Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Epsteinův seznam: 150 elitních pedofilů. Významní západní vůdci se účastnili pedofilních orgií. Nechybí Clinton, Bush, Graham a desítky dalších. Proč schází Trump? Hrůzný Panenský ostrov ráje liberálů. Přijdou další sebevraždy?

Epsteinův seznam: 150 elitních pedofilů. Významní západní vůdci se účastnili pedofilních orgií. Nechybí Clinton, Bush, Graham a desítky dalších. Proč schází Trump? Hrůzný Panenský ostrov ráje liberálů. Přijdou další "sebevraždy"?

6. 1. 2024

Tisk článku

Pavel Kopecký s použitím zdrojů Milana Novického přináší informace o rozrůstajícím se pedofilním skandálu, který zasahuje nejvýznamnější vůdce, byznysmeny a celebrity západního světa, kteří se oddávali orgiím na Epsteinově ostrově, zatímco světu kázali o morálce a hodnotách "vývozní liberální demokracie"

Epsteinovy záznamy o pedofilech ve vládě a podnikání byly právě zčásti zveřejněny - a jejich úplné zveřejnění, které nařídil newyorský soud, bude pokračovat. A je mezi nimi, jak se dlouho šuškalo a  očekávalo: Bill Clinton, starší i mladší Bush, Lindsey Graham, Boris Johnson, Harvey Weinstein, Mark Zuckerberg a desítky dalších prominentů.

 pp

Kdo je Epstein, miliardář, který vytvořil síť, která "mocným" umožnila sexuálně zneužívat dívky včetně 14letých?

Celým jméínem Jeffrey Edward Epstein (narozen 20. ledna 1953 v  New Yorku) byl oficiálně významný obchodník a také velký "filantrop" podporující nejrůznější vědecké projekty.

Stál tak v řadě s podobnými "filantropy" jako jsou Bill Gates (farmacie, vakcinace, WHO), George Soros (výroba barevných revolucí po celém světě) a další, kteří fakticky nastolují západní "liberální" politickou agendu - protože mají pod palcem skrze své peníze většinu politických a byznysových "hvězd" západního světa. Sám byl sexuální deviant a pedofil, který tuto "zábavu" (ne)zištně organizoval pro zmíněné celebrity.

Zemřel za nevyjasněných a velmi podezřelých okolností - údajně sebevraždou - v newyorské věznici  10. srpna 2019. Obecně se má za to, že byl zavražděn, protože toho příliš mnoho skandálního a nechutného věděl o nejmocnějším mužích a ženách západní "vývozní demokracie".

Nedejme se jim jen tak! 

Jak se vlastními silami úspěšně léčit a udržet si zdraví BigPharmě, covidovým vakcinátorům a selhávajícímu zdravotnímu systému navzdory?

V rozhovoru Petra Hájka s mužem, který stojí za pozoruhodným přípravkem, jenž má překvapivě dobré výsledky v léčení jak některých fatálních onemocnění, tak následků vakcinace, najdete další informace

Sledujte ZDE: Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Vskutku Panenský ostrov

Zadrželi ho 6. července 2019 v New Yorku a v srpnu téhož roku údajně sám ukončil svůj život ve vězeňské cele, aniž by předstoupil před soud, a vypovídal, jak prý byl rozhodnut, aby se alespoň trochu zachránil.

Ale teprve 12. srpna 2020 agenti FBI prohledali pověstný miliardářův ostrov St James, jenž patří (se zvrhlou ironií) do souostroví Panenských ostrovů. Zjevně "neúplatní muži zákona" chtěli nechat čas k zahlazení alespoň nejdůležitějších stop po osobách a hrůzách, které zde "nedotknutelní" západního světa prováděli.

Na tento „ostrov zhýralosti“ podle svědků Epstein pravidelně přivážel děti a dospívající dívky. A protože šlo současně o jeho byznys, dělal si pečlivé záznamy (existuje o tom dnes více než 4 000 000 svědectví), kdo přišel na jeho večírky. "Maso", které zde "konzumovali "- nebylo často také ledajaké: O šíři sítě svědčí třeba i to, že s obviněními proti němu se přihlásilo více než 140 sportovkyň včetně olympijských vítězek. Většina obětí byly nezletilé osoby.

Kdo všechno byl na Epsteinově ostrově kromě Billa a Hillary Clintonových?

Jenže Jeffrey Epstein byl zatčen po vypuknutí hysterie "me too" (kterou paradoxně "liberálové" vyvolali v domnění, že padne na jejich politické a obchodní konzervativní rivaly, aneb Žádný plán nikdy nevyjde). Obvinili ho z organizování dětské prostituce. Nejprve byl jen "mírně" odsouzen za sex s nezletilou dívkou. Vyjednal si ovšem samozřejmě s prokurátorem propuštění - pod podmínkou, že předá seznam všech, kteří využili jeho služeb. A to ho zřejmě stálo krk.

Později byl totiž opět zatčen už za obchodování s dětmi. 10. srpna 2019 ho našli mrtvého v jeho cele. Přestože měl být v nejstřeženější věznici USA speciálně sledován a permanentně kontrolován - prohlásili to za sebevraždu. Dozorci holt "tak nějak" nebyli zrovna pozorní. Ani kamery v cele náhodou nešly, protože měly poruchu.

Jakkoli je to absurdní, korporátní média to nerozmazávala. Zdálo se tak, že tím celá věc skončí. Jenže mnohaleté úsilí "nepodvolených" o odtajnění Epsteinových "záznamů" nakonec vedlo k tomu, že zvedající se lavina veřejného mínění donutila soud, aby konečně alespoň jednou začal fungovat jako instituce, k níž byl zřízen.

Nyní byl tedy zveřejněn "první díl" seznamu politiků a podnikatelů, kteří si v Epsteinově "ráji" užívali pedofilie a dalších zvrácených sexuálních praktik.

Jednou z možností, jak ve stále napjatější mezinárodní situaci ochránit své peníze alespoň před loupeživými nájezdy fialové pětikolky, inflací a "vševidoucím zrakem" Velkého bratra - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu - je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).

Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost s námi využili (budiž jim velký dík!), mnozí o ní ale stále nevědí. Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali a pochopí. Braňme se! Nedejme jim nic zadarmo!

pp

Sledujte ZDE: Peníze nejsou tím, čím se zdají být: Mezi černou magií a zázrakem. Státní převrat pod zn. FED. Titanic, Lincoln, Kennnedy: Vraždy? Basilej 3 - a hned tu byl covid! Další velká krize na dohled. Záchranný vor. Návštěvník z hvězd nabízí pomoc

Dětské oběti dodávali i nacisté z Ukrajiny

Podle všeho to vypadá, že Donald Trump v seznamech není. Některá média sice tvrdí opak, ale jde spíše o zbožné přání levičáckých guerill ve Spojených státech, jež by tak chtěly zmírnit dopad, jenž bude mít zveřejnění jmen jejich "progresívních" lídrů na veřejné mínění. Pokud by totiž mezi nimi skutečně Trump byl - už by se to vědělo - stejně jako se před zveřejněním neutajilo, že jedním z častých "hostů" orgií byl exprezident Clinton. Ale vše se zdaleka netýká jen Ameriky:

„Teď se však začínají zcela jinak vnímat informace, které jsem zveřejnil již na samém začátku ruské Speciální vojenské operace na Ukrajině. O ukrajinských dětech, které se staly oběťmi evropských pedofilů a byly masově prodávány do sexuálního otroctví. Jakož i o tom, že mnohé z pohřešovaných dětí z Donbasu ukronacisté podle všeho přímo prodávali svým mecenášům.

Jsme ve válce s pedofily, se satanisty, a je velmi smutné, že se jim podařilo takto zamořit mozky obyčejných lidí žijících na území Ukrajiny," připomíná známý slovenský vojenský analytik Jurij Barančík.

Disney posílal děti na Epsteinův ostrov

Kdo (a kam) následuje Epsteina?

Pokud v seznamech Donald Trump skutečně nefiguruje, bude to další náboj do jeho prezidentské kampaně, protože jeho nejslavnější protivníci - korporátními médii vydávaní za "morální obry" bránícími slovutnou západní "demokracii" proti Trumpovi - jsou tam ve značném počtu.

Částečně to vysvětluje i zuřivou nenávist pedofilních politiků vůči volebním podvodem odstraněnému exprezidentovi: Nestal se součástí satanistického "klubu nedotknutelných".

Vypadá to, že západní tradicionalisté nyní zasadili silný úder pedofilní lobby, která je významnou součástí jádra Deep State, které se snaží ovládnout svět metodami válek, lží, násilí a satanistických duchovních praktik. Dostane se nyní na řadu i modrá lobby a adrenochromní konzumenti?

Nikoli mimochodem je třeba poznamenat, že zvrhlíci na Epsteinově seznamu jsou "shodou okolností" i nejzarytější nepřátelé Ruska. Nic není náhoda.

V každém případě je to těžká rána vládnoucí temné moci. Lze totiž předpokládat, že tyto "hvězdy liberální demokracie" nyní budou zřejmě donuceny omezit své čilé politické aj. "obchodní" aktivity na dlouhou dobu. Ne-li navždy odejít do ústraní.

Pokud také neskončí v nějaké té "ostře kontrolované cele", a protože toho rovněž moc vědí o ostatních "soudruzích", a mohly by začít "zpívat", jestli rovněž neskončí "sebevraždou", jako jejich velký vzor a přítel z pekla Jeffrey Epstein.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky