Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Pekařka z Krnova na pranýři fanatiků: Jedovaté obilí z Ukrajiny Poláci, Slováci i Maďaři odmítají. Vládní fialová skvadra nám ho servíruje. Vytváření nenávisti k Rusku je už diagnóza. Hašek, Řeporyjec Novotný a zástupy komediantů. Už dost!

Pekařka z Krnova na pranýři fanatiků: Jedovaté obilí z Ukrajiny Poláci, Slováci i Maďaři odmítají. Vládní fialová skvadra nám ho servíruje. Vytváření nenávisti k Rusku je už diagnóza. Hašek, Řeporyjec Novotný a zástupy komediantů. Už dost!

24. 4. 2023

Tisk článku

Jindřich Kulhavý komentuje poslední útoky žlutomodrých fanatiků na všechny, kteří se nechtějí nechat otrávit kontaminovanou pšenicí plnou pesticidů, což pozoruhodně připomíná reakci očkovacích fanatiků na zničující genetické vakcíny, vyvolávající těžké zdravotní komplikace

Pekařka v Krnově upozornila své zákazníky na to, že nepeče z ukrajinské mouky. Chtěla je potěšit péčí o jejich zdraví, protože jak už všichni víme, a dokonce o tom informovala i veřejnoprávní a soukromá s liberály za každou cenu kolaborující média, ukrajinské obilí je prostě díky absenci norem a honbě za ziskem plné pesticidů a dalších u nás zakázaných látek, a tím i nevhodné k zpracování v potravinářském průmyslu a živočišné výrobě. Hodí se tak především do speciálních kotlů schopných ho spálit.

Ředění a řádění

Reakcí na její informaci zveřejněné na tabuli před obchodem bylo neurvalé chování řady potencionálních i skutečných klientů. Žlutomodrý fanatismus řady našich občanů už dosahuje další mety. Tito lidé už protiruskou hysterií a nadšením pro nacisticky laděnou vládu Zelenského překonali hranici znamenající kruté následky proukrajinského chování v podobě zdevastované české ekonomiky, vysokých cen energií, pohonných hmot a potravin.

SLEDUJTE: Protiproud TV v pondělí 24. 4. 2023 od 18:00 vysílá v přímém přenosu pravidelné setkání šéfredaktora Protiproudu s věrnými čtenáři a diváky - v jednom z mála necenzurovaných prostředí - nad aktuálními i obecnějšími otázkami naší doby. Do rozhovoru můžete vstupovat prostřednictvím chatu, a to i s předstihem před zahájením vysílání.

Je jim lhostejná rozvrácenost naší společnosti. A nyní přidali sebepoškozování, které používání kontaminovaných potravin sebou přináší. Nejde pouze o mouku z obilí ukrajinského původu, jehož zapracování do potravinového řetězce je i kvůli využití při krmení hospodářských zvířat důvodem k další opatrnosti. Je tedy vcelku logická ostražitost při styku s těmito potenciálně škodlivými potravinami, byť naředěním českým obilím se množství toxických látek částečně snižuje. Celé to připomíná situaci kolem očkování, které i přes varování před následky většina lidí podstoupila, a ještě byla agresivní vůči těm, kteří to celé dokázali ustát bez vpichu.

Modrožlutá zaprodaná vláda zná jen zájmy Bruselu

Jestliže se Maďarsko, Polsko a Slovensko rozhodly import obilí z Ukrajiny ukončit, a o Slovácích či Polácích, respektive o jejich vládách, nelze prohlašovat, že by se vezli na protiukrajinské vlně, je vcelku jasné, že nejde o žádnou maličkost. Zatímco západoevropští členové EU toto obilí nedováží, naše modrožlutá prokyjevská a zaprodaná vláda v čele s Petrem Fialou ukazuje, že je ochotna se zanořit do jakéhokoliv otvoru ještě hlouběji, než jsme si dovolili představit.

Ministr zemědělství Nekula v klidu potvrdil pokračující dovoz a narozdíl od partnerů z Visegrádské čtyřky tak udělal opět z českého národa obětního beránka. Za což sklidil pochvalu od Ursuly von der Leyen. Ani to však neotevřelo její dveře pro dolézajícího nového prezidenta Petra Pavla, s nímž se pro vlastní zaneprázdnění odmítnula při jeho ,,návštěvě“ Bruselu potkat. To ukazuje, jakou úctu má eurounijní nomenklatura k naší politické reprezentaci.

O proukrajinském zaujetí vlády už snad ani nemá cenu psát. Smutný je fanatismus konzumentů mediálního harašení liberálů schopných požít i každé ukrajinské lejno. Přestože už existuje skutečně velké množství důkazů o zvěrstvech prováděných nacisticky laděnými Ukrajinci, o obrovské defraudaci ekonomické pomoci a korupci tamních elit, o následcích přílivu cizáků do našeho sociálního systému a jeho zneužívání Ukrajinci údajně k nám prchajícími před válkou z oblastí, kde jim hrozí akorát tak mobilizace, nic z toho není dostatečně pádným argumentem na to, aby byly otevřeny oči, sundány klapky či odstraněny špunty z uší proukrajinsky smýšlející části české společnosti.

Profesionální nenávist k Rusku

Vytváření nenávisti k Rusku, jeho vedení i prostému lidu dosahuje manipulací s myšlením a informacemi mnohem vyšší úrovně, než tomu bylo opačně za dob socialismu. Ani v době studené války nebyli Američané a Západ tak pomlouváni, jako se tomu děje nyní v případu Ruska a Běloruska. Paradoxem je nejen přístup vlády a médií, ale také některých osobností. O umělcích není třeba hovořit, komedianti vždy hledali pro sebe výhodnou cestu a díky hereckým vlohám uměli snadno důvěryhodně inklinovat k tomu, co jim přineslo obživu.

Čím větší šašek, tím více se dokáže přivinout k nohám svého pána. Příkladem je trapné a agresivní chování Pavla Novotného lísajícího se k Fialovi a Pekarové-Adamové. Daleko překvapivější je to u sportovců. Jedněm z nich vyhovuje menší konkurence způsobená nucenou absencí ruských a běloruských soupeřů, u druhých je to skutečná nenávist, kterou představuje Dominik Hašek. Kdysi skvělý brankář pobírající žold v kanadskoamerické NHL i v ruské nejvyšší soutěži má krátkou paměť.

Hašek, Řeporyjec Novotný a zástupy komediantů

K jeho tehdejší slávě pomohla řada skvělých ruských hokejistů, které dokázal ,,vychytat“, k vysoké životní úrovni mu přispěly nejen výplaty z NHL, ale také příjmy z KHL. To, co reprezentuje nyní, je doslova v očích normálně uvažujícího člověka degradující jakékoliv kdysi předváděné schopnosti a dělá to z něj vzorek morálního poklesu společnosti. A to by se rád politicky angažoval.

SLEDUJTE: Protiproud TV v úterý 25. 4. 2023 od 16:00 vysílá přímý přenos rozhovoru s Janou Turoňovou, kandidátkou na předsedkyni ČSSD stavící se kriticky k neoliberálnímu směřování této tradiční strany. Do rozhovoru můžete vstupovat prostřednictvím chatu, a to i s předstihem před zahájením vysílání.

Ukrajinská mouka je jen střípek z mozaiky skládané vládou Petra Fialy a Pětikoalicí. Jízda z kopce pokračuje a k stabilizaci, po které volá podstatná část našich občanů, je daleko. Evropská unie je v rozkladu, což řada obyvatel Evropy vnímá, a i přes ekonomickou náročnost přijímá s nadšením. Netušíme, jak dlouho bude agónie Starého kontinentu a vazalství pod americkou nadvládou pokračovat, ale ti, kdo věří ve vítěznou ukrajinskou protiofenzívu a následné zkolabování Ruské federace, jsou mírně řečeno naivní.

Česká republika dopadne na nejhlubší dno, na které nás Pětikoalice prostě dostane. Poděkujme za to i sobě, protože jsme jí cestu k moci umožnili. Opozice je nefunkční, ulice příliš klidná a devastace státu i sebevražedné chování části národa pokračuje.

Zdroj.

pp 
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky