Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Záhada na záhadu: Poslední dny Atlantidy zvané Severoatlantická (zkratka NATO)? Zločiny bez trestu. Zničil Antiochii HAARP? Kdy další plandémie? Střílí Biden a Trudeau na UFO? Alfa a Omega. SOS z Kanady

Záhada na záhadu: Poslední dny Atlantidy zvané Severoatlantická (zkratka NATO)? Zločiny bez trestu. Zničil Antiochii HAARP? Kdy další plandémie? Střílí Biden a Trudeau na UFO? Alfa a Omega. SOS z Kanady

12. 2. 2023

Tisk článku

Petr Hájek žasne, jak rychle se proměňují další „konspirační teorie“ v realitu, a snaží se z náznaků a „signálů“ skutečných dezinformátorů složit puzzle blízké budoucnosti – a neztrácí při tom optimismus a naději

Záhada na záhadu je v posledních dnech ten náš skomírající svět. O to záhadnější, že přece víme, že žádné záhady nejsou. Tedy kromě směšných „konspiračních teorií“, případně „dezinformací“. Na těch je nejzáhadnější, že mají (i jejich autoři) tuto dehonestační nálepku jen do okamžiku, než se z domnělých „teorií“ (tedy informací vládnoucí moci a její propagandou zamlčovaných nebo přímo lživých) stane potvrzená realita.

Záhadné ovšem je, že ti (politici a média tzv. hlavního proudu), kteří jim nálepku „konspirátorů, dezinformátorů, ruských švábů apod.“ dali, a významnou část veřejnosti tak z různých konspiračních důvodů dezinformovali a ohrozili, se po doznání tváří, jako by to říkali vždycky, a záhadnou proměnu údajné dezinformace v realitu nezpozorovali. Mohou tak činit, protože hlavní média tu metamorfózu (proměnu) přejdou roztomilým mlčením.

To vlastně záhadné není. Je to totiž jejich společná konspirace, tedy spiknutí – ať již explicitní (výslovné), nebo implicitní (bezděčné): Proti státu, proti národu, křesťanské civilizaci a jejich další existenci – ve prospěch zájmů mocných korporací nebo cizí moci (které je královsky platí či odměňuje královsky placenými posty z daní okrádaných oklamávaných).

Zločiny bez trestu

Záhadné však je, že jim přesto významná část neustále dezinformované veřejnosti přesto dál důvěřuje, opakovaně jim dává hlasy ve volbách. A naopak podle jejich přání útočí (případně udává biřicům) na ty, kteří přinášeli pravdivé informace (onálepkované jako dezinformace), jimiž vyvracely dezinformace a konspirace (vydávané za jediné povolené informace), jež pak náhle zmizí, jako by nikdy nebyly.

Nic to však nemění na tom, že nositelé informací, které se ukázaly jako pravdivé, jsou nadále pronásledováni coby dezinformátoři. Což v lepším případě znamená vytlačování na okraj společnosti, za Fialovy vlády však spíše protizákonné a protiústavní represe, ekonomickou likvidaci, či přímé pronásledování policií a tajnými službami. A nakonec přijde ke slovu justice, jež potvrdí a legalizuje mocenské nezákonnosti jako zákonné – a postihuje ty, kteří se jí (zatím většinou jen slovem veřejně vyřčeným či psaným) bránili, a drze se dožadovali svých ústavou „zaručených“ práv a svobod.

Čtěte ZDE: Konspirační teorie v rukou globálních spiklenců: Atmosférické hologramy a invaze Mimozemšťanů? Vše podle not Hollywoodu. Jak zakrýt odhalení skutečných spiknutí? Strach a chaos. Pravda i lež na stejné hromadě

A nikdo se nediví…

Takže třeba není záhada, že hlavní „odborné tváře“ covidistické vládně-mediální propagandy veřejnost ubezpečovaly, že nová chřipka vznikla spontánně, záhadným přenosem z netopýra na člověka. A dnes, jako by se nechumelilo (chumelí se navzdory pokračujícím dezinformacím a konspiracím s údajnou „klimatickou změnou“), mezi řečí prohodí, že virus byl vyroben v americkou-čínské spolupráci a „nešťastnou náhodou“ (náhody neexistují, ať šťastné či nešťastné) unikl z laboratoře. A nic. Nic.

Doktorku Soňu Pekovou, která ve své laboratoři od počátku dokázala a veřejně upozorňovala na umělý původ viru, skandalizovali, pokusili se ji profesně a existenčně zničit, a nakonec ji předhodili do spárů justici (formálně v jiné kauze, ale pro běžně manipulovanou veřejnost byla už sprostá podezřelá a obviněná). Soud – ovšem až teď, když je po všem humbuku a její závěry už záhadnou metamorfózou nejsou konspirací ani dezinformací – ji milostivě osvobodil.

O dalších údajných „dezinformátorech“, mezi nimiž byly světoznámé odborné kapacity jako profesor Jiří Beran, které skuteční dezinformátoři mediálně lynčovali, napadali a pokoušeli se profesně i existenčně likvidovat – už rovněž ani slovo. Nic.

Umírat je lidské

Na pořadu dne je totiž příprava další části „pandemického“ představení, neboť covidistická premiéra zčásti dosáhla svého cíle: Nacpat do několika miliard lidí zhoubný preparát dezinformačně vydávaný za vakcínu, který ve skutečnosti na genetické bázi otevírá přirozený lidský imunitní aparát dalším útokům – o bezprostředních dalších zdravotních problémech „očkovaných“ (cévní, jaterní atd.) ani nemluvě.

Ty ovšem již nebudou připsány vakcinaci, ale „běžnému opotřebení organismu“ (tak jako třeba u auta, za něž fakticky člověka považují). Psali jsme o tom po dva roky. Ale to byly samozřejmě „dezinformace a konspirace“. A náhle záhada: Pandemie je pryč, ale úmrtnost se dál ostře zvyšuje. Čím to? No prý „asi“ tím, že přichází čas „silných ročníků“ ze čtyřicátých let minulého století. V roce 2019 jejich čas nepřišel, ale o tři roky později najednou uhodilo?

Čtěte ZDE: Západ udeřil Turecko do slabého místa. Přerůstá mu sultán přes hlavu? USA znovu spekulují, jak se dostat Erdoganovi na kobylku. Přispějí bombové útoky k jeho svržení? Velký geopolitický stratég není totéž, co Biden

Repríza či další premiéra?

Ale kdo by se tím zabýval, když na programu je již další zábava: Zločinci ze Světové zdravotnické organizace (WHO) už „signalizují“ (signalizace není jen projev Fialového hnusu, je internacionální, současným slovníkem „globalistická“), že se blíží další „přenos z ptáka na člověka“ (jaký další, když ten předchozí přenosem nebyl?): Ano, ta zapeklitá „ptačí chřipka“, která při prvním pokusu nevyšla.

Topolánkova vláda proti ní tehdy nakoupila za desítky miliónů „vakcíny“, které se pak vyhodily. Což proti desítkám miliard z našich daní vyhazovaných nyní, je hotové břídilství (včetně zisků farmaceutických gigantů a především tučného „všimného“ pro místní Pátou kolonu).

Záhada je, že tato „chřipka“ kvůli níž se prý musí vybít statisíce našich slepic, kachen a husí – protože co kdyby se přenesla na člověka (za celou dobu je evidován údajný jediný smrtelný přenos) – záhadně respektuje hranice. Volně žijící ptáci, kteří je prý přenášejí, zůstávají pouze u nás, ale třeba do Německa je ani nenapadne přeletět. Lidsky by je jeden asi pochopil, ale z hlediska příslovečné umanuté ptačí volnosti – no prostě záhada.

Počátek a konec

Je absolutní záhada, že Turecko postihlo ničivé zemětřesení právě ve chvíli, kdy se dostalo do zásadního sporu s Washingtonem, protože ne a ne souhlasit se vstupem severských států-sebevrahů (které již výhrůžkám Pentagonu podlehly) do NATO. A hle, již prý bere prezident Erdogan zpátečku, a brzy ji vezme jistě také Maďarsko (ani statečný Viktor Orbán nemá na žádný druh amerických zemětřesení teď určitě náladu).

Jenže: Copak lze zemětřesení zařídit? Všechny ty zprávy o elektromagnetickém bombardování na dálku (takřečený systém HAARP) jsou přece typické „konspirační teorie“. Dokonce takové, že i některé dosud svobodné „alternativní“ weby o možném útoku na Turecko pomocí HAARP už raději referují s upozorněním, že jde… no v podstatě o konspirační teorii. Přitom je jasné, že tato zařízení mají jak USA, tak Rusko (možná i Čína). A že představují daleko efektivnější (rozuměj ničivější) zbraně, než jsou dnešní postrach – jaderné.

Není též bez významu, že byla zemětřesením zcela zničena právě starodávná Antiochie (po dobytí Turky zvaná Antakya), místo zcela zásadní pro zbytky celosvětově – od Kanady po Vatikán – pronásledovaných nepodvolených křesťanů (přineseme o té „kanadské stopě“ brzy článek). Antiochie protkaná už dávno nejen křesťanskými kostely, ale především muslimskými mešitami a židovskými synagogami už není: Je na řadě Jeruzalém?

Možná to mnohé nezajímá. Přesto tomu chceme věnovat jeden díl našich připravovaných pořadů Protiproud TV se souhrnným názvem Alfa a Omega (Počátek a konec). Pro ty „mnohé“, které to zajímá. Pro ty prvně řečené přináší dostatečnou zábavu mainstream:

UFO a další atrakce

Co například ty podivné objekty, které Američané spolu s Kanaďany právě zábavně sestřelují nad svým územím? Prý se pohybují v desetikilometrové výšce, aniž by je viditelně někdo řídil, mají velikost osobního auta – a nelze o nich říci nic určitého, protože… no protože je sestřelili. To bude panečku dohadování, o co šlo, než zveřejní skládačku do mystifikace, jež určitě nebude dezinformací:

Že by opravdu UFO, které usilovně po dlouhá desetiletí obě země popírají? Určitě prý ale ne – náhle pověstné – čínské meteorologické balóny (létají také už pěknou řádku let ne jen z Číny, ale jako trofej z pouťové střelnice se staly populární – Pentagon ví proč – teprve dnes). Co je za tím?

Čtěte ZDE: Smrt si říká mRNA: Vyrobeno za účelem vyhlazování lidí. Pod gescí amerického Ministerstva obrany. Biologická zbraň je v majetku vlády USA: Nepodléhá Úřadu pro kontrolu léčiv. Vražedný vakcinační mechanismus musí zůstat utajen?

Vysoká míra oslabování

Definitivně to říci nelze, ale je stoprocentně jisté, že nepůjde o to, co předloží svým nábožně věřícím. Spíše si povšimněme toho, že dementní Joe Biden (nebo kdo ho dubluje mimo stěny Černého – takřečeného Bílého domu) si za pár dnů (20. – 22. 2.) riskne cestu přes oceán, aby na hranicích Polska, Ukrajiny a Ruska jednal s podrobenými šéfy evropského kontinentu (nejen EU) „o situaci na Ukrajině“. Proč? Není nad odpověď orwellovskou novořečí z její domoviny:

„Ruské síly bojující na Ukrajině v posledních dvou týdnech pravděpodobně registrují nejvyšší ztráty od prvního týdne války, uvádí v nedělním hlášení britské Ministerstvo obrany. Odvolává se přitom na čísla generálního štábu ukrajinské armády, ale přiznává, že údaje nedokáže ověřit,“ cituje český mainstream. Tentýž, který dosud vždy vyjadřoval ke kyjevským „číslům“ jistou zdrženlivost – vysvětlovanou prý pochopitelnou nutností válečné propagandy pro lepší morálku místních Banderovců. Ale ještě lepší je následující:

„Londýn dodává, že také Ukrajinci trpí „vysokou mírou oslabování“, čímž jsou myšlena úmrtí a zranění vojáků.“ Díky za překlad!

Vysoká míra oslabování prohrávajícího a hroutícího se Západu – ještě poměrně nedávno nejúspěšnější civilizace stojící na (nyní odmítnutých) křesťanských základech – prostě vrcholí. Co se v příštích týdnech stane, je… záhada.

A když jsme již zmínili vysílání Protiproud TV. Napsala nám divačka ze (shora zmíněné) Kanady:

„Vážený pane Hájku,

děkuji za Vaši trpělivost a kultivovanost se kterou odpovídáte na ty útočné až nenávistné dotazy a provokace. Držím Vám palce z Kanady, kde se svobodou, lidskostí a důstojností už úplně zametli. Stát zde převzal obchod s alkoholem a teď už i s drogami.

Na všechny nemoci se píší antidepresiva a kdo se nepodvolí může si koupit eutanazii. Těm zvlášť nepohodlným ji dají asi brzy zdarma. Zde je novodobé otrokářství již v plném proudu.

Braňme se těmto „vymoženostem“ Západu!

Simona Š.“

Děkuji, paní Simono, děkujeme!

K vaší SOS zprávě ze země Justin UFO Trudeau pro české nepodvolené vskutku není třeba jediného dalšího slova.
Tagy článku

Doporučujeme

Západ se hroutí: Kudy na sebeobranu? Bildergerg, Trilaterála, Aspen, Globsec a vláda nevolených. Korporátní fašismus EU. Proč Zuckerberg staví bunkr a převádí majetky do zlata? Platební karty? Ne, hotovost! Je to náš boj!

Západ se hroutí: Kudy na sebeobranu? Bildergerg, Trilaterála, Aspen, Globsec a vláda nevolených....

Likvidace zemědělství: Bláznění? Ne, plán! Žádné jídlo, žádní lidé. Spiknutí s cílem depopulace. Umělé vyvolání hladomorů. Vy a vaše rodina musíte zmizet. Nechte zdivočet zemi. Vypusťte divokou zvěř. Po dobytku vybijí i vás

Likvidace zemědělství: Bláznění? Ne, plán! Žádné jídlo, žádní lidé. Spiknutí s cílem depopulace....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky