Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Vláda USA urychluje finanční kolaps: Zavedení zotročující digitální měny v podstatě připraveno. Trénovali strach lidí na covidu. Až spustí chaos, utečou do svých bunkrů. Aspoň si to myslí. I ti vládní zločinci u nás. Vzdáme se jim?

Vláda USA urychluje finanční kolaps: Zavedení zotročující digitální měny v podstatě připraveno. Trénovali strach lidí na covidu. Až spustí chaos, utečou do svých bunkrů. Aspoň si to myslí. I ti vládní zločinci u nás. Vzdáme se jim?

27. 4. 2023

Tisk článku

Belle Carter přináší zprávu o tom, že přípravy digitálního gulagu, ve kterém globalisté vezmou občanům poslední zbytky (nejen finanční) svobody za Bidenovy administrativy rychle pokračují - a protektorátní vlády v jejich koloniích typu ČR respektive EU ji budou ihned otrocky následovat jako ve všem

Moderátor pořadu „Adapt 2030“ David DuByne odsoudil vládu USA za protlačování digitální měny centrální banky (CBDC), kterou ještě nedávno považovala za „nemyslitelnou“.

Kolaps jako metoda

Během svého pořadu 14. dubna 2023 vysílaném na Brighteon.tv kritizoval Washington za urychlování kolapsu finančních institucí, aby mohl následně protlačit zavedení digitální CBDC měny.

„Jde v podstatě o digitální identitu spojenou se sociálním kreditem za účelem sledování a kontroly. Proč by to dělali? Protože potřebují sledovat a kontrolovat vás, vaše zdroje a destrukci, která bude doprovázet jak přírodní, tak člověkem způsobené ekonomické kolapsy. Na konci jen sečtou, kdo, ještě zůstal naživu,“ řekl DuByne.

Čtěte ZDE: Lockdown už navždy: Spiknutí proti lidstvu se již ani netají. Kontury Velkého resetu? Nevolnictví a světový digitální koncentrák. Vše probíhá za kouřovou clonou vykonstruované pandemie

Přiblížil zejména návrh zákona o zesílení "digitální identity" (u nás mají na starosti totéž Piráti), který Senátní výbor pro vnitřní bezpečnost a vládní záležitosti USA schválil poměrem hlasů 11:1.

Jakmile je tento návrh zákona schválen, zřídí se meziresortní pracovní skupina na podporu „spolehlivého a kompatibilního ověřování digitální identity ve veřejném i soukromém sektoru“.

Senát USA hlasoval pro digitální identitu

„Nemohu s vážnou tváří uvěřit, že politici v našich volených orgánech hlasovali pro sledování každého občana prostřednictvím schválení zákona o digitální identitě. Teď to zamíří do Senátu, kde to určitě projde," komentoval DuByne.

Redaktor pořadu „Adapt 2030“ také uvedl, že Úřad pro měnovou politiku digitální měny (DCMA) představil koncept univerzální měnové jednotky (UMU). UMU je v podstatě mezinárodní verze CBDC, kterou lze použít pro transakce v kterékoli zemi, která ji uznává. (Související: Mezinárodní měnový fond představil Unicoin, novou globální CBDC měnu určenou k zotročení celé planety.)

pp

Čtete ZDE: Brány (digitálního) gulagu dokořán: Jak rychle a tiše zničit naši svobodu. Covid posloužil k zavedení do praxe. C–pasy a virtuální měna. Kamery, špiclování a kádrování. Sociální kredity brzy i u nás. Všichni do želez! Máme šanci se bránit?

DuByne dále zdůraznil, že Světová banka, Banka pro mezinárodní zúčtování a Mezinárodní měnový fond jsou v popředí tohoto úsilí, protože CBDC a UMU právě přicházejí.

Připomněl také, že ještě před několika lety politici odprava doleva vykřikovali, že centrální banky na žádné digitální měně nepracují, a že finanční hotovost zůstane zachována. Ti, kteří varovali, že CBDC měna umožní vládám sledovat lidi pomocí digitální identity a manipulovat s nimi podle skóre sociálního kreditu, byli samozřejmě označováni za dezinformátory a konspirační teoretiky. Je to jako se vším ostatním.

Až začne chaos schovají se globalisté do svých bunkrů

Globalističtí bankéři, vysvětluje DuByn, využijí strachu způsobeného přírodními jevy, aby získali plnou kontrolu nad finančním systémem. „Jako vždycky: Vyvolají strach a tuto emoci zneužijí. Lidé se budou bát. Uslyší, že plodiny na jižní polokouli přestanou růst, vesmírné záření zasáhne Zemi, budou padat kroupy a podobně. Takový svět nás čeká. Právě teď začíná,“ řekl DuByne.

Redaktor pořadu „Adapt 2030“ poukázal na to, jak se lidé choulili ve strachu na vrcholu takzvané pandemie koronaviru. „Podívejte se, co se stalo za poslední dva až tři roky během období covidu, kdy vám říkali, že o viru nemáme dostatek informací, a tak si musíte nechat píchnout vakcínu,“ řekl DuByne.

„Ve skutečnosti šlo o reorganizaci dodavatelských řetězců s cílem přesměrovat toky zboží do vládních zásob hmotných rezerv v rámci přípravy na nadcházející události. A tohoto bodu jsme dosáhli. Až začne chaos, budou se snažit rychle utéct do svých bunkrů.“

Pro více informací o monetárním resetu sledujte stránku CurrencyReset.news a dozvíte se více o vzestupu CBDC měn. Celou epizodu pořadu „Adapt 2030“ ze dne 14. dubna 2023 s Davidem DuBynem naleznete zde.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Rozprašují nám na hlavy jedy a manipulují počasím: Všechny čáry na obloze jsou nebezpečné. 1000 doznaných pokusů na lidech. Co umí HAARP?  President Johnson: Kdo ovládne počasí, ovládne svět. Klima? Zemětřesení? Sopky? Umíme, hlásí Pentagon. Lze se bránit?

Rozprašují nám na hlavy jedy a manipulují počasím: Všechny čáry na obloze jsou nebezpečné....

Pozice Zelenského slábne: Zalužnyj prý zahájil jednání s Moskvou na vlastní pěst. Jedná tajně s šéfem genštábu Gerasimovem? Ruská vojska mezitím dál postupují. Lov na lidi od dveří ke dveřím. Důchodci, marš na frontu!

Pozice Zelenského slábne: Zalužnyj prý zahájil jednání s Moskvou na vlastní pěst. Jedná...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky