Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Rozdělme a vydrancujme Rusko: Žití v iluzi o Západu. Američany nezajímáme. Opravdu nemá Moskva důvod k odvetě? Chcete ruské vojáky v Praze? Pošlete ty naše na Ukrajinu. Budeme znovu patřit do východního bloku? Je už nakrájeno?

Rozdělme a vydrancujme Rusko: Žití v iluzi o Západu. Američany nezajímáme. Opravdu nemá Moskva důvod k odvetě? Chcete ruské vojáky v Praze? Pošlete ty naše na Ukrajinu. Budeme znovu patřit do východního bloku? Je už nakrájeno?

22. 3. 2023

Tisk článku

Nikola Bornová se zamýšlí nad omezeností našich (hubou) bojovných válečných štváčů, kteří si myslí, že s Velkým Bratrem za zády mohou beztrestně provokovat Rusko, ačkoli odplata může přijít dříve, než tuší, protože Amerika nemá přátele, jen své velmocenské zájmy - a klidně je hodí přes palubu (i s námi)

Spousta lidí věří, že Ruská federace (s podporou Číny) k nám z mnoha důvodů nemůže NIKDY vstoupit. Myslí si to z různých důvodů nejen lidé na "alternativě", ale i populace zhypnotizovaná hlavními médii. Ti i ti jsou přesvědčeni, že něco takového absolutně není možné.

Kdy ráj na Zemi?

Ovečky pasené mainstreamovým bačou si myslí, že se k nám Rusové neodváží proto, že se bojí brutální proti-reakce mnohem silnějšího NATO. Věří, že jakmile by překročila první ruská vojenská bota hranici Slovenska, tak Západ snad poprvé v historii dodrží slib k nějaké východní zemi a okamžitě sebere všechny americké vojáky, kteří k nám poslušně naklušou umírat při naší obraně. Ovečky věří i tomu, že západní LGBT vojáci v těhotenských uniformách hravě rozdrtí spojené síly Ruska a Číny. Věří, že zničíme „Moskaly“, a pak jako definitivní páni světa rozdělíme a vydrancujeme Rusko - a nastane ráj na Zemi.

Otázka k zamyšlení: Vážně si myslíte, že USA by obětovaly podstatnou část své armády, aby šly bránit nějaké malé a fujky slovanské země, o kterých většina amerických kongresmanů ani neví, kde leží? Ať žije zaměňování Česka a Čečny nebo Slovenska a Slovinska! Není ve skutečnosti pravděpodobnější, že nás spíš předhodí medvědovi jako kost, ať se tu ti Slovani mydlí a vraždí navzájem - a oni tím získají čas přeskupit se a zakopat se na hranicích Německa, tedy u „svých“? A nenechají spíš většinu své armády v USA, aby chránila skupinku mafiánů, která všechny ty konflikty po světě vyvolává, a teď mají členové téhle krvelačné „elity“ tak trochu stažené půlčičky?

Ve čtvrtek 23. 3. v 17:30 sledujte přímý přenos 
rozhovoru Petra Hájka s Ladislavem Jaklem.

Tea Party nad dopisy čtenářů a diváků
budeme přesouvat z pátka na pondělí. 

Opravdu Rusko nemá důvod na nás zaútočit?

Nezhypnotizovaná alternativa si zas myslí, že Rusko (s Čínou) k nám nikdy nevstoupí, protože k tomu vlastně nemají žádný důvod. Česko i Slovensko se z hrdých zemí, které měly naprosto abnormální schopnost vyrábět vše od šroubků až po lokomotivy nebo jaderné elektrárny, změnily na vytěžené krmelce Evropy bez vlastní identity. Nic nám tu už nepatří, velké podniky byly rozkradeny nebo koupeny a odsunuty a zůstalo tu už jen pár montoven (na jejichž zničení už se také pracuje).

Jediné, čeho máme aktuálně dostatek, jsou rostoucí dluhy a šikovně krmená mezilidská nenávist. A kdo by měl mít zájem o předluženou zemi, kde je většina lidí zhypnotizovaná k etnické nenávisti proti vám? Jediné, co tu zbývá zajímavého, jsou chytří lidé, kteří ještě neodešli za (nespravedlivě) vyššími platy do Německa, Rakouska nebo USA. Ale i spousta z nich je za posledních cca 20 let tak zblblá konstantní masírkou z médií, že jakmile uslyší slovo „rusák“, rozklepou se nenávistí a v bříšku se jim začne hromadit útočný plyn značky Cyklon B. Kdo by tohle chtěl?

Obě strany mají v něčem pravdu – Rusko už o nás zájem opravdu moc nemá. Dobrovolně jsme se změnili v ekonomický odpad, který zapáchá dluhy a fašismem. Část populace úplně zblbla a s hrdě zvednutými bradičkami míří k osudu super-zkorumpované Ukrajiny. Rusové tedy na nás házejí čím dál tím větší bobek a raději utužují svoje vztahy s Čínou a s Indií v rostoucím uskupení BRICS+. Přestávají potřebovat nejen nás, ale celý Západ. Mají většinu světových surovin, většinu světové výroby a většinu světové populace. K čemu bychom jim byli? Tohle je čistý pragmatismus. Jenže…

pp

Čtěte ZDE: Arťomovsk (Bachmut) se stal pro Západ dalším Stalingradem: Zelenský prohrává a volá zoufale na Západ o pomoc. Jestli nepřijdete a nevyhrajete nám válku, je konec. Ruská armáda dál drtí kyjevské nácky. Smysl a cíl operace se nemění

Zákon akce a reakce

Jenže je tu jedna zásadní věc, na kterou zapomíná překvapivě i alternativa. Obrovský slon, ba přímo mamut v místnosti, kterého nepochopitelně přehlížíme. Ten ignorovaný mamut je tohle: Pokud na Rusko opravdu zaútočíme, všechno se změní! Česko, Slovensko a Polsko už nebudou ty tři předlužené země s loutkovými vládami, které se společně se zbytkem Západu řítí do nevyhnutelné ekonomické i sociální katastrofy. Ne, změníme se v země, které přímo napadly Rusko a ohrožují jeho bezpečnost. A na to je Rusko extrémně citlivé (což je po pravdě správně – jen zbabělostí nemocná země se nebrání).

Pokud se tedy připojíme k Polsku a na ukrajinském bojišti se napřímo vrhneme proti ruské armádě, tak se celá situace mění. Rusko už nás nebude moct ignorovat. Tak to prostě je. Je úplně fuk, na které straně v tomhle střetu stojíte, tohle je jediné logické vyústění. Je to zákon akce a reakce. Jasné jak facka.

Co by udělaly USA, kdyby Rusko politicky ovládlo Mexiko, a to by pak zaútočilo na Kalifornii (která “Mexičanům” jako původním obyvatelům mimochodem patřila tisíce let)? Co by se stalo? Z Mexika by zůstala jen kouřící hromada trosek, to vám garantuji. V čem je to jiné, když USA politicky ovládly Česko, a to se teď snaží poslat na Rusko? Je to ještě absurdnější, protože na rozdíl od Mexika a Kalifornie my nemáme na území Ruska (a tedy i Ukrajiny) žádné historické právo.

Čtěte ZDE: Temné tóny vstříc žoldákově inauguraci: Kam jinam před nástupem, než do Mnichova? Británie dodá náckům rakety dlouhého doletu. Operace Barbarossa 2 před spuštěním? Musejí nás prý co nejrychleji pozavírat

Stojí nám to za to?

Takže jen shrnuji: Pokud se chcete stát součástí ruského impéria, podporujte vyslání našich vojáků na Ukrajinu. Ta hrstka vojáků rozhodně nezmění výsledek konfliktu, všichni tam prostě jen nesmyslně zahynou. Ale zcela určitě to ještě víc vyhrotí konflikt a zvýší šanci, že Rusko postoupí až k Aši a Štětínu. Protože prostě nebude mít jinou možnost. O mírová jednání se snažilo 8 let, a když je Západ ostentativně ignoroval a dokonce i podváděl, tak udělali klasické ruské řešení – brutální mlácení prackama.

Samozřejmě tu celou dobu uvažuji v intencích možnosti, že by to pokračovalo jako klasická válka, kde „jenom“ umírají mladí kluci v zákopech, zatímco globální mafie a jí dosazené lokální loutky si mastí kapsy. Eskalace konfliktu se ale může kdykoli zvrtnout v jadernou výměnu, při které zdechneme všichni. Takže moje poslední otázky k zamyšlení: Stojí nám to opravdu za to?

Budeme znovu patřit na do východního bloku?

Chceme to dál hrotit až ke světové válce? Proč je volání po míru prezentováno jako nebezpečné a nenávistné, zatímco snaha o další eskalaci konfliktu, která povede k přímému střetu naší země s Čínou a Ruskem nebo dokonce k jaderné válce, je prezentována jako volba chytrých a tolerantních lidí? Co je to za blbost?!

Celá ta naše snaha o sebezničení nedává smysl, a tak se ptám: Není tu nakonec nějaká dohoda globální mafie s mafiemi národními? Že až se zhroutí západní finanční systém a zavedou nám novodobé otroctví pomocí programovatelné digitální měny, tak že v novém rozdělení světa bude hranice východního bloku zase na naší západní hranici?

Není už koláč dávno naporcovaný a nesledujeme tu jen odporné a krvavé divadlo?

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky