Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
V poločase před úderem: Zasadí ho Praha, Brusel a Washington zbytku země? Či se ukáže síla nepodvolených? Babiš dostal ostrou nábojnici. Média přestřelují 24 hodin denně. Poprvé si u čaje povídáme v přímém přenosu!

V poločase před "úderem": Zasadí ho Praha, Brusel a Washington zbytku země? Či se ukáže síla nepodvolených? Babiš dostal ostrou nábojnici. Média přestřelují 24 hodin denně. Poprvé si u čaje povídáme v přímém přenosu!

21. 1. 2023

Tisk článku

Protiproud TV uvádí v živém vysílání diskusi Petra Hájka s (převážně) nepodvolenými čtenáři a diváky nad aktuálními tématy - a tento nový formát umožňuje, abychom mohli být v ještě těsnějším kontaktu než dosud, což bude v šílející době vymknuté z kloubů stále více potřeba

První živé vysílání Tea Party s bezprostředními reakcemi na dotazy a názory diváků proběhlo 21. 1. 2023 ve 20:00. Také při příštích přímých přenosech můžete své dotazy pokládat před i během vysílání prostřednictvím chatu v pravé části obrazovky.

Pokud si chcete video pustit na celou obrazovku, klikněte vlevo dole na logo YouTube, a poté na čtvercový symbol v pravém dolním rohu. Youtubový kanál Protiproudu naleznete ZDE. Všechny články s pořady PPTV naleznete ZDE

Nemáte možnost nebo čas sledovat pořady PPTV? Můžete si nás pustit pouze k poslechu ve formě podcastů. Rozhovory a další pořady najdete (s kratší prodlevou od jejich zveřejnění na videu) na podcastových platformách, kde budou zároveň archivovány.  

Na platformě Anchor | Na platformě Spotify
Tagy článku

Doporučujeme

Bitva o českou korunu vstupuje do kritické fáze: Pátá kolona chce euro. Ptali se na to občanů ve volbách? Zjevně koordinovaný komplot. Hrad spolu s vládou chce ČR vyrazit z ruky poslední zbraň k vlastní politice.

Bitva o českou korunu vstupuje do kritické fáze: Pátá kolona chce euro. Ptali se na to...

Umělá inteligence nastupuje: Co čekat a co nečekat? Miliarda bělochů ať si klidně pojde. Uvěří člověk v nečlověka? V čem je čertovo kopyto. Anebo programuje AI samotný ďábel?

Umělá inteligence nastupuje: Co čekat a co nečekat? Miliarda bělochů ať si klidně pojde....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky