Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Tajný materiál uniklý z FBI: O Ukrajinu nikdy nešlo. Celý konflikt je jen cestou k zahájení útoku Západu na Rusko. 12. až 23. červen je možné datum vypuknutí 3. světové války. Rusko bez váhání odpoví jadernými zbraněmi. A co my?

Tajný materiál uniklý z FBI: O Ukrajinu nikdy nešlo. Celý konflikt je jen cestou k zahájení útoku Západu na Rusko. 12. až 23. červen je možné datum vypuknutí 3. světové války. Rusko bez váhání odpoví jadernými zbraněmi. A co my?

3. 6. 2023

Tisk článku

Hal Turner ,americký komentátor a bývalý zpravodajec, přináší materiál, který se mu podařilo získat přes kontakty v FBI dokument, jenž obsahuje scénáře pro vyprovokování války USA a NATO s Ruskem během blížícího se "cvičení"

Na základě informací, které mi diskrétně přišly poštou, jsem usoudil, že 3. světová válka může začít za méně než dva týdny, mezi daty 12. a 24. června. Největší letecké „cvičení“ NATO - Air Defender 23 - se odehrává v tomto časovém období a může zahrnovat ukrajinskou „protiofenzívu“.

Diskrétní materiál o plánech NATO

Jak bylo popsáno během mé minulé noci v rozhlasovém pořadu Memorial Day, moje žena a syn přišli minulou sobotu večer do domu zde v Pensylvánii z našeho obvyklého domova v New Jersey. Přinesli s sebou poštu z mého PO Boxu, která se hromadila asi 3 týdny. V té poště byla diskrétní, ale velká obálka obsahující to, co lze označit za zpravodajský materiál o určitých plánech NATO.

Prohlédl jsem si materiál a pak jsem se ho pokusil ověřit. Později se mi podařilo oslovit několik kontaktů z mého působení v FBI. Zde je to, co mohu potvrdit:

NATO zahájí své největší letecké cvičení v historii s názvem „Air Defender 2023“ 12. června. Air Defender 23 bude nejvýznamnějším vojenským cvičením, které se kdy na evropském nebi uskutečnilo. Akce se zúčastní vzdušné síly 25 zemí.

pp

Čtěte ZDE: Provokace a hazard Západu vrcholí: F 16 kyjevským nacistům. Překročí USA Rubikon? Piloti NATO budou startovat z Polska a Rumunska. Západ se tak přímo zapojí do konfliktu. Je jasné, co to bude znamenat. Kolik času ještě zbývá?

Chtějí si Američané jen zacvičit?

Do bezprecedentní akce se zapojí až 10 000 účastníků s přibližně 220 letouny. Cvičení bude probíhat v evropském vzdušném prostoru pod velením německého letectva (Luftwaffe). Oficiálně chce 25 zúčastněných zemí prozkoumat, jak by jejich vzdušné síly reagovaly a spolupracovaly v případě vojenské krize. Německo bude fungovat jako uzel obrany evropského vzdušného prostoru.

Air Defender 23 zažije přílet 23 různých typů letadel, včetně F-35 Američanů a Nizozemců, průzkumného letounu NATO AWACS a vůbec poprvé i dopravního letounu japonského letectva. Z 220 zúčastněných letadel jich bude 100 přilétat z 35 států USA. Tato americká letadla představují největší nasazení od operace Pouštní bouře v Iráku v roce 1991 .

Je jasné, že NATO neuvede do pohybu tolik letadel přes půl světa - a těsně u zóny probíhajícího konfliktu na Ukrajině - jen proto, aby si "zacvičilo".

pp

Čtěte ZDE: Jak Amerika zlikvidovala plynovod Nord Stream: Plynovod zničily na dálku odpálené výbušniny Pentagonu. Biden a jeho teroristický gang 8 to učinil bez vědomí Kongresu. Začíná nová aféra Watergate? Bilý dům zapírá. Jak dlouho?

Bod, z něhož nebude návratu

Cvičení NATO „BaltOps-2022“ bylo použito jako krytí k umístění výbušnin na plynovody Nord Stream 2. To odhalil investigativní novinář Seymour Hersh, který dokázal, že Bidenův režim nasadil specializované potápěče mimo vyšetřovací pravomoci Kongresu, aby nastražili výbušniny, které by mohly být aktivovány speciálními tóny vydávanými pomocí sonarové bójky. Zhruba tři měsíce po cvičení BaltOps-22, uvedl Hersh, bylo letadlo norského letectva vysláno, aby shodilo speciální sonarovou bóji vydávající tón, která odpálila podvodní výbušniny a zničila velkou část potrubí Nord Stream 2.

Takže strategie NATO, které používá „cvičení“ ke krytí skutečné vojenské operace, není nic nového. Pojďme k dnešku.  NATO plánuje své největší letecké úderné cvičení v historii. Činí tak těsně u bojové zóny ukrajinsko-ruského konfliktu. Pozoruhodná náhoda...

NATO podporuje Ukrajinu a dodává Ukrajině obrovské množství peněz, zbraní a munice. Nic z toho nedokázalo zvrátit vývoj ve prospěch Ukrajiny; Rusko pomalu ale jistě vítězí. Země NATO daly Ukrajině v podstatě víc, než mohou, a přesto Ukrajina stále ztrácí. NATO se tedy blíží k inflexnímu bodu: Buď připustí, že nemůže Ukrajině pomoci porazit Rusko, nebo…

pp

Čtěte ZDE: Okno pro útok na Rusko se otevírá v polovině června: Polská provokace u Bydhošti připravuje půdu. NATO naplánovalo na červen největší letecké cvičení v historii. Air Defender a bezletová civilní zóna nad Evropou

Budou nést jaderné bomby?

Z tajného materiálu FBI, který mám k dispozici, jasně vyplývá: Jedinou šancí, jak zvrátit vývoj, aby si NATO zachovalo tvář poté, co veškerá jeho pomoc Ukrajině selhala, je vstoupit přímo do konfliktu.

Ale je tu problém: Rusko nezaútočilo na NATO. Ukrajina není členem NATO. Takže aby NATO mohlo již zcela otevřeně vstoupit do konfliktu, musí existovat nějaká akce nebo událost, která by "ospravedlnila" vstup NATO do boje.

Celé měsíce slyšíme o nadcházející „ukrajinské protiofenzívě“. USA prostřednictvím NATO pracují na poskytnutí čtvrté generace stíhaček F-16 Ukrajině. Ještě horší je, že USA nejen tlačí na své spojence v NATO, aby darovali F-16, ale také aby letouny byly se speciálními úpravami, které jim umožňují nést americké B-61 (jaderné bomby) - a ukrajinští piloti budou vycvičeni v jejich používání. Tento požadavek se ovšem setkal se silným odporem řady spojenců v NATO.

Nicméně: Z dokumentů, které mám k dispozici vyplývá, že NATO plánuje vytvořit incident, který by ospravedlnil jeho přímý vstup do války - a použít se k tomu má právě ohlašovaná „ukrajinská protiofenzíva“. Existuje několik scénářů:

pp

Čtěte ZDE: Nulandová: Útok začne v době summitu NATO v Litvě. Ofenziva by se měla také shodovat s časem největšího leteckého cvičení Air Defender. USA se přiznaly, že řídí ofenzivu Kyjeva. Začne Drang nach Osten č. 2 opět 22. června jako tenkrát?

Jak to proběhne?

 

Scénář A

1) Ukrajina uděluje NATO povolení ke vstupu do svého vzdušného prostoru za účelem vytvoření celostátní bezletové zóny. NATO souhlasí a vstupuje.

2) Rusko již mnohokrát varovalo, že zasáhne a zničí taková cizí letadla. Pokud to Rusko udělá, NATO prohlásí, že ho „Rusko napadlo“.  Je to jako Donkey Kong (populární počítačová hra s hnědou gorilou jako hlavní postavou, pozn. PP).

Scénář B

A) "Ukrajinské F-16" vstoupí do boje a zaútočí na ruské území. Pravděpodobnou útočnou zónou je Bělgorod. Ale protože neexistují kvalifikovaní ukrajinští piloti, letadla budou řídit britští a američtí piloti.

B) Rusko sestřeluje letadla buď na Ukrajině, nebo uvnitř Ruska.

C) Když budou piloti zajati živí nebo zabiti v boji, jejich těla prokážou, že byli Britové a Američané.

D) Rusko prohlašuje, že bylo napadeno USA a zeměmi NATO a vyhlašuje jim válku. Opět je to jako Donkey Kong.

SCÉNÁŘ C

Zahrnuje scénář „A“ i scénář „B“ výše.

E) NATO je uděleno povolení ke vstupu do ukrajinského vzdušného prostoru za účelem vytvoření bezletové zóny a NATO vstoupí.

F) Ukrajinské F-16 vstoupí do Ruska a zaútočí.

G) Letadla NATO varují přilétající ruské obránce, že nemohou zaútočit na ukrajinská letadla, jinak je zasáhne asi 200 letadel NATO.

H) Rusko je začne systematicky likvidovat. Opět Donkey Kong.

pp

Čtěte ZDE: Strategie Ruska po krachu kyjevské protiofenzívy: Nepomůže ani 150 letadel natož slíbených 48. Mediální operace proti Rusku. Jak velké je vyčerpání nacistů? Moskva nemá důvod spěchat s útokem. Čas pracuje pro Rusko

Faktem je, že letadlová loď Gerald R. Ford minulý týden dorazila do přístavu v Oslu v Norsku, kde strávila čtyři dny. Připomínám, že USS Gerald Ford je největší válečná loď na světě s více než 90 bojovými letadly. Má tankery na tankování za letu. Jeho letky stíhaček mohou vzlétnout, doplnit palivo za letu, vstoupit na severozápad Ruska, aby zaútočily, a vrátit se na letadlovou loď.

Americké letadlové lodě vyplouvají

Rusko by tedy čelilo intenzivním vzdušným bitvám na Ukrajině, intenzivním náletům na Bělgorod a dalším náletům v severozápadním Rusku ze stíhaček na USS Gerald Ford. Kromě toho další americké letadlové lodě v Tichomoří vyplouvají z Japonska a možná zahájí další útoky na východě Ruska, od Tichého oceánu.

Zpráva, kterou jsem obdržel tvrdí, že tyto masivní série úderů by přemohly ruské konvenční síly, ale tvrdí, a NATO je prý přesvědčeno, že by to Rusko přimělo vyjednávat o míru. Tento závěr je samozřejmě naprosto špatný. Takový útok by přinutil Rusko použít jaderné zbraně.

A pokud se Rusko bude muset uchýlit k jaderným zbraním, nebudou to nějaké malé, taktické jaderné zbraně na bojišti. Mnohem pravděpodobnější je, že podniknou velké, strategické údery proti západním rozhodovacím centrům, což je přesně to, před čím Rusko varovalo, že by udělalo, kdyby Západ dál zasahoval do ukrajinských operací.

pp

Čtete ZDE: Už není pochyb: NATO pod vedením USA vyhlásilo Rusku válku. Osm roků příprav. Britové již otevřeně: Napadneme teď ruské vnitrozemí ukrajinskýma rukama. Donutí ti šílenci Putina použít jaderné zbraně? Lze ještě odvrátit katastrofu?

Časové okno 12. až 24. června je obdobím, kdy se vypuknutí 3. světové války zdá být téměř nevyhnutelné. My na Západě bychom byli zasaženi jadernými zbraněmi velmi brzy po začátku konfliktu.

Rusko použije na svou obranu jaderné zbraně

Jedinou proměnnou, kterou nemohu zohlednit, je, zda je Rusko schopno zmařit potenciální ukrajinskou protiofenzivu pomocí raketových úderů, které zničí sklady zbraní pro takovou protiofenzívu potřebné.

Pokud bude Rusko schopno zničit velkou část ze západních zbraní, které Ukrajině zbyly, pak by provedení výše uvedených scénářů bylo pro NATO prakticky neuskutečnitelné. Ledaže celý tento konflikt byl jen záminkou k válce USA a Západu proti Rusku - a na samotné Ukrajině v něm nikdy nezáleželo.

Pokud je tomu tak, pak vše vypadá na to, že datum začátku 3. světové války je v období mezi 12. až 23. červnem. Což se patrně také nikoli jen "náhodou" shoduje s datem, kdy Hitler napadl Sovětský svaz.

Nevím, jestli to v takovém případě bude ještě co platné, ale přesto: Nebude od věci, pokud vy a vaše rodina budete mít nouzové jídlo, vodu, léky, elektrický generátor, palivo pro váš generátor a pro vaše auta, přenosné komunikační zařízení, jako je CB rádio případně krátkovlnné rádio, které může zachytit zprávy z celého světa - pokud začnou létat atomovky. Zbývají nám asi dva týdny na plánování, zásobování - a především na modlitby.

To hlavní doporučení proto zní: Dejte svůj vztah s Pánem Bohem do pořádku.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky