Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Tohle není sci-fi ale blížící se realita: Už jdou! Stovky dětí předělány na transky. Můstek k transhumanismu je postaven. Mocné firmy + WHO + OSN =  NWO. Po Velkém resetu budou tyto bytosti prý žít v kyberprostoru. Výroba otroků začala

Tohle není sci-fi ale blížící se realita: Už jdou! Stovky dětí předělány na transky. Můstek k transhumanismu je postaven. Mocné firmy + WHO + OSN = NWO. Po Velkém resetu budou tyto bytosti prý žít v kyberprostoru. Výroba otroků začala

13. 5. 2023

Tisk článku

Doug Mainwaring přináší děsivou zprávu o cílech novodobých alchymistů ovládajících přes bankovní systém, nadnárodní korporace a korporátní média západní společnost

Po celém západním světě se stále vehementněji prosazuje transgenderová propaganda. Jedním z důvodů je samozřejmě fakt, že ten, kdo si nechá změnit pohlaví, je záhy vyřazen z reprodukce – jde tedy o metodu jasně depopulační.

Odrazový můstek

To jistě napadlo každého. Transgenderismus se však nyní podsouvá dokonce i dětem; nedávno skončilo dvouleté testování skupiny 315 mladých lidí (12 – 20 let), kterým byly podávány hormony, aby se z nich staly transky. Dva chlapci mezitím spáchali sebevraždu, dalších 11 o tom uvažovalo.

Závěr této studie zněl, že byla úspěšná, protože u většiny subjektů se podařilo změnit hlas i vzhled. Nikoho nezajímali ti, kteří spáchali sebevraždu nebo se k tomu chystali. Podobné pokusy, stejně jako tzv. „genderově neutrální výchova“, mají vést k co největšímu počtu zájemců o změnu pohlaví. Nicméně podle všeho nejde pouze o depopulaci jako takovou, ale také o přizpůsobení se zásahům do vlastního těla – a tedy o přípravu na stále častěji proklamovaný transhumanismus.

pp

Čtěte ZDE: Transgenderová rozbuška pod základy civilizace: Deset ničivých vlastností revoluce. Tyranie a násilí na dětech. Šílenství vrcholí v ne-lidech. Pilíře temného kultu. Genetika říká jasně: je to nesmysl! Architekti rozvratu

Zastaví se technologie u transgenderismu? Ne. Západní populace jsou připraveny přijmout transhumanismus snadněji díky vzkvétajícímu transgender průmyslu. Lidé, včetně dětí, kteří podlehli současnému trans šílenství, jejichž těla byla lékařsky a chirurgicky zohavena a jejichž osobnosti byly změněny prostřednictvím společenské „validace“, nejsou ničím jiným než odrazovým můstkem k ještě hrůznějšímu způsobu existence: transhumanismu.

Transhumanismus už není sci-fi

Kdysi byl „transhumanismus“ považován za kultovní okrajovou ideologii, která patří spíše do světa sci-fi než do reality, nyní se stává realitou prosazovanou vládami, nadnárodními korporacemi, globálními bankami, mezinárodními právnickými firmami a samozřejmě Silicon Valley.

Co je transhumanismus? Je to hnutí, jehož cílem je vytvořit lidi s vylepšenými schopnostmi spojením člověka s technologií. Zatímco některé z prvních pokusů o transhumánní vědu mají za chvályhodný cíl pomáhat lidem s neurologickými poruchami, jako je paralýza, demence a Alzheimerova choroba, tyto snahy se používají k vydláždění cesty k formě nesmrtelné „bezmezné“ existence přeměnou lidského těla.

Vědomí je sloučeno s počítači a je vytvořen hybridní druh jedinců, který existuje v kyberprostoru. Konečným cílem je vytvořit vylepšený druh, který přesahuje lidstvo. Jinými slovy, má být vytvořena vylepšená, „posthumánní“ společnost. „Transhumanisté chtějí pomocí technologie překonat omezení vyplývající z našeho biologického a genetického dědictví,“ vysvětluje Max More, filozof studující kulturní důsledky nových technologií.

„Transhumanisté nevidí lidskou přirozenost jako cíl sám o sobě, ani jako dokonalou, ani jako něco, co si dělá nárok na naši sounáležitost,“ pokračoval More. „Spíše je to jen bod na evoluční cestě a my se můžeme naučit přetvářet svou vlastní povahu způsoby, které považujeme za žádoucí a hodnotné. Aplikováním technologie na sebe s rozmyslem, péčí a přesto směle,“ říká More, „se můžeme stát něčím, co již nelze přesně popsat jako humánní – můžeme se stát posthumánními.“

Čtěte ZDE: Pokroková výchova v amerických školách: Pohlaví už prý neexistuje! Lekce genderové ideologie od první třídy. Je 50 druhů pohlavní identity? Pojmy chlapci a dívky prý zavedli Rusové! Konec přirozeného světa?

Hlavně to správně prodat budoucím otrokům

Normalizace zásahů do lidského těla prostřednictvím propagace a prosazování transgenderismu je prostředkem, kterým je západní kultura podmíněna přijmout transhumanismus.

Otevřená investigativní novinářka Jennifer Bilek poukázala na to, že infrastruktura politiky, byznysu, neziskovek, práva a vědy, která řídí „distancování od těla“, je gigantická. „Je v tom tolik peněz,“ řekla Bílková v rozhovoru. „Je to příšerné. To je děsivé.“ Konečným cílem je vytvoření vylepšeného druhu, který přesahuje lidstvo. Jinými slovy, má být vytvořena vylepšená „posthumánní“ společnost.

Bílková popsala, jak je zvláštní, že se tyto obrovské globální organizace chopily věci transgender lidí. „Korporace nestojí za malým zlomkem populace, pokud jde o otázky identity,“ řekla, „ale tyto organizace to řídí a podporují.“ Tato finanční a politická síla spolu s neutuchající podporou transgenderismu ze strany hlavních médií, Hollywoodu a dokonce i Bílého domu, Nashvillu a výrobců piva, vyvolává otázku: Co se tu vlastně děje?

„Abyste prodali veřejnosti transhumanismus a odtělesnění jako život, musíte ji na to připravit,“ vysvětlila Bílková v nedávném videorozhovoru. „A jediný způsob, jak to udělat, je vytvořit ideologii, která říká, že si můžete vybrat své pohlaví.“

Exploze

„Transhumanismus se vynořuje z transgenderismu,“ vysvětluje Martine Rothblatt, jeden z hlavních zastánců transgenderismu i transhumanismu, ve své knize From Transgender to Transhuman. Rothblatt, bohatý podnikatel a podle všeho génius, je zodpovědný za četné průlomy v medicíně, technologii, komunikacích a letectví. Sám je „trans žena“, tedy muž, který se „identifikuje“ jako žena.

Čtěte ZDE: Příčiny úpadku Evropy: Pro rozvrat společnosti je třeba změnit myšlení. Nenápadný útok na přirozený řád, rodinu, jazyk a národ. Démon sexu a multikulturalismus. "Totalita" svobody a politické korektnosti. Permanentní revoluce dědiců Karla Marxe

Před více než deseti lety si Rothblatt položil otázku: Zastaví se technologie u transgenderismu? Jestliže řekneme, že století technologie zničilo tisíciletí absolutní genderové duality, co by mohla udělat další desetiletí exponenciálně rostoucí technologie?

Gender je jádrem biologie, a přesto nám technologie překonáním biologie umožnila explozi sexuálních identit. Pokud tedy technologie bude i nadále předbíhat biologii, co můžeme očekávat kromě genderového apartheidu? Exploze lidských identit? Odpověď je jasná: transhumanismus.

Představuje si civilizaci ohromných schopností a transkosmického dosahu prostřednictvím sebereplikace a prakticky neomezené inteligence.

„Homo sapiens se stane persona creatus, když se vydají na cestu téměř nekonečného růstu počítačových znalostí… To znamená, že půvab a krása lidské kultury poroste spolu s vědeckou a technologickou zdatností hybridního druhu člověk-počítač,“ řekl Rothblatt.

Do kyberprostoru s písní na rtech

Podle Bilkové transhumanisté jako Rothblatt touží po tom, aby lidstvo přenesli za tělesnou vzdálenost k úplnému odtělesnění, kde všichni žijí v kyberprostoru.

„Mohou manipulovat s vaší DNA, mohou s vámi manipulovat, jak chcete,“ řekla Bílková. „Proto jsou tato ‚genderová práva‘ schválena. Nejde o to, aby lidé dovolili lékařský útok na své pohlaví. Je to o transhumanismu. Sleduji peníze a stezky peněz nelžou. Říkají vám pravdu,“ pokračovala. „Je mi jedno, jak šíleně zním. Pro mě je to jedno. Chci jen ty informace, aby si lidé mohli udělat vlastní průzkum.“

 pp

V rámci pořadu Alfa a Omega uvede dnes v sobotu 13. května Protiproud TV v 17 hodin diskusi Petra Hájka a Zdeňka Loheliuse Klindery, Th.D., O.Praem o největším zázraku v dějinách světa a jeho původu v jednom souhlasu pokorné a statečné ženy, která je i v nejtěžších chvílích stále s námi

 „Nic z toho není skryté,“ vysvětlila. „Prostě to lidé nevyhledávají. Místo toho se zaměřují na aspekt lidských práv.“ Podle Bílkové „peníze naznačují, že překrývají virtuální realitu nad přírodním světem a podrobují si přírodní svět.“

Další bitevní pole člověka s ďáblem

„Hlavní křesťanská kritika transhumanismu se týká cíle a zaměření lidského života. Křesťané a transhumanisté se mohou shodnout na tom, že v ideálním lidském stavu nebudeme podléhat smrti, stárnutí ani jiným přirozeným omezením, kterými dnes trpíme. Pro transhumanisty je však překonání těchto omezení cílem a těžištěm života,“ napsal v roce 2012 Kyle Hubbard, profesor filozofie na Saint Anselm’s College.

„Křesťanství nesouhlasí a místo toho tvrdí, že těžištěm života by mělo být podrobení se smrti,“ řekl Hubbard.

„Zatímco transhumanisté tvrdí, že nejlepší možnou budoucnost můžeme mít pouze prostřednictvím rozvoje technologií, které zabrání smrti, křesťanství zastává názor, že jediný způsob, jak překonat hřích a smrt, je prostřednictvím milostivého Božího daru, který nám umožňuje užívat si ctností lidství, rozvíjet víru, naději a lásku.“

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky