Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Fialoví dezoláti utrženi ze řetězu: Už si dělají naprosto, co chtějí. Válčí proti Rusku a Číně. Prodávají vše, co zbývá. Obří dluh roste. Privatizace 2.3. Kde jsi, opozice? Vezmeme na ně cepy, než jim dorazí americká vládní ochranka?

Fialoví dezoláti utrženi ze řetězu: Už si dělají naprosto, co chtějí. Válčí proti Rusku a Číně. Prodávají vše, co zbývá. Obří dluh roste. Privatizace 2.3. Kde jsi, opozice? Vezmeme na ně cepy, než jim dorazí americká vládní ochranka?

4. 5. 2023

Tisk článku

Jindřich Kulhavý klade otázku, proč - když všichni vidí, kam se řítíme - část společnosti vládě stále tleská, a opozice není schopna (nebo ochotna?) vyvolat celonárodní masové protesty

Prezident Petr Pavel jezdil po Ukrajině, ukazoval svou statečnost výletem o něco blíže bojové linii a u žlutomodře uvažující části národa sbíral body. U nás ostatních nikoliv, protože je vcelku jasné, že šlo opět o propagandistické divadlo.

Možná dokázal získat láskyplné pohledy slovenské kolegyně Čaputové, ale jinak svým horováním za další dodávky munice ukrajinské armádě opět potvrdil, že právě on je spolu s členy naší vlády tím posledním, kdo by si přál ukončení vojenských manévrů USA a NATO na Ukrajině. Přestože je naprosto jasné, že Ukrajina souboj s Ruskou federací nemůže ani s podporou Západu vyhrát.

Rusové zatím zdaleka neukázali vše, co mají, a když už potřebovali něco zlikvidovat, třeba podzemní velitelství NATO na Ukrajině, udělali to. Cesta Petra Pavla stála naše daňové poplatníky mnoho peněz, což však vládu ani v kritické situaci netrápí, protože Fiala si těsně před tím užíval podobně nákladných cest po Jihovýchodní Asii. Se směšnými výsledky.

Čtěte ZDE: Ladislav Vrabel odsouzen: Další desítky vězňů svědomí. Paní učitelka Bednářová vypovídá. Dostane Josef Skála hrdelní „trest“? Zločinci jdou po krku nevinným. Teď nesmíme mlčet! Již zítra si mohou přijít pro každého. Všichni za jednoho!

Fiala už Bruselu pěstičkou nehrozí... 

Evropská unie si od roku 2027 schválila emisní povolenky na vytápění budov a na dopravu. Obojí bude znamenat další zdražení úplně všeho, přičemž zisky z tohoto kšeftu s blbostí půjdou do kapes těch nejbohatších. Naše vláda opět záměrně zaspala a nepřidala se k vzepření se Maďarů a Poláků.

Celý ten připitomělý Green Deal vytvořený chorými mozky tzv. liberálních demokratů se stal hrozbou pro každého rozumně uvažujícího člověka. Euro 7 a emisní povolenky na cokoliv už hraničí s naprostým nepochopením fyzikálních a přírodních zákonů. Výrok, že ekologie vítězí nad ekonomikou, by se dal vykonstruovat i jinak. Hloupost, neznalost a naivita poráží rozum, znalosti a realitu.

Rozpolcenost vlády je evidentní. Fiala se podepsal pod vraždu spalovacích motorů a chvástal se tím, že jsme byli u toho v první linii (v době předsednictví EU), vzápětí se stavěl za jejich částečnou udržitelnost, přestože před pár roky vášnivě zatínal pěst směrem k Bruselu s tím, že nebudeme skákat dle všech nesmyslů, které tam vymyslí. A nyní se vláda přidala k těm, kteří zavedou další šikanu prostých Evropanů. Bez ohledu na dopad poškozující celý náš průmysl a obyvatelstvo. 

Pošta, aneb privatizace vzor 2.3

Trend, který si Pětikoalice nasadila zvýšením platů v obou komorách Parlamentu v době, kdy polovina národa ryje bradou v bahnu, pokračuje. Plánované zavírání pošt a jejich rychlý rozprodej má dvounásobný efekt. Státu je úplně jedno, jak bude zbytek otevřených poboček zahlcený, lidé už nyní stojící ve frontách ať se klidně zblázní a trh postupně přejde do rukou jiných subjektů. Zároveň se uvolní stovky objektů vhodných k rozprodání.

Čtěte ZDE: První máj 2023: Na průvody to letos nevypadá. Na lásku také ne. Osmého, nebo devátého? Podle toho, kdo je u nás právě protektorem. Ukrajinská nebo americká vlajka? Kafkovská proměna části národa v lumíky. Proč? Nevíme

Taková malá další privatizace. U té první se nakapsovali ti lépe informovaní, u této to budou zase buď bohatí, nebo dobře obeznámení s možnostmi vyvedení státního majetku do soukromých rukou. Následovat bude samozřejmě další prodej, tentokrát již zahraničním zájemcům. V této zemi už nebude mimo dluhů nic české. A když už jsme u vnitra, musíme se ještě zeptat. Není 50miliard korun (!) ,,investovaných“ do nových občanských průkazů málo? Nejsou to peníze, které by pomohly stotisícům seniorů prožít lépe konec života. Opravdu nutně potřebujeme kvůli novým pohlavím zrušit rodná čísla a místo nich napěchovat nové průkazy dalšími kódy a čipy?

Slavně bojujeme proti Rusku a Číně

Jasánek Lipánek, neboli ministr zahraničí, rozdává zase rozumy. Toto diplomatické pískle, které absolutně není schopno pochopit svou mezinárodní bezcennost, si dovoluje poučovat ruského ministra zahraničí Lavrova, nazývat prezidenta Putina diktátorem, kterému bylo omylem povoleno vládnout v Rusku a vystupovat proti nacismu na Ukrajině, zároveň je rozhodnuto zabránit Číně v následování Ruska v boji proti Západu, a především proti USA.

Přitom zmiňuje Tchaj - wan, o jehož statusu jakožto čínském území moc zemí ve světě nepochybuje. Ne tak Lipavský. Tento diletant je solí v očích zkušeným diplomatům a škody po něm zůstanou obrovské. Řadí se tak po bok Fialy, Stanjury, Rakušana, Pekarové Adamové či Černochové, tedy elitních samožerů myslících si o sobě, jak elegantně proplouvají krizí. Bohužel jim však netleská jen arogantní řeporyjský provokatér Novotný, ale i poměrně stále dost velká část veřejnosti.

Past na stát? Ne na každého z nás

Na konci dubna máme 200miliardový schodek státního rozpočtu, dluh rozpočítaný na každého občana včetně kojenců se za poslední 3 roky zdvojnásobil, přesto se plánuje nákup další předražené vojenské techniky včetně nepotřebných amerických bombardérů.

To jsou za námi 4 měsíce z roku. Máme nejvyšší inflaci, nejdražší elektřinu a plyn, skokově narostly ceny potravin, služeb, valorizace důchodů byla znásilněna a přepracována k pláči a trápení seniorů. Valí se na nás dopady bruselského Green Dealu, vláda za zavřenými dveřmi připravuje zvýšení daní (a samozřejmě ne velkým korporacím, ale občanům) a stále nemá plán, jak stát vyvést z dluhové pasti. Smutné je, že ho ani nehledá.

Nesnaží se snižovat náklady, spíše dělá vše proto, aby za každou cenu navýšila příjmy od prostých občanů, které by vzápětí mohla roztočit.

Chovají se jako utržení ze řetězu a bez jakékoli kontroly. Opozice měla už dávno vyvolat protesty po celé zemi. Nic takového se neděje a je tedy možno se ptát, nakolik v tom jedou všichni spolu. To už ale necháme na Vás.

Je to tu na…

Opravdu nevezmeme cepy do ruky dříve, než se tu ve svých základnách zabydlí americká vládní ochranka?

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Čaputová vypouští balónky: Bude další varianta bratislavského majdanu? Předčasné volby se blíží. Instrukce zní jasně: Fico nesmí projít. Připojí se Slovensko (po bok) k Maďarsku? Neziskovky si jedou pro instrukce

Čaputová vypouští balónky: Bude další varianta bratislavského majdanu? Předčasné volby...

Řehkova lež: Že od první chvíle budeme ve válce s Ruskem? O tom rozhodují poslanci, ne generálové! Členství v NATO nás k válce nezavazuje. Jarek Nohavica: Pánové nahoře, běžte si válčit sami a vaši věrní s vámi. Chceme mír!

Řehkova lež: Že od první chvíle budeme ve válce s Ruskem? O tom rozhodují poslanci, ne...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky