdo nám ten "úděl" asi naordinoval) a protiruských sankcí došlo k nedostatku energie, jde o nedostatek uměle způsobený a udržovaný. Připomeňme: Navzdory všem nepřátelským aktům Západu prezident Putin opakovaně zdůraznil, že Rusko dodrží své smluvní závazky s Evropou i ostatním světem. Tak tomu USA a NATO zabránilo.

Washington podnítil zničení plynovodu Nord Stream (pravděpodobně britskými jednotkami). Rusko přesto tvrdilo, že plynovody lze opravit. Jenže to ale Washington/NATO nedovolí. Madam von der Leyenová, nevolená předsedkyně Evropské komise (EK), a její soudruh a krajan, německý kancléř Olaf Scholz - oba vděční "stipendisté" Akademie Klause Schwaba (WEF) pro mladé globální lídry (YGL) - jsou odhodláni plynovody neopravit a nechat evropskou populaci trpět.

Je to dokonale absurdní: Stovky, ne-li tisíce plně naložených tankerů s fosilními palivy plují po oceánech, ale nemohou vyložit své zboží. Zčásti jim to nedovolí evropské a severoamerické přístavní úřady, které plní politické zadání, nebo nemohou vykládat, protože plynárenské a benzinové společnosti nechtějí vykládat kvůli záporným cenám plynu. 

Skutečně, kontrakty na zemní plyn na několika evropských trzích se pohybují v záporných cenách. Poprvé v historii. Samozřejmě nejde o spotové ceny, které mohou kolísat z hodiny na hodinu - ale fakt, že se dostaly do záporného pásma, svědčí o tom, že údajný nedostatek energie je totálně zmanipulovaný.

Dokonce i CNN, Schwabova hlásná trouba uvádí: "Cena referenčních evropských futures kontraktů na zemní plyn klesla od minulého čtvrtka o 20 % a o více než 70 % od dosažení rekordní hodnoty na konci srpna 2022. Na konci října se spotové ceny nizozemského zemního plynu s dodáním do jedné hodiny - které odrážejí podmínky na evropském trhu v reálném čase se - podle údajů společnosti Intercontinental Exchange - propadly pod 0 EUR."

Do zapomnění

Spojené státy prostřednictvím digitálního, finančního a vojensko-průmyslového komplexu, v současnosti ovládaného kultem globalistů, kde klíčovou pozici zaujímá Schwabův WEF, diktují vládám, zejména evropským, že musejí odmítat dodávky energie. To dál snižuje ceny, protože zboží pluje na volném moři, je připraveno k dodání - ale nemůže být dodáno. To vytváří nadměrnou nabídku - ale rozhodně ne všudypřítomnou inflaci.

Tento scénář přesně ilustruje, jak se Washington snaží "deindustrializovat" Evropu, hospodářsky a vojensky ji oslabit. Bylo třeba vyrobit falešnou energetickou krizi. Protože z ní plynou další krize a pohromy. Je to podvod, který je průlomovým krokem směrem k absolutní tyranii.

Na energii totiž závisí všechno - výroba hnojiv a potravin, komunikace, zásobování vodou, výroba kovů, dodavatelské řetězce a mnoho dalšího.

Čtěte ZDE: Už je to tady oficiálně: Počet lidí na planetě se prý sníží "jen" o polovinu. Zima se postará. Velký reset? Kdepak! Remake Maova Velkého skoku. Plán na hladomor. Válka na dálkový ovladač. Už jsou za dveřmi. Kdo? Co? Odpoví 3. září

Evropa stále rychleji padá do "samovolného" zapomnění. Většina evropských energetických zdrojů pocházelo z Ruska, které má ovšem "sankcemi zakázáno" dodávat do Evropy fosilní paliva.

Svět je dnes stále z 85 % závislý na fosilních palivech. Je komické, když 26 smluvních stran Konference OSN o klimatu (COP) - UNFCCC - vyhlásilo záměr razantně snížit jejich využívání. Fakticky se to týká jen Evropy. Ten podvod je téměř mysteriózní: Uměle stvořená energetická krize, která zničí evropský průmyslový a zemědělský potenciál, přinese něco, o čem současné generace věděly jen z historie či televizních zpráv z jiných kontinentů: firemní bankroty, ztrátu pracovních míst, chudobu a nakonec možná i skutečný hladomor.

Jinak řečeno naprostou bídu, kterou si blahobytem ukolébaní Evropané vůbec neumějí představit - a proto tomu raději "pohodlně" nevěří. Netuší, že jakmile bude Evropa jednou odstavena, její oživení může být téměř nemožné nebo v nejlepším případě půjde dlouhý bolestivý proces.

Potravinová krize

Současně Monsanto, Bayer, Syngenta (ChemChina) vnucují vládám rozvojových zemí své geneticky modifikované potraviny, přičemž jejich smluvní podmínky nejsou veřejně přístupné. To spolu s globálními konglomeráty obchodujícími s obilím, jako jsou Cargill, Louis Dreyfus a další, povede k manipulaci s potravinami a následné potravinové diktatuře.

Výsledkem je cílený hladomor, bída a nemoci a smrt způsobené hladomorem; vhodný nástroj ke snížení počtu obyvatel. Klíčový příspěvek Gatese a Rockefellera k plánu Velkého resetu. 

Čtěte ZDE: U snědeného krámu: Kam tečou naše peníze? Firmy vesele potopí - a ostatní jakbysmet. Americké a bruselské zadání pro Fialu. Mobilizace? Tak jedna rota zpitomělých. Už si to srovnejme v hlavě. Vysávají vše, co ještě zbývá

Zdravotnická tyranie

Nesmíme samozřejmě zapomenout na další plánované "plándemie". Bill Gates předpovídá mnoho dalších velmi závažných. Ví, co říká, protože jsou laboratorně vyrobené a budou samozřejmě následovány vynucenými už nejen mRNA očkovacími kampaněmi, jako další nástroj k decimování "testovacím covidismem" již skvěle oslabené populace.

Co však víc: Plánované plandémie obdaří WHO pravomocí rozhodovat o "zdraví" světové populace - bez ohledu na zákony dosud suverénních států. WHO se svými 194 členskými zeměmi sice není agenturou bezprostředně řízenou OSN, ale vzhledem k tomu, že je financována více než ze 70 % soukromými zdroji (většinou z fondů farmaceutických trustů), je organizací kombinující "partnerství" soukromého a veřejného sektoru.

Jako taková se řídí mandátem a rozhodováním soukromých dárců, takže hraje v celém plánu dvojí roli: prostřednictvím globálních "vaxx-mandátů" přehazuje stamiliardy dolarů do farmaceutických "ziskových pokladen" - a současně dohlíží, aby plandemie všude neustále běžely.

V současné době WHO projednává - za zavřenými dveřmi - takzvaný Globální pakt o zdraví a tzv. Pandemickou smlouvu. Jakmile bude tato smlouva tak či onak schválena, dostane Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus (generální ředitel WHO) coby loutka a prodloužená ruka všech Rockefellerů, Gatesů farma-gigantů - a především neviditelných "majitelů klíčů ve zšeřelém pozadí za nimi -  bezprecedentní moc nad životy miliard lidí. Něco takového tu opravdu ještě v dějinách nikdy nebylo.

Pokud tomu členské země nezabrání - přesněji řečeno pokud ani katastrofální management covidové operace dostatečné množství lidi neprobudí, aby smetly své zločinné spolupracující vlády - WHO se stane pánem nad životem a smrtí. Budou mít propagandistická mainstreamová média i navzdory všem zkušenostem s covidovou tyranií dostatečnou moc, aby to veřejnosti zatajila a opět ji ukolébala? Pokud ano, je skončeno.

Čtěte ZDE: Sekta klimatických apokalyptiků: Stop naší civilizaci! Dogma o tání ledovců se hroutí. Skuteční vědci vyvracejí tupé lži: Žijeme v cyklu doby ledové. Vymřeme spíše zimou, nikoli horkem. Symbol náboženství smrti a zmaru už i na Letné

Změna klimatu

A nezapomeňme, co tomu všemu předcházelo. Fantastická operace zvaná nejprve "globální oteplování" a pak - když už bylo průkazné, že se nijak globálně neotepluje, "klimatická změna". Tedy klimatická katastrofa údajně způsobená člověkem.

Vtip je v tom, že pokud ke změně klimatu skutečně dochází či dojde, opravdu v ní bude mít člověk prsty. Nikoliv však kvůli extrémní žízni mimořádně úspěšné a produktivní civilizace po fosilních palivech a s tím spojených (globálně bezvýznamných) emisích CO2. Příčinou je vysoce sofistikované geoinženýrství. Po mimořádně rekordně horkém a suchém létě na globálním severu, extrémně silných hurikánech a následných záplavách, včetně prodloužených katastrofálních monzunových dešťů v Pákistánu, může následovat na severu "příkladně" chladná zima.

Ve shodě s bláznivým příběhem o "nedostatku energie", prý musíme tuto zimu udržovat teplotu v místnostech (pokud vůbec bude čím a za co) na 18 či 19 stupních Celsia. Vlády mnoha evropských zemí již nejen doporučují a přesvědčují, ale dramaticky varují "neposlušné" před trestem. Co to bude znamenat pro "přirozené" chřipkové a další virové epidemie ve vztahu ke covidismem oslabeným organismům (včetně "náhlého" nedostatku léků zvláště pro děti) - je vcelku jasné.

Kdo ovládá počasí, ovládá lidi - řekl téměř orwellovsky otevřeně (nezvolený) americký prezident Lyndon Johnson již v roce 1962. Nedávno vydaný dokument Pentagonu již stejně otevřeně deklaruje úsilí o úplnou kontrolu počasí na celém světě do napohled neuvěřitelně blízkého termínu (2025).

Geoinženýrské pokusy s počasím mohou být stejně smrtící jako jaderná válka.

Ačkoli to všechno zní jako seriál scénářů soudného dne, existuje i světlá stránka, která prosvítá přes temný mrak: Tyrani a diktátoři ještě nikdy "na věky" nezvítězili. I proto, že lidé jsou přirozeně vynalézaví (a žádný plán nikdy nevyjde, pozn. PP). Když si dostatečná část z nich uvědomí, co se děje - od počátku roku 2020 jich přibývá neuvěřitelnou rychlostí - samozřejmě mohou zkázu zastavit.

Lidé byli vždycky "zázračně vynalézaví", když byli donuceni k přežití v extrémních podmínkách.

Tohle je ta chvíle.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky