Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Klimatické náboženství: Šílená sekta chce vyvraždit lidstvo. Vytvořte umělou nouzi - a ovládnete společnost. Lidské oběti jako u Aztéků? Žijte bez dětí. Sláva potratům! Katastrofy ani války nestačí, potřebujeme smrtící virus!

Klimatické náboženství: Šílená sekta chce vyvraždit lidstvo. Vytvořte umělou nouzi - a ovládnete společnost. Lidské oběti jako u Aztéků? Žijte bez dětí. Sláva potratům! Katastrofy ani války nestačí, potřebujeme smrtící virus!

22. 11. 2023

Tisk článku

Augusto Zimmermann dokládá, že současné klimatické běsnění je nejen nástroj manipulace s lidmi, ale má i rysy primitivního náboženství, které má za cíl "vědecké" masové vraždění, proti němuž i "vědec" Mengele byl lidumil

Je známo, že některé starověké civilizace zabíjely své děti, aby přivodily změnu počasí. Obětovaly děti, aby uklidnily své bohy a získaly jejich přízeň.

Primitivní národy věřily, že prostřednictvím lidských obětí mohou přimět přírodní síly, aby pracovaly v jejich prospěch. Například jedním ze způsobů, jak Aztékové uctívali své bohy, bylo zabíjení lidí na poli, aby jejich krev zúrodnila zemi.

Náboženství dneška

Moderní ekologické hnutí je rovněž takové pohanské k náboženství. Jeho vyznavači si myslí, že lidé mohou změnit počasí. Vyznání obsahuje převzaté křesťanství, jako je hřích, pokání, zatracení či spása. Kromě vyhraněných uctívačů Gaii (Matky Země) vykazuje ekologické hnutí znaky náboženského kultu uctívajícího přírodu - ale to historicky nové je, že jde o kult zaměřený proti lidem.

Stoupenci tohoto kultu totiž věří, že svět trpí rakovinou, která se nazývá lidská rasa. Hnutí "Just Stop Oil" je přesvědčivým příkladem toho, jak se moderní environmentalismus stal primitivní a barbarskou sekto, jen pod jiným názvem. 

Čtěte ZDE: Summit zločinců a vrahů: Do roku 2035 musejí být nepodvolení zlikvidováni. Schwab chce klasický fašismus. Vlády budou poslouchat korporace. Plete se on nebo Gates? Kolik zachovat otroků a chovných rezerv? Fiala to nestihl?

Škůdci 

Klimatičtí aktivisté často poškozují lidi a subjekty, které nemají s klimatem nic společného. V říjnu 2022 se třeba na protest proti "klimatické nouzi" zaměřili na obraz "Slunečnice Vincenta Van Gogha (1888)" v londýnské Národní galerii.

Poškozováním uměleckých děl v muzeích, blokováním silnic, narušováním sportovních utkání a podobně tito ekofašisté spojují environmentalismus nejen s apokalyptickým podtextem, ale mají fanatickou radost ze znepříjemňování života spoluobčanům, jimiž opovrhují

Nejde jim o to vyhnout se znečištění a zodpovědně chránit přírodní zdroje. To by bylo samo osobě chvályhodné. Jenže bláznění "ekologů" o snížení emisí uhlíku snižuje dostupnost a zdražuje jediné dostupné energie, což následně brzdí hospodářský růst, ničí pracovní místa a má zničující dopad především na nejchudší.

Čtěte ZDE: Velký reset a násilné přerozdělení majetku: Covid je pouhá předehra. Do osmi let bychom neměli nic vlastnit. Vše bude sdílené. Cenná aktiva připadnou světovým korporacím. Pod rouškou dekarbonizace nám zakážou i maso?

Šikana

Jádrem přesvědčení blouznivých "ekologů" jsou dva hlavní principy:

  • že lze mohou ovlivňovat počasí;
  • že lze přivodit konec světa lidskou prací

Přestože environmentalisté obvykle poukazují na vědecké studie, které údajně jejich tvrzení potvrzují, nikdy se nezabývají racionálními protiargumenty - například o tom, že žádná z apokalyptických předpovědí se nikdy nenaplnila.

Australský senátor Jamese Paterson říká: "Veřejné zostuzování a šikanování každého vědce, jehož názory se liší od ortodoxie údajné změny klimatu, až děsivě připomíná čarodějnické procesy v Salemu nebo španělskou inkvizici s jejím veřejným bičováním za jejich myšlenkové zločiny. Ve skutečnosti jsou 'klimatičtí disidenti', jak jsou vědci s odlišnými názory také označováni, vystaveni rituálnímu ponižování ze strany politiků, svých progresivistických kolegů a médií. Je zpochybňována jejich motivace a jejich důkazy se nikdo nezabývá a jejich veřejná vyjadřování jsou pranýřována."

Tvrzení o změně klimatu nelze vyvrátit, protože klima se neustále mění: Optimální základ pro náboženský kult. Když teplota stoupá, slyšíme: "Jasný důkaz změny klimatu." A když dojde k rychlému ochlazení, je z jakýchsi nevysvětlitelných důvodů rovněž důkaz změny klimatu." 

Spotřebitelé a znečišťovatelé

Jonah Goldberg, zakládající redaktor National Review Online k tomu říká: "Na tvrzení o globálním oteplování je půvabné, že údajně ovlivňuje všechno, co děláme, co jíme, co si oblékáme, kam chodíme. Uhlíková stopa je dnes měřítkem člověka." 

Jinými slovy, myšlenka "změny klimatu" je v podstatě nevyvratitelná, protože klima se nějakým způsobem měnilo a neustále mění. Tato nevyvratitelnost činí z prosperujících lidí "tvory v nouzi".

Jednou z možností, jak ve stále napjatější mezinárodní situaci ochránit alespoň své peníze před loupeživými nájezdy fialové pětikolky, inflací a "vševidoucím zrakem" Velkého bratra - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu - je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).
Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost s námi využili (budiž jim velký dík!), mnozí o ní ale stále nevědí. Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali a pochopí. Braňme se! Nedejme jim nic zadarmo!

pp

Čtěte ZDE: Zlatá horečka v Protiproudu: Občanská sebeobrana proti fialovým loupežníkům. Markéta Šichtařová a spol. Jak spořit ve zlatě? Jak přelstít Velkého bratra? Hlavní je bezpečí: 5 tun falše. Pomozme sobě i svobodě slova! Nedejme se!

Americký prezident Franklin Roosevelt (1933 - 1945) řekl, že lidé se v době nedostatku ocitají pod tlakem "nutností". Život vyžaduje uspokojení životních potřeb, jako je jídlo, oblečení a přístřeší. Konstatoval, že "lidé v nouzi nejsou svobodní" a že stát musí být schopen osvobodit lidi od strachu a nouze.

James Tonkwich z Institutu pro náboženství a demokracii ve Washingtonu vysvětluje, že existuje dlouhá historie environmentalistického myšlení, které vidí lidi především jako spotřebitele a znečišťovatele. "Toto myšlení vede mnohé k tomu, že trvají na tom, že právo na potrat je nedílnou součástí jakéhokoli ekologického programu," říká.

Vraždy a zkáza pro Dobro

"Zelené elity" v "západních demokraciích" proto prosazují bezdětnost i potraty jako "ekologicky šetrné". Tragické je, že nejen mladší generace jsou podváděny, aby se vzdaly svých dětí, aby "neohrožovaly planetu, ale ospravedlňují potraty tvrzením, že se tak děje v zájmu klimatických cílů.

Jedna vdaná žena řekla novinám, že "nemít dítě je ta nejekologičtější věc, kterou může udělat". Tentýž článek informuje o jiné ženě, která přerušila těhotenství v pevném přesvědčení, že: "Mít děti je sobecké... Každý člověk, který se narodí, spotřebuje více potravin, více vody, více půdy, více fosilních paliv, více stromů a produkuje více odpadu, více znečištění a více skleníkových plynů, čímž přispívá k problému přelidnění."

Falešná proroctví

Obavy z přelidnění samozřejmě nejsou nové. V roce 1968 ekolog Paul Ehrlich zopakoval slova ekonoma z 18. století Thomase Malthuse, když předpověděl celosvětový hladomor v důsledku přelidnění, a proto se vyslovil pro okamžitá opatření k omezení růstu populace.

SLEDUJTE PROTIPROUD TV: Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Ehrlichova kniha "Populační bomba" byla jednou z nejvlivnějších knih minulého století. "Někdy v příštích 15 letech nastane konec světa," předpověděl tento "vědec" před více než 50 lety. Lze si vcelku snadno ověřit. že toto proroctví se nikdy nenaplnilo. Naopak s růstem světové populace se podstatně zlepšil přístup k potravinám a zdrojům napříč kontinenty.

To samozřejmě nebrání ekologickým aktivistům, aby pokračovali v podobně obskurních prohlášeních o budoucnosti naší planety. Princ Philip, zesnulý vévoda z Edinburghu a manžel britské královny Alžběty II. v roce 1986 napsal: "Jsem v pokušení převtělit se do podoby obzvláště smrtícího viru - abych, pomohl světu něco udělat s přelidněním."

Nemusel se převtělovat, udělali to za něj "výrobci" covidu - i když se jim to nakonec tak docela nepodařilo.

Mluva, která vidí člověka jako "invazní virus", "mor" nebo dokonce "mor" prozrazuje záměr přinést smrt ve velkém měřítku, eliminovat lidské bytosti při hledání nějakého utopického malého počtu udržitelných přeživších.

Někteří "ekologové" dokonce naříkají, že ani válka, ani hladomor nemohou dostatečně snížit počet obyvatel planety, a podobně jako princ Filip dávají přednost aplikaci nějakého smrtícího viru. 

Proto je třeba tyto vražedné plány environmentalistického kultu brát velmi vážně. 

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Model 11. září počesku pokračuje: Oficiální verze má čím dál větší trhliny. Záhada dopisu na rozloučenou. Jako pas teroristy Atty? Opravdu se Kozák přiznal ke klánovické vraždě? A co Bílý dům? Čeká nás rok velkých změn?

Model 11. září počesku pokračuje: Oficiální verze má čím dál větší trhliny. Záhada "dopisu...

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson jako tým do ringu. Vrací se na scénu i Steve Bannon? Donald už sestavuje budoucí vládní tým. Blíží se v USA výbuch ohnivé bouře?

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky