Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Advent připomíná, že zázraky se dějí: Bruselané v Bratislavě skončili. Kdy u nás? Německá popelnice číslo 17, aneb protektorát na druhou. Už to leze ven: Bidenův syn se podílel na vypuštění covidu. I na naši mafii se vaří voda

Advent připomíná, že zázraky se dějí: Bruselané v Bratislavě skončili. Kdy u nás? Německá popelnice číslo 17, aneb protektorát na druhou. Už to leze ven: Bidenův syn se podílel na vypuštění covidu. I na naši mafii se vaří voda

18. 12. 2022

Tisk článku

Petr Hájek uprostřed nejhlubší tmy tuší vzdálené svítání, nepochybuje o reálnosti zázraků, ale spíše spoléhá na pomalá leč jistá kola Božích mlýnů, o nichž informuje ve svém příspěvku o svinstvech Bidenova syna Huntera náš spolupracovník Radomír Malý

Na Slovensku po dlouhém předsmrtném kopání konečně padla bruselská vládní kobyla. Ve stejné chvíli, kdy ta „fialová“ dostala od nejvyšších bruselských papalášů velikou pochvalu. Jakby ne? Vždyť za půl roku, kdy dělala křoví vládnoucímu Německu s Francií (která sice pod Macronem kulhá na obě nohy, ale málo platné má jako jediná v EU jaderné zbraně), se opravdu vyznamenala. Pojala „předsednictví EU“ vskutku velkoryse (jak doznal soudruh Bek prohlášením, že po Novém roce už budou „mluvit s Bruselem jinak“, jak, to je zatím asi státní tajemství): jaksi podle slov básnířky Cvetajevové při začátku prvního německého protektorátu Zemí koruny České: „Všechno vzali hned napoprvé…“

Vskutku se jim to dařilo. V kritické situaci státu vyprodali „pětidemoličníci“ za své budoucí trafiky zbytek českých zájmů a totálně zemi zadlužili. Přestože nás nyní skrze uměle stvořené astronomické ceny energií a inflaci ždímají jako žádná jiná vláda – dokonce OSN nás v tomto ohledu vyhodnotilo jako nejhorší zemi na světě hned po Nicaragui – dosáhli svého: Srazili nás do krize, jakou nepamatujeme ani my pamětníci. Přípravu na výprodej zbytků českých firem protektorům za hubičku, a současně dosud stagnující „výměnu národa“ stačili zahájit během jediného roku.

Nejenže k nám „dovezli“ na půl miliónu Ukrajinců (druhou polovinu importují během zimy) a s kyjevskými hrdlořezi potetovanými hákovými kříži nyní u nás cvičí „boj proti Rusku“ (další tisíce „expertů“ nastoupí do našich zbrojovek). Ještě nás zavázali, že budeme Zelenského režimu ručit za obří půjčky. Ten je samozřejmě nikdy nesplatí, ale po nás je bankéři budou tvrdě vyžadovat. Je ovšem otázka, jestli si fialoví „bruselští švábi“ (řečeno jejich hantýrkou vůči protestujícím nepodvoleným v ulicích) svých trafik nakonec vůbec užijí. Nejenže žádný plán nikdy nevyjde, ale naděje už nepramení jen z krachu v Bratislavě. Hýbe se to všude.

Čtěte ZDE: Buch s nama: Přijde velká migrační vlna? Katastrofu Západ chce. Budeme cizinci ve vlastní zemi? Dávno bylo jasné, kam vše míří. S loutkou Fialou vstříc zmaru. Což ani Musk neví, že po spravedlivém míru Západ netouží?

Zázraky se sice dějí, ale…

Háček je totiž v tom, že i Brusel je pouhé křoví pro zcela cynické zájmy aktuální nelegitimní moci ve Spojených státech. Nechal proto zcela bez odporu CIA a Pentagon (loutkovodiče senilního Bidena) rozpoutat konflikt s Ruskem (přes ukrajinské bojiště) do takových rozměrů, že cesta zpátky už prakticky nevede. Pokud se vyhneme jadernému vyvrcholení tohoto dalšího pokusu Západu o „Drank nach Osten“ (Pochod na Východ), dosáhl Brusel toho, že Rusko už konečně pochopilo:

V žádném případě se nevrátí k nedávné „spolupráci“ s EU jako takovou. Když, tak jen výběrově s některými státy (Maďarsko, Srbsko). My mezi ty, kterým bude dodávat energie a suroviny za reálné (nikoli zničující) ceny, ovšem zcela určitě patřit nebudeme. Ledaže by se stal zázrak (zázraky se dějí), a po pádu slovenských Bruselanů je v dohledné době následovali ti pražští. Ovšem za předpokladu, že by vládní zločinecké protinárodní mafie (na Slovensku je to zatím reálnější) nahradili místní Viktorové Orbáni. Co se v tuto chvíli zdá zcela nemožné a fantaskní, může být již zítra realitou. Zvláště pokud by se stal zázrak číslo 2, a do druhého kola lednových voleb pronikl Jaroslav Bašta, který prohlašuje, že jako prezident Fialovu vládu okamžitě odvolá. Že je to jenom sen? Proč ne? ONI také sní. Ale trochu jinak.

Vzhůru na Rusa! 

Všechny ty Černochové, Lipavští a Fialové sní o tom, že si pro „nespravedlivé ruské bohatství“ spolu s Polskem a dalšími státy NATO „dojedou“ pod americkými křídly. Aby nedošlo k omylu: Určitě to nebudou ta s označením F 35. Tenhle výsměch prázdné státní kase slouží pouze k tomu, abychom Američanům na naše území přisunuli (za náš další olbřímí dluh) stroje, na které jsou jejich piloti zvyklí. A jichž se současně US zbrojovky potřebují zbavit. Naši uchvatitelé sní o „velké válce“ natolik, že dokonce prohlašují, že v ní již jsme. Kreml si zatím naštěstí „myši, která řve“ příliš nevšímá. O to víc však fialoví ječí a doufají.

Čtěte ZDE: Doznání Pentagonu: USA už mají na Ukrajině jednotky. Střet může nastat kdykoli. NATO kontinentální válku totiž neumí. Rusko získává převahu. Putin si testuje americké zbraně. Budou zabíjet i v Evropě. Zahrádka brzy džunglí?

Vždyť nezbytnost Drang nach Osten (ideologie tažení na Slovany započala ve skutečnosti už v devatenáctém století) definoval předposledně Amerikou vyzbrojený německý kancléř (než se jí vymkl z rukou natolik, že se nakonec nerada přidala ke Stalinovi a zlikvidovali ho): „Je to východním směrem, stále a pouze na východ, kam se musí naše lidská rasa rozšířit. Je to směr, který pro naši expanzi nařídila sama příroda.“ Naposledy tuto „fialovou doktrínu“ aktualizovala česká rodačka v amerických službách „Krvavá Madla“ Allbrightová (původně Mařena Körbelová – po roce 1945 Korbelová), když na adresu Ruska prohodila: „Není spravedlivé, aby jediná země měla takové přírodní bohatství“.

Protektorát na druhou nebude na věky

Takže teď se ve „chvályhodné chudobě“ a brzké zimě a hladu chystáme na Vánoce v „protektorátu na druhou“: Formálně nás okupuje (stanoví zákony, vyhlašuje Green Dealy či plandemie, saje naše daně) Brusel čili Berlín. Jenže ten si už Američané podruhé přes hlavu přerůst nenechají, takže tamní kancléř se pouze zdvořile ukloní, když na příkaz Washingtonu zlikviduje „pobočka Londýn“ fakticky německé potrubí, jímž proudil levný ruský plyn – a s ním i nezasloužená prosperita. A jde slavnostně otevírat terminál na zpracování drahého amerického (pro Evropu ještě pro jistotu čtyřnásobně zdraženého) plynu – který ovšem tamní (tedy naše, jsme přece 17. spolkovou zemí, pardon, popelnicí a zásobárnou otroků) drastickou hospodářskou krizi stejně neoddálí, spíš naopak.

Tedy totální beznaděj? Ne tak docela. Jak již naznačeno výše: Nejen u nás, nejen v Evropě, ale také za mořem je podstatně sílící polovina veřejnosti stále více na nohou. Odmítá se podvolit tyranii, která spěchá pohltit celý západní svět – a pak i „zbytek“ planety. Právě Rusko je totiž názorným příkladem, jak se jí to nedaří – a nepodaří. Opravdu žádný plán nikdy nevyjde. Lež a manipulace sice krátkodobě slaví dobyté kóty, ale současně se vše stále více zadrhává. Proto tak spěchají a dělají chyby. A pravda zvolna vyplouvá na povrch jako signál, že nic lidského není na věky.

Čtěte ZDE: Manipulace s prezidentskou volbou: Median lže, jako když Rudé právo tiskne. Pokus o reprízu triku s Čaputovou. Soudruzi se perou. Jaroslav Bašta má reálnou šanci na druhé kolo s Babišem. Výzva Bašta na Hrad!

Už i v Centrále mají potíže. Sice se jim podařilo zfalšovat volby a dosadit do Bílého domu senilního starce, který přednáší, co mu jeho „vodiči“ předloží. Markýruje, že ještě žije, ale kolem se již dějí věci. Dokonce i v jeho rodině. Zločiny syna toho nešťastného staříka se prolhaným médiím ještě předvolebně podařilo ututlat – ale nyní již vycházejí najevo. Právě tak, jako brzy vyjdou na světlo všechny zločiny, které (vedle těch známých) kryjí našim „fialovým“ zdejší korporátní média – pobočky těch amerických, s takzvaně veřejnoprávními v čele. Advent nám připomíná, že na to podstatné jsou krátcí. Připomíná to i náš spolupracovník jednou docela pozemskou „historkou“: 

Radomír Malý: Bidenův syn je spoluviník rozšíření covidu

Americký publicista Jack Maxey objevil na počítači syna současného prezidenta USA Huntera Bidena závažné důkazy o jeho napojení na biolaboratoře produkující nakažlivé viry. Mimo jiné i na ty z čínského Wuhanu, odkud se rozšířil do celého světa covid. Hunter Biden a jeho tým jsou štědře podporovány i současnou americkou vládou. Jím kontrolovaná společnost Metabiota zřizovala speciálně na Ukrajině biolaboratoře, jež se zabývaly výzkumem a mutací virů za účelem vytvoření nových. 

Bidenova společnost Metabiota byla aktivní také ve Wuhanu, kde zřídila s podporou čínských úřadů své laboratoře. Právě tam, odkud byl vypuštěn do světa virus covidu. Maxey k tomu říká: "Hunter Biden a jeho partneři získali díky Metabiotě miliony dolarů. Odhalil jsem, že Metabiota byla privatizovaná firma, kterou využívaly tajné služby USA, aby s její pomocí mohly založit a řídit laboratoře na Ukrajině. Ty jsou úzce propojeny s laboratořemi ve Wuhanu."  

Zločiny na lince Wuhan – Kyjev

Wuhan je styčným bodem toho všeho. Tam v roce 2016 založila Metabiota speciální laboratoře, v nichž docházelo k nebezpečným situacím, neboť laboratorní zvířata, na nichž byly viry testovány, nebyla dostatečně zavřena, utíkala, a šířila tak nákazu. Jak potvrdil čínský vědec George Fu Gao, právě tam vznikl covid. Jeho rozšíření uprchlými laboratorními zvířaty bylo však záměrné.

Nešlo o smrtící virus, což by bylo příliš nápadné, ale prostě o nový „produkt“, kolem něhož se cíleně vytvořila lživá mediální kampaň, jako by šlo o „virus zabiják“. To mělo ospravedlnit drastické zásahy do svobod občanů států po celé planetě, a posléze k nucenému očkování, jež vyvolává mnohem horší zdravotní následky (a podstatně vyšší počet úmrtí) než vyrobený a záměrně vypuštěný covid. 

Čtěte ZDE: Covid ve službách Si a Podnebesí: Jak souvisejí protesty v Číně a volby na Vystrčilově Tchajwanu? Západní média se dvakrát přepočítala. Pokrytectví "Schwabových" vlád obnaženo. Kdo asi vymyslel covid? Peking si umí počkat

Maxey zveřejňuje korespondenci zachycenou na Bidenově počítači z roku 2014. Psal si tam se svou obchodní partnerkou v Pekingu Xiao Zengovou. Jde o manželku výše uvedeného vědce Fu Gao, jenž sám přiznal, že ve wuhanské laboratoři měl lví podíl na vytvoření covidu se záměrem nakazit jím světovou populaci. Emailová korespondence mezi Hunterem Bidenem a Zengovou potvrzuje, že oba již tenkrát počítali s vypuštěním viru uměle vyrobeného v laboratoři. To se také r. 2019 stalo – se všemi následky, které už známe.

Domnívat se, že v laboratořích téže společnosti Metabiota na Ukrajině jde o něco jiného než v laboratořích ve Wuhanu, může jen někdo opravdu hodně naivní.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky